Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wrocław

27.06.21, 18:12
Laforet Pologne Sp. z o.o. to tzw. spółka "KRZAK", funkcjonująca do czasu skasowania wszystkich naiwnych klientów na wątpliwej jakości budowane domy.
Laforet Pologne Sp. z o.o. ma siedzibę we Wrocławiu przy ul. Leszczyńskiego 4/29, ale nikogo tam nie zastaniecie bo jest to wirtualne biuro wynajmowane na godziny...
Spółką Laforet Pologne Sp. z o.o. zarządza Paweł Kalata tj. osoba znana tylko i wyłącznie z tej złej strony.
Dla przykładu odsyłam do internetu, wystarczy wpisać "Zimowe Ogrody Wrocław", "Budowa centrum Sukcesja w Łodzi", "Mirków ul. Cynamonowa", i wiele, wiele innych.
Wspóny mianownik jest jeden tzn. oszukanych dziesiątki osób !!!
Paweł Kalata z Laforet Pologne Sp. z o.o. nie ma żadnych hamulców, oprócz oszukanych dziesiątki osób, na liście oszukanych jest również Naczelnik Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna na kwotę prawie 4 000 000 zł !!!
Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o., nie wchodźcie z nimi w żadną współprace bp na pewno stracicie!!!
Obserwuj wątek
  • robert.kruczkiewicz Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 03.07.21, 15:14
   Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. z Wrocławia.
   Aktualnie budują inwestycje "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu oraz inwestycje sześciu domów w szeregu w Krępicach przy ul. Szkolej.
   Spółką Laforet Pologne zarząda Paweł Kalata to jest ta sama osoba, która wcześniej oszukiwała jak się da pod innymi spółkami tj. ATRIUM (osiedle Zimowe Ogrody), Budoportal Sp. z o.o., Budoportal Wrocław Sp. z o.o., EM-KA i inne.
   Wszystkich tych spółek już nie ma, za to pozostali oszukani klienci, którzy po wpłacie pieniędzy zostali z niczym.
   Paweł Kalata w związku z powyżej opisaną swoją działalnością posiada sądowy zakaz prowadzenia działalności, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, posiada liczne wyroki sądowe, posiada wielomilionowe długi.
   Ostrzegam, Ostrzegam i jeszcze raz Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o.
  • pozewzbiorowy Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 14.07.21, 20:19
   WSZYSTKICH OSZUKANYCH przez firmy zamieszczone poniżej prosimy o kontakt na adres e-mailowy:
   pozewzbiorowy@gazeta.pl

   Prosimy o wszystkie informacje, które pomogą nam oszustów wsadzić do więzienia i tym samym pozbyć się ich z rynku.
   Mamy do dyspozycji dowody, że dalej oszukują pod nowymi spółkami tj.
   - LAFORET POLOGNE SP. Z O.O. (KRS 0000503208, NIP 8971797376, REGON 022379212, adres siedziby: Leszczyńskiego 4 / 29, 50-078 Wrocław)
   Laforet Pologne Sp. z o.o., aktualnie buduje "Osiedle Marszowice" przy ul. Mrozowskiej we Wrocławiu (6 domów w trzech bliźniakach)

   - BIESIADKA DEVELOPMENT SP. Z O.O. (KRS 0000815148, NIP 8943148447, REGON 384923810, adres siedziby: Kwiska 5 / 7, 54-210 Wrocław)
   Biesiadka Development Sp. z o.o., aktualnie buduje budynek szeregowy z sześcioma domami w Krępicach, ul. Szkolna (gmina Miękinia)

   Wcześniej oszukali kilkadziesiąt osób i firm pod spółkami:
   - ATRIUM SP. Z O.O. realizowali inwestycję "Zimowe Ogrody" na wrocławskich Złotnikach, o której było bardzo gośno w mediach (oszukano kilkadziesiąt osób, rodzin)
   - BUDOPORTAL SP. Z O.O. (KRS 0000485932, NIP 8943049656, REGON 022292511, adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław)
   - BUDOPORTAL WROCŁAW SP. Z O.O. (KRS 0000512276, NIP 8943054700, REGON 022437300, adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław)
   - Em-Ka Sp. z o.o. (adres siedziby: Brodzka 177, 54-067 Wrocław)

   oraz pod innymi spółkami.

   Mianownikiem wspólnym wszystkich spółek o których mowa powyżej jest osoba Pawła Kalaty, który zarządza wszystkimi spółkami.
   Paweł Kalata aktualnie posiada:
   - wielomilionowe długi m.in. u Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław-Fabryczna, na kwotę około 4000 000zł + odsetki
   - setki tysięcy długu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych
   - wielomilionowe długi u osób oszukanych
   - sądowy zakaz prowadzenia działalności
   - sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

   , ale Paweł Kalata nic sobie z tym nie robi, tworzy nowe spółki na tzw. "słupa" i karuzela dalej się kręci ...

   Ostrzegam jeszcze raz przed osobą Pawła Kalaty, tel. 793 280 230 lub 797 484 909, e-mail: pawel.kalata@budoportal.pl
  • pputra Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 20.08.21, 12:58
   UWAGA!!!
   Firma jest NIEWYPŁACALNA, utopisz pieniądze - nam nie zwrócili pieniędzy, a prezes Roman Biesiadka oraz jego przyrodni brat Paweł Kalata, który zarządza z "tylnego siedzenia" (bo oficjalnie nie może, w związku z wielomilionowymi długami oraz sądowym zakazem prowadzenia działalności) NIE ZWRACAJĄ WPŁACONYCH PIENIĘDZY !!!
   Jak już wpłacić jakieś pieniądze przy umowie rezerwacyjnej czy też umowie deweloperskiej to zapomnij o zwrocie w razie W ...
   Uwaga nie dajcie się nabrać!!!
  • estein Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 26.08.21, 19:24
   Na początku wszystko wygląda cudownie... nieprzesympatyczny właściciel spółki Laforet Pologne Sp. z o.o. Paweł Kalata snuje opowieści prosto z bajki braci Grimm tak w trakcie samej ceremonii wtajemniczenia jak i w kolejnych odcinkach telenoweli o "budowanych gniazdach" :-)
   Myślę, że wycieczka z przewodnikiem po Disneylandzie się chowa...
   Totalny zwrot akcji następuje, w momencie kiedy pieniążki trafią już na właściwe konto... niestety, czar pryska i to szybciej niż Usain Bold przebiega 100m :-)
   Uważajcie i nie podpisujcie żadnych papierów z tą spółką bo wtopicie!
   A jak już ktoś się skusi, to polecam zarządać od prezesa tej spółki, członków zarządu oraz wspólników zaświadczeń o niekaralności, niestety ja do dzisiaj takich zaświadczeń nie otrzymałam.
   Dajcie sobie spokój i stawiajcie na sprawdzonych deweloperów.
  • boriss Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 09.11.21, 12:26
   LAFORET POLOGNE SP. Z O.O. to O.SZ.U.Ś.CI i Z.Ł.O.DZ.I.E.J.E, a szczególnie Paweł Kalata - osoba zarządzająca nr 1 w spółce, ukryty wspólnik nr 1 w KRS spółki, po prostu właściciel tej spółki.
   Budują domy w których wszystko peka (podłogi, stropy, ściany). Ten PATO-DEWELOPER nie daje żadnej gwarancji. Po skasowaniu wszystkich naiwniaków, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zamykana i zostajesz z bublem budowlanym sam.
   Osoby zarządzające Laforet Pologne Sp. z o.o., nie posiadają wiedzy budowlanej, budują niezgodnie z projektem budowlanym tnąc maksymalnie koszty na czym się tylko da.
   Właściciel spółki Laforet Pologne Sp.z o.o. Paweł Kalata posiada kryminalną przesłość, z zakazem proawdzenia działalności, a nawet z zakazem prowadzenia pojazdów!!!
   Paweł Kalata to człowiek widmo, pojawia się tylko po kase i znika, a całą resztę ma głęboko gdzieś.
   Ściga go Naczelnik Urzędu Skarbowego dla Wrocławia Fabrycznej na ponad 4 000 000zł + odsetki + opłata karno skarbowa.
   Ściga go ZUS na ponad 1 000 000 zł.
   Ścigają go komornicy sądowi we Wrocławiu, a nawet w Łodzi. Paweł Kalata posiada liczne egzekucje komornicze.
   Ściga go kilkadziesiąt osób, które straciły oszczędności zycia i nigdy nie zamieszkały w obiecanym domu, który miał wybudować Paweł Kalata.
   OSTRZEGAM przed tym RASOWYM O.SZ.U.S.T.E.M, który zrobi wszystko dla łatwego zysku.
   Ma wszystko i wszystkich w D.U.P.I.E, nie zna się na niczym, zjawia się tylko po kasę ...
   Laforet Pologne Sp. z o.o. oraz Paweł Kalata są od lat niewypłacalni, nie posiadają żadnego majątku, wciskają fuszerkę, zatajając liczne wady budynku.
   OSTRZEGAM przed tymi O.SZ.U.S.T.A.M.I !!!

   Dla zainteresowanych polecam poczytać o innej spółce należącej do Pawła Kalaty tj. Biesiadka Development Sp. z o.o.
   Laforet Pologne Sp. z o.o. to jest to samo G.Ó.W.N.O co Biesiadka Deevelopment Sp. z o.o.
  • mysliwiec79 Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 29.11.21, 19:00
   Zakup domu od spółki Laforet Pologne Sp. z o.o. do dziś odbija mi się czkawką - to już trwa prawie dwa lata ... Mój przypadek nie jest odosobniony, bo na forum o tym pseudo deweloperze podobnych wpisów jest już sporo. Moja impresja jest taka, że deweloper nie podchodzi poważnie do zgłaszanej przez nabywcę wady budowlanej, potem stara się go "urobić" obiecując szybkie i sprawne usunięcie, ale jest to tylko gra pozorów, zwykła gra na czas do momentu wyprowadzenia pieniędzy ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ...
   W moim przypadku w największym skrócie sprawa obejmuje sprzedaż domu z ukrytą wada budowlaną, o której deweloper Laforet Pologne Sp. z o.o. przed sprzedaniem mi domu wiedział (silne podmakanie ścian w 3 pomieszczeniach).
   Od grudnia 2019 wada ciągle nie została skutecznie usunięta. Najpierw przez prawie rok Laforet Pologne Sp. z o.o., nie mógł w ogóle zabrać się do jej usuwania, bo Covid, a później przestał odbierać telefonu i wezwania listowne.
   Osobiście odradzam, jeśli nie chce się stracić zdrowia i nerwów, czego przy zakupie domu i tak nie brakuje. Laforet Pologne Sp. z o.o. buduje szybko, przypadkowymi ludźmi z Ukrainy, kompletnie nie dba o prawidłowe wykonanie robót.
   Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda uroczo (osiedle, obsługa), ale to tylko pozory i farsa PR-owców.... nie polecam, bo cena za metr rynkowa, a tu taki zonk...
   Generalnie spółka Laforet Pologne Sp. z o.o. nie dotrzymuje umów, terminów, gwarancji. Prezesi Roman B. i Paweł K. są przemili ale tylko do momentu podpisania umowy i wpłaty pieniędzy, poźniej kontakt się urywa. Nie są zwracane należności. Nie polecam tej firmy.
   PS. Firma ma różne spółki z o.o. córki funkcjonujące na innych budowach więc odzyskanie długu jest niemożliwe ... zwłaszcza od prezesów Pawła K. i Romana B., wystarczy poczytać trochę internet, albo ruszyć w miasto i popytać w branży budowlanej.
  • dolbud Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 16.12.21, 13:23
   Jeżeli chcesz mieć dobrze wybudowany dom to omijaj Laforet Pologne Sp. z o.o. z daleka, a szczególnie zarządzających Romana Biesiadkę i Pawła Kalatę.
   W moim przypadku wszystkie etapy budowy zostały wykonane dramatycznie.
   Budują ukraińcami z łapanki, byle jak najtaniej, byle jak najszybciej! Ekipa ukraińców, którymi kierował Paweł Kalata, od parteru po ściankę kolankową poddasza wogóle nie trzymała się projektu budowlanego.
   Jako przykłąd - krzywe ściany, krzywe stropy, liczba rdzeni pod ścianki kolankowe komplertnie niezgodna z projektem, przeciekający i spękany strop, szpady w murach.
   Ich kierownik budowy robi wpisy do dziennika budowy zaocznie nie widząc co zostało zrobione lub przymykając na to oko ...
   Kontakt z właścicielem Laforet Pologne Sp. z o.o. - Pawłem Kalatą żaden, chyba że sam dzwoni w sprawie faktur.
   Radzę wybrać każdą inną firmę tylko nie tą!!!
  • rustavi Re: Ostrzegam przed Laforet Pologne Sp. z o.o. Wr 14.02.22, 14:11
   Każą firmę, spółkę tworzą ludzie, w przypadku Laforet Pologne Sp. z o.o. jest to Paweł Kalata, osoba bardzo dobrze znana w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu.
   To nie jest żaden deweloper, tylko zwykły krętacz, od zawsze powiązany z półświatkiem, no i kolejno z Prokuraturą oraz Sądami Karnymi.
   Do tego bankrut, długi ma takie że do końca życia nie odrobi, dlatego działa pod różnymi spółkami z o.o. jako tzw. ukryty wspólnik.
   Jeśli chodzi o definicję tzw. ukryty współnik spółki z o.o., to odsyłam do google, jest co czytać.
   Wszystko co tu piszą to prawda!
   OSZUŚCI, niewypłacalni, krętacze.
   Stanowczo wszystkim odradzam robienie jakichkolwiek interesów z Laforet Pologne Sp. z o.o., a najlepiej ograniczyć jakikolwiek kontakt z nimi do zera.
   Mam nadzieję, że następna odsiadka Pawła K. z Laforet Pologne Sp. z o.o., da mu trochę do myślenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka