Dodaj do ulubionych

no to się zabawmy

02.07.14, 11:49
nr jeden - tajemnica korespondencji

xxx (28-12-2009 0:00)
czytales mail tego kretyna solidarucha do mnie??????????????
xxx (28-12-2009 0:00)
on jest kompletnie porabany
kogucik (28-12-2009 0:00)
no...
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: no to się zabawmy 02.07.14, 13:16
      big_grinbig_grinbig_grin
      ....no, a tutaj masz wypowiedz tego ...."intelektualisty".big_grinbig_grinbig_grin

Na DC
      Autor: czarek_sz ☺ 02.07.14, 11:16
      Dodaj do ulubionych
      Odpowiedz cytując Odpowiedz
      Na DC Piotr zgasił Koguta jednym dmuchnięciem. Gość jest nieprzeciętnie inteligentny adwersarz /Kogut/ myśli że jak Jego wątek to będzie pionował i poziomował wpisujących. I tu Piotr mi imponuje bo nie daje się zaszufladkować i podporządkować tylko mówi i pisze nie tyle co uważa bo to też ale co uznaję za swoje. Na SO Piotr poległ z ręki barbarzyńców /zwolenników postkomuny których tam większość/ i jak widzę ciężko Mu się odnaleźć w necie gdzie takich Kogutów wszędzie wysyp smile
      • kogucik.2872 Re: no to się zabawmy 02.07.14, 14:23
        tak, właśnie znajdując ten wpis - teraz będziemy mieć własną aferę taśmową. Bo przesz nie ważne że to rozmowa prywatna - ważne jest co zawierają treści - a zawierają............oj zawierają.............

aha - "podsłuchy" nie są zdobyte drogą nielegalną, stanowią moją własność, a osoby tam występujące na razie zostaną przedstawione bez identyfikacji. Z naciskiem na - na razie.

1zorro-bis napisał:

> big_grinbig_grinbig_grin
        > ....no, a tutaj masz wypowiedz tego ...."intelektualisty".big_grinbig_grinbig_grin
        >
        >
        > Na DC
        > Autor: czarek_sz ☺ 02.07.14, 11:16
        > Dodaj do ulubionych
        > Odpowiedz cytując Odpowiedz
        > Na DC Piotr zgasił Koguta jednym dmuchnięciem. Gość jest nieprzeciętnie intelig
        > entny adwersarz /Kogut/ myśli że jak Jego wątek to będzie pionował i poziomował
        > wpisujących. I tu Piotr mi imponuje bo nie daje się zaszufladkować i podporząd
        > kować tylko mówi i pisze nie tyle co uważa bo to też ale co uznaję za swoje. Na
        > SO Piotr poległ z ręki barbarzyńców /zwolenników postkomuny których tam większ
        > ość/ i jak widzę ciężko Mu się odnaleźć w necie gdzie takich Kogutów wszędzie w
        > ysyp smile
        >
        >
        • kogucik.2872 Re: no to się zabawmy 02.07.14, 14:56
          xxx (6-01-2010 22:05)
          a xxx mieszka w Niemczech
          kogucik (6-01-2010 22:05)
          a skąd wiesz
          xxx (6-01-2010 22:05)
          no to jest pewne, xxx siedzi w Stuttgarcie
          kogucik (6-01-2010 22:06)
          wcale nie wiadomo
          xxx (6-01-2010 22:07)
          WIADOMO
          • 1zorro-bis Re: no to się zabawmy 02.07.14, 15:13
            no zobacz, zobacz jakie "damy" maja wysublimowane uszy na jezyk forumowy......big_grinbig_grinbig_grin

Re: Kogut !!
            Autor: al-szamanka ☺ 02.07.14, 14:08
            Dodaj do ulubionych
            Odpowiedz cytując Odpowiedz

kogucik.2872 ☺ 01.07.14, 22:37
            Odpowiedz
            >odwal się cwelu bo nie ręczę za siebie....................
            >nie uznaję świętych krów. dobrze ci radzę odpieprz się

izydor88 napisała:
            > - "Tak celnie puentujesz Koguciku" - powiedziałaby Sorellina smile)))

Tak, tak wlasnie powiedzialaby sorellina, ona ma wyjatkowe upodobanie do takich wlasnie puent, zapewne slyszy takie czesto w najblizszym otoczeniu
            • kogucik.2872 Re: no to się zabawmy 02.07.14, 15:18
              Zorro - ja potrafię czytać - za to właśnie poszedł drugi tekst tu - i od teraz tak będzie - mam tego dość - cokolwiek tam na nasz temat - odzew tu - a czytając właśnie - jestem porażony tym, co zostało powiedziane................

1zorro-bis napisał:

> no zobacz, zobacz jakie "damy" maja wysublimowane uszy na jezyk forumowy......:
              > Dbig_grinbig_grin
              >
              >
              > Re: Kogut !!
              > Autor: al-szamanka ☺ 02.07.14, 14:08
              > Dodaj do ulubionych
              > Odpowiedz cytując Odpowiedz
              >
              >
              > kogucik.2872 ☺ 01.07.14, 22:37
              > Odpowiedz
              > >odwal się cwelu bo nie ręczę za siebie....................
              > >nie uznaję świętych krów. dobrze ci radzę odpieprz się
              >
              > izydor88 napisała:
              > > - "Tak celnie puentujesz Koguciku" - powiedziałaby Sorellina smile)))
              >
              > Tak, tak wlasnie powiedzialaby sorellina, ona ma wyjatkowe upodobanie do takich
              > wlasnie puent, zapewne slyszy takie czesto w najblizszym otoczeniu
              • kogucik.2872 zgodnie z umową - pozdrówka od czarusia 02.07.14, 18:34
                xxx (12-01-2010 17:51)
                syn z nia niewiele chce, matka tez nie, z domu nie wychodzi, skacze na tej jednej nodze po mieszkaniu, wychodek wyglada gorzej jak w publicznym szalecie (kiedys)

xxx (12-01-2010 17:52)
                a jaki ona ma skarb do q...nedzy? gdzie jest jej skarb, ze obcy ludzie musieli jej pomagac?
                xxx (12-01-2010 17:53)
                610 zl miala - we wrzesniu 2008 - tylko tyle panstwo doplaca jej do mieszkania

xxx (12-01-2010 17:54)
                nie wiem jak syn, wnuk chyba grzes#
                xxx (12-01-2010 17:54)
                moge Ci dac nawet zdjecia
                • kogucik.2872 Re: zgodnie z umową - pozdrówka od czarusia 02.07.14, 18:35
                  xxx (12-01-2010 17:57)
                  nawet samochod i koncowka numeru, mozesz sie po nim przewiezc, bo zaledwie na skode go stac
                  xxx (12-01-2010 17:58)
                  dlatego wtedy tak wystawialam moj nowy samochod, zeby im sie odciac za wszystko - a AL pisala ze to za polroczna premie tylko, zeby czlag ich trafial
                  wolontariaty, z tych wolontariatow kurcze on kradnie i wysyla do xxx ogromne ilosci - tu trzeba zrobic cos w realu
                  xxx (12-01-2010 17:59)
                  to jest zamkniety album

kogucik.2872 napisał:

> xxx (12-01-2010 17:51)
                  > syn z nia niewiele chce, matka tez nie, z domu nie wychodzi, skacze na tej jedn
                  > ej nodze po mieszkaniu, wychodek wyglada gorzej jak w publicznym szalecie (kied
                  > ys)
                  >
                  > xxx (12-01-2010 17:52)
                  > a jaki ona ma skarb do q...nedzy? gdzie jest jej skarb, ze obcy ludzie musieli
                  > jej pomagac?
                  > xxx (12-01-2010 17:53)
                  > 610 zl miala - we wrzesniu 2008 - tylko tyle panstwo doplaca jej do mieszkania
                  >
                  > xxx (12-01-2010 17:54)
                  > nie wiem jak syn, wnuk chyba grzes#
                  > xxx (12-01-2010 17:54)
                  > moge Ci dac nawet zdjecia
                  • wscieklyuklad Re: zgodnie z umową - pozdrówka od czarusia 02.07.14, 19:50
                    dlatego wtedy tak wystawialam moj nowy samochod, zeby im sie odciac za wszystko - a AL pisala ze to za polroczna premie tylko, zeby czlag ich trafial

Nooooooo jaaaaaaaaaaaaa pierrrrrrrrrrrrrrrrwiaszczę!
                    Cokolwiek to "czlag" znaczy, to mnie już trafił!
                    TO PSAJCHOLOG MANIPULOWAŁ W NECIE?
                    TO PSAJCHOLOG PUŁENTOWAŁ?

TO PSAJCHOLOG KŁAMAŁ WYŁĄCZNIE PO TO BY KOMUŚ ZROBIĆ NA ZŁOŚĆ?
                    To znaczy, że celowo robił innym na złość i kłamał o wysokości dochodów, wyłacznie po to, by sprawić im przykrość?

NO JAAAA............

Nie załamuj mnie tymi
                    "pułentami motylymi".

Skąd one się biorą? Bo chyba Klienci nie posługują się takimi metodami, więc z pewnością nie z otoczenia.
                    To chyba jednak raczej podły charakter manipulantki...

Boszeeee czegóż my tu się jeszcze dowiemy?
                    Aż strach się bać.
                    I to teraz, gdy Ebola szaleje w Afryce!
                    • kogucik.2872 Re: zgodnie z umową - pozdrówka od czarusia 02.07.14, 20:01
                      ja mogę pozostać ten najgorszy sku..........n - mi to zwisa. Ale mam już dość tego wiecznego srania w moim kierunki przez jakieś porąbane indywidua.
                      Ile razy Was powstrzymywałem, ile razy kategorycznie wręcz mówiłem - olać je, nie reagować
                      Efekt ?
                      coraz więcej perełek, coraz więcej na publicznym forum rzeczy z prywatnego życia.
                      jakieś pożyczki
                      jakieś zdjęcia
                      dom
                      praca
                      rodziny
                      znajomi

dosyć tego.

choćby ostatnie dni - przez dwa praktycznie mnie nie było w ogóle - jakiś ciul wlazł na mnie - przy poklasku paniuś - na ich forum - zero reakcji - ciul nazywa mnie kutasem - glizda potwierdza - zamiast zareagować jak każdy normalny właściciel forum, na którym włazi takie coś i zaczyna bluzgać.
                      Ale to ja używam strasznego języka - cytat sprzed tego, co się wydarzyło.
                      To ja zaczepiam - choć mnie nie było

dosyć tego.

wscieklyuklad napisał:

> Nooooooo jaaaaaaaaaaaaa pierrrrrrrrrrrrrrrrwiaszczę!
                      > Cokolwiek to "czlag" znaczy, to mnie już trafił!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka