Dodaj do ulubionych

Alfastar Tajlandia i Indie

IP: 195.116.20.* 06.02.13, 10:38
Co myslicie? To biuro miało chyba lepsze i gorsze dni. Ale jak stoi w tym roku? Fajny rabat dają do końca lutego 25% + voucher na wycieczkę fakultatywna chyba 20$? Warto?
Obserwuj wątek
    • Gość: adrian Re: Alfastar Tajlandia i Indie IP: *.kaskada.net 06.02.13, 13:10
      jak ktoś lubi podróżować w wielkiej grupie to pewnie warto ;) mi kilkanaście lat temu wybili to z głowy Wystarczył jeden "herbatnik" w grupie . Obniżka 25 % i dodatkowo parę dolarów na filiżankę kawy - śmiech na sali .
      Spróbuj sobie sprawdzić program a później zobacz jakie masz opcje - ostatnio przerabiałem tak Madagaskar - oferta za 11k na 11 dni . Mi wyszło 8k za 16 dni w tym 7 dni wypoczynek w luksusowej rezydencji nad morzem z kucharzem pokojówką i samochodem z kierowcą 24/24.
      wracając do Tajlandia - można ją zrobić w wersji Lux za 7k od osoby można taniej .
      Można się oprzeć na biurze Ultima z BKK bo to oni organizują do Polskich biur podróży . Nie ma dla nich problemu zrobić inne kraje jak Malezję Wietnam Laos Chiny Indie czy Kambodżę.
      Kiedy pierwszy raz uwolnisz się od stada nigdy nie wrócisz do wersji organizowanych wycieczek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka