Dodaj do ulubionych

Opinie o proboszczu!

IP: 156.17.217.* 31.03.05, 09:49
Kto zna proboszcza parafii pw. Św. Trójcy to zapraszam do wystawienia mu
opinii. Dodaję,że to Kościół na Krzyckiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aro Re: Opinie o proboszczu! IP: *.crowley.pl 05.04.05, 10:54
      No jak na krzyckiej to nie wiem, ale moge wypowiedziec sie o proboszczu w
      kosciele:
      Św. Henryka
      ul.Gliniana
      Msze prowadzone przez niego sa tak niesamowicie nudne, a flegmatyzm z jakim
      prowadzi msze jest wrecz niesamowity, przed niedzielna msza czlowiek sie modli
      aby nie trafic na proboszcza:(, a to chyba jest dosc dziwne i smutne. Nawet po
      smierci papieza nie umial powiedziec nic od siebie tak z serca. Jak moge
      polecic msze w tym kosciele to na 20, sa prowadone przez wikarego ale naprawde
      po ludzku. DLA PROBOSZCZA KATEGORYCZNE NIE!!!!!!!! po prostu wstaje i
      wychodze!!!
      • Gość: parafianin Re: Opinie o proboszczu! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 06.04.05, 22:12
        W parafii Św. Ducha przy ul.Bardzkiej nowy proboszcz nie respektuje dowodów
        wpłat za utrzymanie grobów stwierdzających że dokonano opłaty w okresie gdy
        proboszczem był Ks.Stefan Wójcik i żąda opłat od nowa często kilka lat
        wcześniej niż to wynika z tych dowodów wpłat. Jak się wam to podoba ???????? -
        ---Na kościele Św. Ducha po śmierci poprzedniego proboszcza zawieszono na
        krzyżu na szczycie kościoła żałobną flagę. Zmarł Papież a na krzyżu flagi z
        kirem nie ma, proboszcz poszedł na łatwiznę flagi są przy wejściu do kościoła,
        krzyż nawet nie jest oświetlony.
    • Gość: ala Re: Opinie o proboszczu! IP: *.neting.com.pl 12.04.05, 09:49
      rozmawiałam ze znajomymi na ten temat i mam trochę więcej informacji.
      Nowy proboszcz wyrzucił ks.Zajkowskiego z parafii do domu seniora (to taki dom
      starców dla księży) ładne podziękowanie za kilkudziesięcioletnią posługę a
      proboszcz senior - najlepszy ksiądz jakiego znałam został całkiem zepchnięty na
      margines życia parafialnego, wolno mu odprawić 1 mszę o 7.30 rano i nawet nie
      może powiedzieć kazania, zapytany dlaczego tak się dzieje nie chciał się
      skarżyć powiedział tylko to mój krzyż. Nie wiadomo co tam się naprawdę
      dzieje,nowy proboszcz nie ma dobrej opini wśród parafian a ja się zastanawiam
      co będzie z ubogimi rodzinami w parafii dla których proboszcz senior
      organizował wsparcie materialne i nie tylko.
      • Gość: Monika Re: Opinie o proboszczu! IP: 156.17.217.* 12.04.05, 11:35
        Zacznijmy od tego ,że ks. Zajkowski na to odejście sobie zasłużył, bo to co
        wyprawiał to nie był kościół tylko cyrk. Z resztą nawet odszedł przed
        przyjściem nowego proboszcza. Po drugie są pewne ograniczenia. Księdzu wolno
        odprawić 3 msze dziennie, natomiast księdzu na emeryturze tylko jedną. Wybór
        godziny należy do niego. Tak na marginesie proboszcz-senior za nic nie chciał
        wypuścić probostwa z ręki, nawet jak przyszło oficjalne zarządzenie biskupa
        próbował ks.Andrzeja wymiksować (do spółki z ówczesnym wikarym ks.Janem),więc
        niech się teraz nie dziwi. Właśnie dzięki tej dwójce proboszcz "cieszy się"
        taką opinią. Uspokajam, że pomoc charytatywna nie została przerwana.Może nawet
        jest większa niż była.
        Ksiądz Andrzej to naprawdę wspaniały człowiek. Tylko dajcie mu szansę.
          • Gość: Monika Re: Opinie o proboszczu! IP: 156.17.217.* 13.04.05, 10:37
            Ciesz się,że jesteś nową owieczką, bo nie widziałaś tego cyrku, który się tutaj
            rozegrał.Ja wolałabym nie widzieć. Zacytuję Ci słowa byłego wikarego na temat
            nowego proboszcza " przywlókł się jakiś grubas ze Świdnicy i się szarogęsi"..to
            chyba najmilsze słowa na jakie mógł się zdobyć.Bałam się wtedy, że ludzie będą
            zniechęceni pod wpływem takich opinii i przestaną przychodzić do kościoła. Ks.
            Prałat uprawiał tą samą politykę, może troszkę mniej widoczną. Zamiast mu pomóc
            to wbijali nóż w plecy.Po tym wszystkim proboszcz-senior cieszy się bardzo
            dużym szacunkiem.Co do opinii to przeczytaj post ali.
            Pozdrawiam
      • michalwitkowski123456 Re: Opinie o proboszczu! 15.04.21, 09:00
        Szczęść Boże , witam wszystkich serdecznie 🙂 dobrych ludzi 😉 Są teraz czasy gdzie prawda zatajania i zamiatana przez Kurie była ad zawsze i nikt niczym nie wiedział ,ale to się już powoli zmienia ludzie biorą się za Zło które się panoszy na Plebanii .... ks.proboszcz został przeniesiony Karnie za ,, strzelanie do ludzi ...." Snajper ze Świdnicy ... dostał wyrok w zawieszeniu z Sądu ... Można o tym poczytać na forum .... Teraz idą kolejne zgłoszenia ....za przywłaszczenie itp. Sejfu KS.Pralata Czaplińskiego i testamentu ,złoty sygnet itp. Parafianie i Księża chcą zmiany proboszcza Andrzeja Sz....
        • michalwitkowski123456 Re: Opinie o proboszczu! 15.04.21, 09:07
          ks proboszcz niszczy ludzi nie buduje relacji...tylko machlojek i przekręty ma w głowie ,szkoda mi Księży bo nie szanuje nikogo ani parafian dla niego się liczy tylko Złoto i pieniądze....proboszcz wyrzucił już z parafii wielu Księży między innymi Ks.Macka, Ks.Mirka,Ks.Igora itd.natomiast w tym roku już złożył wniosek do Kurii o przeniesienie Ks.Adama ,Ks.Boguslawa itd. jak tak można robić z dobrymi wzorowymi kapłanami ...ale teraz przyszła pora na zmianę złego człowieka proboszcz a Andrzeja... parafianie i Księża w grupie siła🙂
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka