Dodaj do ulubionych

Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię

IP: 194.146.120.* 05.05.04, 10:52
Witam,

Właśnie oglądam ofertę dewelopera BlockPol. czy Ktoś słyszał już coś toej
firmie. Jeśli tak to proszę aby się podzielił informacjami.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • Gość: invitado Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię IP: *.wroclaw.mm.pl 21.12.04, 21:45
   Tutaj masz troche informacji

   forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=186&w=16845827&a=16845827
   A swoją drogą mieli oddac cos w grudniu na ulicy Prusa.
   Takze potrzebuje informacji na ich temat. Czy sa tu ludzie po odbiorach na Prusa?


  • Gość: dziubas Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.05, 03:45
   dobra firma budowlana. Budowali biurowiec Krawczyka (incasso) na Psim Polu i
   wiele innych. jeśli chodzi o kasę to jako były kooperant mogę się tylkopożalić
   na nieterminowość. ale poza tym OK
  • bartekblockpol Blockpol kpi z ludzi 01.11.15, 12:04
   Nie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od tego dewelopera - powodem była umowa z tragiczną ilością błędów i zawiłych sformułowań - a było ich ponad 20. Deweloper Blockpol zakłada, że ludzie, którzy dostają od niego umowę to idioci i nie zaczną jej czytać przed podpisaniem - co więcej deweloper zakłada, że jego klienci nie mają żadnej wiedzy nt umów i polskiego prawa. W umowie, którą otrzymaliśmy roiło się od błędów merytorycznych, składniowych, zawiłych sformułowań (np "kupujący będzie uiszczał wszystkie opłaty" ale już nie listuje tego co wchodzi w skład opłat i nie chce wylistować nawet po zwróceniu uwagi twierdząc, że to oczywiste!), błędnie spisanych paragrafów ustaw, bardzo niekorzystnych i niejasnych dla klienta sformułowań. Deweloper chce 10% na start bez możliwości zwrotu jeżeli kredyt nie dojdzie do skutku twierdząc, że przecież każdy wie czy dostanie kredyt czy nie:). Deweloper NIE PRZYSTĘPUJE do jakiejkolwiek negocjacji. Finałem negocjacji była poprawka błędów merytorycznych i składniowych umowy - nie zmienił się żaden z warunków i niejasnych sformułowań. Podsumowując SZKODA CZASU, nerwów i pieniędzy na taką niekompetentną firmę.
  • poohcpoohc Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię 31.08.17, 13:43
   Przy zakupie mieszkania wszystko było fajnie pomijając opieszałość handlowców. W trakcie budowy deweloper zmniejszył wysokość okien o 30cm każde, pomimo wymiarów jakie są w podpisanej przez nas umowie. Nie poinformował o tym żadnego mieszkańca. Dopiero po interwencji zainteresowanych wysłał wszystkim list polecony z propozycją zadośćuczynienia. Propozycja ta to pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem części wspólnych nieruchomości przez okres 12 miesięcy lub możliwość rozwiązania umowy.
  • nnastia Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię 06.10.17, 13:18
   ;dddd
  • jasmina.94 Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię 21.11.17, 19:33
   hej
  • dlaczego_dlatego Re: Blockpol - czy ktoś ma jakąś opinię 09.02.18, 20:30
   Jeśli chodzi o najnowsze inwestycje czyli Inspiracja oraz Nowa Inspiracja na osiedlu WUWA2 (Wrocław) to nie wygląda to zbyt dobrze i opinie są raczej negatywne.

   W pierwszym etapie (inspiracja) deweloper zmienił wysokość okien (miały być do ziemi) oraz zdecydował się na ułożenie kostki brukowej w hali garażowej (zamiast wylewki betonowej). Budowa jest opóźniona (miała zakończyć się w grudniu 2017). Ogólnie inwestycja sprawia wrażenie jakby była wykonana z najtańszych materiałów i na tle pozostałych inwestycji w ramach WUWA2 prezentuje się zdecydowanie najgorzej wizualnie.

   Drugi etap (Nowa Inspiracja) dopiero się rozpoczyna ale deweloper już zapowiedział zmiany w stosunku do pierwotnego projektu (między innymi rezygnacja z drewnianych elementów na elewacjach, ozdobnych lelementów na klatkach schodowych, rezygnacja z deski tarasowej na balkonach). Wniosek jest taki, że Blockpol nie zmienił swojego podejścia mimo niezadowolenia klientów i nadal stara się wykonywać wszystko najtaniej jak to tylko możliwe.

   Osobnym tematem jest poziom sprzedawców, ich kompetencja i wiarygodność ale o tym może się każdy przekonać już na etapie pierwszych rozmów.

   Po więcej informacji zapraszam na FB gdzie istnieją grupy mieszkańców (obecnych i przyszłych) osiedla WUWA2:

   www.facebook.com/groups/WUWA2mieszkancy/permalink/383615128730904/

   www.facebook.com/nowezerniki24/posts/2007629699456186

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka