Dodaj do ulubionych

Oddam mieszkanie!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.08, 19:42
Mam podpisaną umowę na zakup mieszkania 30m2 na ul.Opolskiej, jezeli ktoś chce
tam kupić kawalerkę chętnie odstapię swoje mieszkanie w inny sposób nie
odzyskam wpłaconych pieniędzy, a potrzebuję większego mieszkania. Kawalerka
będzie miała całe wyposażenie AGD tel.507-10-99-75.
Obserwuj wątek
          • Gość: żuczek Re: Oddam mieszkanie! IP: 78.8.140.* 14.06.09, 19:35
            Przeczytałem i wniosek jest taki. Z 1500 twoich postów, 90 % dotyczy wątku "dewloperzy" szczególnie Warszawa w których to albo wylewasz zółć, albo się przemądrzasz albo pouczasz innych.
            Tutaj też musiałeś dodać swoje trzy groszę i zapytam na jakiej podstawie tę ironiczną wypowiedź zamieściłeś?
            Jesteś pewien, że twoja interpretacja jest właściwa?
            Jeśli chodzi o kojarzenie faktów to jedno jest pewne, tobie kojarzy się wszystko z jednym.
            • steady_at_najx Re: Oddam mieszkanie! 16.06.09, 19:05
              Kolezko czytales kiedys o wolnosci wypowiedzi ?

Bo chyba od okraglego stolu ja mamy ?

Ja rozumiem ze moje posty sprzed roku czy dwoch sie sprawdzaja i to
              boli teraz takich jak ty, ktorzy dali sie wpierdzielic w 40m za pol
              pensji przez 40 lat ? Dlatego odbieraja to jako zolc. Jednak juz
              pare osob potwierdzilo ze moje posty oraz paru innych na forum
              ocalily nie jeden tylek - i to mnie cieszy (do odnalezienia w
              archiwum).

Ale spokojnie jeszcze 38 lat i bedzie klitka twoja. Wypije za to na
              jakiejs tropikalnej plazy ktora ty znasz tylko z fototapety w
              swoim "salonie" 24m2. Trzymaj sie i nie pekaj jak ratka poleci.
            • steady_at_najx Re: Oddam mieszkanie! 16.06.09, 19:07
              Kolezko czytales kiedys o wolnosci wypowiedzi ?

Bo chyba od okraglego stolu ja mamy ?

Ja rozumiem ze moje posty sprzed roku czy dwoch sie sprawdzaja i to
              boli teraz takich jak ty, ktorzy dali sie wpierdzielic w 40m za pol
              pensji przez 40 lat ? Dlatego odbieraja to jako zolc. Jednak juz
              pare osob potwierdzilo ze moje posty oraz paru innych na forum
              ocalily nie jeden tylek - i to mnie cieszy (do odnalezienia w
              archiwum).

Ale spokojnie jeszcze 38 lat i bedzie klitka twoja. Wypije za to na
              jakiejs tropikalnej plazy ktora ty znasz tylko z fototapety w
              swoim "salonie" 24m2. Trzymaj sie kredyciarzu i nie pekaj jak ratka
              poleci. Dasz rade!
              • Gość: żuczek nie kompromituj się chlopcze IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.06.09, 19:59
                Po pierwsze swoją wypowiedzią potwierdzasz tylko to, że jesteś zwykłym zakompleksionym, zakłamanym forumomatołem.
                Dam ci trochę faktów, może żółć cię zaleje. Mam 2 mieszkania 46 (juz spłacone) i 75 m2. Drugie kupiłem po 3900/m2 w dobrej lokalizacji, w kredycie przy kursie franka 2,60. Zarabiam ok 10k zł/m-c
                Obecnie mam oprecontowanie libor + stała marża 1,3 %
                I jakie kłamstwo teraz wymyślisz, żeby udowodnić, że twoje brednie sa prawdziwe?
                • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 17.06.09, 11:21
                  Hehe nie jestes w stanie mnie urazic. Twoja agresja mnie bawi.

To probuja dwie kasty - jedna ynwestorow (nie mylic z inwestorami)
                  ktorzy albo kupili cesje albo maja (uwaga) - 2 mieszkania! (w tym
                  jedno cale 46m2!). Druga kredyciarzy ktora dwa lata temu nie
                  sluchala argumentow za tym ze drozec nie bedzie a teraz odreagowuja
                  swoje problemy kredytowe haslami "golodupcy" i "mieszkanie u mamy".
                  To pierwsze pokazuje skad frustracja - mial byc taki biznes a tu nie
                  ma kupujacych :)

I jeszcze zarabia 10 tysiecy na miesiac! Kuzwa, to jest gosc pomysla
                  wszyscy....

Posluchaj smieszny zakompleksiony czlowieczku - wlasnie to co
                  piszesz pokazuje ze masz kompleksy malego polaczka ktory uwaza ze 2
                  mieszkania (w tym jedno cale 46 m2) to osiagniecie zycia i powod do
                  puszenia sie. Zalosny jestes.

Ja w przeciwienstwie do ciebie szaraczku nie mam zamiaru sie
                  licytowac ani pisac co posiadam. Mam gdzies co o mnie taki gosc
                  uwaza - na mnie takie teksty nie dzialaja. Napisac to mozna duzo
                  albo i jeszcze wiecej. Mozesz uwazac ze mieszkam u mamy i zarabiam
                  800 PLN, wcale nie mam zamiaru przekonywac, ze jest inaczej.

Forum przyjmie wszytko. Natomiast ile w tym prawdy nie dowiem sie
                  nigdy, takze daruj sobie takie przechwalki bo moze okazac sie ze
                  krol jest nagi.

PS : zapomniales ze masz dwa samochody jeden maluch drugi mercedes
                  1999 sprowadzony z Niemiec ?

Nie ma to jak solidna dawka smiechu z rana :)
                  • Gość: żuczek Re: nie kompromituj się chlopcze IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.09, 17:01
                    No widzisz, jak łatwo cię sprowokować do dalszych bredni.
                    Tak sobie to wymysliłem, żeby zobaczyć jakie bzdury tym razem napiszesz. Moje przypuszczenia sie sprawdziły. Jakbym nawet napisał, że mam 3 pałace i 5 prywatnych wysp to i tak napisałbys, że jestem zakompleksionym szarakiem który wszystko ma na kredyt i trzęsie się w kącie przed kursem franka i załamaniem na rynku nieruchomości.
                    Poczytałem sobie troche twoich wypocin (sory nie dałem rady 1500 sztuk bełkotu bo można z nudów zasnąć)i ciekawi mnie tylko przyczyna tej traumy która pcha cię do tego mozolnego pisania w kółko Macieju na ten sam temat w ten sam ochydny sposób pełen kłamstw, insynuacji i obrażania wszystkich kto ci się nie podoba. Pamietaj, że klamstwo nie jest wyrażaniem opini jak ci się wydaje tylko zwykłym trolingiem.
                    Jeśli chodzi o samochody to sprostuje twoje omamy i informuję cię że owszem mam 2 samochody ale z 2003 i 2009 r. Jakbyś łgarzu się nie orientował to w 2003 r Malucha już nie produkowano.
                    Pa, zakompleksiony, zakłamany chłopczyku.
                    • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 17.06.09, 22:19
                      Po raz kolejny radze czytac ze zrozumieniem bo od poczatku widze ze masz z tym problemy Panie "10 tysiecy na miesiac".

Na poczatku zaczalem "poczytaj forum" a ty zrozumiales to ze masz poczytac moje posty. Wiem ze ciezko komus kto karmi sie medialna papka z naglowkow portali zrozumiec cos bardziej zlozonego.

Dlaczego jestes zakompleksionym szarakiem ? Dlatego ze majac dwa mieszkanka piszesz o tym z duma wlasnie jak bys mial 3 palace.
                      Do tego zenujaco dodajesz o "10 tysiacach na miesiac". Ohoho.
                      Zgaduje ze pochodzisz z glebokiej prowincji i te dwa mieszkania (z tego jedno cale 42m) stawiaja cie w ekstraklasie tej prowincji. Niestety w miastach nie jest to super osiagniecie i nie zaimponujesz tym nikomu.

Nie znasz mojego powodu bywania na forum ja natomiast twoje znam - frustracja z powodu niemoznosci sprzedania "ynwestycji".

To ze jestes szarakiem potwierdza tylko dodatek o samochodach. Pograzas sie tymi przechwalkami.

I jeszcze jedno glupolu :

>Jakbyś łgarzu się nie orientował to w 2003 r
                      > Malucha już nie produkowano.

A ja napisalem ze produkowano go w 2003 ? Patrz jak z mojej ironii zrobiles sobie projekcje na siebie :). Zwyczajnie nie zrozumiales.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo tego brak.

Jeszcze raz powtorze - twoja agresja mnie bawi i pokazuje tylko poziom kompleksow a infantylizm pokazuje plytkosc osobowosci.
                      • Gość: s Re: nie kompromituj się chlopcze IP: 80.51.98.* 17.06.09, 23:09
                        Steady czy myślisz że powód twojego bywania na forum jest aż tak ciężko odgadnąć ?
                        Przy ilości wpisów i ich treści to trochę oczywiste...
                        Obecnie to forum to już tylko miejsc gdzie rozładowuje się frustracje, bo
                        przecież nie miejsce gdzie można się czegoś dowiedzieć, wymienić informacje.
                        Ilość wpisów świadczy tylko o ich skali.
                        • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 18.06.09, 13:35
                          Ale sie trole zlecialy az milo - na dodatek anonimowe :)

Bo rozumiecie drogie trolle ja jestem frustratem mieszkajacym z
                          mamusia.

Ciekawe czemu bywaja tutaj ludzie zarabiajacy "az 10 tysiecy" i
                          majacy po dwa mieszkania z czego jedno "az 42m) - dziwnym trafem
                          trolle nie pytaja :)))

A moze dlatego ze to jeden ten sam troll - w kazdym razie obydwa
                          trolle z wroclawia :

FineMEDIA s.c. Wrona Wojciech, Grzegorz Kaluza

Korbank sp. z o.o. Wroclaw

a moze to zuczek z pracy pisze ? :)
                          • Gość: s Re: nie kompromituj się chlopcze IP: 80.51.98.* 18.06.09, 18:03
                            Nie musiałeś zadawać sobie tyle trudu, wystarczyło zapytać to od razu
                            powiedziałbym Ci że jestem z Wrocławia, bo tylko ten wątek forum śledzę, choć
                            teraz to już tylko z dawnego przyzwyczajenia.
                            Chodzi mi o to tylko, że tak naprawdę w głównej mierze dzięki takim głosom i
                            wypowiedziom jak Twoje to forum zamienia się w rynsztok i przestaje spełniać
                            swoją pożyteczną wcześniej rolę która sprowadzała się do poznania sąsiadów,
                            wymiany informacji na temat danych inwestycji.
                            Nie pisz mi tylko, że to Ty także chronisz tutaj biednych ludzi którzy dzięki
                            tobie nie kupili mieszkania na kredyt bo przecież od razu wiadomo, że to tylko
                            zasłona dymna...
                            Ani ja, ani gość który założył ten wątek, ani pewnie nikt z czytających to forum
                            nie odpowiada za to, że nie kupiłeś sobie własnego M lub brak Ci na nie środków.
                            Może lepiej zamiast całą aktywność skupiać na "forum deweloperzy" , wyzywać i
                            prowokować czytelników poświęcić energię na co inne.
                            Wtedy pewnie własne M też będzie bliżej...
                            Pozdrawiam z Wrocławia.
                            • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 18.06.09, 19:48
                              Ojej ale sie trol oburzyl :)

Sluchaj kolezko - nie wlozylem w to zadnego trudu zajelo mi to gora 15 sekund. I kosztowalo kilka klikniec mysza.

Za to tobie trolu widze nie braklo sily wyprodukowac potok z ktorego nie wynika nic oprocz blizej nie okreslonej frustracji.

Naturalnie moja obecnosc tutaj to "frustracja z powodu braku wlasnego M" a twoja to tylko przyzwyczajenie i tak naprawde nie masz nic do tego... Jasne :)
                              Znow musze napisac ze takie stwierdzenia mnie nie wzruszaja ale czuje zie sie powtarzam :D

Poniewaz po raz kolejny czytasz bez zrozumienia tylko slowo - nie uwazam ze "chronie ludzi" ani podobne janosikowe gnioty ale chetnie powiem co mam na mysli sluchajac kogos kto probuje wmowic innym ze "taniej nie bedzie" i "warto sie zadluzac bo inaczej nie kupi". Jesli udalo mi sie dzieki temu co pisalem przynajmniej jedna osobe przed wladowaniem sie w kredytowe gowno to mnie to cieszy. A ze tak bylo wiem po wpisach na forum. I zaden sfrustowany trol nie przekona mnie ze tak nie jest.

Nie wysilaj sie - juz probowali robic to tacy ktorzy tez mowili "ze nic nie maja do tego" a pozniej wychodzilo szydlo w worka ze sa albo agentami nieruchomosci (thesoprano nie mylic z thesopranosem) lub deweloperami (scott22) albo innymi ynwestorami umoczonymi w rezerwacje.

Jeszcze raz powtarzam nie wysilaj sie w tekstach typu "wlasne M" bo to powoduje u mnie tylko hihot. Nie znasz mojego stanu posiadania i pewnie nie poznasz a to co uwazasz jest dla mnie bez znaczenia.

Ja przynajmniej mam odwage swoje poglady glosic od dlugiego czasu z jednego nicka, ty za kazdym razem podpisujesz sie inaczej (pewnie losowym ciagiem z klawiatury).

Ciekawe gdzie byles jak to forum zamienialo sie w orez naganiaczy inwestorow i deweloperow, gdzie byles ze swoim "swietym oburzeniem" ?
                              No gdzie ?
                              • Gość: s Re: nie kompromituj się chlopcze IP: 80.51.98.* 18.06.09, 22:09
                                Spokojnie, spokojnie...
                                Widzę, że ta wymiana poglądów rzeczywiście nic nie zmieni bo nadajesz na jednej
                                fali. Ostatni post tylko potwierdza to co pisałem wyżej.
                                Słuchaj ja nie jestem ani pośrednikiem nieruchomości ani developerem ani
                                umoczonym w rezerwacje.
                                Nie zamierzam Cię też przekonywać żebyś zaprzestał swojej misji bo chyba tak
                                traktujesz swoją obecność na forum.
                                To czy forum stawało się orężem dla naganiaczy czy nie to dla mnie bez różnicy
                                bo jakoś naprawdę mam nadzieję że ludzie są sami w stanie podejmować decyzje tym
                                bardziej tak znaczące jak zakup mieszkania.
                                Tak samo jak robili to rok, dwa , trzy , cztery .... lat temu i tak samo będzie
                                teraz dlatego nie musisz wyzywać każdego potencjalnego kupującego od ostatniego
                                frajera.
                                Nikt nikogo nigdy nie zmuszał.Jedni podjęli lepsze inni gorsze decyzje i tyle.
                                Powtórzę jeszcze raz, mi po prostu jako czytającemu bo piszę tu bardzo rzadko i
                                dzisiaj pobiłem chyba swój rekord bardziej odpowiadała tamta idea tego forum.
                                No chyba że wytłumaczysz mi proszę jaki sens miała Twoja odpowiedz na post
                                "Mam podpisaną umowę na zakup mieszkania 30m2 na ul.Opolskiej, jezeli ktoś
                                chcetam kupić kawalerkę chętnie odstapię swoje mieszkanie w inny sposób nie
                                odzyskam wpłaconych pieniędzy, a potrzebuję większego mieszkania. Kawalerka
                                będzie miała całe wyposażenie AGD tel.507-10-99-75" w stylu
                                "Interesik zycia sie nie udal ? Oj.
                                A przeciez analitycy obiecywali rocznie po 20% ?
                                Tylko pewnie nie mowili o znaku ?"?
                                Dla mnie to jednak prostactwo i leczenie frustracji, nic więcej ....
                                • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 18.06.09, 22:27
                                  No to spokojnie i krotko bo pora wstac od klawiatury .

Nie traktuje tego jako misje - bardziej jako hobby. Czy jest to fajne hobby czy bardzo kiepskie to nie ma to znaczenia.

Nie kpie z kupujacych (no moze wyjatkowo mi sie zdarzy jak sie trafi kompletnie niemyslacy) - natomiast agresje budza we mnie naganiacze i ynwestorzy ktorych niemalo na forum (abstrahujac juz od konkretnych osob)

Nikt nikogo nie zmuszal ale niestety ludzie w tym biednym kraju nie sa chronieni przed grupami interesow jakimi jest prasa i tv (w szczegolnosci grupa TVN i wyborcza) - mam nadzieje ze przynajmniej to forum stanowi odparcie tego dzialania.

Jaki sens miala moja wypowiedz na pierwotnego posta ?
                                  Ano, ze nie wierze ze ktos przypadkiem zmienil plany i bedzie musial sie przeprowadzic. 9/10 bylo to kupione na tzw ynwestycje.

Zauwaz, ze moj pierowtny post byl ironiczny ale nie byl chamski, nieprzyjemny czy obelzywy.

> Dla mnie to jednak prostactwo i leczenie frustracji, nic więcej ....

Masz prawo do wlasnej oceny - dla mnie stanowil on ironie na ynwestora, nic wiecej.
                                      • Gość: żuczek Re: nie kompromituj się chlopcze IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.09, 16:30
                                        wiem, wiem, nikt cię nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne.
                                        Tak się składa, że to ty do dyskusji dołączyłeś "szatański" wątek GW i TVN tak znienawidzony przez wszelkiej maści matołstwo. Wam wszystko się z tym kojarzy. To znana przypadłość z wyższej półki.
                                        Jak w retoryce nazywa sie wtrącanie do dyskusji sztańskich wątków.
                                        Oświeć nas mistrzu :))
                                          • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 19.06.09, 17:15
                                            pomoge bo pewnie calosci definicji nie zrozumiales.

przeczytaj kilka razy to panie "10 tysiecy" :

"Sofizmat rozszerzenia, sofizmat – błąd logiczno-językowy, w wersji
                                            podstawowej polegający na atakowaniu przesadzonej wersji argumentu
                                            czy twierdzenia drugiej strony dyskusji („atakowanie chochoła”)"

A teraz glupolu czekam na cos wiecej niz atakowanie wypaczonych
                                            stwierdzen. Nie kaz mi sie znow nokautowac. Dziecieca bezradna
                                            ironia nie jest mile widziana.
                                            • Gość: żuczek ble, ble, ble IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.09, 17:32
                                              To, że nauczyłes się definicji charakteryzujacej twoją logikę wypowiedzi to nie znaczy, że każdy ma się tak zachowywać jak ty zakłamany chamie.
                                              Jak obronisz swoje kłamstwa to pogadamy a teraz marsz do drugiego wątku i broń swoich rewelacji na mój temat. Mam przeczucie, że będzie zabawa. No ale zobaczymy. Trzymam kciuki.

• steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 18.06.09, 22:00
                          A gdzie sie dalem podpuscic ? Moze wskazesz ?

Bo jak narazie ja tobie trolu pokazalem od a do z jakie robisz bledy w zwyklym mysleniu, jak puszysz sie swoimi dwoma samochodami i "10 tysiacami miesiecznie" i jak kompletnie nie rozumiesz tresci pisanej.

Nie ma to jak gosc wysmiany na roznych polach swoje gnioty tlumaczy jako "podpuche" :D A nastepnie mowi ze "szkoda dyskutowac", hehe, panie "10 tysiecy" prezentujesz pan poziom dyskusyjny "wujka cietej riposty" :D

>Dałeś się podpuścić a ty chwyciłeś się podpuchy jak pijany płota.

Nie umiesz sklecic poprawnie gramatycznego zdania po polsku ?
                            • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 19.06.09, 14:09
                              Jedno i drugie stawia cie w kiepskim polozeniu.

Jesli klamales wtedy znaczy ze masz problemy z psychika tzw
                              megalomania - przez co mozna zalozyc ze wszystko co powiedziales to
                              wymyslone, wiec trudno brac powaznie ciebie i twoje argumenty.

Jesli klamiesz teraz to jestes dzieciakiem ktory nie wie co
                              powiedziec bo jego argumenty zostaly doszczetnie rozbite i
                              poprzednie stwierdzenia obraca w dziecinne "wymyslilem sobie zeby
                              zobaczyc".

Co mozna myslec o osobie ktora w obronie argumentow probuje
                              megalomansko stworzyc obraz swojej "wielkosci" a pozniej sama go
                              doszczetnie rozbija ? Masz nie tylko problemy z gramatyka ale i z
                              psychika. Serio, bez zlosliwosci tym razem.

Na dodatek brak argumentow kwituje "bo nudne" a sam wymyslajac
                              bzdury probuje sie bronic klasycznym i smiesznym "odwracaniem kota
                              ogonem". Pograzasz sie z kazdym postem trollu. Ale napisz jeszcze
                              troche to z checia posmieje sie dalej. Podajesz sie na tacy.
                              • Gość: żuczek Re: nie kompromituj się chlopcze IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.09, 16:22
                                > Jesli klamales wtedy znaczy ze masz problemy z psychika tzw
                                > megalomania - przez co mozna zalozyc ze wszystko co powiedziales to
                                > wymyslone, wiec trudno brac powaznie ciebie i twoje argumenty.

OK, w takim razie co możesz powiedzieć o sobie jako osobie która non stop świadomie kłamie na forum?
                                Ja tylko skłamałem, żeby cię sprowokować a ty kłamiesz, żeby rozmówcę poniżyć, wyśmiać itd. Do tego robisz to w chamski sposób.
                                Odpowiedz na to pytanie to pogadamy o innych twoich i moich przypadłościach
                                • steady_at_najx Re: nie kompromituj się chlopcze 19.06.09, 17:07
                                  Hehe ile bedziesz jeszcze tkwil w tej postawie ?

Jak zaczniesz przypierac idiote do sciany to okazuje sie ze jestes
                                  klamca - no czekam na jakies przyklady moich klamstw jasno i
                                  wyraznie ale nie na zasadzie "bo klamiesz" tylko "kawa na lawe".

A jak nie znajdziesz to szoruj do piaskownicy i powiedz ze masz 1000
                                  resorakow w domu - moze wzbudzisz czyjs szacunek.
                                  • Gość: żuczek OK kłamco, zaczynamy zabawę IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.09, 17:24
                                    Kłamstwo nr 1 (a raczej 2 kłamstwa w jednym zdaniu)
                                    >Ale spokojnie jeszcze 38 lat i bedzie klitka twoja
                                    - nie mam klitki i nie mam kredytu na 38 lat

Kłamstwo nr 2
                                    >Wypije za to na jakiejs tropikalnej plazy ktora ty znasz tylko z >fototapety w swoim "salonie" 24m2.
                                    - nie mam salonu 24 m2

To kłamstwa tylko z jednej twojej wypowiedzi. Mam cytować dalej :))
                                    • steady_at_najx Re: OK kłamco, zaczynamy zabawę 19.06.09, 18:28
                                      Hehehehe.

Facet ty sie kompromitujesz w swoim braku wiedzy kazdym postem :D
                                      Poprostu pekam ze smiechu.

Mylisz zalozenia i znaczenia jak przedszkolak - dobrze ze sie
                                      przyznales do tego "10 tysiecy" wczesniej bo teraz by bylo jeszcze
                                      wiecej smiechu....

Po pierwsze mylisz "bledne zalozenia" ktore mialy byc prowokujace
                                      z "klamstwem" - znasz przynajmniej podstawowa definicje "klamstwa"
                                      i "klamania" :))

Gosciu jaki ty prymitywny jestes :)))

Dawaj dalej! Cytuj cytuj! Tylko znow znaczen frazeologicznych nie
                                      myl! :)
                                      • Gość: żuczek definicja kłamcy pasuje do ciebie jak ulał IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.09, 19:01
                                        Pseudologia, mitomania (łac. mitomania) lub też kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka – termin wprowadzony w 1905 roku przez Drupiego[potrzebne źródło] na określenie patologicznej skłonności do kłamania, mijania się z prawdą i opowiadania nieprawdziwych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji.

U dzieci mitomania bywa najczęściej zjawiskiem przejściowym i łączy się z chęcią przeżywania przygód baśniowych. Niekiedy jednak u dzieci starszych i u dorosłych spotyka się tendencję do stałego rozmijania się z rzeczywistością. Tendencja do posługiwania się kłamstwem patologicznym bywa czasem skutkiem przebytych chorób organicznych mózgu (np. zapaleń), albo też bywa zależna od wrodzonych właściwości psychopatycznych. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia. Motywem kłamstwa patologicznego może być próżność, niekiedy zaś chęć wyrządzenia komuś krzywdy (np. przez anonimowe oskarżenie).

Mitomania może również pojawiać się jako zjawisko przejściowe np. u przestępcy, którego oskarża się o jakieś wielkie i znaczne zbrodnie, podczas gdy popełnił tylko małe przestępstwo. Mitomanami często są osoby zakompleksione o niskiej samoocenie, dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie, przez to mają skłonność do częstych zmian środowiska np. pracy.

> Mylisz zalozenia i znaczenia jak przedszkolak
                                        Tak sie składa, że ty niczego nie zakładasz tylko stwierdzasz. A może odkryłeś nowe znaczenie trybu orzekającego skoro dla ciebie zdanie oznajmiające ma mieć znaczenie przypuszczające.
                                        Chłopie ty sie marnujesz, w Tworkach takich filozofów potrzebują.
                                        • steady_at_najx Re: definicja kłamcy pasuje do ciebie jak ulał 19.06.09, 19:09
                                          Hehe :)

I znow jedyne co zrobiles to pomyliles pojecia :)

ale ladnie - juz udalo ci sie znalezc jakas definicje :)

co prawda wkleiles ja bezmyslnie i duzo rzeczy nawet jak bys nagial
                                          to nie maja nic wspolnego z tym co twierdziles ale to i tak wielki
                                          postep :)))

No a teraz zgodnie z obietnica czekam na dalsze "klamstwa" :))

>> Tak sie składa, że ty niczego nie zakładasz tylko stwierdzasz
                                          .

a zalozenie, stwierdzenie poglad nie sa przypadkiem
                                          bliskoznaczne :))) Bo chyba jak cos zakladasz to znaczy ze tak
                                          twierdzisz

hehehe rany jaki niewyedukowany gosc :)))

Facet skonczyles przynajmniej 5 klas ?:))) Bo i w to watpie :)
                                          • ziobrofon Re: definicja kłamcy pasuje do ciebie jak ulał 19.06.09, 19:39
                                            > a zalozenie, stwierdzenie poglad nie sa przypadkiem
                                            > bliskoznaczne :))) Bo chyba jak cos zakladasz to znaczy ze tak
                                            > twierdzisz
                                            Biedactwo nie rozróżnia pogladu od stwierdzenia i nie wie jak się zdanie konstruuje stosując słowa "uważam", "moim zdaniem" itd. Jak napiszę że jesteś głupcem to jest mój pogląd i nie każdy musi sie z tym zgodzić ale jak napiszę że jesteś mordercą czy też złodziejem, a ja nie będe miał dowodów, to każdy sąd mnie skaże za kłamstwa i nie pomoże mi tłumaczenie, że to był tylko pogląd. Proponuję przerobić kazus Kurskiego który za "poglądy" ma wyroki i każdy teraz może bezkarnie na niego mówić wielokrotnie skazany kłamca.
                                            Chłopie wróć do szkoły bo nie chce mi się cię uczyc podstawowych pojęć, sposobu konstruowania tez czy też tłumaczyć czym sie rózni kamień węgielny od węgla kamiennego.

• steady_at_najx Re: definicja kłamcy pasuje do ciebie jak ulał 19.06.09, 21:22
                                              O czyzby kolezka sie zalogowal i udaje kogos innego :)))

>Jak napiszę że jesteś głupce
                                              > m to jest mój pogląd i nie każdy musi sie z tym zgodzić ale jak napiszę że jest
                                              > eś mordercą czy też złodziejem, a ja nie będe miał dowodów, to każdy sąd mnie s
                                              > każe za kłamstwa i nie pomoże mi tłumaczenie

jesli to ty to znow sie kompromitujesz :))

otoz jak kogos nazwiesz glupcem to tak samo mozesz zostac skazany za obraze jak nazwanie kogos zlodziejem. To raz.
                                              Dwa ze ten belkot ma sie nijak do naszej dyskusji i jej meritum. Trzy uzywajac twojej marnej retoryki zeby kogos nazwac klamca trzeba wskazac ze mogl znac prawde a Kurski wlasnie na tej podstawie mial wyroki (tak apropos nie dyskutuj juz o polityce bo nie byla o tym mowa a ty jak widze z innych watkow jestes jakims politycznym pieniaczem wiec dyskusja z toba na ten temat jest dla mnie strata czasu)

Ach no i te piekne zakonczenie ktore ma sugerowac ze rozmawiam ze specem jezykowym, nic ambitniejszego do glowy oprocz wegla nie przyszlo ?. Tylko ze konstrukcja "Chlopie" jakos taka podobna do zuczka.

No i ta nienawisc do politykow tez mowi ze pod kopula nie najlepiej :))) Zainteresowanym polecam archiwum.

Zuczek trollu nadal czekam na obiecane dalsze "klamstwa" :))

PS : polecam slownik wyrazow bliskoznacznych to przekonasz sie ze , poglad, stwierdzenie i zalozenie sa bardzo blisko siebie.

Poglad pieniaczu to nie tylko poglad polityczny, to takze poglad na dana sprawe ktory mozna okreslic stwierdzeniem lub zalozyc ze tak jest.
                                              > Biedactwo nie rozróżnia pogladu od stwierdzenia
                                              Polecam czytanie ze zrozumieniem. Bo tego brak. Albo zuczek to ty albo musieliscie razem na wagary chodzic. Stawiam na pierwsze.

I znow kompromitacja na calego, popraw sie "Chlopie".
      • Gość: bullet Re: Oddam mieszkanie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.09, 23:34
        steady, trollem jestes TY i to ewidentnym.
        facet rok temu dal to ogloszenie a Ty kotleta odgrzebujesz i sie podniecasz, ze
        mozesz komus dostrac.
        a czy to cos dziwnego, ze ktos nawet jesli kupowal na handel albo jako
        inwestycje to , ze chcial a tym zarobic.
        moze ja sie do Ciebie zglosze panie filantropie i dasz mi cos za darmo. Albo
        zrezygnujesz ze swojego profitu na moja rzecz. proponuje oddawanie i swojej
        wyplaty przez powiedzmy pol roku....
        ty naprawde chyba byles krzywdzony w dziecinstwie, ze tak sie cieszysz cudzym
        nieszczesciem.
        No i moi przedmowcy, nie podniecajcie sie i nie proponujcie 120 tysi tylko
        sprawdzcie date postu. Poszukiwacze szansy.
        • steady_at_najx Re: Oddam mieszkanie! 21.06.09, 11:32
          mialem ci debilu nie odpisywac ale poniewaz logujac sie pod innym nickiem (ah tez zuczek tez z "dialog" spalony i zdewastowany wiec poudaje kogos innego) myslisz ze jestes sprytny i nikt cie nie pozna, powiem tak. Kurna co za infantylizm :)))

Guzik mnie obchodzi post pierwotny - ja odpisywalem na post poniewaz ktos inny go wyciagnal z dolu i odpisal na ta wiadomosc. Pewnie i to umknelo twojej marnej uwadze.

Reszty wypocin nie skomentuje bo ich logika, powiazanie z watkiem, jak i zdrowym rozsadkiem sa ponizej poziomu na ktorym bym chcial takiemu glupkowi forumowemu jak ty odpisywac. Niestety jesli chcesz dyskusji musisz sie mocno podciagnac bo ja piaskownice opuscilem dawno temu.

Na tym koncze dyskusje z toba bo szkoda mi klawiatury zuzywac - nic dla mnie z tego nie wynika a dewastowac cie dalej nie chce.

EOT
          • Gość: bullet Re: Oddam mieszkanie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.06.09, 21:20
            nie wiem do kogo to pisales ale mam nadzieje, ze nie do mnie.
            nie jestem zuczkiem i za nikogo sie nie podszywam dlatego domniemuje, ze nie do
            mnie te slowa.
            Kolego masz naprawde problemy ze soba i z okresleniem wlasnego ego bo sam sie
            wychwalasz ponizajac przy tym innych.
            CHyba powinienes zmienic swiat w ktorym egzystujesz bo poki co wszyscy dookola
            Ciebie maja odmienne zdanie, wszyscy uwazaja Cie za palanta, debila, forum
            trolla i jeszcze wiele innych a Ty pisze, ze jestes super mądry i że
            prezentujesz wyzszy poziom niz wszyscy.
            mam dla Ciebie propozycje, - nie odpisuj juz nic wiecej bo za "głupi" na to
            jestesmy wszyscy
            • steady_at_najx Re: Oddam mieszkanie! 23.06.09, 17:24
              poczekaj - zaraz wejde pare razy z innym nickiem i powiem ze to nie
              ja i ze wszyscy mysla o tobie to i tamto. Bedzie rownowaga i juz nie
              bedzie ze wszyscy :)

Widze tez ze oprocz glupiej zlosci nie masz kompletnie nic do
              powiedzenia wiec tylko upewniasz mnie w tym przekonaniu.

PS : nie powiedzialem ze glupi sa wszyscy itp itd
              - mowie wylacznie o tobie

robisz dokladnie to co w innych postach stosujesz sofizmat
              rozszerzenia i probujesz go urobic pod swoja filozofie ze po jednej
              stronie ja po drugiej "wy" = "wszyscy".
              Z kazdym postem coraz gorzej ci wychodzi.
              • Gość: moj 23 nick dzis Re: Oddam mieszkanie! IP: *.e-wro.net.pl 23.06.09, 22:29
                Stedi daj sobie juz spokoj gosciu. jestes najprawdziwszym trollem. wyjdz z domu
                tam tez jest zycie. zamiast kręcić wała z kołdry znajdz kobiete. zarabiaj na to
                mieszkanie bo strzelanie 100 postow dziennie na forum ci w tym nie pomoze. Masz
                jakas manie przesladowcza. Myslisz ze to przedstawiciel dewelopera pod 1000
                roznych nickow chce cie zdyskredytowac tak? Ty okazesz sie i tak najmadrzejszy
                bo mieszkania spadna o 50% i bedziesz w to wiezyl jak kretynofil. Wg tego co
                pisales to metr juz powienien od pol roku kosztowac za uzywke 4000 zl a
                rzeczywistosc wyglada inaczej i nie mozesz tego przezyc.
    • Gość: Dora Oddam mieszkanie! IP: 194.204.135.* 27.06.09, 10:02
      Jak ktoś nie pracuje i ma za dużo czasu wolnego ,okna pewnie wychodzą na
      podwórko ,więc za ciekawie to tam się nie dzieje ,a w pokoiku ma internet ,to
      wyżywa się jako pismak !
      Nie rozumiem ludzi ,jak nie ma nic do powiedzenia na dany temat ,niczego nowego
      nie wniesie ,to po co podnosi głos ? Aby dokuczyć i "opluć",czy to podniesie
      jego Ego?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka