Dodaj do ulubionych

"Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, był?

24.06.11, 20:15
Moje pytanie, jak tytule.
Kilka ciekawych ofert. Wygląda to ładnie i obiecująco.
Może ktoś coś wie z osobistego doświadczenia?
Mają stronę www.wycieczkiznami.pl
Obserwuj wątek
    • kamyczek05 Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 29.06.11, 19:27
      Szczerze powiedziawszy to ja nie ufam tego typu nieznanym biurom. Wycieczki w większych, takich jak tui, triada, Alfastar, wcale nie są drogie, a jak się znajdzie to za 1000 zł można nawet polecieć. Po co jechać z kimś o kim się nic nie wie i stresować się cały wyjazd. Ja wybieram sprawdzonego organizatora, wiem, że dostanę dokładnie to za co zapłaciłam.
      • liczek Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 04.07.11, 21:54
        A ja czasami byłam rozczarowana dużymi sprawdzonymi biurami oraz zachwycona mniejszymi, o których nic w zasadzie nie wiedziałam (ale ktoś polecił).
        "Wycieczki z nami" mają kilka ofert, ale programy, jak dla mnie, o wiele ciekawsze niż inni.
        I biuro ponoć tworzą sami piloci wycieczek, którzy podejrzewam, że mogą mieć nieco inny, mniej masowy stosunek do klienta.
        Cena jest tu aspektem drugorzędnym.

Biuro ma już chyba rok, więc myślałam, ze może ktoś coś napisze.
        • Gość: fan Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by IP: *.xdsl.centertel.pl 05.07.11, 16:57
          Twoje zachwycenie mniejszymi biurami szybko minie jak okaże się, że jest niewypłacalne... (czego oczywiście przytoczonemu nie życzę). Ale biznes turystyczny niestety ma to do siebie, że jest ryzykowny tj. biura w ciemno kupuja np. Tunezję a potem okazuje się, że w Tunezji rewolucja.... Małe Biuro może być genialne i uczciwe, może byc uczciwe i miec pecha, może być też nieuczciwe.. Jak to rozpoznasz jeśli biuro nie istnieje na rynku 10 lat i nie woziło paru milionów turystów ?
          Co do programów - to najlepszy program mozna stworzyć sobie samemu
    • Gość: Turysta z Wybrzeża Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.11, 13:40
      Byłem z żoną z tym biurem. Naprawdę warto.Wiele ciekawych miejsc, przystępne ceny, dużo można zwiedzić z pilotem Panem Jackiem Drążkiewiczem.Autokary dobrej klasy i podróż jest komfortowa.Radzę wybierać dodatki oferowane przez pilota ponieważ naprawdę warto i zna sie na tym.W tym roku znów szykujemy sie na wyjadz też z tym biurem. Jeden mały minus to brak wyjazdów z Trójmiasta ale to też mozna pokonać. Ceny w porównaniu do innych biur są konkurencyjne a nawet jak znajdzie sie podobna oferta tańsza to szczegółami będzie sie mocno różniła.
    • wycieczkiznami.pl Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 17.05.12, 09:25
      Upadł ORBIS, upadłość ogłasza TRIADA i kilku innych gigantów rynkowych jest w trudnej sytuacji... A biuro podróży "WYCIECZKI Z NAMI" ma się dobrze. Co ma upadać małym biurze? Nie mamy zarządu, prezesów, punktów spzredaży na utrzymaniu w centrach miast, katalogów itp. Koszt witryny internetowej i ubezpieczenie to jedyne koszty. I na tym polega sukces działania małych firm. Dzięki temu dajemy ceny niższe od konkurecji, a opieka najlepszych pilotów wycieczke w Polsce dopełnia całości oferowanych usług. Ponadto zanaczam, że ponad 80% naszych przychodów pochodzi od klientów instytucjonalnych, którzy jeżdżą z nami już od kilku lat (proszę zobaczyć na stronie internetowej www.wycieczkiznami.pl portfolio naszych klientów z 2010, 2011 i 2012 roku). Pozdrawiam serdecznie wszystkich naszych wiernych klientów i dziękuję za mile spędzony czas na wycieczkach. Do zobacenia w Chinach 22.08.2012 lub w Turcji 2.08.2012. W następnym roku włoskie wakacje - SYCYLIA! Już dzisiaj serdecznie zapraszam JACEK DRĄŻKIEWICZ - właściceil biura podróży "WYCIECZKI Z NAMI"
      • anussa Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 30.10.14, 22:40
        Jakie ryzyko? ryzyko to masz w dużych biurach. Małe, rodzinne biura dbają o swój interes i klienta. Nie pozwolą sobie na marnej jakości świadczenia,bo klient do nich nie wróci.Dużym to wszystko jedno, stać ich na rozbudowane kampanie reklamowe, nie ten klient to następny.
      • Gość: WYCIECZKIzNAMI Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by IP: *.unknown.vectranet.pl 31.10.14, 22:30
        Widzę, że Pani/Pan mat326 bardzo się martwi o nasz biznes i "małe" biuro podróży "WYCIECZKI Z NAMI"... dziękuję za troskę, ale dobrze sobie radzimy sami! A w zasadzie nie sami.. - tylko z silnym zespołem najlepszych (znanych i rozpoznawalnych) na rynku turystycznym pilotów wycieczek (nagradzanych w licznych konkursach m.in POT). Stawiamy na najlepszych, bo to oni stanowią ogromny "kapitał" naszej firmy turystycznej i nierozerwalną część każdej usługi turystycznej. Od tego, jakim się jest człowiekiem, zależy poziom oferowanych usług. Liczy się pasja, zaangażowanie, przyjemność obcowania z drugim człowiekiem, wewnętrzna pozytywna energia i doświadczenie. Tacy właśnie jesteśmy! Dlatego obsługujemy najbardziej wymagających klientów! Nasze porfolio klientów dostępne pod adresem wycieczkiznami.pl/wycieczki/dla-grup-zorganizowanych wskazuje wyraźnie, że nasi klienci (najważniejsze polskie firmy z sektora prywatnego i publicznego), pomimo pesymistycznych prognoz Pani/Pana mat326 od 5 już lat ciągle organizują z nami wycieczki! Do tego dochodzi wielu klientów indywidualnych, którzy są dla nas jak przyjaciele. Znamy ich imiona, potrzeby i oczekiwania i staramy się organizować dla nich ciekawe wycieczki po całym świecie (nieźle jak na "małe" biuro, prawda? :-) ). Pani/Panie mat326 5 lat to dość długi okres działania.. W tym czasie upadło ponad 10 największych biur podróży (m.in. ORBIS, TRIADA, SKY CLUB, GTI TRAVEL, ALBA TOUR itd.). Dlaczego duże biura upadają a "małe" łatwiej przechodzą kryzysy i zachwiania na rynku? Cóż, to chyba nie czas i miejsce na szczegółowe wyjaśnienia. W razie zainteresowania tematem zapraszam serdecznie na mój wykład z ekonomii lub ekonomiki turystyki na UKSW lub UWMSC w Warszawie. Z poważaniem dr Jacek Drążkiewicz - ciągle właściciel "małego" biura podróży "WYCIECZKI Z NAMI" wspierany dzielnie przez żonę i silny zespół ekspertów z branży turystycznej :-) Ps. Dziękuję Pani/Panu mat326 za docenienie mojego "młodego wieku", jak na 14 lat udokumentowanej pracy w branży turystycznej, to prawdziwy komplement! :-)
    • wycieczkiznami.pl Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 10.04.16, 10:54
      Według renomowanej gazety branżowej "WIADOMOŚCI TURYSTYCZNE" w 2015 biuro podróży "WYCIECZKI Z NAMI" znalazło się w trójce najbardziej rentownych biur podróży w Polsce :-) wycieczkiznami.pl/panel-edukacyjny/31,ranking-finansowy-biur-podrozy--2015-rok- i czy nadal się ktoś boi podróżować z nami? W 2015 zaufało nam ponad 800 klientów, którzy wrócili bardzo zadowoleni m.in z takich kierunków jak Chiny, Tajlandia, Kambodża, Malezja, Singapur, Turcja, Rosja, Szwajcaria, Islandia, Włochy, Czechy, Węgry itd. Serdecznie zapraszamy do wspólnych wyjazdów z nami :-) 6 lat na rynku - zdecydowana pozycja lidera jakościowego i cenowego! Najlepiej samemu się o tym przekonać. W tym roku nowe kierunki - Japonia, Birma, Tajlandia Północna :-)
    • Gość: KAMIL BHP Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by IP: *.class102.petrotel.pl 26.06.17, 23:29
      BYŁEM GOŚCINNIE (JAKO WYKŁADOWCA BHP) W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ Z DUŻĄ GRUPĄ ... 2 DNIOWA WYCIECZKA ZOSTAŁA DOSKONALE ZAPLANOWANA PRZY CZYM PLAN MOŻNA BYŁO DYNAMICZNIE ZMIENIAĆ ... PROFIL WYCIECZKI - DLA AKTYWNYCH TUDZIEŻ WSPINACZKA, TYROLKI, PRZESMYKI SKALNE, ZAMKI, SZTOLNIE ... JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, KOMENTARZE PILOTA I STYL ICH PROWADZENIA WYJĄTKOWO INTERESUJĄCO WPROWADZAŁY DO CIEKAWEJ PRZYGODY - WYRAŹNIE CZUĆ BYŁO JEGO ZAMIŁOWANIE DO TEGO CO ROBI - SWOJĄ PASJĄ BŁYSKAWICZNIE ZARAZIŁ CAŁĄ GRUPĘ ... AUTOKAR KOMFORTOWY, WYGODNY (NEOPLAN) , HOTEL OSTROŻNIE OCENIONY PRZEZ BIURO JAKO 4-RO GWIAZDKOWY W MOJEJ OPINII BYŁ O WIELE, WIELE, LEPSZY...POSIŁKI W HOTELU BARDZO DOBRE, POZA HOTELEM IDEALNIE DOBRANE DO PROFILU WYCIECZKI - WIDAĆ TU BYŁO DOŚWIADCZENIE BIURA PODROŻY ... MIMO AKTYWNEGO PROFILU WYCIECZKI ODPOCZĄŁEM W CIĄGU DWÓCH DNI BARDZIEJ NIŻ W CIĄGU 7 DNIOWEGO URLOPU ... TE WSZYSTKIE DROBNE SZCZEGÓŁY JAK I SAM WYJAZD - STWORZYŁY NIEPOWTARZALNY KLIMAT KTÓRY POZWOLIŁ NAM SIĘ ZRELAKSOWAĆ, POCZUĆ ADRENALINĘ I ODPOCZĄĆ - TAK POWINNY WYGLĄDAĆ WYCIECZKI ! POLECAM DOPYTAĆ SIĘ PILOTA O POZAPLANOWE CIEKAWE MIEJSCA, DOSTĘPNE W OKOLICACH - NAM POKAZAŁ WIELE MAGICZNYCH ATRAKCJI - KTÓRYCH NIE MA W PRZEWODNIKACH A NAJSTARSI GÓRALE TEŻ ICH JUŻ NIE PAMIĘTAJĄ ...
      POZDRAWIAM SYMPATYCZNĄ NADIĘ Z BIURA PODRÓŻY I MARCINA - NAJLEPSZEGO PILOTA Z KTÓRYM JAK DOTĄD JECHAŁEM I NA PEWNO NIERAZ JESZCZE POJADĘ :)
      KAMIL Z PŁOCKA
    • agata750 Re: "Wycieczki z nami" - nowe biuro. Ktoś zna, by 22.09.19, 11:07
      Pierwszy i ostatni raz planowałam tegoroczne wakacje z tym biurem, zmiany terminu wycieczki ( a chce zaznaczyć że urlopy w mojej firmie planujemy do końca lutego br.), termin lipcowy przełożony na sierpień, po wielkich trudach udało się w pracy przesunąć urlop na sierpień, na początku sierpnia dowiaduję się, że wycieczka została całkowicie odwołana. ŻENADA. Jako klient indywidualny- odradzam, pomijam fakt że biuro to ma dużo droższe wycieczki niż inne biura podróży
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka