Dodaj do ulubionych

Janusz Koziol inwestor kto zna?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.07, 11:52
Prosze o opinie kto zna tego czlowieka? Co o nim wiecie?
Obserwuj wątek
    • Gość: wdrozd Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.e-wro.net.pl 15.11.07, 07:18
      witam !. prosze o wiecej informacji o przebiegu zakupu nieruchomości
      u Pana Janusz Kozła , jesteśmy już na etapie umowy przedwstępnej
      pierwszy kontakt z inwestorem miał miejsce na targach w Orbicie od
      tego czasu regularnie wizytujemy budowe w Karwianach i postepy na
      budowie są ogromne w przeciwieństwie do innych podobnych
      inwestycji.Naliczylimy około 50 robotników w ciągym ruchu
      obserwujemy też budowy obok :postep prac , jakość wykonania ,
      zaangażowanie , czytająć opinie na foru chcielibyśmy dowiedzieć się
      czegoś wiecej od osób rozczarowanych- prosimy o fakty email:
      wdrozd1@wp.pl. W obecnych czasach chcielibysmy uniknąć zakupu
      nieruchomości od nieuczciwych developerów,jak narazie wszystko nam
      się podoba -obsługą tempo prac warunki zakupu, kondycja finansowa
      developera-buduje z własnych środków
      • Gość: serio wku... baba Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.11.07, 15:09
        cytuje: "wszystko nam
        się podoba -obsługą tempo prac warunki zakupu, kondycja finansowa
        developera-buduje z własnych środków"

ha ha ha! padlam! niech Pan W.Drozd zdejmie okulary przeciwsloneczne - juz pozna
        jesien!!!

w Tyncu tempo kopania dolow i stawiania scian tez bylo ok. Gorzej pozniej.
        Jakosc - zalezy kto sie na czym zna - sporo rzeczy "niezgodnych ze sztuka
        budowlana"i nie mowie o krzywych katach czy scianach, kilogramch tynku, ktory
        mial zakryc nierownosci...bo to pryszcz.
        Jeszcze tam nie mieszkamy, a juz droga sie rozwala! itp.

Dobra kondycja finansowa??? nie wiem skad Pan to wie - ale powiem, że powinna
        byc ZAJEBISTA, bo koles ma juz prawie !12 miesiecy opoznienia a razem z tym
        ODSETKI i KARY UMOWNE!!! razy 32. Wiec niech lepiej kroi na karwianach, bo
        inaczej sie nie wyplaci - a pozwy zaczna sie sypac,oj zaczna!

Swiat w Tyncu raczej nie spedze, parkiety moga poodlazic w kazdej chwili,
        ogrzewania nie ma (a mialo byc max we wrzesniu! taka "kozłowa słowność"), woda
        zamarzla...

przyszlym byc moze mieszkancom tynca pozostalo medytowc lub sie modlic by idiota
        nie przeinwestowal naszej kasy i nie zbankrutowal ...

Spokoju i zdrowia zycze Wam Drodzy Sasiedzi,
        juz na prawde wku... baba.
      • Gość: kasztanowiec Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.11.07, 19:43
        Do wdrozd: ludzie jeśli macie odrobinę zdrowego rozsądku to zerwijcie umowę na
        Karwiany czym prędzej ! Zastanawialiście się chociaż przez chwilę dlaczego ten
        chłop małorolny mami wszystkich Was,że księgi wieczyste na grunt są wolne od
        hipoteki na rzecz banku i że buduje tylko z własnych środków ? Prawdziwa
        odpowiedź jest tylko jedna - bo żaden bank nie da mu kredytu na tą inwestycję,
        żaden - ten człowiek tak sobie z..bał reputację (jeśli kiedykolwiek ją miał) że
        banki omijają go z daleka. Bajki o własnych środkach to wyłącznie wymysł jego
        chorej wyobraźni i tych biednych ludzi,których zatrudnił do najemnej pracy w
        swoim biurze - nie chcę krakać ale moim zdaniem chłopek-roztropek może wywinąć
        niedługo prawdziwego "Kozła" bo nie będzie miał po prostu z czego finansować
        dalszych etapów prac - chyba że znajdzie więcej nieświadomych niczego
        "inwestorów"- takich jak Ty, którzy pomogą mu własnymi pieniędzmi drobnymi
        kroczkami coś tam dłubać w tych Karwianach - nie dajcie się złapać na ten lep....
          • Gość: debowa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.07, 16:22
            Niby dlaczego nie możemy korzystać z tego forum anonimowo, żeby wyrażać swoje
            frustracje. Jeżeli Janusz Kozioł może się reklamować kłamstawami co do swoich
            inwestycji to my możemy te kłamstwa prostować i otwierać oczy ludziom kótrzy nie
            mieli jeszcze okazji korzystać z jego usług budowlanych. A rozmowa z panem
            Januszem czy Hubertem chyba niewiele tu juz da bo swoją wiarygodność stracili w
            naszych oczach już dawno.
          • Gość: cietrzew Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.11.07, 19:56
            Szanowny Panie Hubercie - czasu na rozmowy miał pan bardzo dużo, szkoda tylko,
            że nie przełożyło się to na postępy prac w Tyńcu, szkoda pańskiego czasu na
            próby wpływania na posty na tym forum - rzeczywistości nie jest pan w stanie
            zaczarować na własny użytek (jak ostatnia władza) niech się pan lepiej weźmie do
            tego czego od pana oczekują sfrustrowani nabywcy "tynieckich domów-widm" czyli
            do zakończenia tej cholernej budowy jak najszybciej... bez dyskutowania o
            lepszych czy gorszych płatnikach czy aniołkach .... czy coś tam...
              • Gość: debowa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.07, 13:49
                I co z tym gazem jest czy nie? Przecież nasze domy w tych temperaturach trzeba
                ogrzewać. Więcej konkretów a nie robienie ludziom wody z mózgu.
                Różnica między Januszem Koziołem a Panem jest taka, że on kompletnie nie odbiera
                telefonów a Pan owszem odbiera tylko po to, żeby ludzi bajerować. Czy nie można
                nam przekazać prawdziwych informacji zamiast składać fałszywych obietnic.
                Przecież firma Janusza Kozioła nie pomaga swojej reputacji postępując w ten
                sposób wbrew pozorom złe wieści szybką się rozchodzą i my tego dopilnujemy.
                • Gość: Monk Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.srv.volvo.com 22.11.07, 15:46
                  Witam,
                  Postanowiłam sama zrobić małe dochodzenie odnośnie mediów. Straciłam
                  kupę czasu, obdzwoniłam wiele osób, urzędów itd. i oto co udało mi
                  się ustalić.

GAZ:
                  Dzisiaj tj.22/11/2007 inspektorzy odbioru przekazali informację do
                  Biura Obsługi Klienta Gazownia na Ziembickiej o zakończeniu prac.
                  Pan z biura obsługi poinformował mnie, że aby można było zawrzeć
                  umowę z gazownią pan J.Kozioł powinien dostarczyć dokument
                  potwierdzający zakończeniue budowy. Po spełnieniu tego warunku,
                  umowy mogą być zawierane a następnie wydanawane jest zlecenie
                  założenia liczników co trwa ok. 1 tygodnia. Czyli wygląda na to, że
                  jesteśmy w punkcie wyjścia, bo budowa nie jest zakończona i
                  perspektyw nie widać.
                  I pewnie nikogo nie zdziwi, że w rozmowie telefonicznej z biurem
                  pana Kozła ul.Wałbrzyska uzyskałam informację, że gaz ma zostać
                  podłączony do końca zeszłego tygonia tj. tydz.46 lub najpóźniej w
                  poniedziałek 26/11/2007.

WODA:
                  Z tego co się dowiedziałam w Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-
                  Montażowych Exprim Sp. z o.o. z ich strony prace są zakończone i
                  wystarczy, żeby J.Kozioł odkręcił nam kurek.

Energia:
                  Próbuję skontaktować się z pewną osobą, aby potwierdzić informację.
                  Jak dowiem się coś więcedj to napiszę.

• Gość: debowa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.07, 20:24
                    To naprawdę "kupe" dobrej roboty zrobiłaś jakby tak pracowała ekipa Janusz
                    Kozioła oj to dawno już siedzielibyśmy sobie przy kolacji przy świecach czekając
                    na święta. No i co znów czekanie w czym chyba już wszyscy mieszkańcy Tyńca
                    nabrali wprawy. Co wcale nie jest śmieszne ale żałosne. Ale przyjdzie też na
                    Kozioła kolej bo to od początku wszystko niestety jest w jego rękach. To miała
                    być profesjonalna obłsuga dlatego wybraliśmy doświadczonego budowlańca i co na
                    papierach to sam przyznał, że się nie zna ale na budowie i planowaniu robót tym
                    bardziej nie.

Pozdrawiam i piszcie jak tylko coś będziecie wiedzieć.
                    Niech to będzie nasze miejsce spotkań do momentu spotkania na osiedlu,

pozdrawiam wszystkim,
                    Dębowa
                  • Gość: dębowa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 15:51
                    Ciekawe jakie to dochodzenie przeprowadził?... Mylne jakieś bo dziś
                    podpisałem zgłoszenie na powieszenie liczników jeśli to jest dziwne
                    to ja będe miała licznik w poniedziałek a te kłamstwa to bzdury
                    pisane przez jakieś monk...
                    A jeśli macie ochote jeszcze pisać takie ....... to zapytajcie się
                    innych to może będzie lepiej w przepływie informacji albo dzwoncie
                    do Pana Huberta naprawde się ruszyło.
                      • Gość: dębowa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.eranet.pl 26.11.07, 22:44
                        Do "Monk": Ostatni post od Dębowej nie ma NIC ze mną wspólnego ktoś się pode
                        mnie podszył używając zresztą formy i mięskiej i żeńskiej: "podpisałem
                        zgłoszenie" oraz "będe miała licznik". Wygląda mi na robotę kogoś od Janusza
                        Kozioła. Bardzo brzydkie zagranie. Także nadal podtrzymuje co napisałam wcześnie
                        Monk i dzięki za dobrą robotę. A skoro coś się zmieniło w naszych sprawach to
                        zamiast ta Pani z biura podszywać się pod lokatora mogłaby napisać co i jak. A
                        my się sami o tym upewnimy.
                        Pzdr,
                        Debowa
                        i Dębowa
                    • Gość: Poirytowany Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.08, 21:04
                      Mam "przyjemność" codziennie bywać w Karwianach ...
                      rozpacz mnie ogarnia jak widzę co się tam dzieje , a raczej nie
                      dzieje ... kompletny brak organizacji, nadzoru, pomysłu , itd...
                      Tu jest chyba z 60 domów .... i raczej zaden nie jest skończony
                      a we wszystkich poprawek, przeróbek itd jest co nie miara..
                      o trym co na zewnatrz nawet nie warto pisać...

A przepraszam - jeden dom jest już prawdopodobnie wykończony - gość
                      liczył, że zaieszka w nim od listopada ale nic z tego ...

jedyna pociecha dla niego to to, że znalazł sobie dobrych fachowców
                      i dom mu wykończyli wewnątrz pod igłę - z tego co
                      słyszałem "solidnie i w przyzwoitej cenie i nie musiał nad nimi
                      stać " Może ktoś zna na nich namiary ? To może być na tym etapie
                      jedyna rekompensata - znleść sobie dobrych fachowców do
                      wykończeniówki ...

A inwestora - JK - to niech lepiej ...................
                        • Gość: poirtowany Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.09, 18:23
                          660 95-00-94 to telefon do panów , którzy robili w Karwianach
                          wykończenia dla jednego gościa , który tam kupił dom.

To dla zinateresowanych wykończeniem domów w Karwianach może być
                          ważne.
                          Goście - naprawdę mają wiedzę i doświadczenie ( widziałem ich robotę
                          i rozmawiałem z właścicielem ) i dobrze są zorientowani gdzie
                          Generalny Wykonawca pokpił temat i co wymaga poprawy , naprawy ,
                          usunięcia , itd. choć prawdopodobnie na obecnym etakie nie
                          wszystkow da się naprawić.
          • Gość: pafnucy kalosz Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.centertel.pl 06.01.08, 00:09
            A Pan Panie Kurdziel mniema iż jest posiadaczem tak już sławnego
            nazwiska że przedstawienie się jest conajmniej zbędne? Gratuluję
            skromności!!! To wrodzone czy nabyte? Nie mówiąc już o podaniu nr
            telefonu pod którym ma Pan chęć ucinać sobie pogaduchy. Rozumiem że
            jest powszechnie znany, zważywszy na częstotliwość z jaką biedni
            potencjalni mieszkańcy Tyńca próbowali Pana namierzać!!! Panie Niby
            Kierowniku Budowy. A co do płatności o której tak dumnie Pan
            pisujesz, to wyjaśniam: póki co to Pana koleś jest winien NAM a NIE
            MY JEMU prawie 30 TYS. z tytułu odsetek za zwłokę w oddaniu
            inwestycji. Radzę więc choć trochę ważyć słowa!!!!!
      • Gość: Zawiedziony Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.eranet.pl 08.07.08, 22:50
        Byc może na pozór wygląda dobrze ale dobrze nie jest. Oddanie miało być 1.5
        roku temu. Dalej czekamy na prąd, wyrównanie terenów, ogrodzenie.
        Z developerem kompletny brak kontaktu a wszelkie informacje są mylne i
        nieprawdziwe co do terminów. Był to największy błąd kupić coś od tego
        developera. I jeżeli się zdecydujesz to życzę żelaznych nerwów i dużo
        cieprliwośći!!!
        • Gość: lokator Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: 89.108.200.* 13.11.08, 23:45
          Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak: Nie są dokończone ogrodzenia, deweloper
          powrabiał część osób które od niego kupiły domy do przepisania na siebie
          pozwoleń na budowę,zostawiając ich z syfem który narobił w budynkach (
          niesprawne wentylacje grawitacyjne, pomieszana elektryka, uszkodzone przewody
          antenowe w ścianach,źle powylewane fundamenty tarasów ,brak zbrojonych nadproży
          nad drzwiami do budynków, itp,itp, itp, itp.....) i z nadzorem budowlanym. Nie
          wiem, czy komukolwiek dał projekt techniczny budynku. jak ktokolwiek chce coś od
          tego dewelopera kupić w Karwianach, to niech bardzo, bardzo dokładnie sporządzi
          akt notarialny a część kwoty za budynek zapłaci po odbiorze technicznym. a przed
          kupnem obejrzy to, co chce kupić.Z własnym inspektorem nadzoru.
      • Gość: wizytator Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.03.09, 11:51
        byłem w tych dniach ocenić satan faktyczny - wnioski ? - tragedia
        jakość prac tak niska jak cena m2 ( a może jeszcze niższa ) mnóstwo
        błędów, niedoróbek, zniszczń, uszkodzeń, ....braków ..
        widziałem jak dopiero teraz rozcinają strob w budynku by wykonać tz.
        żebro wzmacniające ( wczęsniej strop ugiął się już dośc znacznie i
        powstały rysy ) , zabrudzone tynkiem strukruralnym rolert, ramy i
        szyby okien, jedne i drugie często porysowane - chyba przy próbach
        czyszczenia , brak skutecznej izolacji pozionej na trasach i
        balkonach ( słyszałem o wilgoci dostajacej się do wnętrza ),
        potwornie krzywe schody wewnętrzne , kiepskiej jakości tynki
        wewnętrzne gipsowe , otwory drzwiowe o wymiarach "z kosmosu" .......
        itd,itd.....

sugeruję bardzo uważnie temat przemyśleć przed zakupem - ja
        rezygnuję !!!
    • Gość: P.D. Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.lanet.net.pl 24.08.09, 22:50
      Osiedle Karwiany ciągle bez mediów - gaz niby od niedawna jest, za
      to prąd tylko budowlany. Opóźnienie wynosi prawie jeden rok!!

Brakuje odbiorów budowlanych, a nieliczni mieszkańcy-śmiałkowie
      koczują na placu budowy podgrzewając się do niedawna z butli gazowej
      i podłączeni bez żadnych zabezpieczeń do prądu tzw. budowlanego (nie
      daj boże, żeby kogoś prąd kopnął - śmierć gwaratowana) , zamiast
      cieszyć się z zamieszkania w obiecanych i zapłaconych własnych
      czterech kątach.

Inwestor nie wywiązuje się z przyżeczeń przeniesienia własności
      nieruchomości - potrafi szantażować klientów godząc się na
      podpisanie ostatecznego aktu notarialnego w zamian za rezygnację z
      kar i odsetek umownych naliczanych na podstawie umowy przedwstępnej
      za opóźnienia w realizacji inwetsycji.

Z profesjonalizmem niewiele ma to wszystko wspólnego, niestety
      dotyczy to także jakości prac budowlanych...
      • Gość: gość Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: 83.14.171.* 26.08.09, 11:34
        a może trzeba było poważniej potraktować komentarze mieszkańców tynca i
        przestróg. Ten człowiek przecież tak samo tam postąpił 1.5 roku opóżnienia, prąd
        budowlany, brak wykończenia, brak dokumentacji. Do miało służyć ludziom ku
        przestrodze a decyzja należała do nich. Czego można się było więcej spodziewać
        po osobie prywatnej bez przygotowania biznesowego, która sama jest tylko
        budowlańcocen i chciał się szybko dorbić na takich naiwnych jak my. Nie wolno
        takich błędów popełniać ale kupowac od dużych sprawdzonych na rynku firm lub
        budować samemu. Czegoś nas to wszystko chyba nauczyło......Nie polecam
        developera Janusz Kozioł
      • Gość: Renata Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 12:19
        Szanowny Panie P.D.-Pawle!widać,że słabo jest Pan zorientowany w
        temacie Karwian,zapraszam do biura w celu zapoznania się z
        dokumentacją.Jeśli chodzi o gaz,to jest już od dawna, a klienci
        pozostałych developerów w Karwianach od począdku roku również
        musieli dogrzewać swoje domki butlami, co do aktu przenoszącego
        własność-to został tylko Pan,proszę spytać sąsiadów większa część z
        nich podpisała akty w 2008r.Ale proszę się nie martwić,przecież
        jesteśmy umówieni(po raz kolejny) do notariusza 02.09.09r.Jeśli ma
        Pan jakieś pytania i wątpliwości,to proszę o spotkanie,a nie
        wypisywanie nieprawdziwych historii.Czekam na telefon.
        • Gość: Sneer Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.08.09, 12:32
          Witam na forum Pani Renato! To miłe, że Pani tu zagląda. Wszyscy na forum
          chętnie dowiedzą się jakie obiektywne trudności nie pozwalają wykonać ogrodzeń
          domków w Karwianach. Opóźnienie przekroczyło 9 miesięcy i nic urodzić się nie
          może. Prąd nadal jest tylko budowlany, podobno ma być we wrześniu (która to
          "ostateczna" wersja :)). Poprawki zostały wpisane do protokołu i to wszystko. Na
          wykonanie drobnostek już nie liczę robię to sam. Pan Kozioł kolejny raz porzuca
          niedokończone osiedle i rozpoczyna nową inwestycję także w Karwianach. Na naszym
          osiedlu tygodniami nic się nie dzieje. Dałem się zwieść zapewnieniom, że w Tyńcu
          były problemy ze znalezieniem pracowników (boom budowlany) i dlatego takie
          opóźnienie. Teraz, kiedy budowlańcy szukają pracy ( nie ma problemów z ekipami
          wykończeniowymi- wiem z autopsji) jest to samo co w Tyńcu. Przyszli klienci pana
          Kozioła tez mogą liczyć na podobne, "profesjonalne" traktowanie. Jak ktoś chce
          więcej szczegółów: GG 4123878
          • Gość: Siechniczanin Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: 79.110.194.* 25.09.09, 11:30
            skoro oglądałeś jeden z domów to już wiesz jak wygląda jakość wykonania :) na
            takie wycieczki dobrze zabrać kogoś kto choć trochę zna się na budowlance ;) na
            każdym forum główny temat to narzekania na deweloperów, dlatego dobrze samemu
            się przekonać jak wygląda sytuacja na osiedlach, bo w większości to bajki
            wyssane z palca mające usprawiedliwić fuszerę przy samodzielnym wykańczaniu lub
            pobożne życzenia o coś co nie było zawarte w umowie jak np BMW na wizualizacjach :D

pozdrawiam.
            • Gość: P.D. Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.lanet.net.pl 26.09.09, 22:27
              Fora internetowe to rzeczywiscie miejsce, gdzie poznac mozna glownie
              opinie niezadowolonych klientow. Czesto spotkac mozna tu wypowiedzi
              oponentow badz konkurencji, ktora w ten sposob zalatwia swoje wlasne
              interesy.
              Inwestycje omawianego developera cechuje wysoka jakosc uzytych
              materialow, niestety brak doswiadczenia w realizacji duzych
              przedsiewziec budowlanych skutkuje czestymi opoznieniami oraz
              bladami w wyborze podwykonawcow. Osobiscie uwazam, ze przy
              realizacji kolejnych inwestycji istnieje duze prawdopodobienstwo, ze
              developer zainwestuje we wsparcie profesjonalistow, bez pomocy
              ktorych naraza sie wylacznie na wyzsze koszty oraz niezadowolenie
              klinetow.
              Przyszlym klientom zycze, aby developer zrobil szybko duzy krok w
              kierunku profesjonalizacji firmy i otoczyl sie specjalistami. Wtedy
              na pewno oprocz zyskow wlasciciela roslo bedzie takze zadowolenie
              klientow.
              • Gość: Sylwia Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.01.10, 22:17
                Błędy nie tłumaczą dewelopera. Zamiast go tłumaczyć, proszę się zastanowić, czy
                powinien robić coś na czym się nie zna? Ja nie znam się na budowlance, więc
                myślałam, że kupując od dewelopera, kupuję u profesjonalisty, a tu taka
                niespodzianka...Facet nie ma pojęcia o budowaniu, a jednak to robi, wraz z całą
                zatrudnioną rodziną, może to jest pomysł na biznes? Nie umieć, a jeszcze na tym
                zarabiać.
                Dodam, że również jestem nieszczęsną posiadaczką szeregówki w Karwianach.
              • Gość: Sylwia Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.01.10, 22:36
                Nie wierzcie w żadne zapewnienia biura dewelopera, że jakiekolwiek opóźnienia
                nie są z ich winy. Mam pisma z gazowni i elektrowni, z których jasno wynika, iż
                jakiekolwiek opóźnienia są wynikiem braku działań pana Kozła. Np.:w lipcu
                zapewniano mnie, że będzie od sierpnia prąd z elektrowni, a okazało się, że
                deweloper nie dopełnił formalności. Przy podpisywaniu umowy obiecywano, że cała
                inwestycja zostanie ukończona 10. 2008. A dzisiaj widziałam panów "grzebiących"
                w skrzynkach. Naprawdę mogę być wdzięczna za lekcję cierpliwości.
                Zresztą zapraszam na mój ogródek, na którym miała być kostka brukowa, a pewien
                pan nawet się zadeklarował, że wykosi chwasty(nie chcę szargać pewnych
                nazwisk),w ramach zadośćuczynienia za opóźnienia. Gdybym wiedziała, że to czcze
                obietnice, zrobiłabym to we własnym zakresie, ale człowiek ciągle chce wierzyć,
                że inni są słowni i prawdomówni...
                • Gość: Sylwia Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.01.10, 10:09
                  Przedstawiciele dewelopera poczuli się urażeni moimi postami, stwierdzili, że
                  wypisuję cyt.:"bzdury". Poprosiłam zatem, aby wskazali mi miejsca, w których
                  piszę nieprawdę, a ja sprostuję i przeproszę.
                  Powiedziano mi, że powinnam się cieszyć, że deweloper jest uczciwy, budynki
                  stoją, a my mamy akty własności. Cieszymy się wraz z mężem, ale idąc tym tokiem
                  myślenia, powinnam się również cieszyć, że w trakcie prywatnej wizyty u lekarza,
                  on mnie zbada i wypisze receptę. A ja myślałam, że płacąc za szeregówkę, jestem
                  jej właścicielem, więc należy mi się akt własności...
                  Mam nadzieję, że deweloper nie odbierze moich słów, jako atak na niego, bo nie
                  jest to moim celem. Doceniam uczciwość dewelopera, rozumiem problemy z
                  wykonawcami, ale mam nadzieję, że staranniej będzie dobierał firmy zewnętrzne, i
                  osiedle zostanie wreszcie wykończone.
                  P.S. Obiecano nam, że gdy zima odpuści, prace ruszą z kopyta. Trzymamy zatem za
                  słowo i czekamy niecierpliwie na odwilż.
                    • Gość: Gadulo Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.10, 15:48
                      Witam !
                      I mam prośbę o pomoc !
                      Chcę kupić miszkanie na osiedlu sosnowym u Pana Kozła ale mam
                      problem z rachunkiem bankowym na który mam przelać kasę:-)
                      Moi znajomi też kupowali i na rózne konta słali. Powiedzcie na jakie
                      rachunku płaciliście kasę! Boje się że zostanę oszukany, w biurze
                      też nie potrafią mi powiedzieć na jakie konto mam przelać o co
                      kaman. Dzieki i pozdrawiam !
                      • Gość: gość Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.146.103.0.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.05.10, 23:42
                        Ludzie to wy po tym wszystkim co już pisaliśmy o pierwszych inwestycjach Kozła
                        wierzycie w jego uczciwość. Chyba komuś to miało służyć ku prze strodze!!
                        Naiwność ludzka nie zna granic. Ten człowiek nie ma skrupułów, jest oszustem,
                        nie liczy się z ludzmi i ma wszystko w "d....". Myślałam, że po takim czasie
                        ludzie wybiorą raczej prawdziwą firmę a nie te rodzinną mafię pełną amotorów. No
                        ale ostrzeżenia były a jak ktoś ryzykuje to już z góry wiadomo, że z tym pseudo
                        developerem poniesie porażkę i na pewno straci trochę nerwów. Powodzenia, my już
                        to mamy za sobą a do dzisiaj jego błędy mszczą się na nas...
                        • Gość: aaaaaaa Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 17:42
                          my kupiliśmy właśnie dom na sosnowym, mieliśmy wiele wątpliwosci, ale znajdźcie
                          mi developera o nienagannej opinii?to chyba taki który nic jeszcze nie
                          wybudował. naszą decyzję poprzedził wywiad z kilkoma właścicielami domów
                          wybudowanych przez jkpb i nie było takiej tragedii jaka jest przedstawiona
                          tutaj.nasz domek się buduje, jak jest coś co nam się nie podoba od razu jest to
                          poprawiane. developer napewno bardzo elastyczny (jeśli chodzi o wszelkie przeróbki
                          • Gość: klient Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 23:11
                            Czy nadal są Państwo tak pozytywnie nastawieni?

Wydaje mi się, że nie. No cóż - już jest opóźnienie i końca nie widać. Szkoda,
                            że deweloper nie wykorzystał dobrej letniej pogody. Pewnie jak zwykle będzie się
                            tłumaczył, że pogoda nie pozwala na postępy prac. żałosne!
                            Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia: wyczystka komina w salonie -
                            masakra!!!!nie da się go obudować. dachówka poprawiana chyba już 3 raz. A miało
                            być lepiej niż na poprzedniej inwestycji. fuszerka!
                      • Gość: kris3007 Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 13:13
                        Tak , konta Pana K. to skomplikowana sprawa , jednak z tego co zrozumiałem każde z kont było odpowiedzialne za poszczególne wykonawstwo i wydaje mi się , że etapy płatności były rozbijane na różne konta za wykonane usługi . Myślę , że uzyskiwał płynność finansowa z różnych banków i kredyty pod inwestycję były zawierane jednocześnie z kilkoma kredytodawcami
                    • Gość: niestety Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 23:19
                      Niestety bardzo żałujemy, że kupiliśmy dom w PB Janusz Kozioł. Zapraszamy wszystkich do oglądania wybudowanych domów po dwóch latach użytkowania. Sami Państwo się przekonacie, ze to co jest napisane w tych postach to prawda i nie uwierzą Państwo w zapewnienia dewelopera, że te wpisy to działania konkurencji. Nadal nie możemy doprosić sie usunięcia rażących zaniedbań budowlanych, nie możemy otrzymać dokumentacji. Naszych telefonów już nikt nie odbiera. Ale boli nas fakt, że do nas naiwnych dołaczą kolejni naiwni ludzie. Jakie trzeba mieć morale, aby tak celowo wprowadzać ludzi w błąd? Teraz widzimy, że biura nieruchomoci sprzedają oferty Osiedla Sosnowego, które ma już tragiczne opóźnienie. Ciekawe, czy one doczekają się obiecanych prowizji? Ile ludzi będzie znów żałować...

• nikolas13 nie znam ale UWAGA NA ŻAKA 08.12.10, 22:14
      Ja odradzam spółdzielnię ŻAK z Kniaziewicza, teraz budują na Brzeskiej. Mają w centrum kilka budynków. Tyle lat, ile mieszkam nie miałem jeszcze ciepło w mieszkaniu zimą. Inni lokatorzy skarżą się na to samo. Dodatkowo budynek tak został zbudowany, że pojawia się w mieszkaniach pleśń. To co widziałem u sąsiadów na ścianach jest nie do opisania – czarny grzyb! Ludzie nie mogą zimą wietrzyć mieszkania, bo potem nie mają czym ogrzać, chyba, że lubisz mieć 17 stopni w domu. A dopłaty za okres grzewczy, gdzie i tak nie nagrzeję powyżej 20 (z kuchenką i klimatyzacją) sięgają od 500 do 1500. Prezes udaje wariata, że nic nie wie albo, że wszystko gra, albo zwala na technicznego, albo na projektanta. I tak miesiącami przeciąga. Ale na zbieranie czynszu ze swoich lokali to ma czas, na sprawy bytowe lokatorów nie ma czasu.
      Spółdzielnia jest zaśniedziała i ślamazarna. Każda decyzja trwa miesiące. Już nie mówię o nieuprzejmej administracji. Wszystko nadęte i napuszone. Żałuję, że w czasie budowy bloku nie nakręciłem kamerą nawalonych budowlańców. A potem wszyscy się dziwią, że wszystko się sypie. Dlatego po kilku latach za nasze pieniądze musieli remontować wszystkie balkony, bo ludziom na głowę z 7 pietra tynk leciał. Każda najprostsza reakcja trwa miesiącami, bo udają, że coś robią. Można książkę napisać o tym jak sie żyje w ich lokalach, bieda i wszystko pęka. Ja musiałem wszystko wymienić prócz murów. Nie chcesz mieć kłopotów, to omijaj z daleka ŻAKA.
    • Gość: Obudzona Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.12.10, 07:38
      A my nie daliśmy się namówić na zakup domu na Osiedlu Sosnowym,
      popytaliśmy mieszkańców poprzednich osiedli takiej krytyki to nigdy
      jeszcze nie słyszeliśmy.Odradzamy! Kupiliśmy dom gdzie indziej taniej i z papierami pozwolenia na użytkowanie. W Karwianach na Sosnowym długo jeszcze nie będzie można
      mieszkać. A więc ubezpieczenie kredytu będzie droższe. A Państwa nie zastanawiają te tak duże obniżki ceny tych domów? Przecież wiadomo, ze teraz jak znów sprzedają się dobrze nieruchomości ktoś daje takie rabaty????
      • Gość: czekający Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: 192.168.1.* 22.12.10, 15:47
        A ja proponuje stworzyć w internecie oficjalną listę firm i osób, którym Janusz Kozioł nie zapłacił faktur, zobowiązań.
        Mamy już dość obłaskawiania nas tysiącem obietnic, przesuwania terminów spotkań i powoływaniem się na Boga.

Wszystkim odradzamy wykonywanie jakichkolwiek prac dla Przedsiębiorstwa Budowlanego Janex Janusz Kozioł. Zanim coś zrobisz dwa razy się zastanów!!!!!!!!!!

• Gość: arturro Re: Janusz Koziol inwestor kto zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.12, 10:22
      witam,
      mam nadzieję, że temat jeszcze nie umarł :-)

a troszkę z innej beczki, czy ktoś z Was pamięta może jak nazywa się prawnik, który wcześniej reprezentował Pana Kozła ??? obecnie już nie współpracują, a prawnik podobno dobry.

Warto go zatrudnić gdyż zna dużo sekretów Pana Kozła :-) jak by ktoś pamiętał nazwisko prawnika to proszę o przypomnienie
      Z góry serdecznie dziękuję
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka