Dodaj do ulubionych

Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocławia

IP: *.range86-138.btcentralplus.com 07.06.10, 21:38
jak w temacie, prosze o opinie za i przeciw.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 07.06.10, 21:59
      mieszka sie zle. Osiedle jest fatalnie skomunikowane: wyjezdza sie
      wąskimi nierównymi drogami, rano i po południu tkwisz w korku. Domy
      sa blisko siebie, jak wszędzie w rejonie Zwycięskiej, Ołtaszyna i
      Wysokiej, czyli zero prywatności. ZA oknami masz inne okna a balkony
      kompletnie nie dają ani sladu prywatności. Będzie jeszcze gorzej,
      ziema jest drroga, wiec developerzy kupują małe skrawki a potem na
      maksa je zabudowuja. Mrowisko.
    • anyx27 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 07.06.10, 22:01
      Jestem zwolenniczką Krzyków ;)i ogólnie polecam, ale Wysoka/Ołtaszyn mają
      podstawową wadę - jedną drogę dojazdu - ul. Zwycięską.
      • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 07.06.10, 22:34
        Wpakujesz się w mrowisko ludzi, aut, akustyki (ściany nowych domów
        są mocno akustyczne). Za parę lat sprzedasz te mieszkania taniej,
        niż kupiłaś. A Zwycięska taka wąska i zatłoczona pozostanie Miasto
        NIC tam w układzie komunikacyjnym nie wybuduje. Ludzi będzie jednak
        jeszcze więcej.
    • Gość: fifa2000 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 07.06.10, 23:36
      Również odradzam. Z zapyziałej wsi zrobiono osiedle miejskie zapominając o
      komunikacji i infrast. miejskiej. Komunikacja samochodowa to korki, autobusów
      praktycznie nie ma, brak chodników oraz oświetlenia ulicy. Domy blisko siebie,
      dodatkowo ich jakość wykonania może w wielu przypadkach budzić niesmak.
      Mieszkania tracą tam na wartości, trudno sprzedać i wynająć.
    • Gość: Taka jedna Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.xdsl.centertel.pl 08.06.10, 09:18
      Kolega mieszka w Wysokiej. I narzeka na:
      - fatalny dojazd
      - zbyt duże ludzkie zagęszczenie
      - głośnych sąsiadów
      - brak odpowiedniej pod takie mrowisko infrastruktury
      - niewielkie możliwości sprzedaży czy zamiany na inne bo Wysoka to
      był silny marketing. W tej chwili już przebrzmiały. Mieszkać
      normalnie tam nie można. A na folderach było tak pięknie!

• Gość: Kermit Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 195.187.134.* 08.06.10, 10:56
        coś krzykliwi obrońcy Krzyków zamilkli:)))))
      • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 08.06.10, 16:35
        ale bajki opowiadacie, ja mieszkam w Wysokiej od 3 lat, wczesniej mieszkalam na
        psiaczku, potem na muchoborze i teraz tutaj, to bez porownania sa te 3
        dzielnice,Wysoka to najlepsze miejsce, wychodze z dzieckiem na spacer to prawie
        ze nie ma do kogo zagadc, bo ludzi nie widac, jest bardzo cicho i spokojnie,
        przyznaje racje jedynie z jednym-korkami, ktore sa w godzinach rannych, ale
        gdzie ich we Wro nie ma??
        • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 08.06.10, 21:25
          marysia, sorry, ale Ty z tego samego IP piszesz w róznych wątkach
          pod róznymi nickami:)) Czy to twoje dziecko, to z którym na te
          spacery wychodzisz, pisze:))?
          • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 09.06.10, 15:57
            Radze douczyc sie Beli wielu rzeczy i dopiero pisac wnioski na forum, ja tutaj
            jestem poraz trzeci, wyrazam jasno swoja opinie o mieszkaniu a ta sie czepia,
            czy mieszkalas tutaj chodz jeden dzien? bo komletnie nie wiesz o czym piszesz.
            Odkad sie tutaj przeprowadzilam z rodzina jestem chyba najszczesliwsza osoba na
            swiecie, mam wszystko o czym mozna marzyc-spokoj, bezpieczenstwo i bliskosc
            bielan,moja rodzina tez nie narzeka, czego mozna chciec wiecej?
            • Gość: fifa2000 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 11.06.10, 12:07
              Rozbraja mnie argument "bliskść Bielan". Dzisiaj każda cześć miasta ma centrum
              handlowe więc, bez Bielan może się obejść.

Wolałbym usłyszeć info jak w Wysokiej z przedszkolami i szkołami podst. i gimn.
              czy są gdzieś na miejscu czy trzeba dzieci wozić do Wrocławia bo na piechotę to
              strach posyłać.
    • Gość: xxx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.06.10, 17:00
      mieszka się bardzo fajnie!!!

Faktycznym spory minusem jest dojazd i komunikacja.
    • Gość: mirek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 09.06.10, 22:00
      ja pracuje na bielanach, a mieszkam w wysokiej, takze dojazd mam super, jezdze
      od drugiej strony, zero korkow, a samo osiedle polecam, jest rewelacyjnie, moja
      narzeczona tez b zadowolona.
      • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.10, 13:52
        co to znaczy od drugiej strony? I skąd tak jezdzisz:)))?
        • Gość: babutik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 10.06.10, 15:11
          Zapewne jeżdzi prze Ślęzę ( wieś) i za 7 min jest się na Bielanach i
          to bez zatorów,korków itp.
          A Zielone Osiedle w Wysokiej to perełka nie ma takiego we Wrocławiu
          i okolicach.Polecam.
        • Gość: julka Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.06.10, 20:06
          Bela wez sie do roboty a nie calymi dniami na forum siedzisz i
          wszystkich oczerniasz!!!
          jak mozesz wiedziec jak mieszka sie w Wysokiej skoro tam nie
          mieszkalas?
          ja mieszkam na Obroncow Poczty Gdanskiej-na granicy z Wysoka i nigdy
          bym sie juz nie ruszyla stad w inne miejsce.
          Bela robi Krzykom zly PR bo sama mieszka na zadupiu i nie stac jej
          bylo na Oltaszyn.
          jestem stomatologiem- mam tu tez swoj gabinet i wiem ze koledzy
          dentysci dali by sie pokroic za gabinet na tym osiedlu, niektorzy
          pozaciagali ooogromne kredyty na ten cel, no ale przynajmniej maja
          pewnosc ze to sie szybko zwroci.Na tym osiedlu mieszkaja ludzie
          lepiej sytuowani finansowo niz w pozostalych,wiec wydaje mi sie, ze
          sam ten fakt juz cos mowi o atrakcyjnosci osiedla.W wiekszosci
          ludzie dobrze sytuowani maja glowe na karku a wiec wybor osiedla byl
          przez nich gleboko przemyslany i cos jednak musialo przemawiac za
          tym ze wybrali wlasnie to a nie inne.
          • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 11.06.10, 08:41
            Stomatologiem jestes? a piszesz, jakbys byla licealistką zupełnie.
            Ciekawe:) Wysoką znam świetnie, mieszka tam moj wujek. A ci dobrze
            sytuowani? No ciekawe. Dobrze sytuowani to raczej kupują albo domki,
            albo domy, albo szeregowce, albo apartamenty, wiesz, na przyklad
            Odra Tower na Dlugiej, albo Leopoldium, albo Zielona Etiuda, albo
            Toya Golf, a nie scisniete bloczki z balkonikami wychodzącymi na
            kuchnie sąsiada w Wysokiej albo na Ołtaszynie.
            Pocieszna jestes, licealistko:) ale szacunek, jak bronisz osiedla:)
            Gratulacje.
            • Gość: licealistka Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.06.10, 10:33
              Bela kompromituje sie na kazdym kroku.

Zielona Etiuda?te budynki stoja puste i jeszcze dlugo postoja!!
              Jaki jest sens placenia za mieszkanie przy ruchliwej Wyscigowej-
              pozatym sa scisniete bardziej niz te w Wysokiej.
              Leopoldinium?na paskudnej Kepie Mieszczanskiej, wsrod walacych sie
              ruder i meneli.Podobnie swietny lokalizacyjnie jest Angel Wings -
              budowany dla ludzi zamoznych,szkoda tylko ze w samym srodku syfu
              Trojkata!
              Toya Golf?paskudna lokalizacyjnie, w samym srodku niczego i chyba
              jedyny plus to calkiem przyzwoita restauracja na polu golfowym;)

a Wysoka moja droga to nie tylko budownictwo wielorodzinne-wiekszosc
              budynkow to jednak rezydencje.Niestety, jak widac znasz tylko ta
              czesc w ktorej mieszka twoj wujek;)
              Pora wybrac sie na wycieczke krajoznawcza i wysunac nos poza tereny
              Lesnicy i Stablowic:)a dopiero pozniej zabierac glos na forum.
              a teraz przepraszam...
              musze do lekcji,koniec roku sie zbliza;))

• Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 11.06.10, 11:18
                To samo IP komputera, Julka stomatolog i Licealistka to jedna i ta
                sama osoba, tyle w temacie. Co do Leopoldinum, za trzy lata po
                przebudowie tej czesci miasta bedzie to piekne miejsce. I dlatego
                mieszkania tam sa jedne z najdroższych w miescie. W Etudzie też.
                Jakos nie widze tych "dobrze zarabiajacych" w ciasnym blokowisku, w
                zakorkowanej Wysokiej:))
                • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 11.06.10, 15:42
                  Belo ty maly bezmozdzku, gdybys potrafila choc troche myslec logicznie to
                  zorientowalabys sie, ze p.Julka podpisala sie jako licealistka w odpowiedzi
                  ironicznej na twoj komentarz, bo jak chyba tu juz kazdy zauwazyl nie masz
                  pojecia dziewczynko o tym co piszesz, nie znasz wogole tematu a sie wypowiadasz,
                  a wiesz ja mam wojka w hong kongu i nawet nie wiesz jaki tam dopiero syf......
                  Uwazam ze nie potrzebnie sie tak emocjonujesz, to ze wysoka to swietne miejsce
                  do zamieszkania to juz przesadzone, wiec niepotrzebnie podnosisz sobie
                  cisnienie, o zawalek nie trudno... bye
                  • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 195.187.134.* 11.06.10, 15:46
                    co to znaczy "przesądzone"?? przez kogo Marysiu:))?
                    • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 11.06.10, 15:50
                      przez tych ktorzy tam mieszkaja lub chcieliby zamieszkac, a nie przez tych co
                      widza Wysoka na obrazku i ktorych nie stac na mieszkanie w tej czesci :)
                      • Gość: Vona Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 194.204.135.* 11.06.10, 17:59
                        Takie zachwalanie Wysokiej nic nie da ,zanim Ktoś coś kupi ,tysiąc razy obejrzy
                        ,a zapewniam ,że nie ma co tam oglądać .Teraz we Wrocławiu najważniejszy jest
                        sprawny dojazd do pracy ,szkoły,a takiego na dzień dzisiejszy tam nie ma
                        .Zgadzam się ,że każdy bierze ,to co lubi ,zatem pozwólmy ludziom wypowiadać się
                        na temat tego osiedla ,a jak ktoś ma odmienne zdanie ,to po co zaraz atakować
                        jego wypowiedź ,tym nikogo nie przekonamy .
                        • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 11.06.10, 18:06
                          Brawo Vona, slusznie piszesz.
                        • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 11.06.10, 19:24
                          Uwazam, ze wypowiadac sie powinni tylko osoby, ktore mieszkaja na tym osiedlu
                          lub mieszkali, a nie ktos kto kompletnie nie zna tematu, jest z drugiego konca
                          miasta. taK samo jak ja bym wypowiadala sie o Warszawskim zolibozu, bo tam mam
                          babcie :) pozdrawiam.
                          • Gość: fifa2000 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 13.06.10, 12:33
                            To źle uważasz. Nie trzeba chorować na anginę by móc o nie j pisać.
                      • Gość: R60 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 11.06.10, 19:06
                        Mnie stać, ale mimo wszystko nigdy nie kupuję rzeczy o zawyżonej cenie.
                        A z tym prestiżem - dajcie już spokój. Jak ktoś mi mówi o prestiżu w
                        kontekście Wysokiej to się mogę tylko uśmiechnąć.
                        • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 12.06.10, 11:39
                          Brawo R60. Dowartościowują się, bo zakredydtowali się na całe życie
                          i teraz będą się gnieździć w tym mrowisku, dom na domu i samochód na
                          samochodzie.
                          • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 12.06.10, 13:01
                            hehe dobre,lepiej sie zakredytowac na cale zycie mieszkajac na stablowicach :):):)
                            • Gość: fifa2000 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 13.06.10, 12:45
                              pocieszaj się dalej
                        • Gość: ja Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.lanet.net.pl 12.06.10, 12:18
                          Dokładnie, uśmieszek mi się ciśnie na usta jak widzę te zachwyty nad
                          "rezydencjami" w wysokiej i ponadprzeciętną ilością "wypasionych fur" w tamtej
                          okolicy ;).
        • Gość: cvbc Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 188.122.4.* 18.06.10, 00:36
          przeciez to znowu "marysia" z tego samego IP tym razem jako "mirek" buahahahahha
          • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 18.06.10, 16:53
            Prosze jaki chcialby byc sprytny zauwazajac to samo ip, lecz sie nie udalo bo
            Marysia ma narzeczonego i korzystaja z tego samego netbooka pajacyku :)
    • Gość: Taki sobie Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.10, 21:40
      ??????????????????????????????????????????????
    • Gość: baba Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 13.06.10, 23:06
      Ty Bela idź do specjalisty!!!!
      A Kaczyńskiego weź sobie za męża i uchroń nas od takiego
      prezydenta,jeden Kaczyński jużbył!!
      • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 14.06.10, 18:42
        mieszkańcy Wysokiej: Jarosław Kaczyński liczy na Wasze głosy w
        najbliższą niedzielę! Nie zawiedźcie.
        • Gość: bull Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.10, 00:45
          zal mi to wszystko czytac.
          na ktorej dzielnicy wroclawia nie ma korkow?? na wilczycach?? na maslicach??
          tylko jak dlugo z tych dzielnic dojezdzasz do centrum.
          minusem wysokiej jest wąskie gardło w postaci zwycieskiej.
          ale plusów jest naprawde sporo.
          cisza, spokoj, tor wyscigow konnych i parczek przy nim. bliskosc parku
          poludniowego, z przedszkolami gorzej, ale przeciez nie kazdy ma dzieci w tym wieku.
          aha i zwycieska bedzie remontowana- poszerzana po zadymce w 2012r.
          mieszkam na wysokiej i nie widze okna sasiada.
          • Gość: magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 10:55
            Bull, zartujesz? Ja z Maślic dojade do Rynku dwa razy szybciej niż
            Ty z Wysokiej, nawet teraz, kiedy trwa przebudowa układu
            komunikacyjnego na zachodzie miasta. Zmierzymy czas? Pora dowolna,
            korkowa i niekorkowa. I autem i autobusem szybciej dojade.
            • yeetii Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 18.06.10, 11:57
              Serio to nie wiem co wszyscy sie podniecaja tak czasem dojazdu autem. Przeciez
              to chwyt, ktorym posluguja sie kazdy na rynku nieruchomosci. Korki sa w całym
              Wrocławiu i czasy dojazdu z wiekszosci dzielnic do centrumsa porownywalne.
              Troche jezdze po Wrocku w roznych porach i oto moje czasy dojazdu do trasy WZ z
              różnych dzielnic:
              1. Muchobór Wielki - Grabiszyńska - KW - 15-25 min
              2. Żerniki - Szczecińska - Legnicka - KW - 15-25 min
              3. Partynice - Przyjaźni - Karkonoska - PŚ - KW - 15 - 25 min
              4. Partynice - Zyciezka - Karkonoska - PŚ - KW - 25 - 35 min
              5. Wilczyce - Swojszyce - PG - KW - 20 - 40 min
              6. Wilczyce - Psie Pole - PG - KW - 30 - 60 min
              7. Stabłowice - Główna - Lotnicza - KW - 25 - 40 min
              Czy rzeczywiście te 5 - 10 minut są dla kogoś zbawieniem?
              Co innego komunikacja publiczna, tutaj można dyskutować.
              • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 12:43
                Autobus 103 z rejonu nowego stadionu pod plac JanaPawla2 jedzie 20 minut, a
                jezdzi co 20 minut mniej wiecej. Dojedziesz szybciej z Wysokiej?? Ostatni
                autobus z placu Jana Pawla na Maslice jedzie o 23.30. Masz jakis dojazd do
                Wysokiej prawie o północy?
                O czym rozmowa?
                • Gość: fakir Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 14:22
                  Tu sie zgadza. Komunikacyjnie - czy to z punktu widzenia posiadacza samochodu,
                  czy korzystającego z KM, Maślice biją Wysoką o głowę. A za jakis czas do wyboru
                  będzie jeszce tramwaj...

NIe wiem jak z pozostała infrastrukturą - przedszkola , szkoły, sklepy niedaleko
                  domu - to też jest istotne...
                  • Gość: Giggs Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 195.187.134.* 18.06.10, 15:51
                    szkoła powstała najnowocześniejsza w miescie, na Suwalskiej. Sklepy
                    będą w galerii przy stadionie. teraz jednak ze sklepami jest tak
                    sobie: jest troche ale rozrzucone. Jednak praktycznie z całych
                    Maślic to terenów przy stadionie będzie od 0,5 do 2.5 kilometra.
                    Czyli od 10 minut do pół godziny pieszo najdalej.
                    • Gość: Arek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 90.156.110.* 18.06.10, 16:23
                      Kolejna bezsensowna dyskusja. Zakup mieszkania to nie zakup bułek w sklepie
                      spożywczym, i można założyć, że jeżeli ktoś się zdecydował w danym miejscu
                      zamieszkać to przemyślał ten krok i podjął go ze świadomością większości
                      plusów i minusów danej lokalizacji. Jeżeli dla kogoś dłuższy o kilka lub
                      kilkanaście minut dojazd nie stanowi problemu, to po co na siłę mu udowadniać,
                      że to jednak jest dla niego problem? Nie wiem dlaczego tak trudno zrozumieć,
                      że różni ludzie mają różne priorytety i upodobania. Co mi na przykład krótkim
                      czasie dojazdu do centrum, skoro pracuje poza Wrocławiem i w centrum bywam raz
                      na 2 tygdnie?
                      • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 18.06.10, 16:48
                        hih dobry koment, kazdy niech mieszka tam gdzie jemu wygodnie, ja mieszkam w
                        Wysokiej, jestem zachwycona doslownie wszystkim, a do centrum jezdze jedynie w
                        niedziele, nie ma korkow, weic dojezdzam w 7 minut, reszte dni spedzam na
                        poludniu Wroclawia wiec po co mi szybki dojazd do centrum?
                        Tutaj mam wszystko, przedszkole, sklepy, parki, cetrum bielany, cisze i swiety
                        spokoj po pracy, nie musze sie pchac do centrum, pozdrawiam :)
                        • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 18.06.10, 19:41
                          siedem minut...:) zawiadomic policje o piracie drogowym, co po
                          Wrocławiu pędzi sto na godzine? czy raczej psychiatrę, bo ktoś
                          porwał tramwaj i jedzie do centrum nie stając na przystankach?

I tak by nie zdążył w siedem minut. Tyle warta ta dyskusja.
                          • Gość: anty bella= bullet Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.10, 20:11
                            alez ty jestes wytrwała..... swojej glupocie.
                            co cie interesuje czy ktos lamie przepisy czy nie??
                            dyskusja byla o tym jak szybko mozna dojechac z punktu a do b.
                            soorki tak na marginesie to tez byl OT bo ktos sie zapytal jak sie mieszka na
                            wysokiej. i glos zajeli mieszkancy maslic i innych.
                            albo czytajcie ze zrozumieniem albo zrozumcie fakt ze ludzie mieszkajacy na
                            wysokiej naprawde sa zadowoleni- owszem korki na zwycieskiej sa fatalne....
                            ale ja jezdze oltaszynska i w centrum (arkady wroclawskie lub renoma) jestem w
                            15-20 minut. jadac zwycieska pewnie w tym czasie bym dojechal do karonoskiej- to
                            prawda.
                            no i tutaj wlasnie do kogos kto chcial mierzyc czasy przejazdu. naprawde w 15-20
                            minut dojezdzam do centrum
                            • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-138.btcentralplus.com 18.06.10, 20:22
                              Do słabo rozgarnietych, typu bela= czytac ze zrozumieniem, napisalam, ze w
                              niedziele jak nie ma w ogole korkow to dojezdzam w 7 minut, nie w godz szczytu,
                              ale serio to nawet gdybym miala jechac do rynku godzine to i tak nie
                              zamienilabym mojego osiedla na zadne inne we Wrocku, tutaj mam wszystko, dopiero
                              tutaj czuje ze naprawde zyje, pozdro:-*
                              • Gość: Bella Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 18.06.10, 22:59
                                Owszem, interesuje mnie, ze ktoś łamie przepisy w miescie, głupku.
                                Bo naraża również MOJE bezpieczeństwo. I innych.
                                • Gość: Arek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 90.156.110.* 19.06.10, 03:40
                                  A jesteś w stanie pojąć, że dla kogoś to czy dojeżdża do centrum w 7 czy w 27
                                  minut nie ma większego znaczenia? Chyba nie...
                                  • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-151.btcentralplus.com 19.06.10, 10:12
                                    za to jest w stanie pojąć, ze nigdy nie bedzie jej stac na mieszkanie w tej
                                    czesci Wroclawia hahah p.s te 7 minut do centrum to jedziemy ulica oltaszynska i
                                    dalej swoimi skrotami a nie glowna, bo tam to faktycznie czasami sa korki, pozdro!
                                    • Gość: furla Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.10, 13:17
                                      a ja pozdrawiam caly Oltaszyn i Wysoka i Pizzerie Pepe!!!

pyszne mule tam wczoraj byly!!!:)))
                                      siedzielismy ze znajomymi i zastanawialismy sie czy w jakiejs innej
                                      dzielnicy przeszla by knajpka z mulami za 45zl czy poledwica wolowa
                                      za 55zl i raczej nie-no oprocz Rynku.
                                      Na Maslicach takie cos padlo by od razu z braku klienta a tu ciezko
                                      wyrwac wolny stolik.
                                      Moim zdaniem to mowi samo za siebie o klasie dzielnicy;))
                                      ale zaraz sie tu na mnie rzuca te Stablowice,Maslice i reszta;)
                                      • Gość: bullet= anty Bella Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.10, 19:26
                                        glupku, a gdzie to tak na twoej zdrowie ktos czycha?? jestes w stanie okreslic w
                                        ktorym miejscu i o ktorej godzinie ktos planowal zamach na ciebie??
                                      • pat.santana Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 20.06.10, 00:26
                                        kilkanaście lat temu Ołtaszyn i Partynice, o Wysokiej nie wspominając, to
                                        było zadupie jakich mało. Mieszkałam wtedy na Krzykach i wyprawa w tamate
                                        rejony to było jak podróż do skansenu. Oczywiście, teraz wiele się
                                        zmieniło i jest o wiele lepiej. Tylko proszę nie mówić,że tych co nie
                                        wypowiadają się z zachwytem o Wysokiej nie stać na kupno mieszkania w
                                        tamtym rejonie. Mnie stać a wybrałam inne miejsce, z mojego punktu widzenia
                                        bardziej atrakcyjne. Mam wrażenie,że duża część wielbicieli Wysokiej to
                                        albo przyjezdni,którzy w innych częściach Wrocławia nigdy nie byli, albo
                                        niedowartościowane snoby,którzy upajają się tym, że stać ich na mule w
                                        drogiej knajpie(żenada). Deweloperzy za bezcen wykupili poradzieckie
                                        koszary i popogierowskie pastwiska, na których jeszcze kilka lat temu pasło
                                        się bydło, a teraz wciskają kit o ekskluzywności miejsca. I jeszcze jedno,
                                        najważniejsze , że blisko do Bielan. Też mi pępek świata, prawie jak
                                        Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe I Ratusz razem wzięte. Tym niemniej życzę
                                        miłego mieszkania.
                                        • Gość: fryderyk Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.cdma.centertel.pl 20.06.10, 18:41
                                          Pani Beli goraco polecam wizyte u specjalisty!
                                        • Gość: bull Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.10, 14:39
                                          a czy ktos mowi ze to wczesniej nie byly tereny rolne (glownie sady) a czy ktos
                                          wofgole o to pytal??
                                          przeciez kazda lokalizacja KIEDYS byla czyms innym niz jest dzisiaj.
                                          ARGUMENT totalnie ZBEDNY.
                                          podobnie jak ten ze developer kupil to za bezcen a teraz sprzedaje drozej. Wiesz
                                          jakbys mi znalazla takiego developera ktory kupil za miliony a sprzedaje za
                                          grosze to cie ozłoce- wiec kolejny argument kiepski.
                                        • Gość: bull Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.10, 14:43
                                          aha i jeszcze jedno- to ze ja kupilem kiedys mieszkanie za 3 tys za metr, a
                                          teraz jest warte 8tys za mkw to co?? to tez mam rudere, popegeerowska i
                                          poradziecka???
                                          ludzie jak was boli to ze ktos z niczego zrobil cos i na tym zarobil. kto wam
                                          broni bierz kredyt i baw sie w developera. ja do ciebie przyjde i bede marudzil
                                          ze za drogo sprzedajesz bo kupiles za bezcen.
                                          PiS by nakazal sprzedawac po cenie nabycia gruntu- albo jeszcze taniej.
                                          bo przeciez ten co sie wzbogaca na bliznim to zlodziej!!!!
                                          • pat.santana Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 21.06.10, 15:45
                                            Ależ mnie nic nie boli, kredytu brać nie muszę, żyje mi się bardzo
                                            dobrze (na wsi pod Wrocławiem). Bardziej chodzi mi o rzekomy prestiż
                                            tamtych rejonów. Ja naprawdę nie przeczę, że w Wysokiej mieszka się
                                            fajnie, to dobrze, że ludzie którzy zainwestowali duże pieniądze są
                                            zadowoleni. Tylko proszę nie wmawiać innym, że jest to pępek
                                            świata. Denerwujące jest generalizowanie, że Stabłowice nędzne,
                                            Maślice byle jakie, Psie Pole też do niczego. Proponuję pojechać w
                                            tamte okolice. Jest tam mnóstwo pięknej, jednorodzinnej zabudowy,
                                            nowe osiedla, są tam też oczywiście miejsca delikatnie mówiąc, mniej
                                            urokliwe. I w Wysokiej, czy na Ołtaszynie jest tak samo. Natomiast
                                            to co mnie niewątpliwie denerwuje to tekst o knajpie z mulami. To
                                            sprowokowało mnie do zabrania głosu. Nie chciałabym mieć sąsiada,
                                            który publicznie upaja się zawartością swojego portfela. Ciekawe,
                                            czy jego dzieci mają zakaz zabawy z dziećmi z Maślic, bo może za
                                            biedne? I naprawdę staram się być obiektywna, bo urodziłam się na
                                            Krzykach, potem mieszkałam, z wyboru, w dwóch innych częściach
                                            Wrocławia, by na dobre zakotwiczyć się pod Wrocławiem. Pozdrawiam
                                            • Gość: bull Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.10, 23:04
                                              tekst z mulami i poledwica tez mnie "zdziwił" ale tutaj nie chodzilo o to ze
                                              goscia na nie stac, tutaj chodzilo o to ze w tej dzielnicy mieszkaja ludzie,
                                              ktorzy daja zycie drogiej kanjpie. W innychj miejscach wroclawia (maslice itp)
                                              by nie miala racji bytu. I mozecie sie zloscic, ale niestety to prawda.
                                              Znowu czepiasz sie ludzi z wysokiej ze pobrali kredyty.
                                              Skad wiesz, moze czesc kupila za gotowke, a kto powiedzial ze na dom na wsi nie
                                              trzeba kredytu??
                                              mylse ze cala ta dyskusja zabrnela za daleko (jak wiele tutaj)
                                              na zadanie pytanie jak sie mieszka odpowiem: mieszka sie super , dojeżdza sie
                                              srednio, a wyjeżdza (jak sie nie zna alternatywnej drogi) ŻLE.
                                              koniec i ktopka :)
                                              • pat.santana Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 22.06.10, 08:30
                                                Jeżeli chodzi o knajpę, to się nie zgodzę. Jeżeli chodzi o kredyty,
                                                to się nie czepiam, bo napisałam tylko,że kredytu brać nie muszę,
                                                ale jeśli ktoś musi to niech bierze (naprawdę rozumiem to bardzo
                                                dobrze).
                                                A tak w ogóle życzę żeby dalej mieszkało się dobrze,a drogi w
                                                przyszłości napewno będą lepsze :)
                                              • Gość: fifa200 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 25.06.10, 16:07
                                                Pytanie autora wątku było Jak się mieszka, ale widać mieszka się średnio, skoro
                                                padły argumenty o prestiżu, pełnych portfelach mieszkańców, mulach. Czyli zwykłe
                                                nadymanie się a nie konkrety.

Pesudoprestiż Wysokiej, czy nowych Partynic wykreowali deweloperzy. Co tam jest
                                                prestiżowego? super apartamenty osiedla Hubertus? zaglądanie sobie w okna
                                                sąsiada?,

Może dla niektórych okaże się szokiem ale na Maślicach (tak tu wyśmiewanych) są
                                                dokładnie takie same mieszkania, o takim samym standardzie wykończenia, gdzie
                                                też jest cisza i spokój, gdzie mieszkają normalni ludzi a nawet normalniejsi, bo
                                                nie podniecający się swą "elitarnością".

Wysoka to korki dla samochodów , koszmar komunikacji zbiorowej, brak
                                                infrastruktury społecznej, taka zurbanizowana Wichura. Zrobili już może przy
                                                Ołtaszyńskiej/Radosnej chodniki dla pieszych i dobre oświetlenie uliczne?

Wysoką zaś polecam wynajmującym co pracują na Bielanach lub w okolicy, bo jest
                                                tam tanio jeśli chodzi o wynajem i często są to mieszkania wykończone w
                                                naprawdę o wysokim standardzie, choć pełno jest też mieszkań z "Bodzio"
                                                • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 25.06.10, 21:24
                                                  Brawo Fifa, rozsądna i sensowna wypowiedz. Też mnie te "mule"
                                                  rozbawiły do łez:)))
                                      • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 09:44
                                        Furla, groteskowy pajac:))) jednak istnieją tacy ludzie, nie tylko w
                                        ksiązkach:))) Komiczne.
                                      • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 26.06.10, 18:59
                                        hahaha:) Mule:) co za zakomplesiony cymbał:))
                                        • Gość: Aga Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.connecta.pl 05.07.10, 21:34
                                          Hmmmm, nie wiem czym się wszyscy tak ekscytują...dzielnica...to tylko wioska nie
                                          część Wrocławia...
                                          • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.10, 21:42
                                            achchacha:)
                                            • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 06.07.10, 18:34
                                              Ale siara napisac ahahahah z bledami, o matulko! co za ludzie uzytkuja to forum!
                                              A co do Wysokiej to jest przedluzeniem Wro, bo lezy kilka metrow od tabliczki
                                              miasta,a nie 10 km czy wiecej, ja mieszkam na augustowskiej (fabryczna) i marze
                                              zeby sie przeniesc w tamte rejony, bo to prestiz, wygoda,fajne okolice, mlodzi
                                              ludzie, a na fabrycznej tlumy ludzi, blok na bloku, zanieczyszczone powietrze,
                                              smrod i ubostwo, gdybym miala wiecej kasy przenioslabym sie na krzyki bez
                                              wahania, pozdrawiam
                                              • Gość: inga Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.10, 18:42
                                                zakonczcie juz ten watek bo nudny sie robi.i nich kazdy sobie
                                                mieszka tam, gdzie mu sie podoba i gdzie mu stan portfela pozwala!!
                                              • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 06.07.10, 19:50
                                                Guzik:) cudowna wypowiedz. Rozbierzmy na części:
                                                "Ale siara napisac ahahahah z bledami, o matulko! co za ludzie
                                                uzytkuja to forum!"
                                                Zauważę, że nie ma reguły, jak pisać odgłosy mające naśladować
                                                śmiech. Można zarówno "ahahaha" jak i "achacha". Obie formy są
                                                równoważne i dopuszczalne, Koleżanko Guzik:)

"ja mieszkam na augustowskiej (fabryczna) i marze zeby sie przeniesc
                                                w tamte rejony, bo to prestiz, wygoda,fajne okolice, mlodzi
                                                ludzie, a na fabrycznej tlumy ludzi, blok na bloku, zanieczyszczone
                                                powietrze, smrod i ubostwo, gdybym miala wiecej kasy przenioslabym
                                                sie na krzyki bez wahania, pozdrawiam"
                                                No to już szersza wypowiedź:) No ciekawe.. tłumy ludzied gdzie na
                                                Fabrycznej? Owszem, na Grabiszynskiej albo na Bajana itd. Podobnie
                                                jak na Krzykach jednak: Krucza? Powstańców? Zaporoska? Różnica tylko
                                                taka, że bloki na tych Krzykach są starsze i bardziej śmierdzące,
                                                niestety... No dobrze, a co dalej, spójrzmy na nowe.. Zwycięska,
                                                Ołtaszyn,.... czy tam nie na domu na domu, auta na aucie, balkonu na
                                                balkonie? Przecież tam pobudowano osiedla niemal jedno na drugim...
                                                Czy takie zjawisko występuję na przykład na Maślicach? Oj, chyba
                                                nie:)
                                                Co do powietrza zanieczyszczonego jeszcze... No kochana Guziko:)
                                                zmierz sobie kotek natężenie ruchu na ulicach krzyckich i natężenie
                                                od Augustowskiej na zachód. Co ci wyjdzie, kochanie:))?

Reasumując: w życiu nie czytalam równie durnego wpisu:)
                                                • Gość: inga Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.10, 22:46
                                                  Bela-Twoje zacietrzewienie w tej dyskusji podpada pod przypadlosc
                                                  kliniczna;)Troche dziwne jest ze az tak bardzo Ci zalezy na
                                                  oczernianiu Krzykow-glownie Ty uczestniczyc w tej dyskusji i
                                                  odpowiadasz na kazdy post.
                                                  Co do Maslic to juz Wam buduja autostrade pod oknami i zobaczycie
                                                  niedlugo co to spaliny i halas.Bylam kiedys swiadkiem jak jakis pan
                                                  w Urzedzie Miasta, na jakims ogloszeniu zobaczyl dokladne polozenie
                                                  autostrady-okazalo sie ze biegnie strasznie blisko jego bloku,gosc z
                                                  nerwow az caly sie spocil;((Balam sie ze zemdleje:((
                                                • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 07.07.10, 11:17
                                                  Mozna sie rzeczywiscie usmiac :):) lecz hahaahhaha pisze sie tylko i wylacznie
                                                  przez samo h, ale to nie miejsce na douczanie kiepow.
                                                  I bardzo prosze nie zwracac sie do mojej osoby 'kolezanko', bo ja mam znajomych
                                                  na poziomie :) a do Ciebie Belo zauwazylam ze nikt nie ma szacunku i nie bierze
                                                  Cie powaznie na tym forum, zamieszkalas w zlym miejscu i teraz nieszczesliwa
                                                  probujesz sie odgryzc wszystkim,ale robisz sobie tylko na zlosc.
                                                  • Gość: magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 07.07.10, 11:23
                                                    Tak sie wtrące, Guzik: nie odpowiedziałaś na żaden zarzut do twojego
                                                    wpisu, a takie zarzuty wpisała Bela. Skompromitowała całą twoją
                                                    wypowiedż a ty nie reagujesz, tylko zaczynasz pisac o Beli. Tematem
                                                    nie jest Bela, ale mieszkanie w Wysokiej.
                                                  • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 07.07.10, 18:59
                                                    Wypowiedzi Guzika są groteskowe po prostu:)) stek bredni, bełkot
                                                    nonsensowny:)))) Czekamy jeszcze na MULE:))))
                                                  • Gość: :))) Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.07.10, 10:29
                                                    Na MULE na które cie nie stać i dlatego tak bardzo to przezywasz.

Widze, ze Bela założyła sobie 2 nowe konta,które wspomagają ja w
                                                    dyskusji atakując każdego kto ma odmienne zdanie.
                                                    Zamiast tracić czas na tym forum ,poszukaj w internecie jakiegoś
                                                    dobrego psychiatry bo to naprawdę niezdrowa OBSESJA pachnie;))
                                                    Ciekawe czy Bela tylko na forum taka mądra czy tez miałaby odwagę na
                                                    żywo np. umówić się i przedyskutować powyższe tematy;))
                                                  • Gość: magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 08.07.10, 13:15
                                                    a co to za kretynski wpis, bez związku z tematem? Mnie "mule" tez
                                                    solidnie rozsmieszyły.
                                                  • Gość: trans-bans Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 13.07.10, 19:39
                                                    Mule to już nawet w Biedronce kupić można :P. Podniecać się mulami to taka sama
                                                    oznaka"światowości" co podniecać się kuchnią włoską.
                                                  • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 08.07.10, 22:36
                                                    a powiedzcie czy jest sens odpowiadac na jakakolwiek bzdure beli? przeciez to co
                                                    ona pisze to stek klamstw wyssanych z palca osoby pokrzywdzonej przez los, wiec
                                                    po co z kims takim w ogole dyskutowac, nie ma na to czasu, :) pozdr
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 08.07.10, 23:44
                                                    a poza tym bełkotem jakieś moze argumenty?
                                                  • Gość: :)) Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.10, 10:33
                                                    Bela-argumenty to na zywo!!
                                                    Masz odwage?
                                                    Czy jestes tylko kundelkiem anonimowo szczekajacym na forum?
                                                  • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 09.07.10, 10:50
                                                    Nie ma zadnego prestiżu w mieszkaniu na wsi przy granicy Wrocławia,
                                                    w poblizu zakorkowanych i zabudowanych strasznie gęsto dzielnic. A
                                                    taka jest Wysoka. Ludzie gnieżdzą się w domach stojacych jeden na
                                                    drugim, zero prywatności. Dyskusja jest nonsensowna.
                                                  • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 09.07.10, 14:54
                                                    ten wątek to jakies jaja:) Wysoka prestiżowa??? Ktoś tu na głowę
                                                    upadł:))))
                                                  • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 09.07.10, 16:26
                                                    jak sie nauczysz pisac i czytac ze zrozumieniem to zapraszam do rozmowy :)
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 09.07.10, 17:10
                                                    Prymitywna ucieczka od dyskusji na argumenty. Żałosne. Cała Wysoka
                                                    jest taka?
                                                  • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 09.07.10, 17:46
                                                    hihi czarna rozpacz, zal mi ciebie :)
                                                  • liuzzi Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 09.07.10, 18:29
                                                    Jak dyskutowac z kimś kto takie brednie wypisuje? Cytuję: "a na
                                                    fabrycznej tlumy ludzi, blok na bloku, zanieczyszczone powietrze,
                                                    smrod i ubostwo":)))
                                                    Chyba nasza rozmówczyni pisze o Nowym Dworze albo Gądowie. To
                                                    jednak tylko część Fabrycznej, podobnie jak ohydne blokowiska na
                                                    Zielinskiego czy Wielkiej to tylko część Krzyków, prawda? Tego
                                                    głupiutka koza Guzik nie widzi. Zanieszczyszone powietrze? Oj,
                                                    Guzik:) spójrz w wyniki analiz: To własnie Krzyki mają największe
                                                    stężenia pyłów w powietrzu, bo tam jest największy ruch:) No ale
                                                    trzeba myślec... Blok na bloku? ja to widze na Ołtaszynie, gdzie
                                                    jest blok na bloku ale jakoś nie widzed tego na Maślicach albo
                                                    Złotnikach:) No ale Guzik ma swoje zdanie:)
                                                    Świat pełen rozkosznych kosmitów:) pozdrawiam.
                                                  • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 09.07.10, 19:40
                                                    heh ale czarujacy tekst, az omniemialam, a gdzie sa najdrozsze grunty we wro? a
                                                    gdzie jest najwiecej prywatnych przedszkoli? wyscigi konne?najlepszy szpital ?
                                                    aquapark? itp itd no chyba nie na maslicach :):):):) a poza tym nie twierdze, ze
                                                    na krzykach nie ma blokowisk, bo oczywiscie ze sa, ale w ktorej czesci wro ich
                                                    nie ma?????? albo korkow? zanieczyszczonego powietrza??????? ludzie, ale
                                                    obudzcie rozum, juz lato!
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 10.07.10, 10:56
                                                    Wyścigi konne? a co to za argument???? Ilość przedszkoli?? a co to
                                                    za argument? Przedszoli dużo bo ludzi dużo. Fajnie sie w ogole
                                                    mieszka, mając sąsiadów wszędzie dokoła, nad balkonem, obok garażu,
                                                    okno w okno, dom na domu:))? Drogie grunty to powód dla ktorego
                                                    developerzy budują ciasno, dom na domu. Pogratulować "elity":))))))
                                                  • Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 10.07.10, 11:21
                                                    jedyny argument za fabryczna to chyba galeria magnolia, ktora zrobili dosyc
                                                    ciekawie, nic nic i nic poza tym, a na krzykach no coz wszystkie wymienione
                                                    wyzej argumenty przemawiaja za, przedszkoli prywatnych duzo, bo rodzicow na nie
                                                    stac, drogie grunty bo ludzie najbogatsi chca tam mieszkac, a blokow wszedzie
                                                    pelno, czy to psiak, czy lesnica czy oltaszyn, niestety taka prawda, koli w oczy
                                                    biedakow, papa
                                                  • Gość: NIE KARMIC TROLA Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.07.10, 14:03
                                                    Bela to ewidentny internetowy troll i wszystkim z glowa na
                                                    karku,proponuje zakonczyc te jalowa dyskusje.
                                                    Argument z cenami gruntu jest bardzo trafny-to wlasnie na Krzykach
                                                    ceny ziemi sa najdrozsze i to nie bez powodow...
                                                    Jednak Pani Bela jest madrzejsza-takze od Leszka Czarneckiego ktory
                                                    wlasnie na Oltaszynie ma swoj dom,z jakichs przedziwnych powodow nie
                                                    na Fabrycznej tylko wlasnie tutaj...
                                                    Bugatti Veyron -jedyny w Polsce,ktorym zachwyca sie caly Wroclaw,
                                                    nalezacy do Pana SZ. tez z jakichs dziwnych powodow widywany jest
                                                    glownie na Oltaszynie gdzie ma swoj garaz;))-a nie w Lesnicy czy na
                                                    Stablowicach.Dlugo by wymieniac ale nie chce mi sie tracic czasu dla
                                                    kogos takiego jak Bela bo to tak, jakby z krowa dyskutowac- i tak
                                                    nic nie pojmie i tak...

• Gość: guzik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.197.89.210.edial.pl 10.07.10, 20:41
                                                    heh, masz ty racje, nie warto sie znizac az tak bardzo :) koniec dyskusji,pozdro:)
                                                  • anyx27 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 10.07.10, 23:15
                                                    No i Pan Schetyna też mieszka na Ołtaszynie :D
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 10.07.10, 23:46
                                                    To jakaś forma dowartosciowania, ze mieszka tam Czarnecki i
                                                    Schetyna? Co z tego? dzielnica była modna, grunty drogie, tak było.
                                                    Teraz zarżnęli to wszystko i koniec zabawy. Miasto Wrocław będzie
                                                    sie teraz rozwijało wyłącznie na zachód i troszke na północ. I to
                                                    tam grunty bedą teraz najdroższe, kwestia dwóch, trzech lat. Jest
                                                    tam przestrzennie a Krzyki są zapchane, zabudowane. Fajnie się
                                                    mieszka jak sąsiad patrzy z trzech metrów w okno:)?
                                                    No własnie.
                                                  • anyx27 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 11.07.10, 00:56
                                                    Gość portalu: Bela napisał(a):

> To jakaś forma dowartosciowania, ze mieszka tam Czarnecki i
                                                    > Schetyna? Co z tego?

Nie dostrzegłaś ironii? Szkoda :P
                                                  • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 11.07.10, 11:00
                                                    Ciekawy wątek. pewna grupa mieszkających na potwornie zatłoczonych i
                                                    zabudowanych Krzykach próbuje innym udowadniać, że mieszka w jakiejś
                                                    szalenie prestiżowej i bogatej dzielnicy, gdzie mieszkają wielcy
                                                    tego świata a w restauracjach jada sie mule:))) Kupili za potężne
                                                    kredyty na całe życie mieszkania w ciasnych blokowiskach, gdzie
                                                    samochody nie mieszczą się wzdłuż chodników a dom stoi tuż przy domu
                                                    i robią z tego mrowiska raj na ziemi::))
                                                    Niezła komedia.
                                                  • Gość: xxx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 12.07.10, 10:52
                                                    Nie temat jest o tym jak się tam/tutaj mieszka!

A grupa których nie było stać i kupili gdzie indziej wypisuje farmazony...
                                                    proszę swoje frustracje wyładowywać w innym miejscu.
                                                    temat o tym jak sie tutaj mieszka a nie o popularności dzielnic, załóżcie sobie
                                                    swój temat frustraci!!!
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 12.07.10, 16:30
                                                    zjadłeś xxx za dużo muli... rozluznij sie troszkę.
                                                  • Gość: xzx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.chello.pl 12.07.10, 19:04
                                                    a Ty weź się do pracy, spojrzyj w lustro, zrób coś z sobą...
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 12.07.10, 19:45
                                                    Na mule chłopaki:) moze akurat zobaczycie Czarneckiego:)? W tak
                                                    prestiżowej wiosce pod Wrocławiem czasem sie pojawia:) spaceruje z
                                                    psem.
                                                  • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 13.07.10, 15:36
                                                    hahahaha:)))
                                                  • patrixjer Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 13.07.10, 17:25
                                                    prawda jest taka, że rzeczywiście nadmiar inwestycji spaprał to miejsce, długo
                                                    wahałem się czy nie kupić tam mieszkania na wtórnym, ale to co mi proponowano -
                                                    mimo dużego metrażu którego szukałem- bardzo mnie rozczarowało, okno w okno
                                                    sąsiada, dojazd-beznadzieja, aż strach pomyśleć jak tam jest w zimie, i cóż z
                                                    tego że blisko do A4 z której często korzystam, i Bielan- w których chętnie
                                                    robię zakupy, otoczenie znacząco nie zachęca do zamieszkania w tym miejscu,
                                                    chyba tylko cena, która i tak nie jest jakoś szczególnie niska, rozważałem,
                                                    jeszcze kilka propozycji na zwycięskiej, tam mieszkanka mi się rzeczywiście
                                                    podobały, cenowo i metrażowo, ale droga dojazdowa, czy jak kto woli wyjazdowa -
                                                    dramat! w efekcie wybrałem mieszkanie bliżej centrum, trochę drożej, ale warunki
                                                    bardziej komfortowe, w końcu to centrum miasta, ale chyba każdy musi sam to
                                                    przemyśleć jak i ja zrobiłem , schetyna czy czarnecki to nie argument
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 13.07.10, 17:47
                                                    Brawo, sensowna wypowiedz! co na to wielbiciele muli:))? coś
                                                    milczą:))
                                                  • Gość: wielbiciel MULI Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.10, 18:22
                                                    milcza, bo tu nie ma z kim gadac-chyba ze ktos chce dyskutowac z
                                                    chora psychicznie osoba, piszaca jedno i to samo z kilku kont...
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 13.07.10, 21:41
                                                    dlaczego tak uwazasz? czy posiadanie odrębnego zdania od wielbicieli
                                                    Wysokiej jest niemożliwe? Owszem, jest możliwe i jak widać sporo
                                                    osób ma takie własnie zdanie.
                                                  • Gość: Arek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 90.156.110.* 13.07.10, 22:17
                                                    Nie bardzo rozumiem do czego zmierza ta dyskusja. Chyba tylko do tego
                                                    żeby sobie nawzajem dokopać i czerpać z tego chorą przyjemność. Jedni
                                                    lubią Krzyki, tu mieszkają i jest im dobrze, inni Krzyków nie lubią i
                                                    wolą mieszkać gdzieś indziej. Nikt nikogo i tak nie przekona więc może
                                                    już pora zakończyć ten zlot troli.
                                                  • Gość: xzx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 14.07.10, 16:21
                                                    Temat nie jest o odrębności zdania tylko o Wysokiej nie rozumiem dlaczego takie
                                                    pustaki jak Bela ciągle tutaj wypisują swoje farmazony
                                                    Każdy mieszka gdzie chce i czy jest to Wysoka czy Psie Pole trzymajcie się
                                                    lepiej tematu wątku a wszyscy będą happy
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 20.07.10, 10:18
                                                    Bardzo Was przepraszam, mam manię prześladowczą i wypisuję czasami tutaj głupoty
                                                    jak nie wezmę tabletek.
                                                    Nie mam niestety przyjaciół dlatego cały czas spędzam tutaj, wybaczcie.
                                                  • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 28.07.10, 09:29
                                                    Czas południa mija, czas zachodu nadchodzi. Gazeta pisze: Plan utworzenia nowego
                                                    osiedla mieszkaniowo-usługowego w zachodniej części miasta jest elementem
                                                    szerszej polityki przestrzennej władz Wrocławia. Zgodnie z nią w mieście obok
                                                    Rynku mają powstać jeszcze dwa centra. Pierwsze z nich tworzy się już w
                                                    sąsiedztwie Hali Stulecia, sercem drugiego ma być stadion na Maślicach. Właśnie
                                                    jego częścią ma być projekt nowego osiedla wzorowany na przedwojennej wystawie WUWA.

Więcej...
                                                    wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,8184982,Tu__gdzie_teraz_jest_sciernisko__bedzie_nowa_WUWA.html#ixzz0uxZLjtfV
                                                  • Gość: xzx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 14.07.10, 16:25
                                                    Czas do Pośredniaka iść koniec "grania w komputer"
                                                    Słyszałem że Czarnecki szuka kogoś do wyprowadzania psa może się nadasz....
                                                  • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 15.07.10, 12:35
                                                    I po co takie chamskie wypowiedzi?
                                                  • Gość: xzx Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 15.07.10, 14:49
                                                    Chamstwo zwalczaj chamstwem ;)
                                                  • Gość: Jazz Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 195.187.134.* 15.07.10, 16:00
                                                    sie wtrące ale czyje chamstwo? Czy to Guzik wypisuje tutraj
                                                    bzdury???
                                                  • Gość: anty Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.10, 11:00
                                                    prosze bardzo-przeczytajcie sobie z kim prowadzicie dyskusje-Bela
                                                    trolluje w kazdym watku na forum developerzy i wszedzie wciska swoje
                                                    3 grosze...-

Re: DDPZ Jacek Wróblewski - Przemyska 12IP: *.wroclaw.mm.pl
                                                    Gość: Bela 16.07.10, 18:33 Odpowiedz Ja kupiłam wyżej. Będe ci
                                                    rzucać pety do ogródka a wieczorami
                                                    tańczyc w szpilkach. I co zrobisz?
                                                    Re: DDPZ Jacek Wróblewski - Przemyska 12IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
                                                    Gość: gaść 16.07.10, 19:06 Odpowiedz jaka ty bela jesteś
                                                    niesamowicie durna i ograniczona!!!!!masakra

• Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 17.07.10, 11:09
                                                    kupiłam mieszkanie od Wróblewskiego, będe go wynajmować, lokata
                                                    kapitału. Zazdrościsz? Stać mnie na mule:)))) I nie musze jeść ich w
                                                    ludzkim mrowisku w Wysokiej:)))
                                                  • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-159.btcentralplus.com 17.07.10, 13:35
                                                    mrowisko w Wysokiej? kobieto ty nawet nazwy miejscowosci mylisz! o ktorejkolwiek
                                                    porze bym nie wyszla z dzieckiem na spacer to widze dwoch moze trzech ludzi na
                                                    horyzoncie, widze ze zazdrosc daje ci po mozgu, heheh
                                                  • Gość: anty Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.10, 14:20
                                                    no bardzo zazdroszcze!!!wprost pekam z zazdrosci!!
                                                    a najbardziej zazdroszcze tym ludziom co im bedziesz pety rzucala z
                                                    balkonu!!
                                                  • Gość: anty Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.10, 14:25
                                                    a tak wogole, to nie rozumiem po co kupilas mieszkanie w inwestycji
                                                    ktora krytykujesz.napisalas, ze wnetrza sa zle zaprojektowane, ze
                                                    nie da sie mieszkac itd...to chyba jednak nie najlepsza lokata
                                                    kapitalu cos takiego...co?

• Gość: bullet Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.10, 17:06
                                                    dolmat wybudowal nowa czesc faktycznie okno w okno.
                                                    czy to jest argument do tego aby mowic ze cała wysoka to taka zabudowa???
                                                    moj kolega mieszka na osiedlu habrowym w wysokiej. tam jest mnostwo zieleni,
                                                    zamkniete osiedle, totalna cisza i spokoj.

a wszyscy, ktorzy uwazaja ze wysoka to zla dzielnica to niech sobie mieszkaja
                                                    tam gdzie chca.
                                                    ktos wspomnial juz o wyborze czarneckiego o jedynym w polsce veyronie. ale
                                                    trolle tego nie zrozumieli.
                                                    jesli nie bylo by prestizowo to cena byla by niska a jest jedna z wyzszych we
                                                    wroclawiu (i okolicach- ba zaraz zaczna sie czepiac ze wysoka to wioska)
                                                    to akurat ma swoje plusy bo mieszkasz 100metrow za tablica (chociaz ulica
                                                    motylkowa w wysokiej jest totalnie we wroclawiu.
                                                    wszelkie urzedy sa inne i nie ma w nich kolejek.
                                                    ubezpi9eczneie auta tansze i wiele innych korzysci.
                                                    i bzdurne gadanie ze to syf i mrowisko to tak ajkby mowic ze mercedes i BMW sa
                                                    zlymi markami, bo przeciez sie psuja, duzo pala, i za drogo kosztuja.
                                                    lepiej jezdzic polonezem bo jest tanszy a renault laguna to juz wogole super
                                                    jest i lepszy od merca bo tanszy a tez dojedzie tam gdzie chcesz.
                                                    dlatego niech jedni jezdza mercedesami i mieszkaja na wysokiej a inni moga
                                                    mieszkac na polnocy i zachodzie (marino lub lesnica- takie prestizowe
                                                    lokalizacje) i jezdzic lagunami.
                                                    kazdy ma prawo wolnego wyboru
                                                  • Gość: 1111111 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.chello.pl 17.07.10, 17:11
                                                    a co było jak się obudziłaś ??
                                                  • Gość: bullet Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.10, 19:01
                                                    a dlaczego nie skonczyles jeszcze podstawówki???
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 18.07.10, 11:54
                                                    Krzyki sie skonczyly, nie zmienicie tego zadnym gadaniem. Dzielnica
                                                    byla najlepsza we Wroclawiu ale miasto sie zmienia, rozwija. Ziemia
                                                    byla tam droga, ale teraz tej ziemi juz nie ma. Minął czas boomu.
                                                    Krzyki stały sie teraz mieszanką czegoś obrzydliwego, jak blokowiska
                                                    na Zaporoskiej czy Powstańcow (prusaki, szczury, zsypy smierdzace na
                                                    klatkach) oraz zabudowanych nowoczesnych dzielnic, gdzie dom stoi na
                                                    domu, uliczki są wąskie, auto stoi na aucie. Plus kompletnie zatkany
                                                    wyjazd z miasta w strone Bielan, mrowisko ludzkie. Koniec.
                                                    Teraz czas na zachod miasta, tereny za blokowiskami Gądowa.
                                                    Doskonałe szerokie ulice, nowe rozwiązania komuniklacyjne, szybki
                                                    dojazd do miasta i wyjazd z miasta (już za rok). Wielkie obszary,
                                                    luźno, masa zieleni, blisko lasy. Tam sie bedzie rozwijało miasto. A
                                                    wy się tłoczcie w tych swoich "prestiżowych" dzielnicach i jedzcie
                                                    mule:) Ja mule jadam na Majorce, co roku.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • Gość: Marysia Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.range86-159.btcentralplus.com 18.07.10, 15:52
                                                    hehe pomarzyc zawsze warto :) powodzenia w zachodniej czesci Wrocka.
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 18.07.10, 21:12
                                                    o czym pomarzyć? co roku spedzam wakacje na Balearach, w tym roku
                                                    jadę na sierpień.
                                                  • Gość: do Beli Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.10, 10:39
                                                    pomarzyc o tym nadchodzacym prestizu na Zachodzie Wroclawia...jestes
                                                    bardzo malo domyslna Belu jak na taka wielce inteligentna osobke za
                                                    ktora chcialabys uchodzic;))
                                                    a chwalenie sie wakacjami RAZ W ROKU gdzies na Balearach to faux pas-
                                                    wakacje raz w roku za granica to ma klasa robotnicza ,ewentualnie
                                                    podrzedni przedstawiciele handlowi.Ludzie z Oltaszyna jezdza
                                                    zdecydowanie czesciej;)))
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.10, 23:39
                                                    Przyznaję że jestem chora na głowę więc wybaczcie Mi że tak
                                                    intensywnie udzielam się na tym forum na wszystkich wątkach ale mój
                                                    lekarz zalecił mi kontakt z ludzmi a poniewarz nawiązanie osobistego
                                                    kontaktu z kimkolwiek jest niemiżliwe (wszyscy odemnie uciekają)
                                                    robię to tutaj.Liczę na waszą wyrozumiałość Bela
                                                  • liuzzi Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 20.07.10, 14:58
                                                    dziewczyna mądrze pisze. A ty trollu prymitywny argumentów nie masz,
                                                    bezsilny jesteś, to się prymitywnie podszywasz. Niestety, widać
                                                    twoje IP.
                                                  • Gość: Bella liuzzi Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.chello.pl 20.07.10, 18:30
                                                    Bardzo Was przepraszam, mam manię prześladowczą oraz nie potrafię zaakceptować
                                                    siebie dlatego podszywam się pod różnych ludzi i wypisuję czasami tutaj głupoty
                                                    jak nie wezmę tabletek.
                                                  • africalibre Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 20.07.10, 19:28
                                                    A ja potwierdze: Wysoka to zawalona autami i domami wiocha poza
                                                    miastem, gdzie zyje sie jak w mrowisku. Prywatnosc, przestrzen?
                                                    zero.
                                                  • Gość: bullet Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.10, 01:19
                                                    w wypi...wie gornym jest sporo wolnego miejsca- mozesz sie wyprowadzic.
                                                    a co do wysokiej to gdzi etam jest ciasno???? na ktorym polu z otaczajacych
                                                    wysoka jest cisno????
                                                  • Gość: Magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 22.07.10, 10:23
                                                    caly Oltaszyn jest zapchany, dojazd do miasta z Wysokiej jest przez
                                                    zawalony domami i autami Oltaszyn, a inne drogi sa bardzo dlugie i
                                                    tez zawalone. Teraz zawalaja Wysoka kolejnymi domami, robi sie
                                                    mrowisko.
                                                  • Gość: Arek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 90.156.110.* 22.07.10, 20:54
                                                    Prawda jest taka, że nie ma miejsca we Wrocławiu gdzie jeździłoby
                                                    sie komfortowo i bez korków. Tam gdzie jest jeszcze trochę luzu,
                                                    wszystko pewnie się zmieni za parę lat. Po drugie, to ile się spędza
                                                    czasu w korkach zależy tylko w połowie od miejsca zamieszkania, a w
                                                    drugiej połowie od tego gdzie się pracuje. Jakoś nikt o tym nie
                                                    pamięta. Ja mieszkam w teoretycznie koszmarnie zakorkowanej
                                                    dzielnicy, a do pracy jadę 10 minut. Co do gęstości zabudowy, to
                                                    nigdzie nie jest tak gęsto, tłoczno, i nie ma takich problemów z
                                                    parkowaniem jak w centrum miasta, a jakoś nikt z tego nie robi
                                                    zarzutu. Utarło sie takie przekonanie, że im bliżej centrum tym
                                                    lepiej, bo tym mniej się stoi w korkach. Prawda jest jednak taka, że
                                                    nie każdy pracuje w centrum, a to głównie na dojazdach do pracy
                                                    tracimy przeważnie najwięcej czasu w autach. Są jeszcze kina,
                                                    restauracje i wypady do pubów w centrum, ale jak często zdarza się
                                                    to przeciętnemu Wrocławianinowi? Jak ma lat dwadzieścia parę pewnie
                                                    często, z wiekiem coraz rzadziej, szczególnie jak pojawiają się
                                                    dzieci.
                                                    Cały ten wątek to tylko bicie piany i sprowadza się do jednego. Ci
                                                    którzy nie mieszkają w Wysokiej chcą przekonać tych co tam
                                                    mieszkają, że fatalnie wybrali, a ci co mieszkają w Wysokiej próbują
                                                    się odgryzać prestiżem. Dziecinada. A do tego ktoś kto zwie się
                                                    Bela, liuzzi lub africalibre (w zależności od tego z którego nicka
                                                    zamierza w danym momencie skorzystać) podgrzewa atmosferę, bo takie
                                                    ma dziwne hobby.
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 22.07.10, 21:42
                                                    ciekawe, czemu uwazasz ze jak rozne osoby mają podobne zdania, to
                                                    musi to byc ta sama osoba??? Bardzo ciekawe... takie pisowskie:)) a
                                                    TY moze nazywasz sie rowniez Guzik na przyklad, co Arku? to jak?
                                                    Guzik czy Arek?
                                                    A co mają dzieci do mieszkania na wsi? Przecież dziecko musi się
                                                    socjalizować z rownieśnikami, ze swiatem. Dlaczego fakt posiadania
                                                    dzieci ma oznaczać wyprowadzke za miasto? To chore jest przecież,
                                                    dzieciak musi być wsrod dzieci innych, wsrod ludzi, a nie izolowany
                                                    za płotem na wsi i dowożony wszędzie przez tatusia, który życie
                                                    spędza na dowożeniu, przywożeniu, odwożeniu..
                                                    Oj, Arku.. Czy oj, Guziku:)? Mule zaszkodziły.
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 83.1.81.* 23.07.10, 10:11
                                                    jak nie wezmę tabletek.
                                                  • Gość: Arek Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.10, 12:17
                                                    Do PISu mi bardzo daleko, ale to zdaje się ty wypisywałaś tu hasła
                                                    na rzecz Kaczyńskiego w kampanii wyborczej. Na szczęście
                                                    administrator je dość szybko usunął. Chyba tylko ty wiesz co one
                                                    miały wspólnego z tym forum. Czyżby chodziło o wywołanie kolejnej
                                                    zadymy? To czy jesteś jednym trollem piszącym z 3 kont, czy jest was
                                                    trójka – kółko wzajemnej adoracji, nie ma większego znaczenia. Twój
                                                    cel jest jeden – psucie krwi innym. Teksty o tym jak będziesz pluła
                                                    sąsiadom na balkon dobitnie o tym świadczą, podobnie jak reszta
                                                    twoich wypocin. Nie jestem obrońcą Wysokiej, nie mieszkam tam i
                                                    mieszkać tam nie będę, ale prawda jest taka, że jest tam parę miejsc
                                                    naprawdę ciekawych jak i takich mniej wartych uwagi. Faktycznie
                                                    miejscami jest ciasno, ale nie wszędzie. Co do dojazdów, to jak ktoś
                                                    pracuje na drugim końcu Wrocławia, dojazdy będą męczące. Jak ktoś
                                                    pracuje na południu nie będzie tragedii większej niż w innych
                                                    miejscach Wrocławia. Trzeba po prostu sprawdzić ile czasu będzie się
                                                    spędzać w korkach i podjąć samemu decyzję. Mule jednym smakują innym
                                                    nie, dla mnie to nie ma większego znaczenia, może dla kogoś tak.
                                                    Prestiż to sprawa indywidualna. Ja w Wysokiej jakiegoś szczególnego
                                                    prestiżu nie widzę, chyba że ktoś sobie tam postawi ładny dom na
                                                    dużej działce.
                                                    To tylko przykład paru rzeczowych argumentów, a nie kretynizmów,
                                                    które wypisujesz. Do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie
                                                    nie napisałem, że posiadanie dzieci ma oznaczać wyprowadzkę za
                                                    miasto, tylko, że ludzie posiadający dzieci rzadziej korzystają z
                                                    rozrywek związanych z wypadami do miasta. Wniosek, dla nich
                                                    odległość od centrum, jeżeli tam nie pracują, ma mniejsze znaczenie
                                                    niż dla np. studenta. Bardziej ich będzie interesować gdzie jest
                                                    najbliższa szkoła czy przedszkole.
                                                    Nie rozumiem, co cię tak kręci w byciu trollem i wkur...niu innych.
                                                    Może rzeczywiście czas wybrać się do specjalisty?
                                                    Ktoś kiedyś powiedział, „Nie próbuj dyskutować z idiotą. Najpierw
                                                    sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem”. Na
                                                    tym więc koniec.
                                                  • Gość: magik Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 91.90.161.* 28.07.10, 14:05
                                                    o mulach i prestizu Wysokiej w agresywny sposob pisala inna
                                                    kretynka, Guzik. Jej wypocin nie czytałeś, Rycerzu?
                                                  • marox55 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 28.07.10, 16:31
                                                    ja moge cos powiedziec o mieszkaniu w wysokiej, bo 2 lata tam mieszkalismy z
                                                    zona, i bylismy bardzo zadowoleni, gdyby nie zmiana pracy to na pewno dalej
                                                    bysmy tam mieszkali, ogolnie jest wszedzie blisko, do sklepow, restauracji,duzo
                                                    przedszkoli(co bylo dla nas wazne) duzo miejsca do biegania dla dziecka, bardzo
                                                    spokojne i ciche osiedle, dosyc duzo zarobilismy na tym mieszkaniu bo ogolnie
                                                    ceny na poludniu wroclawia sa wysokie, jak dla mnie mieszkanie tam ma duzo
                                                    plusow jedynym minusem moze bylo brak placu zabaw pod blokiem, ale za to duzo
                                                    łąk, teren wyscigow konnych gdzie dziecko moglo sie bawic,pozdrawiam i polecam
                                                    wysoka. w razie dodatkowych pytan chetnie odpowiem!
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 28.07.10, 18:32
                                                    tak, ale biedaku sprzedałeś to cudowne mieszkanie:) i dziecko mogło
                                                    sie bawić, uwaga, uwaga, na torze wyścigów konnych:))) a jakie to
                                                    restauracje są w Wysokiej, że ich jest az tyle:)))?
                                                  • marox55 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 28.07.10, 20:39
                                                    Dziecko latalo po terenie wyscigow wieczorami, robilismy tam pikniki itp,
                                                    ogolnie fajne tereny, restauracji pelno, ale nie pisalem ze w samej wysokiej
                                                    tylko ze blisko, np na zwycieskiej, albo w match poincie tam czesto
                                                    bywalismy,bardzo szkoda nam tego mieszkanka, ale coz..praca nie wybiera.
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 28.07.10, 20:53
                                                    pelno restauracji na Zwycieskiej....hmm..chyba mieszkamy w innym
                                                    mieście? tak samo pełno jak samochodów, domów i mieszkań wokoło?
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.chello.pl 28.07.10, 23:51
                                                    jak nie wezmę tabletek.
                                                  • Gość: Bela Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 29.07.10, 10:42
                                                    ale po co ten wpis? tchórzliwie umiesz sie trollu podszywać jedynie?
                                                    żałosne.
                                                  • Gość: Jazz Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław IP: 195.187.134.* 29.07.10, 13:44
                                                    belka prawde pisze, to ją trolle szczypią:)))))
                                                  • marox55 Re: Jak mieszka sie w Wysokiej-na granicy Wrocław 29.07.10, 15:41
                                                    Czy mi sie wydaje czy ja pisze tu z jakims głabem o ksywie bela???
                                                    Napisalem DWUKROTNIE I WYRAZNIE o restauracjach w POBLIZU Wysokiej, nie w samej
                                                    Wysokiej i nie tylko na ul .zwycieskiej! dobitniej juz sie napisac nie da!
                                                  • Gość: Arek