Dodaj do ulubionych

Joanna i Jarosław Perscy co to za inwestor?

15.11.10, 14:36
Pytam, bo znalazłem taką informację na tablicy nowej inwestycji przy ul. Braterskiej, gdzie - jeśli wierzyć opisowi - budowany jest budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Wykonawcą jest firma PB MAXBUD ABJ Sp. z o.o. Czy ktoś się spotkał z tym inwestorem, bo sieć uparcie milczy na jego temat, jak również w zakresie tejże budowy. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • reka-poza-nocnikiem To najważniejsza inwestycja prowadzona w mieście! 11.12.10, 08:16
      Pytam zaintrygowany inwestycją firmowaną przez Joannę i Jarosława Perskich, prowadzoną od jakichś dwóch miesięcy przy ul. Braterskiej, gdzie - jeśli wierzyć opisowi - budowany jest budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Wykonawcą jest firma PB MAXBUD ABJ Sp. z o.o.

I tutaj moje wątpliwości, ponieważ jest to jedyna znana mi inwestycja, gdzie dzień roboczy trwa od 6 rano do 23, a może i dłużej (w momencie kiedy piszę, lane są fundamenty, więc nie wiem kiedy łaskawie skończą), Rozumiem, terminy, rozumiem nadchodzącą, a właśc. aktualną zimę, ale te nadgodziny... czy są w zgodzie z tzw. ciszą nocną?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka