Dodaj do ulubionych

Viva Club – egipski właściciel, mniejsza gwarancja

05.04.13, 21:57
"Viva Club, touroperator znany głównie na Śląsku, zostanie wykreślony z listy organizatorów turystyki. Firmę kupiła egipska grupa turystyczna Flash Group."

www.rp.pl/artykul/706099,995744-Viva-Club---nowy-wlasciciel--zmniejsza-gwarancja.html
Viva nigdy nie budziła mojego zaufania.
Teraz tym bardziej nie budzi.
Obserwuj wątek
  • Gość: Sid1 Re: Viva Club – egipski właściciel, mniejsz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.13, 21:13
   Viva Club już z nowym właścicielem
   Chorzowski touroperator jeszcze do niedawna związany z egipskim Flash Tour, do którego w Polsce należy w 50 proc. Best Reisen, dziś ze swoim poprzednim właścicielem współpracuje jedynie w zakresie kontraktowania miejsc hotelowych w Egipcie. Od połowy sierpnia firma należy do tunezyjskiej sieci hoteli El Mouradi.

   Nowym właścicielem marki Viva Club jest należąca do sieci hoteli El Mouradi z Tunezji firma incomingowa Sunshine Holiday Group wchodząca w skład El Mouradi Hotels. Sunhine Holiday Group powstała, by obsługiwać klientów touroperatorów należących do grupy. Dziś firma posiada na terenie Europy już kilka przedsiębiorstw touroperatorskich, wśród nich biuro na Węgrzech, w Słowenii, w Chorwacji, Serbii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Francji a obecnie także w Polsce. – Zmieniliśmy nazwę naszej firmy z Flash Tour Poland na Sunshine Holiday, wycieczki będziemy nadal organizować pod marką Viva Club – informuje Tarek A. Ghaffar, dyrektor zarządzający w Sunshine Holiday w Polsce. Firma będzie mieściła się w Chorzowie pod dawnym adresem, istnieje również oddział w Warszawie z siedzibą na Mokotowie. (...)

   www.wiadomosciturystyczne.pl/index.php?action=aktualnosci&start=aktualnosci&ID=1277

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka