Dodaj do ulubionych

139 znów na Kuźnikach...

11.06.03, 23:04
...Nie wiem po co i dlaczego, ale ostatnio zdziwiony widokiem autobusu linii
139 na Bystrzyckiej zerknąłem na rozkład jazdy i faktycznie - są 2 kursy 139
na Kuźniki :) nie wiem po co i dla kogo, ale jednak... Ktoś w ZDiK sie nie
może zdecydować chyba czy che 139 na Kuźnikach czy nie... Ale mniejsza o
to...
Obserwuj wątek
      • kk071 Re: 139 znów na Kuźnikach... 12.06.03, 23:10
        svarte_sjel napisał:

> kk071 napisał:
        > > faktycznie - są 2 kursy 139
        > > na Kuźniki :) nie wiem po co i dla kogo, ale jednak...
        >
        > Przecież jest wyraźnie w rozkładzie napisane -- kursy
        > szkolne.

Bo niby co?? Szkół na Kuźnikach nie ma?? Nie wiem dalej dla kogo te kursy...
        Pewnie ktoś z ZDiK mieszka na Kuźnikach i dzieciak nie miał czym do szkoły
        dojeżdżać...
        • leo19 Re: 139 znów na Kuźnikach... 13.06.03, 09:26
          Trzeba przyznać, że powstawanie kursów szkolnych w czerwcu jest co najmniej
          dziwne. Z drugiej strony trzeba przyznać, że ktoś czasem w ZDiK-u próbuje
          myśleć. Zmieniono godziny kursów 139 do bazy. Dotąd było tak, że część
          autobusów w szczycie jeździła tylko na Nowy Dwór, a część tylko na
          Jerzmanowską, przy czym oba rodzaje autobusów miały na to 1,5h. Skutkowało to
          sporymi spóźnieniami autobusów do bazy, które w obliczu korków i zamkniętych
          przejazdów łapały spore spóźnienia (mając na bazie śmieszne 2 minuty rezerwy).
          Obecnie wszyskie autobusy jeżdżą (mniej więcej) naprzemian do bazy i na Nowy
          Dwór, przy czym busy do bazy mają 1h 45min czasu na pełny kurs, a te na Nowy
          Dwór - 1h 15min. Wprawdzie obecnie autobusom na Nowy Dwór zdarza się nie
          wyrabiać z rozkładem, ale zdarza się to nieco rzadziej, poza tym autobus jadący
          później do bazy może nadrobić spóźnienie na dłuższym postoju na Jerzmanowskiej
          zamiast je powiększać. Gratuluję zatem ZDiKowi inteligentnego pomysłu, choć
          ciekawe czemu wpadnięto na niego dopiero po iluś tam latach funkcjonowania,
          chorego i nieadekwatnego do rzeczywistości rozkładu.
          • kk071 Re: 139 znów na Kuźnikach... 13.06.03, 13:34
            leo19 napisał:

> Trzeba przyznać, że powstawanie kursów szkolnych w czerwcu jest co najmniej
            > dziwne.

...komuś w ZDiK potrzebny chyba lekarz pilnie...

Ale ważne, że zaczynają myśleć, może nie do końca konstruktywnie, ale coś sie
            poprawia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka