Dodaj do ulubionych

Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investment .

IP: *.mas.airbites.pl 17.09.08, 21:46
Witam . Właśnie podpisałem umowe z firmą j/w . Szukam sąsiadów .Prosze opiszcie swoje wrażenia dotyczące inwestycji . Czesto bywam na placu budowy . Jest już płyta garażu i część jego ścian .Planowane oddanie lokalu 30.09.2009. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy na tematy związane z inwestycją.
Obserwuj wątek
      • Gość: bezbarwnosc@wp.pl Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.wroclaw.mm.pl 20.09.08, 08:17
        Witam sasiadow :)
        Mam mieszkanko w budynku A.
        Sluchajcie jak Wam sie podoba umowa przedwstepna? Czy tez zalatwialiscie
        wszystkoprzez Euro-City Nieruchomosci?Osobiscie to biuro jest dziwne!!
        Mi powiedzieli, ze nyza ujeta na projekcie nie wchodzi w sklad powierzchni
        uzytkowej i ze jest za darmo!!! Oczywiscie wymierzylam projekt i nic sie tam nie
        zgadzalo jesli o metraz chodzi. Napisalam sie emaili,wyprosilam developera i
        biuro projektowe aby mi przeslal konkretny projekt z wymiarami, a nie ten
        swistek,ktory dostalam od biura. Powierzchnia mieszkanka zmieniala mi sie 3 razy
        w ciagu 2 dni, a ponadto dowiedzialam sie,ze na moje mieszkanie jest juz
        zaprojektowane na polaczenie dwoch mieszkan i zrobienie wiekszego!!! No
        paranoja! Oczywiscie biuro nieruchomosci nic o tym nie wiedzialo, moim zdaniem
        powinno bo bierze prowizje i to jego praca.

Sasiedzi - piszczie do mnie na emaila to wymienimy informacje! bezbarwnosc@wp.pl
    • Gość: xxx Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.wroclaw.mm.pl 20.09.08, 08:24
      Jesli chodzi o samoloty to wlasnie caly urok :)
      ja pracuje na lotnisku i z okna biura codzien mam widok na start i ladowanie :)
      da sie przyzwyczaic do halasu. Z reszta nie bedzie tak duzej czestotliwosci
      przelotu bo ogolnie nasze lotnisko nie jest duze i niema az tak wielu lotow,
      ponadto nie kazde ladowanie i start bedzie bedzie odbywac sie nad naszymi
      mieskzankami. Mysle,ze dziennie ok. 7 lotow bedzie nad Gagarina w okresie
      letnim. Wszystko zalezne od wiatrow wiec gdy dobrze podmuchamy to moze uda sie
      zmienic trase lotu :)
      pozdrawiam!!!
      • garym Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme 20.09.08, 10:22
        Gość portalu: xxx napisał(a):

> Z reszta nie bedzie tak duzej czestotliwosci
        > przelotu bo ogolnie nasze lotnisko nie jest duze i niema az tak wielu lotow,
        > ponadto nie kazde ladowanie i start bedzie bedzie odbywac sie nad naszymi
        > mieskzankami.

Nad samymi mieszkaniami nie, bo podejście do lądowania (nad MW przelatuja głónie
        samoloty podchodzące do lądowania) jest jakieś 500 m w kierunku Smolca

> Mysle,ze dziennie ok. 7 lotow bedzie nad Gagarina w okresie
        > letnim.

7 to chyba na godzinę jak latają czartery, szczególnie z samego rana.

> Wszystko zalezne od wiatrow wiec gdy dobrze podmuchamy to moze uda sie
        > zmienic trase lotu :)

Jak mocniej dmuchniesz to będą startować w kierunku MW (zalecany jest start pod
        wiatr), więc huk będzie większy. Jak chciałbyś zmienić trasę lotu skoro jest
        jeden pas startowy?

A tak w ogóle to nie martwiłbym się o hałas samolotowy skoro za 3-4 lata będzie
        on zagłuszony przez przebiegającą w odległości 100 -200 metrów od tego osiedla
        autostradę.

• Gość: dewo Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.09.08, 10:44
          Gary, co za bzdury wypisujesz...

"> > Wszystko zalezne od wiatrow wiec gdy dobrze podmuchamy to moze uda sie
          > > zmienic trase lotu :)
          >
          > Jak mocniej dmuchniesz to będą startować w kierunku MW (zalecany jest start pod
          > wiatr), więc huk będzie większy. Jak chciałbyś zmienić trasę lotu skoro jest
          > jeden pas startowy?"

...Gary przeciez powyzsze to jest ironiczny żart...

Ludzie co sie z Wami dzieje...
          • garym Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme 23.09.08, 10:07
            Gość portalu: dewo napisał(a):

> ...Gary przeciez powyzsze to jest ironiczny żart...
            >
            > Ludzie co sie z Wami dzieje...

Z dmuchanie to oczywiście żart, ale wspominałeś, że nie każdy samolot
            startuje/ląduje nad Gagarina. A to jest nieprawdą bo jak na razie jest jeden pas
            startowy i jedna droga do podejścia lub startowania. Niestety czasem się zdarza,
            że samoloty trochę sobie skracają drogę i lecą dokładnie nad MW. Na szczęście to
            są rzadkie przypadki. Jak również te gdy wieje od wschodu i samoloty startują w
            stronę MW. Dużo bardziej upierdliwe, szczególnie latem, są śmigłowce i taki
            jeden dwupłatowiec, bo te latają nad samymi dachami. Na szczęście w tym roku nie
            zdarzało się to często.
            O samej AOW sporo pisaliśmy tutaj:
            as-bau.wroclaw.pl/forum/viewtopic.php?t=17&highlight=autostrada
            Jest tam tez projekt autostrady więc każdy może zobaczyć czy zabezpieczania będą
            wystarczające.
    • Gość: irek Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.chello.pl 04.10.08, 23:43
      Witam,
      my podpisaliśmy umowę około miesiąca temu.
      Póki co, wrażenia mamy pozytywne, było małe "spięcie" z panią która
      pracowała/pracuje przy telefonie, gdyż nie posiadała zbyt wiele informacji a
      komunikacja z nią polegała na zbywaniu klientów. Jednak, osobiste załatwianie
      spraw w siedzibie developera, napawały nas coraz to lepszym wrażeniem.
      Developer chodzi na rękę z terminami, a umowa przedwstępna której się
      obawialiśmy, po głębszym przestudiowaniu jest dobrym zabezpieczeniem obu stron.
      Bardzo nam się spodobała możliwość modyfikacji planów mieszkania. Aczkolwiek
      zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości, bo do drugiego piętra jeszcze kawałek,
      a plany lubią się gubić ;)

Dla osób zainteresowanych postępem prac, umieściliśmy zdjęcia z postępów prac:
      ixdude.com/gagarina/
      Tym samym witamy sąsiadów ze wspólnego podwórka, a zwłaszcza współmieszkańców
      budynku B.

Swoją drogą, dla osób które mają problem z wzięciem kredytu polecam Dom
      kredytowy Notus w rynku. A zwłaszcza Panią Agnieszkę Ruszar, która załatwiła nam
      naprawdę świetne warunki.
      • Gość: irek Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.chello.pl 27.10.08, 20:01
        Eh, zaczyna się.
        Przychodzi czas na drugą transze (a w zasadzie jeszcze nie) i już kombinują.
        Wysłali fakturę w piątek o godzinie 22, nawet nie próbując się skontaktować z
        nami. I że niby w ciągu 5 dni mam wpłacić kasę. Najśmieszniejsze jest jednak to,
        iż faktura miała być wystawiona po zakończeniu garażów i wylaniu stropu, a tego
        jeszcze nie uczynili.
        Bank pewnie nawet nie będzie chciał dyskutować.
        A co najbardziej mnie wku***** to fakt, iż człowiek rozmawiał z nimi w czwartek
        i nawet nie raczyli cokolwiek wspomnieć.

Nie lubię takich cwaniackich podchodów.
      • Gość: irek Re: Szczerze współczuję IP: *.chello.pl 27.10.08, 00:02
        Rozumiem, że kolegę coś gryzie? Poza tym, czy 4700/m2 (obecnie 4900/m2) to dużo?
        Patrząc na to co oferuje konkurencja, w ogóle nie rozumiem twojej wypowiedzi.
        Wiesz, są osoby (np. ja), które kupiły mieszkanie nie z uwagi na to co się
        dzieję na rynku, tylko po to by móc mieszkać na własnym. Wiedziałem że będzie w
        Polsce spadek cen, ale nie wiedziałem, że dzięki oszołomom z mediów i naszym
        kochanym politykom (zwłaszcza buractwu z Przykrych I Samotnych), będzie to tak
        rozdmuchane.
        Poza tym, uważasz że za rok czy dwa mieszkania te (z oferty MKM'u), będą warte
        połowę ceny? To śnij dalej :)

Więc, komu należy współczuć?
            • Gość: erde Re: Szczerze współczuję IP: *.as.kn.pl 27.10.08, 10:35
              jakieś pół roku temu rozmawiałem z prezesem tej firmy
              sympatycznie, ``nawijająco``...
              absolutnie nie przekonywająco
              firma w sumie znikąd
              zrezygnowałem
              lokalizacja słaba, za dwa, trzy lata korytarz powietrzny da się mocno we znaki
              jednak życzę wszystkim powodzenia, zaczęli budować, to już dobrze, bo we
              wspomnianej rozmowie prezes zapewniał, ze ruszą w lipcu a jako, że inwestycja
              mała- skończą na wiosnę / niezły bajerant :) /
              • Gość: irek Re: Szczerze współczuję IP: *.chello.pl 27.10.08, 11:41
                Hehe, że niby 3 budynki w pół roku mieli wybudować? Pokaż mi takiego co to
                potrafi ;)
                Fakt, najpierw wspominali o czerwcu, choć ostatecznie na umowie jest wrzesień (a
                z wykończeniem Listopad). Ale nigdy nie mówili wiosna!
                Nadmienię że sprawy z MKMem zaczęliśmy załatwiać w połowie czerwca.

Co do lotniska, to powiedz mi, niby w którą stronę ma się powiększyć lotnisko
                żeby mogło odprawiać większą liczbę samolotów?
                Lokalizacja fakt, trochę niefortunna ale nie z uwagi samolotów a AOW i nitki na
                Smolec.

> "firma w sumie znikąd"
                Tu się zgodzę.

> "zrezygnowałem"
                A tu Ci podziękuję ;)
                • Gość: erde Re: Szczerze współczuję IP: *.as.kn.pl 29.10.08, 14:04
                  szczerze mówiąc nie rozumiem, za co mi dziękujesz, ale skoro musisz? :)
                  tak poważnie, to każdy sobie wybiera miejsce do życia i ja szanuję Wasz wybór
                  mnie nie odpowiadało i tyle
                  co do lotniska, nie bagatelizowałbym jednak sprawy, bo nie ma znaczenia, w którą
                  stronę się powiększy
                  jego rozbudowa została w tym roku ``przyklepana``, a to spowoduje w przyszłości
                  / 3-5 lat / duży wzrost lotów, a gdzie jest ``korytarz schodzący `` zapewne obaj
                  dobrze wiemy :)
                  mówi się też coraz głośniej o Cargo, a to zmieniłoby już obraz okolicy w sposób
                  znaczący / tiry, robotnicy itd . /
                  co do AOW- będą chyba ekrany, więc może nie będzie tak źle
                  co do samej firmy- być może wszystko będzie ok, ja po prostu lubię jasne
                  sytuacje i jeśli na początku ktoś leje wodę i opowiada bajki, nie wzbudza mojego
                  zaufania
                  to tyle
                  życzę miłego pomieszkiwania / bez ironii /
                  • Gość: Paulina Re: Szczerze współczuję IP: *.e-wro.net.pl 30.10.08, 21:48
                    Dyskusje dotyczące lotniska są poniżej pasa. Czy samolot przelatujący co jakiś
                    czas nad domem jest aż tak uciążliwy,że musi zajmować połowę tego forum?W woli
                    ścisłości - aktualnie mieszkam prawie przy lotnisku, z tą tylko różnicą,że na
                    10tym piętrze. Mieszkam tutaj od 20stu lat i niespecjalnie kiedykolwiek
                    przeszkadzały mi samoloty. Jak będzie się chciało je polubić,to się je polubi,i
                    uwierzcie mi na słowo,że po miesiącu przestaniecie w ogóle zauważać,że
                    latają.Poza tym wszystkie "życzliwe" porady nie są tutaj mile widziane, jeśli
                    ktoś jest zazdrosny,że nie kupił a inni kupili to niech swoją zazdrość przeżywa
                    w samotności a nie wylewa ją na tym forum.Jeśli chodzi o dewelopera, to nie
                    miałam żadnych "ekscesów", wszystko terminowo i bez problemu, myślę,że wszystko
                    da się załatwić. A co do AOW to jak ją zbudują - wtedy będziemy się martwić.
                    Pozdrawiam sąsiadów;)
                    • Gość: ewadar Re: Szczerze współczuję IP: *.generacja.pl 03.11.08, 20:43
                      Witam, czytam te posty i nie moge sie nadzwic jak , na rynku panuje
                      zazdrosc. W moim otoczeniu nie ma miejsca na ludzi ktorzy
                      wypowiadaja sie tylko poto aby bic piane. kupujemy z zona mieszkanie
                      w budynku¨C¨ szukam sasiadow, ktorzy kupili mieszkania w innych
                      budynkach na parterze. A przepraszam za brak polskich liter ale
                      pracuje na winie niemieckim.
                      Pozdrawiamy Ewa i Darek
                      • Gość: galimeczka Re: Szczerze współczuję IP: 192.193.245.* 07.11.08, 12:50
                        witam, mam mieszkanie w budynku B, jestem bardzo zadowolona z
                        współpracy z MKM, super że można na tym etapie zaprojektować ścianki
                        działowe i inne rzeczy wg własnych potrzeb. Uważam, że zakup tej
                        inwestycji jest naprawde ok, cieszę sie że udało sie investorom i
                        klientom zrealizować transakcje kupna-sprzedaży przed całą aferą
                        kredytową. Myśle, że nie mamy co sie obawiać, że nam nie wybudują,
                        czy żałować, że cemy mieszkań bardzo spadną. Pozdrawiam wszystkich
                        sąsiadów i jeśli macie ochotę pogadać i wymienić sie uwagami chętnie
                        porozmawiam, 0885 297 639 Ania
                        • Gość: irek@ixdude.com Re: Szczerze współczuję IP: *.chello.pl 07.11.08, 21:25
                          Cześć galimeczka,
                          miło w końcu spotkać wirtualnie sąsiada z budynku ;) Tak z czystej ciekawości, w
                          ustaleniach słownych jaki termin oddania usłyszałaś? Bo w zasadzie, chyba nikt
                          tu nie podawał przybliżonych dat. Ja usłyszałem przełom czerwca/lipca. Z tym, że
                          w umowie jest wrzesień (stan surowy), czym się nie przejmuję i nawet wolę żeby
                          się spóźnili, jakby mieli w ogóle nie wybudować ;)

Pozdrawiam.
                          • Gość: Paulina Re: Szczerze współczuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.08, 13:11
                            Myślę,że oddanie w terminie przełom czerwca i lipca jest całkiem prawdopodobne,
                            W harmonogramie prac, który dostałam od Developera pisało,że pierwszy etap
                            (GARAŻ BUDYNKÓW WRAZ ZE STROPEM) ma być ukończony do 31.10, tymczasem gdy byłam
                            na budowie 2.11 (mieszkam aktualnie bardzo blisko i jestem na budowie co
                            tydzień) stał już cały parter budynku A i częściowo budynek C, przy B chyba nie
                            zdążyła wyschnąć wylewka na garaż. Jakby ktoś reflektował, to co tydzień robię
                            zdjęcia, więc jeśli ktoś chciałby je otrzymać, to capri22@o2.pl:) Pozdrawiam
                          • Gość: galimeczka Re: Szczerze współczuję IP: 192.193.245.* 10.11.08, 10:13
                            witam, myśle że termin oddanie jest również uzależniony od pogody
                            jak bedzie taka fajna zima jak teraz to postęp prac budowlanych
                            bedzie nas zadowlał :)A czy projekt mieszkania i ewentualnych zmian
                            już daliście? fajnie że można na tym poziomie przerobić ścianki
                            działowe i inne rzeczy ja z tego skorzystałam, czekam na
                            zaakceptowanie projektu i wyceny.
                            • Gość: irek Re: Szczerze współczuję IP: *.chello.pl 10.11.08, 11:02
                              To wiadome że podczas zamieci śnieżnych raczej pracować nie będą ;), w dodatku
                              teren jest otwarty więc jest dodatkowo chłodniej :( Mam nadzieję że nie
                              przyjdzie gwałtowna zmiana pogody bo wichury jakie były ostatnich zim, mogą
                              tylko skomplikować wszystkim życie ;)

Uwagi co do projektu mieszkania już oddaliśmy, aczkolwiek w naszym wypadku,
                              developer mówił że dodatkowych kosztów nie będzie. Kwestia, poprzesuwania ścian
                              i tym samym zmniejszenia przedpokoju który był większy od obu pokojów :D

Jakie zmiany w twoim przypadku wymagają dodatkowej opłaty (o ile w ogóle będzie
                              taka potrzeba)?
        • Gość: Marcin Re: Szczerze współczuję IP: *.206.112.26.static.telsat.wroc.pl 27.10.08, 20:28
          Obecnie bardzo dużo to nie jest i skoro kupiłeś na własność a do tej pory
          wynajmowałeś to jest szansa, że Ci się opłaciło, ale jestem pewny że za rok, dwa
          będzie to wysoka cena uzasadniona tylko dla dobrej lokalizacji lub super
          wykończenia. Takie są moje prognozy oparte na wyliczeniach (między innymi na
          cenie budowy 1mkw wg. GUS). Ja mam gdzie mieszkać i będę się nadal wstrzymywał
          ze zmianą mieszkani na większe aż cena dojedzie do przewidywanych przeze mnie
          średnio 4,2tyś/mkw, tyle, że mi chodzi o ciut bliższe lokalizacje.
    • Gość: irek Do developera IP: *.chello.pl 09.11.08, 22:47
      Można prosić o wyjaśnienie pewnej sytuacji? Otóż, ktoś was próbuje oczernić, pod
      podanym niżej adresem. Jednakże z uwagi iż to pierwsza wasza wielorodzinna
      inwestycja jako MKM, wydaje mi się że to bujda. Mogą się Państwo do tego odnieść?

www.inwestycje.pl/forum?comm=1590&t=1895
      Treść:

> Proszę uważać ponieważ firma ta nie jest firmą uczciwa. Ostatnio
      > przegrali w sadzie sprawe na 300 tys zl za totalnie zle wykonana
      > prace.Ich pracownicy nie sa osobami wyksztalconymi oraz znajacymi
      > sie na prawie budowlanym i na standardach wykonczeniowych.Nie
      > polecam
      > autor | Piotr 2008-11-01 13:24:20
    • b.andrzejewski Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme 19.03.10, 09:00
      szmar! stanowczo odradzam. mkm-investment jest niekompetentną firmą.
      i biorę całą odpowiedzialność za to co piszę. Jeden wielki koszmar!
      brak jakiejkolwiek współpracy, obiecają Ci wszystko, czego tylko
      będziesz chciał! - i później się z tego będa wykręcać!
      przekręty straszne! opóźnienia w oddaniu mieszkań - prawie pół
      roku!!!!!! a odbiory jeszcze trwają! mnóstwo poprawek, rdza na
      balkonach - których wygląd zmienili w trakcie realizacji inwestycji,
      na wszystkim chcą przyciąć z kasą - przyklad - domofony:
      przy kupnie mieszkania za ponad 200 000 słuchawkę musisz sobie
      dokupic u prezesa mkm - za 50 lub 100 zł! - wstyd!!! niedobrze sie
      robi jak w tym wszystkim się siedzi! stanowczo odbradzam! nawet
      po "pozornej" obniżce ceny zakupu - później będziecie musieli za
      wiele rzeczy "dopłacić" żeby mieć - kafelki w łazience - robiz ale
      tylko do wys. 2m - później doplata - wanna - robią ale za zabudowę
      trzeba dopłacić - geberit - oczywiście - ale za dopłatą ! wykręcają
      sie z płacenia kar umownych za opóźnienia w oddaniu mieszkań! - nie
      chcą płacić - w mieszkaniach pod klucz - koszmar - panele
      porysowane - prezez powiedział, że ni chu..a nie wymieni - bo sa za
      malo porysowane!!!!!!!!!! nie , nie , nie!!!
      • Gość: rafal Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: 81.168.185.* 23.05.10, 18:07
        Święta racja

ale to wszystko dlatego iż MKM jest już jedną nogą w grobie , za w/w
        inwestycje nie zapłacil za roboty ponad 10 firmom, kilka z nich ma
        już prawomocne wyroki i tylko czekać jak zacznie sie egzekujja z
        nieruchomości.
        A na dodatek budynke nie ma szans na uzyskanie pozwolenia na
        użytkowanie - izolacja garaży niezgodna z projektem , wielkorotnie
        podczas budowy zamieniano materiały na inne niż w projekcie -BEZ
        ZGODY PROJEKTANTA - dlaczego myslicie inspektorem nadzoru byla Pani
        Elżbieta Klajn ????
        Uciekajcie z tego osiedla
        • Gość: Deweloper Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.06.10, 09:26
          Wypowiedź Rafała na temat naszej inwestycji jest tak oszczercza i kłamliwa, że
          aż trudno się do niej ustosunkować. Nie ma w tym ani krzty prawdy. Wypowiedzią
          ta "kolega Rafał" przekroczył wszelkie, dopuszczalne granice swobody wypowiedzi
          i sprawę te kierujemy do prokuratury o wszczęcie postępowania z Art.212 $2
          Kodeksu Karnego oraz art.26, ust.1 ustawy z dnia 16.04.1993 o zwalczaniu
          nieuczciwej konkurencji. Wszystko wskazuje na to, że "kolega Rafał" jest jednym
          z nieuczciwych podwykonawców (ewentualnie jego krewnych lub znajomych), któremu
          wydawało się, że przyjęcie i wykonanie zlecenia na inwestycji jest prostą
          sprawą, a w efekcie nie dotrzymał żadnego uzgodnionego terminu, a pracę swoją
          wykonał fatalnie, z wieloma błędami i wadami, których nie był w stanie usunąć.
          Stąd jego pretensje dotyczące zapłaty.
          Pragnę oświadczyć w sposób odpowiedzialny, że budynek został wykonany zgodnie z
          projektem. Obecnie są kończone prace związane z przygotowaniem budynków do
          odbioru przez Nadzór Budowlany i pozwolenie na użytkowanie będzie uzyskane z
          całą pewnością.
          Insynuacje "kolegi Rafała", także dotyczące osoby z nadzoru technicznego są
          niesmaczne i nie na miejscu.
          NIE SŁUCHAJCIE PAŃSTWO TAKICH OSZCZERSTW.
          Bieżące informacje do uzyskanie bezpośrednio w biurze oraz na stronie
          internetowej w zakładce 'ogłoszenia'.
          • Gość: gosc Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.as.kn.pl 26.09.10, 23:44
            Deweloper napisal: "Pragnę oświadczyć w sposób odpowiedzialny, że budynek został wykonany zgodnie z projektem."
            Zapytam wiec, jak powyzsze zdanie sie ma do sprawy np. wstawienia drzwi do mieszkan niezgodnych z jakimikolwiek normami ?
            Juz przewiduje odpowiedz, ze w poprzednim zdaniu mowa o budynku wykonanym zgodnie z projektem, a nie jakichs malo znaczacych drzwiach. Przyznaliscie sie juz zreszta Panstwo do zainstalowania wadliwych drzwi i kilka miesiecy temu zobowiazaliscie do ich wymiany. Do dnia dzisiejszego echo w tej sprawie. Co z ogrodzeniem osiedla ? Wiele osob zdecydowalo sie na zakup mieszkania u Was, gdyz w ofercie byla wyraznie mowa o osiedlu ogrodzonym. Ludziom zalezalo na bezpieczenstwie wlasnym, rodzin i ich mienia. Zapis ten znalazl zreszta swoje potwierdzenie w ich aktach notarialnych. Jak sie z tego wytlumaczycie ? Co przewidujecie dla tych klientow ? Koncentrujecie swoja sile i uwage na tym, jak zamknac ludziom usta, straszycie, grozicie prokuratura , zamykacie forum, zamiast wyciagac wnioski i naprawiac bledy i przede wszystkim uczyc sie na nich. Doszlo do tego, ze w klientach, bez ktorych wasza dzialalnosc nie ma racji bytu widzicie swego wroga nr 1 , a nie ludzi z ich nadziejami, potrzebami, ludzi, ktorzy czesto zainwestowali u was majatek swego zycia lub zadluzyli sie praktycznie dozywotnio. Wreszcie ludzi, dzieki ktorym macie co robic. Nie macie dla nich za grosz szacunku, nie umiecie sluchac, nie mozecie wrecz scierpiec jakiejkolwiek krytyki. Pomijajac fakt, ze Wasz PR po prostu nie istnieje, Wasza urojona teoria spiskowa o dzialaniach niedobrej konkurencji jest tak slaba, ze az zalosna. Zacznijcie wiec myslec, poki nie jest za pozno !
        • Gość: niedoszly kupiec Re: Inwestycja przy Żwirki i Wigury MKM Investme IP: *.159.11.172.static.crowley.pl 16.01.11, 15:50
          ludzie do kogo macie pretensje o taka fuszerke.od poczatku mkm gleboko w powazaniu mial potencjalnych klientow. umowe mielismy podpisac w sierpniu 2008 roku, wszystko pieknie wygladalo tyle tylko ze pani w biurze nie byla chetna do udostepnienia planow zagodpodarowania przesrzennego.sami doszukalismy sie ze za naszymi oknami bedzie wiadukt obwodnicy autostradowej wiec zrezygnowalismy.i cale szczescie . ludzie kupujac od takiego dewelopera trzeba wykazac sie nie mala odwage na wspolprace z kims takim jak MKM.
          kupilismy mieszkanie w Cegielce i nie ma zadnych problemow.a wy dalej sie meczcie i biadolcie jakie to macie problemy,jakbyscie mieli mozgi to nie kupowalibyscie nic od takiego malo wiarygodnego dewelopera i tyle a teraz powodzenia i modlcie sie zeby nie daj boze MKM nie zbankrutowal a smiem podejrzewac ze nikt z was nie ma umowy w formie aktu notarialnego , chyba ze udalo sie wam wyszarpac akty notarialne choc wtpie