Dodaj do ulubionych

Fotograf i kamerzysta na wesele

02.04.13, 21:39
Witam może ktoś z Was zna lub może polecić fotografa i kamerzystę na wesele. Konkretnie z Zawiercia i okolic. Z góry dziękuję:)
Obserwuj wątek
    • ebud4321 Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 08.04.13, 15:26
      Witam ja mogę polecić fswozniak.pl/ mają bogatą ofertę cudne ujęcia i wiele pomysłów, tylko nie wiem czy ich strona już działa bo ostatnio mieli w rozbudowie ale powinni być na stornie planujemy wesele. Fotograf z kamerzystą to młodzi ludzie którzy są na czasie i wychodzą naprawdę naprzeciw oczekiwaniom młodych. Sądzę że dojadą gdzie będzie trzeba. Gorąco polecam
    • mbkstudio.pl Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 02.08.13, 23:09
      Śluby, wesela, to niezapomniane chwile przywołujące najwspanialsze wspomnienia. Nasza firma istnieje, aby pomóc Państwu w uwiecznieniu tych uroczystości oraz aby najszczęśliwsze momenty w Waszym życiu stały się naprawdę nieprzemijalne. Dlatego też MBKstudio oferuje Państwu najwyższej jakości usługi wideo i foto, miłą atmosferę oraz profesjonalne wykonanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania i fotografii.
      Zapraszam na MBKstudio.pl
      tel:535882516
    • gankiewicz Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 20.08.13, 20:11
      Witam i polecam... siebie :) Ponieważ najlepiej o mojej pracy powiedzą zdjęcia, podaję link do portfolio: www.gankiewicz.com.pl Oczywiście wykonuję fotoalbumy w najwyższej jakości (super ekskluzywne) jak i tradycyjne albumy z odbitkami. Jeżeli spodobają się Państwu moje zdjęcia, proszę o kontakt. Pozdrawiam!
    • s3ka-wka Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 27.09.13, 07:02
      kamerzysty nie mieliśmy ale jeśli szukacie jeszcze fotografa to polecam Panią fotograf z Zawiercia - Agnieszkę Ziętek. Jeśli jednak piszecie o sierpniu 2014 to jak już zapewne wiecie czas najwyższy na decyzję i zaklepanie terminu;)
      • omagi Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 08.10.13, 22:21
        Witamy, polecamy Raw Create Marcina Szatana marcinszatan.pl Jest z Zawiercia i jak na tak rewelacyjną jakość odziwo nie kosztuje tak dużo. Super podejście :) zero stresu związanego z obecnością ekipy :) Po podejściu do pracy już przed dostaniem materiałów wiedzieliśmy że będziemy zadowoleni :P Ale jak dobrze wiemy, każdy ma inny gust i wybiera to co jego zdaniem będzie dobre... mamy nadzieję że nie podejmiesz takiej decyzji jak nasza koleżanka która po odebraniu zdjęć u kogo innego, musiała robić sesję u Marcina ( jak by nie było z naszego polecenia :P). Nasze zdjęcia znajdziecie nawet na jego blogu blogu :)
        Pozdrawiamy i mamy nadzieję że będziecie zadowoleni z dobrego wyboru.
    • pijany_nietoperz92 Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 17.10.13, 18:59
      czytam wasze wpisy i jestem w szoku Agnieszka Ziętek nie jest zbyt dobrym fotografem a "firma" M. Szatana to obcina nogi i głowy ludzie wychodza bez stóp jak kaleki jesli chcecie brac kolejnego fotografa na pleneri tracic kase i nerwy bierzcie ich pamiętajcie że się nie da powtórzyć kościoła ani sali ślub jest tylko raz w życiu
      jak widziałem u znajomych zdjeciaod tych ludzi to sie przeraziłem ja bym ich nie bral na swoj slub i wesele
      • omagi Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 17.10.13, 20:33
        widzę pseudonim pasuje jak ulał. jakoś nic nam nie ucielo xD nie wprowadzaj ludzi w blad. każdy weźmie tego kogo będzie uważał za odpowiedniego. portfolio wymienionych wyżej fotografów mówi wszystko o jakości i profesjonalizmie.
          • hzuczekh Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 22.10.13, 19:47
            co za siara robić w taki sposób samemu sobie reklame... inni jakoś normalnie polecajom sami siebie, a omagi cuduje i podszywa sie pod mlodą pare na dodatek w mało inteligentny sposób... masz szczescie chłopie ze mało kto tu zaglonda bo reklama taka to antyreklama cfaniakowanie i wogle...
    • donaldostuskos Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 22.10.13, 20:09
      Polecam "Oko Kamery", pan Krzysztof zrobi takie zdjęcia jakie chcecie i nakręci dokładnie taki film jak chcecie. Satysfakcja gwarantowana. U nich każdy film wygląda inaczej.
      Co do innych wpisów widze że się zrobiła afera w okół "Omagi" heh podrabianie samego siebie to po prostu nieudolna próba zyskania klijentów bo chyba ludzie nie chcą go brać i musi znizać si do niskiego poziomu aby przeżyć.
      Nie mam nic do nigo ani jego rodziny bo nazwisko "Szatan" kojarzy mi sie z małżeństwem chodzącym po weselach, mam kilku znajomych co brali u nich fotografa i kamerzystow i mimo upływu lat ich filmy zwsze są takie same. Mało wstawek jakiś dziecinny fragment z bajki na początku filmu i nic tylko taniec taniec taniec ciąg tańca i lekko nużące to jest. Zdjęcia też bez rewelacji. Od lat ten sam motyw łapania stopna jakaś walizka i szampan. Brak ciekawych koncepcji. Jak widziałem zdjęcia kolegów od nich to te z 2008 roku wyglądają tak samo jak te z 2012 i nic się nie zmiania tylko młoda para inne twarze. Chyba nie mają drygu do zdjec tlykoi oklepane motywy.
      Pani Ziętek też chyba robi na jedno kopyto.
      Zdjęcia ludzi z Kromołowa EL-KRIS o których piszecie też mnie urzekają siostra ich miała i jakby mieli termin tez bym ich wzioł ale mieli zajęty i trafiło na "Oko kamery" i to też był strzał w dziesiątke. Moich zdjęć i filmu nie zamienilibyśmy za nic.
      Powodzenia
      • rawcreate Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 22.10.13, 20:47
        Witam, przeglądam sobie google i tu trafiam na takie coś... Kocham konkurencję =_= czego to oni nie wymyślą :)
        Nie wiem co za de....l założył na mnie konto... ? Równie dobrze mógł napisać login Marcin Szatan, a nie pseudo z fb Szook. Ludzie jeśli jesteście niezadowoleni lub chcecie mnie ośmieszać lub krytykować w internecie to róbcie to oficjalnie a nie takie dziadostwo... I jak teraz takiego dziada znaleźć ? Nie da się bo internet jest anonimowy. Kpina (sam bym nie wymyślił żeby coś takiego zrobić... każdy pisze krytyczne komentarze a tu odmiana Oo pod moim pseudonimem)
        Przeprasza za tą osobę i zgłaszam to do admina.
        Ps. musiałem przez takie coś założyć konto na tym forum xD.
        Jeśli ktoś ma do mnie jakąś sprawę niech pisze śmiało. Każda krytyka mile widziana :)
        Siebie nie polecam bo jeśli ktoś szuka fotografa pewnie trafił na moją stronę.
        Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za tego człowieka.
        • wygimnastykowany_marian Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 23.10.13, 13:07
          Oj, panie Marcinie... Bije pan rekordy żenady. Czy pan rzeczywiście myśli że "Gazeta" usunełaby komuś konto tylko przez to że używa takiego samego nicku jak pański? i to w tak krótkim czasie? tak jak Pan wspomniał, internet ma to do siebie że każdy może pisać co chce i podawać się nawet za samego Szatana i nikt nie będzie usuwał mu za to konta. Zresztą "omagi" nigdzie nie napisał że nazywa się tak jak Pan, a nawet gdyby to co? nie jest pan jedyną osobą o takim nazwisku - ma Pan chyba za duże mniemanie o sobie... Niech pan już lepiej skończy się tłumaczyć bo z każdym kolejnym postem pogrąża się Pan jeszcze bardziej. jeszcze te same "buźki" w każdym poście...
      • adamos8519 Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 28.10.13, 18:29
        My zdecydowaliśmy się na EL-KRIS i byliśmy dość zadowoleni, bardzo przyjemni i nie robili nic na siłę. Plener bardzo pomysłowy i byliśmy zadowoleni, ze zdjęć z wesele trochę mniej ale też było okej. Jedyne co to za mało zdjęć dostaliśmy... przynajmniej wg nas
        Miałem tez okazję być na weselu gdzie zdjęcia robił Marcin Sz. Z wesela wszystko okej, za to plener raczej nic szczególnego. widać było brak kreatywności, oklepane schematy i to o czym wspomniał ktoś wcześniej... poucinane nogi. Sam sprzęt nie jest gwarantem dobrych zdjęć i bycia profesonalistą Do tego na miejscu Marcina darowałbym sobie żartowanie na weselu i robienie klimatu. Był mało śmieszny. O robieniu samemu sobie reklamy nie będę wspominał, leżącego się nie kopie.
        Oko kamery nie miałem przyjemności widizeć w akcji ani widzieć efektów ich pracy. Słyszałem jedynie opienie na ich temat od znajomych i były różne...
      • bimageltd Re: Fotograf i kamerzysta na wesele 17.09.14, 13:40
        Polecam odwiedzić II Jurajskie Targi Weselne, 9 listopada 2014 roku w sali Rotunda, w Zawierciu. Będzie tam można poznać lokalne firmy zajmujące się obsługą wesel oraz zyskać atrakcyjne rabaty! Więcej info wkrótce na facebook.com/Weselne
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka