Dodaj do ulubionych

Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen

11.11.07, 11:54
Mam dwa pytanie piersze czy pan poseł Van der Coghen może piastowac
stanowisko w Zarządzie Grupy Jurajskiej GOPR :
Sekretarz Zarządu Grupy gdy jest obecnie posłem ?

Drugie pytani czy ktoś wogule zauważył ze Gopr prawie sie składa z
nazwisk Van der Coghen np:

Irena Van der Coghen ( ktora zawozi męza prawdopodobnie do sejmu
służbowym samochodem)

Adam Van der Coghen

Michał Van der Coghen

I oczywiscie naj bliszy przyjaciel Van der Coghena oraz Ojciec
kampani wyborczej pan dr Jarosław Kleszczewski Szef Komisji
Lekarskiej w Gopr oraz Przewodniczący Zawierciańskiego PO , oraz
wlaściciel kilkunastu przychodni prywatnych w Zawierciu .

Czekam na wasze odpowiedzi i komentarze na moje pytania

Obserwuj wątek
    • le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 11.11.07, 13:27
      > Mam dwa pytanie piersze czy pan poseł Van der Coghen może piastowac
      > stanowisko w Zarządzie Grupy Jurajskiej GOPR :
      > Sekretarz Zarządu Grupy gdy jest obecnie posłem ?

A dlaczego nie? Nie jest to ani administracja rządowa ani samorządowa. To, że go
      nie lubisz nie jest wystarczającym powodem.

> Drugie pytani czy ktoś wogule zauważył ze Gopr prawie sie składa z
      > nazwisk Van der Coghen np:
      >
      > Irena Van der Coghen ( ktora zawozi męza prawdopodobnie do sejmu
      > służbowym samochodem)
      >
      > Adam Van der Coghen
      >
      > Michał Van der Coghen

Tylko cztery osoby są w jurajskim GOPR, tak?

> I oczywiscie naj bliszy przyjaciel Van der Coghena oraz Ojciec
      > kampani wyborczej pan dr Jarosław Kleszczewski Szef Komisji
      > Lekarskiej w Gopr oraz Przewodniczący Zawierciańskiego PO , oraz
      > wlaściciel kilkunastu przychodni prywatnych w Zawierciu

Mój komentarz - jedyną moim zdaniem przyczyną tego posta jest to, że masz
      obsesję na punkcie PO.
        • le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 11.11.07, 14:52
          Wiem, ze jesteś kolejnym wcieleniem mariuni, wali mnie to. Jeżeli będziesz pisał
          IMHO bzdury, będę na nie odpowiadał. Pytałeś, a ja odpowiedziałem - nie ma
          powodu, żeby nie pełnił funkcji w GOPR.

Skład zarządu jest tu: www.gopr.pl/index.php?action=ogoprall

13 osób, sugerujesz, że 8 z nich to figuranci? Masz jakieś dowody poza tym, że
          tak ci się wydaje? Idź na policję, do prokuratury albo do partii na skargę. Nie
          masz dowodów? Przestań rzucać gównem, bo wprawdzie do celu się trochę przyklei,
          ale i do rzucającego również.
          • bucor Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 00:22
            drogi le_szku :))
            mialem już nie pisać na temat folwarku Pana Coghena, pewnie jak śledzisz forum
            to znalazłeś parę pochlebnych tekstów o tym człowieku. Ale jak koleś zaczyna pisać:
            Masz jakieś dowody poza tym, że
            > tak ci się wydaje? Idź na policję, do prokuratury albo do partii na skargę. Nie
            > masz dowodów? Przestań rzucać gównem, bo wprawdzie do celu się trochę przyklei,
            > ale i do rzucającego również.

to nóż mi sie w kieszeni otwiera. Jakie k...a dowody, nie jestesmy w sadzie.
            Mowa o tym ze gość ma prywatny folwark, przypuszczam ze nawet majtki ma
            goprowskie w jakiejś super termo odzieży. Czy może sie komuś nie podobać ze gość
            samochodem uprzywilejowanym (niebieski kogucik)samochodem który może nieść pomoc
            jeździ sobie jak prywatnym. Mało tego to jeździ nim on jego żona. Na partyjne
            pogaduszki na tzw podkowę jeździł chevroletem, na sesje rady powiatu octavią,
            całkiem niedawno octavia stała na strzeżonym parkingu pod dworcem (cały
            weekend)a gość w sejmie. Wiec kolego drogi jak zaczniesz rzucać mięsem w ludzi
            którym przeszkadza takie WYKORZYSTYWANIE to najpierw troszkę pomyśl. A może
            poznaj bliżej jakiegoś goprowca z Podlesic, on pewnie będzie bardziej
            wiarygodny. Oni do Podlesic jeżdżą często autobusami.
            coś ten miły pan często wraca na tapetę, nie podpuszczać mnie, bo jak mam
            posłowi ubliżać too.....
            Szkoda ze mi nie wysmarowałeś takiego tekstu jak parę postów niżej pisałem o
            Coghenie.

• le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 11:42
              Drogi bucorze!

Prosta sprawa - jeżeli ma jakieś zarzuty on lub Ty - proszę bardzo, złóżcie
              doniesienie. Nie jest to bynajmniej kapusiostwo, jeżeli ktoś wie o
              przestępstwie, powinien to zgłosić, w przeciwnym razie sam łamie prawo. Jeżeli
              tylko mu się wydaje, ma za złe - sorry, ale do mnie to nie trafia. Co do
              samochodu - jeździ w prywatnych sprawach z włączonym kogutem? Jeżeli nie (samo
              posiadanie koguta na samochodzie nie oznacza automatycznie uprzywilejowania),
              sprawdźcie najpierw, czy ma prawo do prywatnego wykorzystywania służbowego
              samochodu (często jest to dozwolonego, przy ryczałtowym lub faktycznym
              pokrywaniu kosztów). Szeregowi goprowcy - jeżeli uważają, że coś się źle dzieje
              - mają na pewno statutowe możliwości zareagowania (chociażby przez zarząd główny
              GOPR).

Mięsem w przedpiścę nie rzucałem, napisałem o rzucaniu gównem (bo tak to, według
              sprawdzonym metod tow. Kurskiego wygląda).

Pisać (zwłaszcza anonimowo na forum) jest łatwo, trochę trudniej podjąć jakieś
              konkretne działania.
            • ogloszeniazawiercia Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 14:42

Dzieki bucor za poparcie mnie wtym temacie bo tu maz racje poprostu
              przeszkazda mi to wykorzystywanie przez pana Piotr Van der Coghen
              swoje funkcji do spraw prywatnych . A ty drogi leszku widze
              jestes na tym samym poziomie co pan posel szkoła srednia i nedzny
              kurs ratownika. Prosze o troche kultury osobistej leszku bo nie
              wszedzie chamstwem mozna wygrac . co do anonimowosci mojego
              pisania proponowalem ci spotkanie na zywo zeby porozmawiac to
              mnie straszylesz policja wiec ten temat uznaje za zamkniety
              • le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 20:24
                > A ty drogi leszku widze
                > jestes na tym samym poziomie co pan posel szkoła srednia i nedzny
                > kurs ratownika. Prosze o troche kultury osobistej leszku bo nie
                > wszedzie chamstwem mozna wygrac .

mariunia, nie oceniaj innych po sobie. Przypominam ci, że jak ostatnio
                epatowałeś swoją kulturą osobistą na tym forum, dostałeś bana. Chcesz powtórki?

> proponowalem ci spotkanie na zywo zeby porozmawiac to
                > mnie straszylesz policja

wiesz, jak jakiś dresik pisze, żebym uważał na swój samochód, bo Zawiercie jest
                małe i tym podobne rzeczy, byłoby dziwne, gdybym miał ochotę na takie spotkanie.
                Nie chce mi sie teraz szukać cytatów, ale proponuję, żeby kolega Bucor poszukał
                wcześniejszych wypowiedzi mariuni i zobaczył, z kim się tak brata.
                • ogloszeniazawiercia Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 21:36

Prosze o troche kultury osobistej leszku bo nie
                  wszedzie chamstwem mozna wygrac . Dalej sie tego trzymam i uwazam
                  ze powinienes troche odchamiec a poczym wsnioskuje ze takijestes po
                  pisaniu do mnie tekstow " glupich " chamskich aroganckich > co do
                  dresika to ciebie widzialem w nim nie bede mowil gdzie bo jeszce
                  zaczniesz jezdzic pod eskorta policji prokuratury lub sadu bo tylko
                  tymi słowa dysponujesz i ja nic nie mam osobiscie do dresiarzy maja
                  swoj swiat i nic mi do tego . I prosze nie o brazac mojej osoby na
                  forum nie zycze tego sobie i prosze nie buntowac innych
                  odwiedzajacych te forum przeciwko mnie . Uwazam ze zamkniety temat
                  Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen i prosze juz nic nie
                  pisac tu LESZKU dla ciebie ten temat jest zamkniety i wogule ,
                  Jesli chcesz mi cos napisac prosze mozesz napisac na e-mail i nie
                  krepowac sie
                  i nie zasmiecaj juz forum swoim ego

"Wiem ze jestes byles i bedziesz "hamem" ale nie odstraszaj swoim
                  slownictwem ludzi bo czlowiek ma naprawde krotkie zycie i tylko
                  jedne wiec szkoda czasu marnowac je na klutnie głupie "

Jesli bys chcial cos napisac jeszcze do mnie lub o mnie to prosze
                  pisz na e-mail bo szkoda brudzic forum naszymi klutniami

Pozdrawiam ciebie Leszku i wszystkich czytajacych nasze nie
                  potrzebne kłutnie
                  • le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 14.11.07, 23:25
                    > co do
                    > dresika to ciebie widzialem w nim nie bede mowil gdzie

Ja ci powiem, gdzie - w halucynacjach.

Pisać będę, nie twoją sprawą jest o tym decydować. Chamski (tak się to pisze,
                    ale skąd to możesz wiedzieć - jak wynika z twoich wpisów ortografia to dla
                    ciebie słowo mające 10 liter) nie jestem, złosliwy i owszem.
                    • bucor Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 15.11.07, 00:04
                      hmm, dyskusja jest bardzo interesująca.
                      Co do bratania - może podzielania poglądów, albo nawet stwierdzenia faktów. Z
                      Tobą też sie bratam w pewnych kwestiach.
                      Co do odpowiedzi powyżej to nie brakuje mi odwagi (choć w tym wypadku to
                      niewiedze żadnego związku z odwagą) przy okazji jednego z podobnych tematów
                      wysłałem do tego tematu linka jurajskiej grupie gopr, firmie Pana Coghena - bez
                      odzewu. Zmierzam do tego ze ja nie dyskutuje o tym czy pan vdc ;) wykorzystuje
                      swoje stanowisko tylko wiem że je wykorzystuje.
                      Co do waszej dyskusji to proponuje ja skończyć bo mocno zbacza na tereny gdzie
                      ludzie z minimum kultury osobistej nie wkraczają.
                      pozdrawia gorący miłośnik i zwolennik ludzi, którzy niosą pomoc innym , czy w
                      gorach wysokich, niskich czy na drodze czy.....
                      gorąco pozdrawiam goprowcow z Podlesic którzy pewnie częściej będą honorowego
                      szefa oglądać w tv niż live. Pal licho że samochód zabierze. Jak nic nie walnie
                      to cztery latka spokoju mają
                      • le_szek Re: Rodziny Gopr pana posła Piotr Van der Coghen 15.11.07, 00:20
                        > hmm, dyskusja jest bardzo interesująca.

No fakt, tyle że offtopikowo :)

Pisałem serio o wysłaniu do centrali (a z odwagą miałem na myśli podpisanie się
                        z imienia i nazwiska, bo anonim nie ma żadnej wartości w takich sprawach) - bo
                        jeżeli wysyłasz do jurajskiej grupy skargę na niego, nie dziwię się, że nic z
                        tym nie robią - tak, jakbyś się skarżył pisowi na Jarka albo platformie na Donka ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka