Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wrocław

06.05.21, 15:19
Ostrzegam wszystkich przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia.
Społką tą zarządzaję Paweł Kalata (osoba zadłużona u Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna na kwotę prawie 4 000 000 zł, zadłużona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, zadłużona u Komorników Sądowych w całej Polsce m.in.u Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Lodzi Marcin Głowacki - to są informacje ogólnie dostępne dla wszystkich w Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym).
Do tego tego dochodzi bardzo długa lista osób którzy potracili oszczędności życia w wyniku takiej a nie innej działalności Pawła Kalaty oraz jego wsplników tj. Roman Biesiadka, Tomasz Hertman i Paweł Żorzowski.

Radzę omijać szerokim łukiem. Wystarczy wpisać do internetu "Paweł Kalata" wyskakuje długa lista osób oszukanych przez Pawła Kalatę, np. inwestycja "Zimowe Ogrody" lub inwestycja w Mirkowie totalnie spieprzona.

Podsumowując Paweł Kalata jest nieściągalny, niewypłacalny !!!
Powyższe informację są w 100% prawdziwe, ogólnie dostępne w KRS i Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Miłej lektury ...
Obserwuj wątek
  • wroclove2021 Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 10.05.21, 14:32
   Uważajcie na Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia.
   Spółką tą zarządza Pweł Kalata tj. osoba skazana prawomocnie za liczne oszustwa w branży budowlanej we Wrocławiu, w Łodzi i innych miastach.
   Podsumowująć Paweł Kalata jest osobą poszukiwaną przez Prokuraturę, Naczelnika Urzędu Skarbowego, dziesiątki oszukanych osób, które wpłaciły pieniądze na wymarzone mieszkanie/dom, a do dnia dzisiejszego nie mają tych pieniędzy ani mieszkania/domu..
   Pewne jest jedno, ten człowiek niczego dobrego dla nikogo jeszcze nie zrobił.
   Ostrzegam przed nim i spółką Laforet Pologne Sp. z o.o., którą zarządza, a która aktualnie buduje domy przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu (Inwestycja Osiedle Marszowice) oraz buduje również budynek szeregowy przy ul. Szkolnej w Krępicach.
   Nie dajcie się nabrać, że wszystko będzie dobrze, bo na pewno tak nie będzie.
   OSTRZEGAM!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka