Dodaj do ulubionych

Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMARSKA

IP: 212.160.143.* 31.08.05, 11:33
WItam mam pytanie o Internet z e-wro,na ich stronie nie można sięniczego nt.
oferowanej prędkości przesyłu danych,coś teoretyzują w art. którymożna
przeczytać na ich stronie , natomiast brak konkretnych danych. czy ktoś ma
może doświadczenia na temat ich usługi?czy jest szybka,tudzież może inny
dostawca internetu na ul. RYMARSKIEJ za dobrą cenę i z przyzwoitą prędkością?
Obserwuj wątek
    • Gość: wittmann Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: 212.160.143.* 01.09.05, 10:20
      nikt nie ma doświadczeń z usługą e-wro?
      • Gość: :) - (: Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 29.09.05, 07:10
        Mają najlepsze zbiory archiwalne ci e-wro.

też chciałbym sie do nich dopiąć.
    • mmala6 Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR 01.09.05, 22:16
      my mamy i nie narzekamy, co do predkosci to po wewntrznym hubie 8-9 MB/sekunde.
    • Gość: eNDe Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 02.09.05, 00:48
      MPC E-WRO to jet chyba najlepsza oferta we Wrocławiu, fakt nie podają parametrów
      swoich łącz. Wewnątrz sieci - przez DC - Osiedla: Nowy Dwór, Popowice ...itd
      transfery wynoszą po kilka MB/s. Na zewnątrz jest różnie (jest dobrze jak za te
      pieniądze). Np. z ftp'ami zagranicznymi łącze się z prędkością 30-300 kilo
      bajtów/s, z Warszawką do pół mega/s (zapis, odczyt).
    • Gość: wittmann Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: 212.160.143.* 02.09.05, 08:01
      EEee to całkiem nieźle za 67 zł lepszej oferty nie znajdę. A jak ze
      stabilnością transferu? POprzednio miałem sieć osiedlową i prędkośc skakała z
      1.6mb do 100kb/s zależnie od pory dnia
      • Gość: super Gosc Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 05.09.05, 12:39
        z predkosciami jest roznie najwieksza jaka mialem wykazana przez
        www.twojeip.wp.pl to 4194,3 kb/s no a teraz np pokazuje 1,15Mb/s ale potrafi
        spasc do 290 kb/s
        • Gość: wittmann Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: 212.160.143.* 05.09.05, 13:25
          to i tak całkiem nieźle,muszę przyznać,zwłaszcza za tę cenę:)
    • Gość: Kuba Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.walas.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 14:59
      Z tego co wiem to e-Wro to jest najlepsza oferta we Wrocławiu. Tylko, czy mozna
      się do tego podłączyć na Rymarskiej???
      • Gość: ikea Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.magma-net.pl 27.09.05, 22:33
        sprawdz sobie zasieg firmy KOM-NET na rymarskiej, niestety nie pamietam
        dokladnie numerow klatek , www.kom-net.pl, warto:)
    • Gość: Linka Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.10.05, 11:07
      Internet jest szybki, do tego można podłączyć się do DC++ i szybciutko ściągać
      filmy, programy, muzykę.Filmy np. w 5 minut
    • mimima Re: Internet z MPEC - E-WRO,CZy jest szybki?RYMAR 11.10.05, 20:58
      E-wro jest naprawdę szybkie i najlepsze w całym Wrocławiu. Mam już 2,5 lata i
      jestem bardzo zadowolona !!! Polecam, transfer do 10 mb/s

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka