Dodaj do ulubionych

strony internetowe, tworzenie stron

• bio-trend Re: strony internetowe, tworzenie stron 06.09.17, 12:41
      polecam Agencję Interaktywną AW PROJEKT © tworzenie stron internetowych awprojekt-art.pl/ - jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Agencja AW PROJEKT wykonała dla nas stronę biotrend-pro.pl/, w tej chwili zajmują się pozycjonowaniem naszej witryny z bardzo dobrymi efektami.
    • nowopoznanie Re: strony internetowe, tworzenie stron 01.12.17, 09:21
      Też myślałam o postawieniu swojej stronki na Joomli albo czymś podobnym, ale słyszałam że na np Wordpressie często zdarzają się spamy lub wyświetlają się niezwiązane z tematyką strony treści... ostatecznie moją stronę postawiłam na autorskim systemie za radą firmy hokito hokito.pl/
    • monika_755 Re: strony internetowe, tworzenie stron 19.10.18, 16:14
      Najpopularniejszym sposobem na rozpoczęcie swojej działalności w Internecie jest oczywiście uruchomienie strony internetowej. Do tego można się zabrać na kilka sposobów: wykorzystać kreator do tworzenia stron www lub udać się do firmy, która zrobi to za nas. W zasadzie koszta przy obu realizacjach mogą wyjść podobne. Kreatory stron internetowych, w których można osiągnąć fajne efekty są płatne - abonamentowo. Stworzenie strony w firmie informatycznej - koszt większy niż miesięczny abonament, ale jednorazowy.

Wydaje mi się, że warto przeliczyć, czy opłaca się płacić wixowi co miesiąc, czy jednak warto pójść do specjalistów, którzy zaprojektują stronę internetową - zapłaci się im raz a dobrze. A niektóre firmy oferują przez jakiś czas obsługę i pomoc. Ja sama udałam się do firmy projektującej strony internetowe Hokito hokito.pl/, szczerze wahałam się. Bo miesięczny abonament nie boli tak bardzo jak jednorazowa opłata za stronę. Ale po wykonaniu jestem bardzo zadowolona - strony wygląda dokładnie jakbym chciała, panel administracyjny jest przejrzysty i intuicyjny.
    • dcgraphics Re: strony internetowe, tworzenie stron 25.11.18, 02:14
      Zgadzam się, nie macie strony to jakbyś nie istniał w internecie. Ci którzy są nowi w tworzeniu stron powinni skorzystać z jakiś kursów żeby trochę się poduczyć - lub skorzystać z usług dc-graphics.pl/ - z komentarzy i rankingu bardzo dobre...
    • michalinka787999 Re: strony internetowe, tworzenie stron 22.03.20, 15:08
      Ja korzystałam z usług Agencji Activete (www.activate.pl/) i jestem bardzo zadowolona. Nie będę ukrywać, że samodzielne stworzenie profesjonalnej i przyjaznej dla użytkowników strony przerosło moje możliwości - po kilku nieudanych próbach postanowiłam skontaktować się ze specjalistami, którzy znają się nie tylko na tworzeniu, ale też i na pozycjonowaniu :) dzięki temu strona mojej firmy wygląda dobrze, przy czym zajmuje też wysoką i stabilną pozycję w google :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka