Dodaj do ulubionych

styrobud - wilczyn lesny - kto wie..?

IP: *.neting.com.pl / *.neting.pl 27.07.05, 12:48
witam. szukam informacji od mieszkancow lub osob majach jakies doswiadczenia z firma Styrobud (www.styrobud.pl)a dokladnie z domkami w Wilczynie Lesnym. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • xxxll Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? 27.07.05, 20:50
      Trudno im sie sprzedają. Tuzinkowy deweloper. Jakość wykonania ???? Zreo
      podejmownia tematu - REKLAMACJIE - zwłaszcza w okresie rekojmi. Drogo jak na
      ten rejon. Gdy pracujesz we Wrocku to przy śniejżnej zimie będziesz miał
      problemy . droga Oborniki - Wrocław jest nieodsnieżana
      • Gość: lukasz48 Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? IP: *.neting.com.pl / *.neting.pl 27.07.05, 21:51
        rozumiem ze masz jakies doswiadczenia z ta firma... polecasz cos ciekawego?
        • xxxll Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? 27.07.05, 22:31
          NIE bo kupno mieszkania to nie to samo co kupno chleba .

Nie podejmuje sie doradztwa . To ma być Twój i tylko Twój wybór.

Choć patrząc na koszt więcej czasu poświącamy na kupno chleba niz na kupno
          mieszkania.
          • Gość: lukasz48 Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? IP: *.neting.com.pl / *.neting.pl 27.07.05, 23:25
            wcale nie prosze o doradztwo a jedynie o opinie na temat w/w firmy...
            co zreszta uczyniles.

• m.zatycka Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? 27.01.06, 15:26
              Podnoszę wątek. Może ktoś inny wie więcej?. Byłam w Wilczynie, pięknie. Piękne
              osiedle, piękne miejsce. Zastanawiam się czy się tam wynieść.
              Rozmawiałam z mieszkańcami. Zadowoleni. Wszyscy z Wrocławia, wszyscy dojeżdżają.
              Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
              • luasa Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? 25.02.06, 15:32
                hej! ja też mocno się zastanawiam nad kupnem domu w epoce zwłaszcza jeśli
                chodzi o wilczyn leśny. Pytanie o opinie kieruję DO MIESZKAŃCÓW- napiszcie
                proszęjakie mieliście doświadczenia przy kupnie i teraz kiedy tam
                mieszkacie.Pozdrawiam
    • Gość: mieszkaniec Re: styrobud - wilczyn lesny - kto wie..? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.11.13, 17:41
      Witam , jak przeczytałem jest mnóstwo pochlebnych opinii , a także trochę nieprzychylnych.
      Myślę , że o tych niepochlebnych można powiedzieć , że ze wszystkimi deweloperami bywają problemy i także Styrobud do takich należy. Pochlebne opinie też są uzasadnione.
      Mówi wam to mieszkający tu od ośmiu lat
      Pozdrawiam
      • krz71 Mieszkania / domy w Wilczynie Leśnym 09.11.13, 16:17
        Zgadzam się z autorem postu powyżej. Deweloper jak każdy inny, może trochę mniej znany. Mieszkam w tej samej gminie (Oborniki Śląskie). Wilczyn to bardzo ładna, leśna okolica, tuż u podnóża gór Trzebnickich. Tuż obok miejscowości znajdują się dwa ośrodki wypoczynkowe i staw rekreacyjny (dla wędkarzy jak znalazł). Trochę niestety do Wrocławia już trzeba jechać. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy dysponują samochodem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka