Dodaj do ulubionych

Deweloper Popielskiego 10

07.04.19, 22:21
Witajcie,
Czy ktoś z Was słyszał o tej inwestycji? A może kupił tam szeregówkę? Projekty wyglądają ciekawie, ale o historii dewelopera za głośno nie jest...
Obserwuj wątek
  • iwka123 Re: Deweloper Popielskiego 10 15.05.19, 11:16
   Przyglądaliśmy sie tej inwestycji, ale z uwagi na ciągłe plany co do powstania zaraz przy torach Trasy Krakowskiej, odpuściliśmy. Nie chcieliśmy podejmować ryzyka, ze za pare lat może (nie musi) powstać niemalże tuż przy oknach inwestycji droga szybkiego ruchu. Fakt, deweloper bez doświadczenia póki co.
  • tofanto Re: Deweloper Popielskiego 10 08.06.19, 12:58
   Dołączam się do pytania o dewelopera i inwestycje Popielskiego 10 . Na stronie można znaleźć informację że doswiadczony deweloper ukończył inwestycję Osiedle Pod Lasem. Nie moge jednak znaleźć wiecej informacji na ten temat. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym deweloperem lub jakiekolwiek informacje dotyczące tego dewelopera ?
  • sanduciorbapapu Re: Deweloper Popielskiego 10 12.11.20, 10:34
   Kupiliśmy od tego pseudo dewelopera bliźniaka w Kiełczowie. Takiej maniany budowlano - administracyjnie nigdzie nie widziałem. Robią ludzi w balona, a jak domagasz się tego za co płacisz to się obrażają i np. nie przysyłaja dokumentów do załączenia mediów. Juz mają półroczne spóźnienie, do tego wszystkie poprawki ( a jest ich baaaardzo wiele) to długa i ciężka droga.
   Z całego serca nie polecam. Deweloper ma w KRS kilka spółek: m in. właśnie POPIELSKIEGO 10 oraz OFERTYDEWELOPERSKIE.PL z birem na Powstańców Śląskich
  • januszkurcz666 Re: Deweloper Popielskiego 10 15.03.21, 21:10
   Kupiliśmy tam nieruchomość. Projekt piękny tylko na wizualizacji ale w środku zaprojektowany przez szaleńca np. zmywarka pod drugiej stronie kuchni. Pękające regipsy, krzywe ściany, krzywo osadzone okna i dużo dużo więcej. Firma przyjęła model taki, że obiecują wszystko a realizują tylko minimum. Oddają klucze (tzw odbiory techniczne) zgłaszasz wady a oni ich nie naprawiają albo naprawiają tak, że musisz po nich naprawiać. Należy zapomnieć o rękojmi i tego typu sprawach. Odradzam współpracy z firmą Popielskiego10 sp. zoo. sp. komandytowa. Ofertydeweloperskie oraz Partner Plus Nieruchomości. To jedna wielka patodeweloperkopośrednictwo.
   Ps.
   Firma Popielskiego10 sp. zo.o. sp. k wydaje się, że zwija się bo prezes spółki Tomasz Kurcz jak i wspólnicy Jan Kłosek uciekają z majątkiem do nowej spółki PARTNER HOME DEWELOPER Sp. z o.o.
  • adddamus123gmailcom Re: Deweloper Popielskiego 10 23.06.21, 10:07
   Bliżnak Bliźniaki Mokronos ul Szczęśliwa trzy 3 budynki mieszkalne jednorodzinne
   PATODEWELOPER stawia kolejne osiedle bliźniaków w Mokronosie ul. Szczęśliwa
   Sprzedający to oczywiście Ewa / Tomasz Kurcz - jednakże, nie posługują się nazwami swoich firm, bo i tak już są spalone.
   Układ i wizualizacje te same co na Popielskiego 10 oraz Akacjowa 59 Kiełczów

   Przestrzegam przed wdepnięciem w bagno
  • okszassz Re: Deweloper Popielskiego 10 23.07.21, 14:06
   W dniu 21 lipca 2021 roku odbyła się rozprawa przeciwko Popielskiego 10. Przesłuchano między innymi kierownika budowy Popielskiego 10 oraz Ewe Kurcz.
   Kierownik zeznał tak cyt: "(...)Inwestycja była zrobiona niezgodnie z projektem. Jedno miejsce dla każdego lokalu było przewidziane w garażu i jedno na zewnątrz. Tylko jeden garaż nie spełniał zgodności z rozmieszczeniem przestrzennym(...) Zajmowałem się w zakresie technicznym- ja nie miałem harmonogramu budowy(...)"

   A Ewa Kurcz: "(...)Jestem tylko zatrudniona w Partner Plus Nieruchomości. ja byłam pełnomocnikiem Popielskiego 10 Spółki - nie pamiętam , której spółki- tej która sprzedawała nieruchomość(...)Działam na podstawie pełnomocnictwa pisemnego , nie pamiętam czy jest to notarialne.(...)
   Czy ktoś widział tajemnicze pełnomocnictwo Ewy K.?
  • adddamus123gmailcom Re: Deweloper Popielskiego 10 09.11.21, 10:06
   Mamy listopad 2021 - oszuści z POPIELSKIEGO 10 / OFERTDEWELOPERSKICH.PL / PARTNER HOME DEWELOPER (jak zwał, tak zwał - skład ten sam pod przewodnictwem Tomasza Kurcz) w dalszym ciągu nie oddaje opłaconych już 2 lata temu nieruchomości. Broni się przed przepisaniem aktów własności. Korzysta już z kolejnej kancelarii, gdzie jakiś młodziak wysyła śmieszne pisma dot. "dlaczego nabywcy nalegają na przepisanie własności"
   Ci ludzie mają coś z głową i jeśli ktoś z Was jest już po zakupie czegokolwiek od nich, radzę od razu kierować się na drogę sądową.
   Radzę też spojrzeć w dziennik budowy, gdyż daty i wpisy mają się nijak do stanu faktycznego. Konsekwencją jest to, bank wypłaci Wasze środki (niby bezpieczne na rachunku powierniczym) na etapie rozgrzebanej budowy. W dzienniku oczywiście wszystko jest książkowo zakończone.
  • zyzannak Re: Deweloper Popielskiego 10 23.11.21, 19:55
   gazetawroclawska.pl/wojna-z-deweloperem-o-akty-wlasnosci-klienci-alarmuja-zobacz-zdjecia/ar/c1-15909437?fbclid=IwAR1HloeuWf-gmoiveJ-kq-eGhmB1XNckouT-HbuTSDC3qAudFj-wBctXfQI
  • januszkurcz666 Re: Deweloper Popielskiego 10 26.05.22, 09:27
   A oto strona internetowa nowego wcielenia Popielskiego 10 Sp. z o.o. sp. k. czyli PARTNER HOME DEWELOPER Sp. z o.o. - www.partnerhomedeweloper.pl/

   Na stronie chwalą się zrealizowanymi inwestycjami - www.partnerhomedeweloper.pl/inwestycje-zrealizowane/
   Co oczywiście wprowadza ludzi w błąd.
   Strachowicka 29 - to jest inwestycja Popielskiego 10 Sp. z o.o. sp. k - co widać w kw tej inwestycji WR1K/00199638/2 . Oczywiście inwestycja jeszcze bez przeniesienia własności na kupujących - więc można przyjąć, że nie zakończona
   Pozostałe inwestycje Jagodno i Iwiny to jak kojarzę inwestycje wspólnika C.Gruszeckiego i Partner jak Popielskiego nie ma nic wspólnego z tymi inwestycji.
   Oczywiście nie wspominają o swoich sztandarowych inwestycjach:
   -tytułowe Popielskiego 10 przy Popielskiego 12 - planowy termin zakończenia koniec czerwca 2020 roku faktyczne zakończenie połowa stycznia 2022 roku i o zgrozo na ten dzień z 12 kupujących tylko 5 ma akty
   - Akacjowa 59 - została jedna nieruchomość do przeniesienia ale deweloper chyba postanowił próbować unieważnić umowę z kupującymi.
   Widać zaczynają działalność w ulubiony przez siebie sposób ....
   .
   Nowym i potencjalnym nabywcą w Żorach jak i w Mokronosie z góry współczuje przygody z tą odsłoną dewelopera

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka