Dodaj do ulubionych

Kasa za kliki w reklamy $$

16.09.12, 01:00
Wystarczy tylko włączyć komputer z dostępem do Internetu. Zarabia się na niewilkim banerze, który sam wyświetla reklamy a my za to dostajemy pieniądze. Jak to działa? Wystarczy zapisać się na stronie internetowej pl.20dollars2surf.com/?ref=614813 Przy rejestracji wpisujesz tylko swój mail. Później na komputerze instalujesz program, a dokładnie to mały baner, który wyświetla reklamy. Nie trzeba na niego nawet patrzyć wystarczy, że jest włączony a my możemy np. przeglądać pocztę itp. W ten posty sposób przy włączonym komputerze zarabiamy punkty. Na miesiąca punkty przeliczane są na pieniądze (dolary), które możemy wypłacić przez na PayPal, AlertPay oraz Hipay później można je przelać na własne konto lub zrobić zakupy przez Internet. To nie . Dodatkowe punkty zarabia się za: - klikanie w banery reklamowe - za czujność tzw. Bonus za surf - wygrywasz punkty lub 20$pass, gdy na swoim banerze klikniesz jak zobaczysz "Surfer Bonus". - punkty można wygrać w grach Surf- koło codziennie bezpłatnie można zagrać 2 razy, kolejna gra to BingoSurf – tu codziennie darmowa jest 1 gra - zarabia się też na zaproszonych osobach - 10% tego, co wypracują twoi poleceni na 10 poziomach polecenia. Np. zaproszona osoba na działającym banerze zarobiła 10 000 punktów i te punkty są jej (nic nie traci) a my dodatkowo dostajemy 1 000 punktów. Pracuje się ile chce. Wypłaty od 20 dolarów. Założenie konta i jego powadzenie jest darmowe.
Obserwuj wątek
  • adzia4321 Re: Kasa za kliki w reklamy $$ 02.10.12, 13:48
   gdzie sprawdzac stan punktów i jak z tymi wypłatami jak ustalic gdzie sa zarobione pieniądze? trzeba klikac w te reklamy czy wystarczy ze komputer jest włączony?
   • malaczarna222 Re: Kasa za kliki w reklamy $$ 04.10.12, 00:59
    1 gdzie sprawdzać stan punktów?

    Jak klikniesz na banerze $ wejdziesz do swojego profilu w lewym rogu jest niebieskie okienko, w którym masz wypisane ile punktów do tej pory uzbierałaś.

    2 Jak z tymi wypłatami jak ustalić gdzie są zarobione pieniądze?

    Punkty na pieniądze przeliczane są 1 każdego miesiąca. Ile ich uzbierałaś zobaczysz w tym samym niebieskim okienku co punkty. Wypłacić je można dopiero po uzbieraniu na swoim profilu w programie 20$

    3 Trzeba klikać w te reklamy czy wystarczy ze komputer jest włączony?

    Nie ma obowiązku klikania w reklamy ale daje to extra punkty a to extra kasa. Jeżeli tego nie chcesz robić możesz mieć tylko włączony baner reklamowy. Za każdą minutę jego działania dostaniesz punkt.
  • adzia4321 Re: Kasa za kliki w reklamy $$ 02.10.12, 14:08
   jak wygląda sprawa wypłat jak wejsc na konto z kasa i przelac na swoje prosze o info (adzia4321@interia.pl)
   • malaczarna222 Re: Kasa za kliki w reklamy $$ 04.10.12, 01:11
    Tutaj nie ma osobnego konta bankowego danego użytkownika z pieniędzmi. Ile zarobiłaś zobaczysz na swoim profilu. Możesz tam wejść na 2 sposoby: klikając symbol dolara na banerze lub logując się przez stronę 20$2surf.

    Tak jak już pisałam ile zarobiłaś zobaczysz w niebieskim okienku na w lewym rogu. Tam wystarczy myszką najechać na kwotę, którą uzbierałaś i zostaniesz przekierowana na stronę gdzie możesz przelać pieniądze na Hipay, Payza lub Paypal. Wypłatę można zrobić po uzbieraniu 20$.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka