Dodaj do ulubionych

Prosty spos贸b na zaoszcz臋dzenie i zarobienie 馃挼

21.03.20, 14:21
Witam wszystkich :) jako 偶e ostatnio mam sporo czasu wolnego pomy艣la艂am, 偶e podziel臋 si臋 z wami moim sposobem na zaoszcz臋dzenie "paru groszy" a nawet zarobienie. Od razu zaznaczam nikogo nie namawiam i nie b臋d臋 prosi艂a, 偶eby do mnie do艂膮czy艂 :D
U mnie zacz臋艂o si臋 to tak .... Sobota rano szybka kawa, pakuje c贸rk臋 i lec臋 na zakupy. Akurat po wyp艂acie wi臋c latam od jednego sklepu do drugiego kompletuj膮c list臋. A to proszek do prania si臋 sko艅czy艂, a to potrzebuj臋 co艣 dobrego do czyszczenia kabiny prysznicowej, krem si臋 sko艅czy艂, odrosty przyda艂o by si臋 pofarbowa膰, tusz ju偶 te偶 ko艅c贸wka..moje rozmy艣lenia przerywa telefon od m臋偶a: pami臋taj jeszcze o piance do golenia i we藕 mi jaki艣 偶el pod prysznic ...w ten spos贸b przypomnia艂o mi si臋 偶e c贸rka potrzebuje pasty do z臋b贸w..no to wezm臋 i p艂yn do k膮pieli skoro ju偶 tu jestem ..wychodz膮c dozna艂am ol艣nienia..p fuck zapomnia艂am o tuszu wi臋c znowu naginam do ulubionej drogerii. Po drodze mijamy w centrum sklepy z ciuchami. No to dawaj m贸wi臋 do c贸ry zobaczymy mo偶e co艣 si臋 nam fajnego trafi. O ju偶 15 sta no to szybko jemy co艣 na mie艣cie bo zosta艂a nam jeszcze spo偶ywka i heja do domu. Na zegarze 18 prawie a tu jeszcze trzeba rozpakowa膰 zakupy, ogarn膮膰 chat臋 i jaka艣 kolacja by si臋 przyda艂a. I tak mi sobota zlecia艂a. K膮pi膮c c贸rk臋 tak si臋 zastanawialam dlaczego nie moge wszystkiego albo chocia偶 wi臋kszo艣ci kupi膰 w jednym miejscu 偶eby nie traci膰 soboty na bieganie po sklepach a sp臋dzi膰 ten czas na zabawie z c贸rk膮. Z wyrzutami sumienia po艂o偶y艂am ja spa膰 i obieca艂am, 偶e jutro nadrobimy ten czas.
I tak sobie siedzia艂am i myslalam. Oczywi艣cie mo偶na sporo z tych rzeczy kupi膰 w supermarkecie ale je艣li chodzi o mnie to w supermarkecie g艂贸wnie kupuje suche produkty, czasem troche chemii. Owoce, warzywa na targu. Mi臋sko w mi臋snym. Do tego m膮偶 uczulony na wi臋kszo艣膰 kosmetyk贸w czy proszk贸w do prania a c贸rka jeszcze malutka i ma delikatn膮 sk贸r臋. Jak chyba ka偶da kobieta mam swoje ulubione marki i kosmetyki kt贸re albo dost臋pne w drogerii albo zamawiam ze sklep贸w internetowych. Zacz臋艂am sw贸j research na necie. Tak odkry艂am Faberlic. Szczerze powiedziawszy sceptycznie by艂am nastawiona do tej marki. Pewnie dlatego, 偶e nie raz ju偶 mia艂am styczno艣膰 z r贸偶nymi katalogowymi markami. Skusi艂o mnie jednak to, 偶e w jednym miejscu mog艂am zam贸wi膰 kosmetyki dla siebie i ca艂ej rodziny, 艣rodki czysto艣ci do ca艂ego domu a nawet auta, a do tego fatalaszki i inne rzeczy. W sumie to wi臋kszo艣膰 rzeczy kt贸re na codzie艅 ka偶da z nas u偶ywa. Wszystko te偶 wygl膮da艂o przyst臋pnie cenowo. Ma艂o tego po utworzeniu konta dostajemy na start 20% zni偶ki. Postanowi艂am wi臋c wypr贸bowa膰 par臋 rzeczy i musz臋 wam powiedzie膰 szczerze, 偶e naprawd臋 by艂am zdziwiona bardzo dobr膮 jako艣ci膮 produkt贸w. I tak korzystam z faberlic po dzi艣 dzie艅 i jestem mega zadowolona. Nie tylko zaoszcz臋dzam czas ale i pieni膮dze. Pocz膮tkowo zamawia艂am produkty tylko dla siebie. P贸藕niej r贸wnie偶 dla kole偶anek, rodziny. Teraz one maj膮 swoje konta i same ju偶 sobie radz膮 a ja przy okazji zarabiam. Szczerze polecam firm臋. Mo偶na tylko zyska膰. Nie ma 偶adnych limit贸w na zam贸wienia. Wszystko mo偶na zam贸wi膰 do domu. Nowy katalog co 3 tyg. Wiele promocji i du偶y wyb贸r produkt贸w. Do tego prezenciki a kt贸偶 z nas ich nie lubi :D Ka偶de zam贸wienie przed艂u偶a wa偶no艣膰 konta na rok. Zaoszcz臋dzony czas, pieni膮dze i zarobione przy okazji.
Je艣li Ci臋 to interesuje zerknij sobie na ofert臋

faberlic.com/?sponsornumber=717578187&lang=pl&r=1000034185649
A teraz nie czekaj tylko zarejestruj si臋 a zobaczysz, 偶e ceny b臋d膮 jeszcze ni偶sze i mo偶esz nie艣膰 wie艣膰 w 艣wiat i nie tylko oszcz臋dza膰 ale i zarabia膰

faberlic.com/register?sponsornumber=717578187&lang=pl&r=1000034185649
Je艣li masz jakie艣 pytania ch臋tnie pomog臋 :)

Kontakt: niwona85@gmail.com
Obserwuj w膮tek

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka