Dodaj do ulubionych

Japonia - z jakim biurem podróży ?

23.09.13, 12:17
Czy ktoś z Was był w Japonii na obiazdówce ? Jezeli tak, to proszę o podanie nazwy biura podróży i napisał chociaż w skrócie jak to wygląda w rzeczywistości. Z góry dziękuję :)
Obserwuj wątek
    • Gość: jaho Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? IP: 89.190.89.* 23.09.13, 18:32
      Witam
      Można polecić trzy
      1 LOGOS TRAVEL
      2 LOGOS TOUR
      3 CTPOLAND byłem z nimi i opócz niedoskonałosci polskiego pilot( Pani była po japonistyce)w przeciwieństwie do znakomicie przygotowanej przewodniczki lokalnej KIMIKO nic nie można im zarzucić . Proszę wejść na ich stronę w internecie i wnikliwie zapoznać się z umieszczonym tam rankingiem biur podróży. Sprawdzić które z nich robi Japonię ,porównać program i cenę i wszystko jasne.Życzę powodzenia bo naprawdę warto. Proszę wybrać dobry termin(może jeszcze będą kwitły wiśnie.
      • Gość: Marek Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? IP: *.ip.netia.com.pl 24.09.13, 18:58
        Kilka uwag po objeździe:
        hotel w Tokyo pierwsze 5 nocy:
        www.newcityhotel.co.jp/eng/
        do stacji metra, kolejki itp kursuje bezpłatny bus hotelowy .Po powrocie do hotelu ze zwiedzania warto wyruszyć nocą w dzielnicę Shinjuku , każdy znajdzie coś dla siebie :
        rarplayer.appspot.com/wiki/Shinjuku_(Tokio)
        Warte polecenia są knajpy gdzie temperatura wewnątrz jest -2 stopnie poznacie ją po dużym termometrze przed wejściem czy znajdzcie knajpkę sieci VaraVara , w której w cenie jest dolewka alkoholi ( np przy budżecie 2000 Yenów = około 23 $ jecie i pijecie do woli )
        Polecam kontakt z polonią w Tokyo na www.polonia.jp , a szczególnie z autorkami reportaży.
        Może pokażą Wam inne strony Tokyo .
        Kilka uwag ze zwiedzania:
        - góra Fuji małe prawdopodobieństwo jej zobaczenia, cały czas chmury
        - najładniejszy zamek w Himej zasłonięty rusztowaniami
        - unikajcie karmienia jelonków
        - podstawa to wygodne buty, w Japoni nie kupi się wygodnych butów.
        - zostaniecie fanami Shinkansena i desek toaletowych
        - zabierzcie ze sobą leki antyalergiczne , mogą się przydać po nocy w Riokanie
        - nie warto pójść na pokaz tańców w Kyoto
        Dla poszukujących oryginalnych pamiątek:
        - tylko w Nikko po zobaczeniu wodospadu będzie przerwa obiadowa ,jest to jedyne miejsce
        na trasie objazdu gdzie możecie zamówić "tabliczki" ,"breloczki" itp z imionami, znakami zodiaku itp pisanymi japońskimi znakami. Szukajcie restauracji , w której Pani właścicielka nie będzie chciała nas obsłużyć i od tej restauracji około 200 m w lewo. Szukajcie starszego Pana ubranego w stary strój japoński z okrągłym dłutem w ręku. Koszt tabliczki 1200 Y.

Pozdrawiam forumowiczów

• Gość: Julita Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.13, 10:31
      Z wpisów widac że 90% wpisów robią pracownicy biur podróży a nie uczestnicy wycieczek. Są 2 biura które robią Japonie na wysokim poziomie i mają bopgate świadzcenia to Opal Travel i CT Poland korzystam z kilku biur w temacie egzotyki i trzeba uwarznie kazdy program porównać. Logostour robi wycieczki w dużych grupach i należy sporo dopłacać do wycieczki na miejscu. Logos śliwka ma niski standard i kiepskich pilotów. Wpsomniane 2 pierwsze biura mają dobrych pilotów i dobre świadczenia. Ale z tym idzie nieco inna cena. Jezdzimy też z biuram MK tramping ale to inny rodzaj wycieczek. Odradzam biura typu Rainbow czy Ecco lub Itaka to masówa i jedorazowe nastawienie na klienta.
      • kuki145 Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? 05.01.14, 18:39
        W Japonii jeszcze nie byłam ale jeżeli chodzi o biura to korzystałam juz z ofert kilku.Wspomniane ct travel program miało ciekawy lecz pilot niestety przeciętny, logos zarówno jeden jak i drugi- porażka ( bardzo słabi piloci, kiepsko z realizacją programu, drogo). Zaskoczę może autora poprzedniego postu co do Rainbow ( zresztą sama rozpoczynając z nimi przygody podróżnicze obawiałam się ) byłam z nimi już kilka razy (na różnych kontynentach) i jak do tej pory chwalę sobie( mam nadzieję że będzie tak nadal). Szczególnie wycieczki bardziej odległe obsługiwane są przez pilotów mieszkających ( na stałe lub przez część roku)w tych destynacjach więc ich wiedza jest bogatsza.
    • Gość: Porzeczka Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 19:13
      Byłam 2 lata temu na objazdówce w Japonii z Rainbow Tours. Wycieczka nazywała się Japonia - w krainie gejsz i samurajów. Wycieczka jest niesamowita. Lecieliśmy wpierw do Tokio, tam zwiedzanie (miasta tak różnorodnego i bogatego w dziwactwa to ja jeszcze nie widziałam, mają tam np. specjalne, hmm... jak to nazwać... kawiarnie, gdzie ludzie przychodzą, żeby obcować z kotami ;) ) Po prostu szok. Dobrze zapamiętałam jeszcze Kioto - taki japoński Kraków ;) Szczególnie Złoty Pawilon, niesamowity widok. Ogólnie trzeba próbować wszystkiego, co się widzi, bo takich różności nie znajdziecie nigdzie. Polecam serdecznie, jeśli ktoś jeszcze nie był w Japonii będzie to dla niego przyjemny szok i ciekawe doświadczenie ;) Co do samego biuro spisało się na medal - wszystko poszło gładko, bardzo ciekawy program, sporo czasu dla siebie, dobre jedzenie, komfortowe hotele. Jeszcze raz polecam! :)
    • logostour1 Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? 12.01.14, 14:41
      Witamy,

na przykład z nami :) Oferujemy wyprawę do kraju kwitnącej wiśni zarówno w wersji podstawowej jak i poszerzonej – „Dla Koneserów”. Wyprawa pozwoli poznać kraj shogunów zarówno od strony niezwykle bogatej kultury jak i zagmatwanej historii.

Japonia od lat należy do jednego z najpopularniejszych kierunków wypraw naszego biura, zaś wrażenia najlepiej zapytać naszych turystów :) . Znajdziesz ich na naszym Facebooku (www.facebook.com/LogosTour).

Pozdrawiamy!
      Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
    • anulka.80tar Re: Japonia - z jakim biurem podróży ? 10.03.15, 12:53
      A ja w zeszłym roku zdecydowałam się na wyjazd z mniejszym, ale wyspecjalizowanym w Azji, a zwłaszcza w Japonii biurem EX ORIENTE LUX i ... warto było!!! Z reguły jeżdżę z dużymi operatorami i wierzcie, że po tym wyjeździe mam duże wątpliwości, czy do nich kiedykolwiek jeszcze wrócę... Jakość produktu jak w relacji biedronka - alma;-))) Czytałam na ich stronie, że w tym roku robią Papuę Nową Gwineę z Dzikowską, a więc oszczędzania czas zacząć:-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka