Dodaj do ulubionych

Uwaga na Eko Tour z Katowic

04.03.11, 14:32
Na początku napiszę, że nie jestem konkurencyjnym biurem podróży, a jedynie szukam pracy w turystyce. Zauważyłam, że na portalu tur-info.pl parę razy na miesiąc pojawia się oferta pracy touroperatora z Katowic, podpisana Państwo Nosol. Jak się okazuje chodzi o biuro Eko Tour z Katowic, które ma bardzo złą opinię wśród byłych pracowników oraz pilotów. Podaję linka: www.pora.pl/venue/eko-tour

Obserwuj wątek
    • admin_pw Re: Uwaga na Eko Tour z Katowic 04.03.11, 20:57
      witaj na forum:

drukareczka5 napisała:

>Na początku napiszę, że nie jestem konkurencyjnym biurem podróży, a jedynie szukam >pracy w turystyce. Zauważyłam, że na
      >portalu tur-info.pl parę razy na miesiąc pojawia się oferta pracy touroperatora z Katowic, >podpisana Państwo Nosol. Jak się
      >okazuje chodzi o biuro Eko Tour z Katowic, które ma bardzo złą opinię wśród byłych >pracowników oraz pilotów.

sprawa z drugiej strony wygląda tak: tu się jeszcze nikt nie skarżył, nie informujesz dlaczego Twoim zdaniem biuro przed którym przestrzegasz ma złą opinię, a negatywne posty od nowych użytkowników na temat konkretnych biur są nieco niewiarygodne...

zobacz: Nieuczciwa walka konkurencyjna na forum?
      • drukareczka5 Re: Uwaga na Eko Tour z Katowic 04.03.11, 22:52
        a dlaczego nowe posty użytkowników są niewiarygodne??
        skoro w ciągu jednego tygodnia potrafi zwolnić się z tego biura 5 osób to możliwe, że w jednym czasie piszą swoją opinie na forum !!!!!!!
        ja jedynie przestrzegam !!! a co admin i forumowicze z tym zrobią to już nie moja sprawa :)
        pozdrawiam
      • wicherek12 Re: Uwaga na Eko Tour z Katowic 14.03.11, 13:29
        Moja wypowiedz była skierowana do admina,że tu sięjescze nikt nie skarżył. Nie pisz takich bzdur. I nie pisz także ,że opinie nowych pilotów są niewiarygodne. Sam pracuję już sporo w tym zawodzie , nie obrażaj innych . Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka