Dodaj do ulubionych

togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie?

IP: 185.21.150.* 19.11.14, 22:35
Hej! Czy ktoś korzystał z usług biura togo.to? Chcę wysłać córkę na obóz i zastanawiam się czy dana firma jest właściwa...
Obserwuj wątek
    • Gość: myk Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.14, 23:03
      Mój syn był z tym biurem w ubiegłym roku i wrócił bardzo zadowolony
      • Gość: Grzegorz Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.internetunion.pl 25.11.14, 11:40
        Wysłałem syna i wrócił zadowolony z przygotowanych tras i atmosfery.
        • Gość: Kristoph Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.internetunion.pl 25.11.14, 11:45
          W rozmowie telefonicznej syn opowiadał o dobrym miejscu, komforcie oraz dokładkach dla rosnących dzieci jak mój syn. Na innym wyjeździe to był zawsze problem.
      • Gość: malenki Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.191.133.157.ipv4.supernova.orange.pl 18.07.22, 07:45
        . jestem zdania, że młodzieży podoba sie to co robią bez niemal żadnej kontroli: chlanie, zabawy dyskotekowe do 3 rano, po powrocie do hotelu rozrabianie do 5 rano budząc innych ludzi przyjeżdżających na wypoczynek, .
    • karol7219 Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? 12.01.15, 12:54
      Początkowo miałem obawy czy puścić syna, ponieważ nie znałem tego biura. Jego znajomi jechali na obóz letni a on koniecznie chciał jechać z nimi więc puściliśmy go. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z biurem a syn już zaciera ręce na kolejny wyjazd. Mówiąc krótko: polecam :)
      • Gość: bora Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.15, 21:08
        Ja też słyszałem na temat tego biura dobre opinie. Potwierdzam powyższe wyrazy zadowolenia. :)
        • Gość: maciek Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.15, 22:28
          Dokładki dla dzieci? To taka rewelacja? Najważniejsze są dobre warunki zakwaterowania, opiekunowie na poziomie i pozytywne atrakcje, przynajmniej według mnie. :)
      • Gość: maleńki Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.191.133.157.ipv4.supernova.orange.pl 18.07.22, 07:42
        . Młodzieży podoba sie to co robią bez niemal żadnej kontroli: chlanie, zabawy dyskotekowe do 3 rano, po powrocie do hotelu rozrabianie do 5 rano budząc innych ludzi przyjeżdżających na wypoczynek, co było w pokojach w nocy to nie wiem, nie zaglądałem, ile będzie przyrostu naturalnego po 9 miesiącach trudno przewidzieć.
    • Gość: Nat Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.centertel.pl 27.02.17, 11:28
      Najlepszy obozy <3
    • Gość: gośka Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.18, 09:56
      W tym roku korzystaliśmy z usług biura TOGOTO .Córka przyjechała z Bułgarii zadowolona,ja -niekoniecznie...Po pierwsze-mimo obietnicy wyjazdu z Poznania, na cztery dni przed wyjazdem okazalo się,ze wyjazd będzie z Wrocławia i tam trzeba dostarczyc dzieci. I kłopot...my Rodzice przecież chodzimy normalnie do pracy....
      Problem drugi- w ofercie wycieczki było delfinarium....i oczywiście wcale na wyjeżdzie o nim młodzieży nie wspomniano...nikt o tym nawet nie mowił...a szkoda,bo było to marzeniem córki...Czyli takie reklamowe ściemnianie klienta kupującego obóz...dla zachęty napisali,a nie zorganizowali...
    • Gość: Mati Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.play-internet.pl 06.08.18, 00:20
      Sztosik 🔥🔥🔥 zdecydowanie najlepsze obozy 👌🏻 Pozdrawiam ekipę z Clippera 😎😎 Lloret de Mar, I turnus 😈
    • Gość: Rafi888 Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.147.38.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.06.19, 18:58
      Pani Daria jest super!! Cały wyjazd był świetny
      • nata_bysko Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? 13.08.19, 21:41
        Córka w tamtym roku była z nimi na obozie młodzieżowym. Zwracała się z prośbą do koordynatorów żeby pokój zmienić, ale nic z tego nie wyszło. W tym roku wyjechała z but-em, zdecydowanie w lepszym nastroju wróciła. Buzia jej się nie zamykała jak zaczynała opowiadać ;) ;) Uśmiech na twarzy dziecka to coś czego się nie da zastąpić niczym innym;)
    • Gość: mamuśka111 Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.net.internetunion.pl 28.01.20, 12:01
      Super! Córka mówiła, że pomimo nadzoru nad młodzieżą i tak super była atmosfera pomiędzy dziećmi a opiekunami! Super wyżywienie i lokalizacje hotelów - blisko morza. Polecam jako matka. Córka również ;)
      • Gość: Monar Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.toya.net.pl 27.02.20, 19:30
        Ty jesteś matka jak ja Jan Paweł 2. Tak samo powyższe wypowiedzi - idźcie dzieci spać, póki prawdziwa matka nie zobaczy co chwalicie. Otwarte pijaństwo i ćpanie? Myślisz matka, że z twojej "córki" coś jeszcze będzie? Żal!
        • Gość: maleńki Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.191.133.157.ipv4.supernova.orange.pl 18.07.22, 07:37
          Zgadzam się. Młodzieży podoba sie to co robią bez niemal żadnej kontroli: chlanie, zabawy dyskotekowe do 3 rano, po powrocie do hotelu rozrabianie do 5 rano budząc innych ludzi przyjeżdżających na wypoczynek, co było w pokojach w nocy to nie wiem, nie zaglądałem, ile będzie przyrostu naturalnego po 9 miesiącach trudno przewidzieć.
      • Gość: meleńki Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.191.133.157.ipv4.supernova.orange.pl 18.07.22, 07:40
        jakiego nadzoru? . Młodzieży podoba sie to co robią bez niemal żadnej kontroli: chlanie, zabawy dyskotekowe do 3 rano, po powrocie do hotelu rozrabianie do 5 rano budząc innych ludzi przyjeżdżających na wypoczynek, co było w pokojach w nocy to nie wiem, nie zaglądałem, ile będzie przyrostu naturalnego po 9 miesiącach trudno przewidzieć.
    • Gość: Ona39 Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: 51.38.145.* 18.08.21, 09:28
      Syn był z tym biurem w tym roku tj. 2021 na obozie w Bułgarii. Okazało się, że transfer był tylko na parking oddalony od lotniska o jakieś 1,5 km. dzieci zostały zostawione na parkingu z informacją od kierowcy, że "zaraz ktoś po nich przyjedzie". Niestety nikt się nie pojawił. Mało tego, Pan obsługujący parkin wyrzucił ich z tego miejsca. Dzieci dzwoniły do Pani opiekunki, która była już na lotnisku. Po kilku próbach dodzwonienia się do opiekunki, ta nareszcie odebrała i poinformowała ich, że mają się sami dostać na lotnisko. Dzieci szły same około 1,5 km w stronę lotniska poboczem drogi lub w rowie. Czy to jest profesjonalne podejście? W drodze powrotnej prawie spóźnili się na lot, ponieważ kierownik obozu nie przekazał listy członków obozu i nie mogli przejść odprawy. Nikt nie poinformował rodziców o konieczności przekazania dzieciom dodatkowych pieniędzy na badanie antygenowe(125zł). Dzisiaj trzeba było wziąć wolne, aby dowieźć dziecko na badanie, bo jak nie to kwarantanna 14 dni. Tragedia! Nie polecam. Wcześniej syn jeździł z innymi biurami i nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła
      • Gość: Mm Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.in.net.pl 12.07.22, 08:50
        Również nie jestem zadowolona.syn pojechał do Bułgarii.jedyna atrakcją są dyskoteki do 1 w nocy- a syn ma 14 lat. Nie chce tam chodzić ale opiekun powiedział że sam w hotelu zostać nie może. Pijaństwo na porządku dziennym. Żadnych wycieczek tylko plaża przed hotelem i dyskoteki. Polecam za to obozy camport.
    • Gość: ge Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.204.40.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.09.22, 16:38
      niedopilnowania osób nieletnich i widok spożywających alkohol razi w oczy. Rodzicom młodzieży poniżej 18 roku życia odradzam ;) Organizując wyjazdy gdzie kategoria wieku to +15 takie niedopilnowanie może skutkować dużo gorszym efektem niż negatywna opinia. Zabranie 15latków na degustacje do winiarni do już absurd, do tego dochodzą inne kwestie. Dla tych którzy wystawiają pozytywne opinie bazują na tym, że było fajnie i śmiesznie, bo bez opieki to zawsze na plus. Brak dorosłych w kadrze.
      • Gość: Turystka Re: togo.to obozy młodzieżowe - jakie opinie? IP: *.dynamic-3-poz-k-4-1-0.vectranet.pl 02.10.22, 07:56
        Potwierdzam powyższe. Pijaństwo i kadra z przypadku która nie potrafi zająć się dziećmi, sama pije. Potem można ich znaleźć pod hotelami jak leżą, bo nie są w stanie dotrzeć do pokoju. Zresztą nie ma się co dziwić, to co robi młodzież bez jakigokolwiek nadzoru to jest przerażające i bez znieczulaczy, normalny wychowawca nie dałby rady pracować. Rodzice niestety nie wiedzą co się dzieje na miejscu, dzieci tego nie mówią. Niektórzy pewnie nie chcą tego wiedzieć, jeśli dziecko spuszczone z oczu rodziców mówi, że super wyjazd. Stanowczo nie polecam. To wyjazd dla pijących bez umiaru i nadzoru.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka