Dodaj do ulubionych

firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polecacie?

IP: *.generacja.pl 21.10.08, 15:37
Szukam we Wrocławiu firmy, która zajmuje się wyborem i montażem
klimatyzacji w domu - wszystko od początku do końca. Kompletnie się
na tym nie znam, mam 100m w nietypowym układzie. Czy korzystaliście
z usług jakiejś firmy we Wro?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaa Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.10.08, 20:26
      Polecam Klima VIP
      www.klimatyzacja-wroclaw.pl
      • mr.statler Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 22.07.09, 14:47
        Klima Vip
        Ostatnio u mnie zamontowali w mieszkaniu klime.
        Ceny OK. Terminowość OK.
        Troche improwizowali chwilami przy montażu tzn musieli wyskoczyć po długie kołki mimo, że ich uprzedzałem, że to ytong i trzeba o tym pomyśleć. W skali 0-5 oceniam ich na 4,5.
      • pani.truskawka Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 01.09.14, 12:49
        Ja polecić mogę firmą taborklima.pl. Zeszłej zimy zakładali klimatyzację w naszym biurze, do dziś nie mamy z nią żadnych problemów i jest dla nas sporym udogodnieniem zarówno latem jak i chłodniejszą porą, kiedy nie wystarczy zwykłe ogrzewanie.
    • Gość: Marcel Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.dolsat.pl 24.12.08, 23:26
      Polecam fimę projektową: MAMAS www.mamas.pl
      oraz wykonawczą: Pro-Klima www.pro-klima.pl
      • Gość: mg Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.08, 14:02
        Polecam firmę BOM www.bomspj.pl/
    • Gość: gość Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.provider.pl 29.12.08, 12:27
      ceny mają średnio wysokie ale nie robią lipy (monotwali u mnie w
      firmie i w domu) www.frater.com.pl/
    • Gość: grzeszcz Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.wroclaw.mm.pl 16.07.09, 10:14
      Montowali u mnie w biurze - niedrogo i co najważniejsze szybko - www.venex.pl
    • Gość: Jerzy Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.chello.pl 18.07.09, 14:01
      Polecam www.hydropol.com/index.php
      Pamiętaj, że ważny jest dobry montaż a nie tylko sprzęt. U mnie montowali splita
      4 lata temu i do dzisiaj wszystko działa ok.
    • Gość: Romek Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 01:07
      Ja korzystałem niedawno z usług firmy Venex, nie był to pierwszy raz ponieważ
      parę lat temu zamawiałem u niech Klimę do biura tym razem montowali mi
      klimatyzacje kanałowa w moim nowym domu. Szybko sprawnie bez kłopotów i co
      najważniejsze bez awarii. Polecam.Ja korzystałem niedawno z usług firmy Venex,
      nie był to pierwszy raz ponieważ parę lat temu zamawiałem u niech Klimę do
      biura tym razem montowali mi klimatyzacje kanałowa w moim nowym domu. Szybko
      sprawnie bez kłopotów i co najważniejsze bez awarii. Polecam.
      • manio86 Nie polecam firmy VANEX 06.06.14, 11:03
        Firma Vanex z Wrocławia jedna wielka beznadzieja. Nie polecam tej firmy, jest nie poważna. Umawia klienta na serwis klimatyzacji po czym się nie pojawia. Nie wspomnę, że czas oczekiwania był trzy tygodnie. W dobie dzisiejszej konkurencji myślę, że długo nie przetrwa na rynku z takim podejściem do klienta.
    • Gość: Koza klima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.13, 19:07
      polecam firme AKF SYSTEM montaz i cena na 5+
    • Gość: Stalker Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.dynamic.mm.pl 18.04.14, 01:02
      Hah, równiez mogę podpisac się pod tymi slowami ;) Apeco to profesjonalisci w kazdym calu
      • Gość: Emilde Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.rev.netart.pl 25.04.14, 00:44
        Ja mogę polecić osobiście firmę Apeco, pełen profesjonalizm
    • Gość: ryba Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.14, 10:56
      ja ze swojej strony polecam apeco pl, zarowno ja z zona, jak i moi rodzice korzystalismy z ich usług
    • Gość: Kicibanek Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.dynamic.mm.pl 19.05.14, 00:30
      Osobiście mogę Ci polecić tylko firmę Apeco pl, są to prawdziwi profesjonalisci
      • Gość: meta12 Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.14, 00:33
        korzystalam z uslug paru firm, ale szczerze moge polecic tylko apeco.pl.
        Mam nadzieje, ze pomoglam, pozdrawiam.
      • th43dk Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 11.06.14, 15:26
        do mnie do domu klimę dostarczała elektronika SA, jestem bardzo zadowolony choć specjalizują się w instalacjach z wyższej półki jakościowej i cenowej
    • ki3rownik Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 12.01.21, 15:56
      Klimatyzacja Wrocław - najlepiej zgłosić się tutaj. Montowali u mnie i jest wszystko git.
    • alenetek182023 Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 10.08.22, 22:41
      Polecam LepszePowietrze.com
    • martak899999999 Re: firma zajmująca się klimatyzacją - kogo polec 19.09.22, 14:24
      hej, Nie polecam ponizszej firmy:spooko.pl/ .
      Firma zostala zgloszona do US we Wrocławiu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka