Dodaj do ulubionych

Lojalni24.pl - Hit 2015 !!!

16.05.15, 11:24
Pierwszy i jedyny w Polsce serwis prosumencki.
Lojalni24.pl to serwis handlowy o charakterze społecznościowym, którego Użytkownicy dzielą się ze sobą zyskiem na zakupach i sprzedaży oraz informacjami o ciekawych ofertach. Jest to pierwszy w Polce serwis prosumencki.
Właściciele serwisu planują stworzyć serwis który podbije polski rynek e-commerce, serwis jest połączeniem serwisu aukcyjnego z grouponem i programem partnerskim. Serwis wywołał sporo poruszenie w branży, gdyż jest to bardzo innowacyjny projekt, którego główną siłą jest polecania produktów przez użytkowników i za każde takie polecenie czerpanie zysku. Na razie w internecie nie wiele można znaleźć na ten temat, gdyż projekt jest w fazie beta i dostępny tylko dla wybranych użytkowników.Jeżeli chcesz być na samym początku startu Lojalni24.pl to serdecznie zapraszam do współpracy.

Więcej info: pracaonline1.webnode.com
Obserwuj wątek
    • pannikt54 Re: Lojalni24.pl - Hit 2015 !!! 26.05.15, 21:57
      ale tam nie ma tak dużych firm jak na allegro
      Myślę , że z czasem na lojalnych24.pl pojawia się takie firmy
      Wiec zapraszam to nic nie kosztuje
      lojalni24.pl/konto/koordynator_self/145
      Wystarczy kliknąć link i zarejestrować się
    • ho_oponopono Re: Lojalni24.pl - Hit 2015 !!! 27.05.15, 08:36
      xplus55 napisał:

> Tu juz działa takie samo i jeszcze lepiej rozwinięty program zarobkowy multi-bazar.pl/EmdA8la9N2dcZUnW/rejestracja

Znajomy działa w multibazar.pl od samego początku i marnie mu idzie. Wraz ze startem Lojalni24.pl zaczął się poważnie zastanawiać nad przeniesieniem większej części struktury do pracaonline1.webnode.com
      A to z powodu zarobków, bo przecież dla nich tu jesteśmy.
      Zapraszam: pracaonline1.webnode.com
    • ho_oponopono Re: Lojalni24.pl - Hit 2015 !!! 28.05.15, 17:47
      xplus55 napisał:

> Ciekawe czy znam tego znajomego, tak naprawdę jak sie nic nie roi to nigdzie ni
      > e będzie efektów ja tam co miesiąc mam coś z 3 tys zrobiłem juz 10 a po zamknię
      > ciu bedzie ok 100 więc niezy spadek potomnym bo konto w multi-bazarze jest dzie
      > dziczone

No cóż, wypada mi pogratulować świetnych wyników. Teraz już wiem, dlaczego upierasz się przy swoim.
      Ale jak sam stwierdiłeś, że tak naprawdę jak się nic nie robi, to nigdzie nie bedzie efektów.
      Dlatego zapraszam wszystkich którzy chcą zarabiać : pracaonline1.webnode.com

P.s. Znajomy to Janusz Ł. Nie piszę pełnego nazwiska , bo nie wiem czy mogę bez jego zgody.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka