Dodaj do ulubionych

Jak długo trzeba czekac na E111?

IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 02:54
dokad sie to wysyla i jak dlugo trzeba czekac na nią z powrotem/

Obserwuj wątek
    • Gość: Ted Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.cto.gda.pl / *.cto.gda.pl 22.07.05, 08:01
      Najlepiej udać się do ddziału NFZ z zaświadczeniem o opłaceniu składki
      ubezpieczeniowej i otrzymasz "kwit" od ręki, ale tylko na okres za jaki składka
      została opłacona.
      Życzę dużo zdrowia.
      Ted
    • aseretka Re: Jak długo trzeba czekac na E111? 22.07.05, 08:03
      Gdy pójdziesz z wypełnionym formularzem i wymaganymi dokumentami ( m.in. ZUS
      RMUA z ostatniego miesiąca ) do NFZ, to dostaniesz od reki.
      • Gość: Mary Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 13:22
        ale ja mam ubezpieczenie studenckie, tj.pieczatka w indeksie
        • aseretka Re: Jak długo trzeba czekac na E111? 22.07.05, 14:36
          To musisz mieć oświadczenie o opłacaniu składek przez rodziców.
          • Gość: mary Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 15:30
            ok, wydrukowalam i wypelnilam, wystarczy ze zaniose do najblizszej przychodni?
            dodam ze jestem w miescie, w ktorym studiuje a nie w ktorym jestem zameldowana
            • Gość: maja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.toya.net.pl 22.07.05, 19:25
              dziewczyno nie kompromituj sie. jako studentka powinnas miec jakies zalazki
              inteligencji. wnioski o wydanie e111 sklada sie w okreslonych punktach nfz a
              nie w najblizszych przychodniach. jezeli umiesz czytac a nawet jak piszesz
              wydrukowalas i wypelnilas wniosek to powinnas i przeczytac wszystkie informacje
              napisane na stronie nfz. po tym co tu piszesz wnioskuje ze z wypelnionym
              wnioskiem powinnas udac sie do najblizszej przychodni psychiatrycznej
              • charlotte_von_mahlsdorf Re: Jak długo trzeba czekac na E111? 22.07.05, 20:22
                chyba ktoś tu ma problem i nie jest to Mary...
                • Gość: maja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.toya.net.pl 22.07.05, 20:52
                  szanowna baronowno van cos tam moze lepiej zrobilabys gdybys udzielila mary
                  konkretnej odpowiedzi co zrobic z wnioskiem o wydanie druku e111. jezeli
                  oczywiscie znasz odpowiedz
              • Gość: maja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.toya.net.pl 22.07.05, 20:49
                nastepna chetna na zaniesienie wniosku o wydanie e111 do najblizszej pzychodni?
                • Gość: Polecam Prozac Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 22:42
                  wyluzuj sie Maju, cieszymy sie, ze posiadlas wiedze dotyczaca procedur
                  ubezpieczniowych NFZ w najwyzszym stopniu, to sie chwali, nawet bardzo , ale
                  moze zaniedbalas edukacje w zakresie dystansu do samej siebie
                  • orchidea27 Re: Jak długo trzeba czekac na E111? 22.07.05, 23:14
                    Tak po prawdzie to troszke sie nie dziwie Mai, ze dworuje sobie z Mary. Po coz
                    bowiem pytac i nie sluchac tego, co inni mowia ? Wchodzac na strone
                    www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=4&artnr=1046 mamy wyraxnie
                    podane oddzialy, do ktorych trzeba sie zglaszac w poszczegolnych wojewodztwach
                    z wnioskami. dalej wielkimi literami jest napisane:
                    "UWAGA: W KAŻDYM PRZYPADKU DO WNIOSKU O WYDANIE FORMULARZA NALEŻY DOŁĄCZYĆ
                    KSEROKOPIĘ DOWODU POTWIERDZAJĄCEGO BIEŻĄCE OPŁACANIE SKŁADEK NA UBEZPIECZENIE
                    ZDROWOTNE, NP.:
                    pracownicy zatrudnieni - ZUA + RMUA;
                    członek rodziny osoby ubezpieczonej - ZCZA (ZCNA) + RMUA;
                    osoba pracująca na własny rachunek - ZUA + ostatni dowód opłacenia składki na
                    ubezpieczenie zdrowotne;
                    członek rodziny osoby prowadzącej działalność - ZCZA (ZCNA)+ ZUA + ostatni
                    dowód opłacenia składki na ubezpieczenie zdrowotne;
                    emeryt/ rencista - ostatni odcinek emerytury/ renty, ewentualnie wyciąg
                    bankowy;
                    student:
                    - legitymacja studencka, ZCZA (ZCNA)+ ZUA + ostatni dowód opłacenia składki;
                    - lub ZCZA (ZCNA)+ RMUA;
                    - lub legitymacja emeryta/ rencisty, w której student jest dopisany jako
                    członek rodziny + ostatni odcinek emerytury/ renty (gdy jest to członek rodziny
                    emeryta/ rencisty);
                    osoba zarejestrowana w Urzędzie Pracy - zaświadczenie z Urzędu Pracy o
                    odprowadzanych składkach na ubezpieczenie zdrowotne;
                    osoba zarejestrowana w KRUS-ie - zaświadczenie z KRUS o odprowadzanych
                    składkach na ubezpieczenie zdrowotne, ostatni dowód opłacenia składki na
                    ubezpieczenie zdrowotne."
                    Ja jestem tylko glupia blondynka ale choc do niedawna wszystko zalatwiali za
                    mnie rodzice juz teraz bym wiedziala, jak to z grubsza zalatwic. :)))
                  • Gość: maja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.toya.net.pl 23.07.05, 23:25
                    a ja polecam oleum jak mawial pan zagloba
    • Gość: aa Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.chello.pl 25.07.05, 12:54
      dzis dostalam od reki po czekaniu w 10 min kolejce (NFZ w-wa Prosta 69
    • Gość: monikaa13 Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 16:54
      Jeżeli masz jużformularz to musisz go wypełnic i wysłac do swojego NFZ, a
      najlepiej tam pójśc osobiście i otrzymazs pięczatkę od razu na miejscu, tylko
      pamiętaj że musisz iśc na tydzień przed wyjazdem nie wcześniej, formularz zaś
      jest ważny 3 miesiące
      • Gość: maja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.toya.net.pl 25.07.05, 19:23
        skąd ta informacja że nie można go dostać wcześniej niż tydzień przed wyjazdem?
        • Gość: monikaa13 Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 19:57
          Stąd, że byłam po odbiór mojego bo wyjeżdżam w sobotę na Słowację i pani mi
          powiedziałą, ze muszę przyjsc tydzień przed wyjazdem bo wcześniej mi nie da, a
          byłam trzy tygodnie wcześniej, i co musiałam iśc jeszcze raz
          • aseretka Re: Jak długo trzeba czekac na E111? 26.07.05, 07:32
            Monikaa13, w takim razie ta pani była osobom niekompetentna. Formularz jest
            ważny trzy miesiące i nikomu z NFZ-u nic do tego, kiedy wyjeżdzam. Ja już
            pobrałam dla całej rodziny, a wyjeżdzamy 25 sierpnia.
            • Gość: monikaa13 Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:32
              Chyba żartujesz to co to za baba tam siedzi, ż emi tak powiedziała, kurcze
              musiałąm jechac dwa razy, szkoda ze wcześniej nie wiedziałam
    • Gość: Marcin Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.compower.pl 30.07.05, 23:59
      Trzeba iść do NFZ z papierami z zakładu pracy, postać 2h (Kraków) w kolejce i
      dają od razu. www.nfz.pl
    • Gość: ja Re: Jak długo trzeba czekac na E111? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.05, 14:38
      dowiesz sie szczegółów jak wejdzisz na stronę nfz - tam są telefony do
      poszczególnych punktów składania druków itp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka