Dodaj do ulubionych

"Poświęcka Park"

IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.11, 11:51
znalazłem ostatnio nową inwestycję na poświęckiej firmy domkoncept, czy ktoś coś wie na ten temat?
link: www.domkoncept.pl/index.html
Obserwuj wątek
   • pikpok25 Re: "Poświęcka Park" 02.08.11, 00:02
    Są inwestycje które będą jeszcze bliżej obwodnicy np. triada dom kamieńskiego. Ludzie tam kupują i jakoś żyją.

    Widać że konkurencja nie może przetrawić niskiej ceny...
    • Gość: Realista Re: "Poświęcka Park" IP: *.tktelekom.pl 02.08.11, 09:17
     Ale w przypadku Triady nikt nie ściemniał, że przestrzeń i zieleń, chociaż deweloper na bakier jest z botaniką i platany pomylił z topolami....ale to szczegół. Wracając do sprawy spacerów to już dzisiaj nie ma tu gdzie pochodzić czy pojeździć rowerem, a wypuszczenie dzieci poza posesję to duża nieodpowiedzialność ze względu na szalejące po Poświęckiej samochody. Terenów do rekreacji chyba nie przybędzie bo planiści miejscy zadbali by maksymalnie zurbanizować najbliższe otoczenie rzeczonej Poświęcka Park. Co za nazwa!!! Śmiech na sali!
  • Gość: Grand Re: "Poświęcka Park" IP: *.internetia.net.pl 06.08.11, 22:11
   Witam,
   czytam wypowiedzi forumowiczów i zastanawiam się czy któryś z was choć trochę zna faktyczne plany Developera,czy ktoś się pofatygował i porozmawiał na ten temat z osobą odpowiedzialną za tą inwestycję,bo mam wrażenie że chyba nie,a wszyscy rozpisują się jak by wszystko wiedzieli.Faktycznie lokalizacja jest taka sobie dość ruchliwa ulica Poświęcka,przystanek 130 autobusowy,a nie jak ktoś pisze 144,który jest około 1 km dalej, kościół,warsztacik samochodowy,ale nie mówmy tu że to jest jakiś wielki warsztat - gość sobie grzebie w zabytkowym mercedesie i tyle,jest sklepik nawet zaopatrzony,komary hmmm w tym roku raczej nie widziałem tych "plag",co do chodników fakt brak co do smrodu "Osobowic" nie czułem nigdy,rowy melioracyjne no cóż gdzieś muszą być skoro to nie jest "Rynek" to tu będą,szpital wojewódzki 1 km,szkoła nr.20 około 1,5 km,Tesco około 1,5 km, przedszkole ul.Obornicka 2,5 km, sklep Ponik 2,3 km, itd...
   Co do samej inwestycji, po rozmowie z Panią Moniką z DomKoncept stwierdzam że jak na tą chwilę rzetelnie wszystko przedstawiła i nie "ściemniała" na zadawane pytania - a takie padło co do samego np. placu zabaw dla dzieci i tak jak to już jest w większości inwestycji na tak małym terenie górę biorą miejsca parkingowe nad placami zabaw z tego co mówiła mają być dwa jeden dosłownie malutki,a drugi przy budynku "B" większy,jeśli ktoś planuje tu powiększanie rodziny lub wprowadzenie się z dziećmi to musi to brać pod uwagę.
   Pzd.
   • Gość: dante Re: "Poświęcka Park" IP: 78.133.168.* 08.08.11, 08:36
    Należałoby jeszcze chyba dodać, że w miejscu gdzie powstanie budynek B, można zauważyć zwał ziemi i na razie niewielką dziurę (byłem wczoraj na miejscu, tj. w niedzielę). Wygląda to na razie skromnie skromnie, ale wszystko na to wskazuje, że prace na tej inwestycji rozpoczęły się planowo.
    Trzeba powiedzieć wprost, ulica Poświęcka jest BARDZO ruchliwa, bo obecnie pełni rolę obwodnicy śródmiejskiej, ale może w ciągu kolejnych 2-3 lat to się zmieni gdy powstanie Północna Obwodnica Śródmiejska (odcinek od ul. Poświęckiej do ul. Kamieńskiego).
    Pozdrawiam
     • Gość: dante Re: "Poświęcka Park" IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.11, 23:36
      Nie przesadzaj z tym miesięcznym wyprzedzeniem. Ruszyła po prostu w planowanym terminie... choć na razie zbyt dużo się tam nie dzieje. Mógłbyś bardzie wytłumaczyć o co Ci chodzi z tym ruchem "o godzinę wcześniej rano i kończy później", bo nie bardzo rozumiem ;-)
      Godzinę wcześniej, ale do czego, od jakiej godziny? ;-)
   • Gość: Bywalec okolicy Re: "Poświęcka Park" IP: *.tktelekom.pl 09.08.11, 11:00
    Grand - mam wrażenie ,że znasz okolicę ale chyba tylko z opowieści! Jeżeli mówisz o gościu grzebiącym w starym mercedesie, to powinieneś wiedzieć że pod oknami przyszli lokatorzy Poświęckiej Park będą mieli naprawdę prężnie działający warsztat, z dużym placem,składem zużytych częśći - taki mały szrocik. Komarów latoś faktycznie niewiele (były opryski ponoć), ale nie bój....wrócą po Euro 2012. Naprawdę głos zabrałem nie po to by dyskredytować tę inwestycję a tylko dlatego,że rozśmieszył mnie tupet z jakim deweloper snuje wizję sielskich warunków jakie znajdą tu mieszkańcy. Tu było kiedyś sielsko - te czasy nie wrócą.
    P.S. Mercedes faktycznie jest zabytkowy, ale za to piękny i nie wymaga grzebania przy nim.
   • Gość: Huba Re: "Poświęcka Park" IP: *.internetia.net.pl 09.08.11, 21:32
    Ten rów obok inwestycji ma być zakopany i niewidoczny, i na nim i obok ma być pas dla pieszych i rowerów łączący Poświęcką z Kamieńskiego, jest to już wyrysowane na planach miasta, ale nie będzie to droga do aut.
    Żadnego smrodu nigdy nie było! Komarów w tym roku to chyba nigdzie nie ma, co do poprzednich lat to umiarkowanie tak jak wszędzie.
   • Gość: Huba Re: "Poświęcka Park" IP: *.internetia.net.pl 09.08.11, 21:41
    Zgadzam się, jesteśmy po rozmowie z Panią Moniką, rzeczowo przedstawiła nam ofertę, posiada wszelkie informacje konieczne do podjęcia decyzji. polecam profesjonalizm i obsługę u tego developera. Wszystkie dodatkowe informacje są błyskawicznie dosyłane mailem, obsługa na medal.
  • Gość: mesner Poświęcka Park IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.11, 11:07
   Witam,
   Śledzę wątek od początku. Jestem zainteresowany tą budową do tego stopnia ze już zarezerwowałem sobie tam mieszkanie.
   Założyłem oddzielne forum i zapraszam tam wszystkich którzy chodź trochę interesują się tą inwestycją. Podaje link:
   poswieckapark.fora.pl/
   I zapraszam do rejestrowania się oraz aktywności.
  • Gość: qba Re: "Poświęcka Park" IP: 89.174.38.* 10.08.11, 15:47
   projekt naprawdę ciekawy, odróżniający się od innych, developer nie ma wybitnego doświadczenia, ale podobno jest ok. Pytanie tylko jak z okolicą Poświęckiej, niektórzy tutaj snują wizję jakiejś strasznej lokalizacji. W najbliższych dniach wybiorę się sam i ocenię, jak podpasuje, to potem spotkanie z developerem i kto wie...
  • Gość: Huba Re: "Poświęcka Park" miejsca parkingowe IP: *.internetia.net.pl 24.08.11, 17:18
   Chciałbym poinformować, że developer sprzedaje miejsca parkingowe, których nie ma prawa sprzedawać, garaże również. Developer nie może prawnie sprzedawać miejsc parkingowych, gdyż należą one do wspólnoty, czyli wszystkich mieszkańców, którzy to, po oddaniu budynków mogą podzielić je między sobą lub dowolnie w wybranych miejscach parkować.
   Developer dolicza cenę miejsca parkingowego do ceny metra mieszkania, gdyż samego miejsca sprzedać nie może. Część wspólna, która należy do wszystkich mieszkańców jest więc kupowana / opłacana przez nabywcę dwukrotnie. Ona już do niego należy po zakupie mieszkania, bo jest częścią wspólną.
   Developer sprzedaje miejsca, a po oddaniu budynków umyje ręce i powie, żeby się dogadywać, bo już właścicielem gruntu nie będzie.
   TYCH MIEJSC PARKINGOWYCH ANI POSTOJOWYCH NIE DA SIĘ SPRZEDAĆ! tak jak nie da się ich kupić, bo należą do wszystkich.
   Na garaże powinny być oddzielne księgi notarialne i normalna możliwość zakupu.
   pozdrawiam.
  • Gość: Gość Re: "Poświęcka Park" IP: 31.61.86.* 11.02.12, 10:59
   Jakiś czas temu napisałem o tym deweloperze kilka swoich uwag, ale mój komentarz został ostro skrytykowany. Sam szukałem mieszkania około 1,5 roku. We Wrocławiu niby bardzo dużo się buduje i jest sporo gotowych mieszkań, ale tak naprawdę ciekawych w rozsądnych pieniądzach jest niewiele. Ostatecznie kupiłem mieszkanie na Krzykach. A wracając do dewelopera miedzy innymi rozważałem właśnie inwestycję na Złotnikach, uważam że to przyszłościowa lokalizacja, AOW, komunikacja miejska itp. Przyznam że przyciągała cena, było tanio, później pojawiła się Poświęcka Park, też za dobre pieniądze. Jednak zrezygnowałem jak zobaczyłem jak budowali budynek na Złotnikach, za wiele się tam nie działo, całą ubiegłą zimę fundamenty stały w wodzie i tylko pompy 24/dobę chodziły. Domkoncept to mały deweloper, a rozpoczyna kolejne inwestycje nie kończąc poprzednich. Najprawdopodobniej za pieniądze od klientów z poprzednich rozpoczętych inwestycji, tylko że kiedyś taki sznurek może się przerwać i co wtedy? Zresztą obok na Złotnikach też mocno interesowałem się budową "Zimowe Ogrody", dobra cena deweloper mało znany, zrezygnowałem za dużo ryzyko, dzisiaj widać że Atrium niezły pasztet urządziło przyszłym mieszkańcom.
   Przyszłym kupującym radze dobrze sprawdzić przed zakupem przede wszystkim, stan prawny działki na którym ma powstać budynek, kto jest właścicielem, jak została kupiona (kredyt, gotówka), później samego dewelopera, jakie będzie finansowanie inwestycji, czy kredyt czy gotówka, poprzednie jego inwestycje, czy skończone i oddane do użytkowania. Składając te informacje można naprawdę ustrzec się poważnych problemów.
    • Gość: kiełczowianin Re: "Poświęcka Park" IP: 80.50.54.* 12.02.12, 13:42
     Domkoncept (JG Invest) jest znany w Kiełczowie. Na wszystkich jego inwestycjach są mniejsze lub większe opóźnienia. Ale rekord pobiją pewnie przy Willi Wiosennej w Kiełczowie. Budynek w sumie stoi, ale mają uchylone pozwolenie na budowę i wstrzymaną możliwość wszelkich prac. Niestety dla kupujących mieszkania od deweloperów pozwolenie na budwoę można unieważnić (jak deweloper ostro przegnie, tak jak w przypadku tej inwestycji). Na pewno nie będzie szybko aktów notarialnych (ostatecznych), jeśli w ogóle kiedykowiek będą. Jeśli ktokowliek u nich kupił mieszkanie, to proponuje spradzić umowę, jakie są kary za opóźnienia i jaki faktycznie termin jest w umowie.
    • nikitawirus Re: "Poświęcka Park" 12.02.12, 15:14
     Niechodzi o pieniądze-bo nie kierowałam się specjalnie ceną.A i każdy ma inny gust-mi się podobał i podoba nadal projekt Naszej Inwestycji Złotniki.
     Nie chodzi oto.
     Chodzi o sam fakt-przegięcia z terminami!
     U Nas na początku też szło szybko.2 piętro urosło, jak grzyby po deszczu, niestety w którymś momencie staneło i niema co zwalac na warunki atmosferyczne, bo zimy raptem jest 2 tyg, termin był do 15 12.2011 -gdzie warunki były wymarzone!
     Powiem raz jeszcze-Poświęcka budowana jest za moje i moich sąsiadów pieniądze, a wiecie co będzie z Waszymi pieniędzmi???

     Za Wasze , będzie budowana ZIELNA!
     I za pół roku koleżanko/kolego, wróc do tych postów- i zobaczysz że będziesz w takiej samej sytuacji jak My teraz.

     Nie życzę Wam oczywiście tego, ale wspomnicie moje słowa..Chyba że deweloper się nawróci, albo mieszkańcy któregoś z osiedli (byc może MY) utrą mu porządnie nosa!
     Pozdrawiam
     NKT
        • Gość: zbudowany Re: "Poświęcka Park" IP: *.centertel.pl 13.02.12, 10:42
         Tak czytam co piszą niektórzy i dochodzę do wniosku

         Za wasze pieniądze (ze Złotnik) deweloper-

         1.Wybuduje Złotniki
         2. Sfinansuje Poświęcką (4x większą niż Złotniki)
         3.Zielną ( porównywalną ze Złotnikami)
         4.Kupi wcześniej trzy działki (Złotniki,Poświęcka,Zielna)
         5.Zarobi jeszcze na tym

         Proponuje zgłoszenie inwestycji na Złotnikach do księgi rekordów Guinessa-
         największy przychód na 22 mieszkaniach w historii świata.
        • Gość: Zorro Re: "Poświęcka Park" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.12, 12:11
         To jakaś nagonka na dewelopera. Są opóźnienia - to racja. Z reguły denerwujące - sam tego doświadczyłem, kiedy prawie stałem się "bezdomny". ALE JUŻ MIESZKAM (W A II)i z mieszkania jestem zadowolony. Jest takie jak chciałem, są drobne usterki - niektóre usunęli innych jeszcze nie (jak nie usuną to pierwszy o tym napiszę). Mieszkanie jest dobrze wykonane i funkcjonalne - przeszło próbę mrozów :)
         Takie stękanie na forum na niewiele się zdaje. Nie lepiej pogadać z deweloperem? Trzeba męczyć pracowników biura - z doświadczenia powiem wam, że to najlepiej działa.
         Również w naszym interesie jest, żeby jego mieszkania dobrze się sprzedawały!
         A jak zobaczę, że robi jakieś szwindle to pierwszy będę o tym pisał.
         • Gość: tomtom Re: "Poświęcka Park" IP: *.182.138.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.02.12, 19:50
          Piszą ci, co nie maja pojęcia o stanie faktycznym, bo nikt z nas, kiedy ma dobry kontakt z inwestorem, nic nie pisze, ale tak jak kolega z Agrestowej napisał lekko przesadzacie i to jeszcze człowiek który kupił mieszkanie na krzykach opisuje stan kasy dewelopera i sflustrowana pani dzieli kasę ze Zlotnickiej na wszystkie inne inwestycje,masakra. A jak ktoś już napisze dobre słowo, to jest pracownikiem dewelopera. Nie kolego, ty piszesz co chcesz, a ja pisze co uważam za stosowne. Masz syndrom Kaczyńskiego....
           • Gość: zuza2 Re: "Poświęcka Park" IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.02.12, 17:56
            ale pierniczysz kobieto!! kto jest nieosiągalny, deweloper?? masz numer na kazdym banerze i kierownika w budzie na budowie codziennie. Byłam dzisiaj i sukcesywnie będą przekazywane klucze od 28 lutego. Palnij się w głowę propagandziaro. Matko co za ludzie tam z nami zamieszkają, strach się bać...
             • nikitawirus Re: "Poświęcka Park" 17.02.12, 18:05
              "Propagandzistko"-ale mnie ubawiło to hasło:D
              Posłuchaj zuza-po pierwsze i po ostatnie, nie muszę Ci się tłumaczyć z niczego.
              A juz napewno problemy ze sobą masz Ty.Bo kto normalny-podkreślam NOR-MAL-NY, przytakuje i broni dewelopera, który robi w bambuko klientów-to tak najogólniej mówiąc.
              A tak dla Twojego zaspokojenia informacji-czuję potrzebę poinformowania ludzi, jakim deweloperem w moim odczuciu jest DOMKONCEPT-dlatego piszę to tu na forum poświęckiej.( na forum Złotnickiej-każdy o tym wie i zgadza się ze mną w 100%)
              Ja nie piszę nie kupujcie, tylko mówię o cholernych opóźnieniach!, a to różnica.
              Nie będę Cię obrażać, bo nie będę zniżać się do Twojego poziomu.
              Rzeczywiście wielka szkoda że nie można dobierać sobie sąsiadów..
               • Gość: Ja1233 Re: "Poświęcka Park" IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.02.12, 17:23
                Banana, mam mam. Nikitawirus udziela się bardzo prężnie na innych forach i smaruje bez opamiętania. Jest chyba na stałej pensji konkurencji, bo siada na maych, bez obrazy, inwestorach. Jak kolega stwierdził, nie ma zielonego pojęcia co się dzieje wiec proponuje zlewke na nią czy tam niego. Dziękuje za brawa;)
               • wolfly Re: "Poświęcka Park" 21.02.12, 20:45
                Witam sąsiadów ze Złotnickiej!
                Widzę, że wielu z was pisze tutaj a przecież mamy swoje forum na które serdecznie zapraszam.
                No chyba, że udajecie moich sąsiadów? Tylko po co???
                Z tego co tu piszecie widać, że żaden z was oprócz NKT nie zarejestrował się dotąd.
                Podrzucam poniżej link i jak chcecie to tam możecie się powyżywać zamiast spamować tutaj.
                http://forum.gazeta.pl/forum/f,151712,Zlote_Osiedle_2.html
                Pozdrawiam
                P.S. Po co komu odbiór kluczy do nieukończonego mieszkania, domu i w ogóle wszystkiego??
                Ja czekam aż deweloper skończy chociaż jeden cały budynek.
                 • wolfly Re: "Poświęcka Park" 21.02.12, 21:28
                  Nikomu nie zabraniam pisania tutaj. Próbuję tylko dotrzeć do jak największej liczby osób które kupiły mieszkanie na Złotnikach z infomacją, że takowe forum istnieje. Forum jest zamknięte ponieważ jest tylko dla przyszłych mieszkańców Złotego Osiedla. Gdybyś nim był to przecież interesowałoby Cię jacy sąsiedzi będą z Tobą mieszkali w jednym budynku i jakie mają zdanie nt budowy :)
                   • wolfly Re: "Poświęcka Park" 21.02.12, 22:28
                    Ja mogę napisać tylko o Złotym Osiedlu na Złotnikach gdzie kupiłem mieszkanie, bo o reszcie nie wiem zbyt wiele (podobno większość ma opóźnienia). Co do jakości to za wcześnie by coś napisać ze względu na duże opóźnienie w budowie, ale obiecuję, że napiszę wam coś nt gdy wreszcie odbiorę mieszkanie :)
                    W grudniu ub. roku miałem odebrać klucze do mieszkania w całkowicie ukończonej inwestycji a tu mamy koniec lutego i końca nie widać. Ciągle terminy są przesuwane.. może maj, może czerwiec. Dewelopera czy kierownika budowy nie ma co pytać, bo i tak każdy do tej pory podawany termin nie został dotrzymany i pozostaje po prostu cierpliwe czekanie. Dobrze, że zimy nie było bo pewnie odebrałbym mieszkanie w grudniu ale tego roku!
                    Jeśli komuś zależy na czasie to nie polecam zakupu mieszkania w Domkoncept. Ja niestety żałuję zakupu, bo zależało mi na czasie. Gdy kupowałem mieszkanie Domkoncept dopiero zaczynał i brakowało osób które mogłyby mi coś powiedzieć na jego temat. Może zaryzykowałem, ale przecież to nie moja wina. Zresztą gdyby nie opóźnienie to miałbym dobre zdanie o tym deweloperze i polecałbym go swoim znajomym co zresztą jeszcze do listopada robiłem, ale sami tymi opóźnieniami zepsuli stworzone na początku dobre wrażenie.
                    Pozdrawiam
                    WF
                     • terpsychora23 Re: "Poświęcka Park" 22.02.12, 20:49
                      Witam,
                      Jestem osobą spokojną, do tej pory starałam się nie angażować w żadne przepychanki na tym ani na innym forum dotyczącym tego dewelopera jednak moja cierpliwość i spokój również ma swój kres. Zastanówmy się jednak nad faktami. Dla osób, które zastanawiają sie nad kupnem do rozważenia kilka kwestii:
                      1. Czy nie zastanawiało nikogo, że dopóki dana inwestycja jest w sprzedaży zdjęcia z jej realizacji pojawiają się, w odstępach co najmniej miesięczych, natomiast, gdy mieszkania zostają wyprzedane, zdjęć już wogóle nie ma albo pojawiają się dopiero na sam koniec inwestycji. Przykład: Złotnicka - ostanie zdjęcia z lipca tamtego roku. Dlaczego - coraz bardziej zwiększające się opóźnienie w oddaniu inwestycji.Myślę,że pewnie nie jednego to zastanawia, a dotyczy także innych inwestycji
                      2. Inwestycja na Złotnickiej: termin oddania miał byc w połowie grudnia 2011 r.. Teraz mamy koniec lutego i na razie z oficjalnych informacji można się dowiedzieć, iż zakończenie całej inwestycji planowane jest na koniec maja 2012 r. To, że deweloper wysyła listy informacyjne, iż można odbierać mieszkania nie ozancza, że inwestycja jest ZAKOŃCZONA
                      3. Chciałabym zauważyć, iż co prawda dowodów nie mam jednak każdy zdrowo myślący człowiek zauważy, iż na tym forum prawdopodobnie udziela się bardzo prężnie osoba "sprzyjająca" Deweloperowi.Nie piszę pracownicy, gdyż nie złapałam nikogo za rękę. Nie wiem czemu ma to służyć. Na pewno nie przysporzy sympatii, tym bardziej, iż sugerowanie, mogące zakrawać na groźby, iż ktoś przez wpisy na tym forum może mieć potem problemy z Deweloperem... Hmm... Wydaje się, że moralnie nie jest w porządku, a karnoprawnie tym bardziej... Radzę się nad tym zastanowić zbyt zagorzałym osobom, bądź osobie.
                      Nie mówiąc już o otwartym obrażaniu mieszkańców i wyzywaniu od "trolów"psycholi"ludzi o syndromie kaczyńskiego". Chcę przypomnieć, że istnieje coś takiego, jak dobra osobiste chronione art.24 kc. I możliwości ich ochrony na drodze sądowej, już nie mówiąc o skardze do administratora "forum gazety". Chyba każdy ma prawo wyrażać swoje opinie i poglądy bez narażania się na szykany czy tym bardziej obelgi.
                      4. Ostatnia rzecz: chciałabym sprostować pewną rzecz. Osoba zalogowana jako zuza2 nie jest zalogowana na forum przeznaczonym WYŁĄCZNIE dla mieszkańców Złotnickiej więc należałoby się zastanowić dlaczegotak bardzo zależy jej, aby inni nie dowiedzieli się na innych forach o tym Deweloperze, oraz dlaczego się nie zarejestrowała, skoro twierdzi że to "nasze" mieszkańców forum. Niestety muszę znów dojść do wniosku, iż ktoś nie jest w pełni wporządku i na siłe próbuje uciszyć osoby mające jakieś obiekcje.
                      Piszę tu, gdyby ktoś chciał przeczytać opinię, kogoś innego niż sam DomKoncept i jego pracownicy.
                      P.S. A odpowiedzi w stylu jak ci się nie podoba to nie kupuj, przepraszam, ale są nie na miejscu, myślę, że wiele osób, gdyby miało ponowną szansę, zastanowiłoby się ponownie nad kupnem mieszkania.
                      • nikitawirus Re: "Poświęcka Park" 23.02.12, 09:54
                       terpsychora23 napisała:
                       I ja oczywiście zgadzam się z Tobą w 1000%.
                       Wszystko to co napisałaś-pisałam wcześniej.
                       Tylko wszyscy byli ciiiii.Bo co bo deweloper zobaczy?Niech widzi-a i przyszli kupujący niech wiedzą jaką firmą jest DOMKONCEPT.
                       Niewiem, może po tych wszystkich wpisach p.G zastanowi się nad wymianą OBSADY w firmie i będzie dążył do polepszenia opinii na temat swoich usług-bo nie zapominajmy że to LUDZIE tworzą całość.
                       No nic, idzie wiosna i chyba z tego najbardziej trzeba się cieszyć.
                       • Gość: Gość Re: "Poświęcka Park" IP: 91.216.16.* 23.02.12, 12:22
                        Wiadać, że jest tutaj grupa dosyć zdeterminowanych osób, nie możecie zebarać się i wystąpić z rządaniem do dewelopera o planowany harmonogram prac i ustalenie definitywne zakończenia budowy? Nie wiem jak macie skonstruowane umowy i czy jest w nich zapis o konkretnej dacie zakończenia budowy i czy w związku z przekroczeniem naliczane są kary umowne lub czy jest możliwość odstąpienia umowy z zapłatą kary przez dewelopera.
  • Gość: . Re: "Poświęcka Park" IP: *.man.tk-internet.pl 19.02.12, 21:00
   Uważam, że przynajmniej połowa tej całej dyskusji to zaśmiecanie forum. Jeśli mogę coś doradzić przyszłym klientom Domkonceptu to najlepiej przejechać się do Kiełczowa. Nie jest to daleko - jakieś 2 km od granicy Wrocławia jest ul. Agrestowa. Tam w dwóch budynkach od tego dewelopera mieszkają już ludzie. Wystarczy - dzyń-dzyń do paru mieszkań. Grzecznie zapytać, czy są zadowoleni i jak się mieszka.
   Proste?
  • Gość: dsad Re: "Poświęcka Park" IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.12, 12:53
   Też myślę ze takie wewnętrzne forum przyszłych mieszkańców pozwoli nam na szybki przepływ ważnych informacji przy takiej inwestycji jak budowa/zakup mieszkania.
   Jeśli chodzi o rozkręcenie forum to admin tego sam nie zrobi, potrzebni są mieszkańcy/użytkownicy aby i oni się udzielali.
   Na pewno trzeba informować ludzi o istnieniu oddzielnego forum, myślę ze z każdym dniem będzie Nas przybywać
   Proszę pisać w dziale pomysły co można dodać a co zmienić na forum.
   To by było na tyle resztę informacji będę zamieszczał już pod adresem: poswieckapark.fora.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka