Dodaj do ulubionych

Zarób swoje pierwsze 11 tys w sieci!

04.10.14, 20:21
Witam serdecznie, już za chwilę dowiesz się, jak w bajecznie prosty sposób można zarabiać na krypto-walutach, czyli w branży o której nadal niewiele osób wie!

Zanim jednak do tego dojdę, to coś Ci powiem. Kiedy pracowałam przy ustawianiu tej kampanii, natknęłam się na pewien artykuł, o którym powinieneś wiedzieć.

Dziennikarka Bloomberg, największej na świecie agencji prasowej, specjalizującej się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych, zapytała znanego multimiliardera Richarda Bransona, dlaczego zdecydował się pobierać opłaty za planowane przez jedną z jego firm komercyjne loty w kosmos w Bitcoinach.

Branson odpowiedział: "Cóż, nie jestem głupi".

Mocne stwierdzenie, ale pochodzące z ust kogoś, kto na silnych trendach zarobił wystarczająco dużo, aby otworzyć własne linie lotnicze oraz zbudować dwie rakiety kosmiczne, które mają odbyć pierwsze loty już w 2015 roku!

Filmik z jego wypowiedzią na ten temat możesz obejrzeć tutaj:
tvn24bis.pl/informacje,187/chcesz-leciec-w-kosmos-zaplac-bitcoinami,467788.html

Co więcej, Branson mówi, że „Bitcoin działa! Możliwe, że pojawią się inne kryptowaluty, które okażą się odeń lepsze".

I znowu się nie myli! Zaletą Bitcoina jest to, że jest powszechnie akceptowalny, ale jedynym sposobem aby na nim zarobić to handlować nim lub go "kopać", co jednak jest niewykonalne dla przeciętnego człowieka, który nie ma wystarczającej wiedzy technicznej, aby się tym zająć.

Dlatego właśnie zwróciłam uwagę na krypto-walutę Preiscoin, która jest:

- szybsza niż Bitcoin (transakcje w 3-6 minut)
- solidna, bo opracowana i emitowana przez szwajcarską firmę
- jako jedyna oferująca dożywotnie prowizje pasywne z tysięcy użytkowników, którzy dołączą po Tobie! Rewelacyjny program Partnerski oparty na matrycy.

Link do rejestracji (przy rejestracji możesz wybrać do obsługi język polski):
==> app.preiscoin.com/#/ref/qeHPCXkO8w

Firma ma siedzibę w Szwajcarii. Założyciele zainwestowali ponad $500,000 w rozwój oprogramowania i technologii. Deweloperzy są z Polski i ich głównym obszarem działalności jest projektowanie i tworzenie szytych na miarę dedykowanych systemów oprogramowania.

Największy zespół jest w Polsce, a następnie w Czechach, Niemczech, USA, Hiszpanii i cały czas dołączają nowe kraje.

Wymuszony matrix 3 x 7 działa wyśmienicie:

Jeśli zarejestrujesz 3 osoby, to czwarta osoba zostanie umieszczona w strukturze pierwszej osoby, którą zarejestrowałeś. System zapełnia strukturę automatycznie od lewej do prawej strony. Możesz to na bieżąco śledzić w swoim panelu.

Uwaga – Jeśli Twój sponsor jest aktywny, to jego czwarta osoba wyląduje w Twojej strukturze. Zarówno on, jak i Ty, zarobi od tej osoby 4% abonamentu :-)

Z jednej matrycy 3 x 7 możesz zarobić ponad 11000 zł, a możesz mieć ich więcej.

Jeśli w danym miesiącu polecisz 10 osób do systemu, to dwa razy dostaniesz bonus w wysokości 100 CHF (pierwszy od razu, a drugi po 6 miesiącach – jeśli te osoby nadal będą aktywne). Jak polecisz 20 osób, to dostaniesz 200 CHF itd., itd.

Gdy na koniec miesiąca znajdziesz się w Top 10 partnerów, to firma podzieli się z Tobą swoim zyskiem (te bonusy są dodatkowo i matrix nie jest tutaj wliczany).

To jeszcze nie wszystko :-)

Jak tylko zarejestrujesz się do PreisCoin, to system od razu zaczyna naliczać Ci krypto-walutę PRS – trwa to do 30 dni. Coiny są naliczane w czasie rzeczywistym i możesz śledzić ten proces w panelu. Naprawdę świetny gadżet.

Wartość krypto-waluty PreisCoin:

Oczekujemy, że wartość PRS będzie stopniowo wzrastać. Na dzień dzisiejszy jeden PRS kosztuje około 3,5 zł. Jaki będzie wzrost wartości PRS? To zależy od rynku. Nasza rada jest taka, aby nie sprzedawać PRS przez przynajmniej rok czasu. Oto dlaczego:

Pamiętasz co stało się z Bitcoin...? Jego wartość wzrosła z $0.10 do $475 i więcej!

Mam nadzieję, że widzisz już ten ogromny potencjał. Tysiące osób dołącza codziennie!
Wiesz dlaczego?

Ja wiem Bo ten program partnerski nie ma w sobie żadnego ryzyka!! Nic nie tracisz!!! Tylko możesz zyskać!

Po prostu za abonamet w Preoiscoin (25 franków szwajcarskich, czyli ok 86 zł) otrzymujesz po 30 dniach równowartość PRS'ów, czyli wirtualnej waluty, która na dzień dzisiejszy jest warta ok 3,50 zł za sztukę!
Zarejestruj się tutaj: app.preiscoin.com/#/ref/qeHPCXkO8w

Czyli parafrazując Richarda Bransona: nie bądź głupi, inwestuj w krypto-waluty!

Wykup sobie abonament miesięczny i sam zobacz jak to działa.

Co ważne, nawet jak po miesiącu przestaniesz opłacać abonament to Preiscoiny i tak Ci zostają!

Link do rejestracji: app.preiscoin.com/#/ref/qeHPCXkO8w

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj: www.preiscoin.com/pl/

Webinar z prezentacją biznesową znajdziesz tutaj: www.preiscoin.com/academy/

Gdybyś chciał zobaczyć jak wygląda to od środka, musisz mieć link polecający.
Skorzystaj z tego: app.preiscoin.com/#/ref/qeHPCXkO8w

Zapraszam również do zajrzenia na moją stronę internetową, zwłaszcza do zakładki FAQ, czyli zawierającej odpowiedzi firmy na najczęściej zadawane pytania:

online-biznes.pl.tl/Preiscoin-FAQ.htm

Pozdrawiam i do zobaczenia na szczycie!
Agnieszka Wróbel
Obserwuj wątek
  • awrobel7 Re: Zarób swoje pierwsze 11 tys w sieci! 06.10.14, 19:49
   Firma legalna: PRS Group AG ma swoją siedzibę przy ulicy Churerstrasse 35, 9470 Buchs w Szwajcarii, a zarejestrowana jest w Rejestrze Handlowym kantonu Sankt Gallen pod numerem CHE-218.550.229
  • awrobel7 Re: Zarób swoje pierwsze 11 tys w sieci! 08.10.14, 19:45
   Niepodważalne zalety Preiscoin!

   Preiscoin , nowo powstała wirtualna waluta wydaje się niczym szczególnie wyjątkowym w internecie.

   Kolejna kryptowaluta jakich wiele. Ale tylko pozornie.

   Słyszeliśmy już dużo o Bitcoinach, i wielu innych, bo można ich naliczyć około 200. Nawet w Polsce są już ze trzy rodzime projekty.

   Następny więc ?wynalazek?, Preiscoin , może z początku nie wzbudzać zainteresowania?

   Jednak po bliższym zapoznaniu z Preiscoinem , zauważymy istotną ewolucję tej właśnie kryptowaluty w kierunku poważnego naprawienia wad wszystkich dotychczasowych.
   1. Preiscoin stawia na maksymalnie stabilną wartość w czasie.

   Przede wszystkim , Preiscoin został zabezpieczony przed gwałtownymi wahaniami wartości ograniczoną dostępnością. Nie można go ?wydobywać? samodzielnie, tak jak inne krypto waluty. Są tylko dwie możliwości zdobycia. Wykup stałego abonamentu (udziału) w wydobywaniu Preiscoinów przez system kryptograficzny.

   W tym przypadku , po rejestracji i wykupie pierwszego udziału miesięcznego, nasze Prescoiny natychmiast zaczną się generować samoczynnie w ilości około 20 miesięcznie.

   System wydobycia kontrolowany jest algorytmem matematycznym, podobnie jak Bitcoina. Nie można go zmienić bez zgody udziałowców.
   2. Preiscoin jest projektem szwajcarskim.

   Jego powiązanie z rynkiem kapitałowym tego kraju, najbardziej stabilnym na Świecie, już jest gwarancją jakości samą w sobie.

   Drugim sposobem , jest nabycie poprzez wymianę innych walut , lub kryptowalut na specjalnie stworzonej do obsługi Preiscoina giełdzie, według aktualnego kursu.
   Giełda i Preiscoin kurs ruszyły 10 lipca 2014. Wydobycie już trwa.

   3. Niezależność kryptowaluty Preiscoin od stanu gospodarki światowej i lokalnej.

   To jedna z największych zalet Preiscoina. Całkowita i nienaruszalna jego niezależność od stanu gospodarki jakiegokolwiek kraju czy grupy interesów. PRS jest wspólny i globalny. Uwolniony od wszelkich wpływów politycznych i korporacji bankowych , oraz ich powszechnie szkodliwych powiązań.

   Jest jeszcze jedna pośrednia, niezwykle istotna zaleta.
   4. Sposobem, chyba najbardziej dochodowym, jest możliwość zarabiania środków na nabycie Preiscoina poprzez dedykowany , oczywiście także szwajcarski, program partnerski.

   Program polecający Preiscoin z olbrzymim potencjałem prowizyjnym!

   Zarobione środki można dalej reinwestować w Preiscoin, lub wypłacić na własne potrzeby w dowolnej formie.

   Dobrze jest gromadzić część Preiscoinów, jako inwestycja przynosząca zysk w czasie. Stanie się to prędzej czy później. Tak jak z Bitcoinem, który kosztował z początku centy , a w ciągu kilku lat jego wartość oscyluje, (tylko jak na razie) w okolicy 1000$ za sztukę. I stale rośnie.

   Niestety Bitcoin jest mocno podatny na spekulacje giełdowe , przed czym postarano się maksymalnie zabezpieczyć Preiscoin.

   5. Błyskawiczna i praktycznie bezprowizyjna możliwość płacenia na całym świecie.
   To nie koniec zalet Preiscoin.

   6. Preiscoiny trzyma się bezpiecznie w tzw. elektronicznym portfelu.

   W takim e-portfelu , Preiscoiny nie są narażone na zajęcia podatkowe, komornicze, ani żadne inne niechciane obciążenia.

   Ale, cały czas w pełni dostępne do nieograniczonego użytku przez właściciela !
   Czyli dobre miejsce na ukrycie swojej różnie zdobytej kasy przed chciwością urzędników.

   7. Można zarabiać, nie musząc prowadzić zarejestrowanej działalności gospodarczej.

   System wysyłania i odbierania płatności w Preiscoin działa całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, w święta i wszystkie dni wolne.

   Opłaty dokonywane przy jego użyciu są wolne od przymusowych prowizji, opłat manipulacyjnych, kosztów pośredników i innych ukrytych obciążeń bankowych.
   Wciąż masz wątpliwości, czy dołączyć? Poczytaj więcej w zakładce:
   online-biznes.pl.tl/Zarabiaj-ar--PREISCOIN-ar-.htm


   02.10.2014

   PreisCoin - świadomość niezagrożonego bezpieczeństwa!

   Świadomość niezagrożonego bezpieczeństwa. Możesz spać spokojnie. Twój majątek zgromadzony w Preiscoinach, jest całkowicie bezpieczny. Dopóki nie zlecisz przelewu, nie ma możliwości, aby jakakolwiek organizacja albo osoba prywatna dokonała zmian w Twoim portfelu.

   Nie musisz przejmować się bankami, komornikami, ani nikim, kto normalnie miałby wpływ na pieniądze zgromadzone na klasycznym bankowym koncie.

   Transakcje w PRS są także nieodwracalne, dlatego kiedy już otrzymane środki pojawią się w Twoim portfelu i zostaną potwierdzone przez sieć, nie istnieje możliwość, aby ten kto je wysłał, odzyskał je bez Twojej zgody.

   Preiscoin jest cyfrowy, ale to nie oznacza, że są podatne na ataki komputerowe.

   Protokół z którego korzystają został zaprojektowany tak, by gwarantować bezpieczeństwo i pewność korzystania z PRS.
   Jak je zdobyć? Dzięki szwajcarskiemu systemowi emisji PreisCoin oraz jego programowi partnerskiemu! Dowiedz się więcej tutaj: online-biznes.pl.tl/Zarabiaj-ar--PREISCOIN-ar-.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka