Dodaj do ulubionych

Sylwia Wysocka Nieuczciwa pani pilot Bp Itak...

IP: *.0-79-b.business.telecomitalia.it 19.08.15, 22:53
Witam. Byłam juz na nie jednej wycieczce objazdowej pech chciał iż tego roku byłam na tej samej wycieczce co moji znajomi z bp itak.. w odstepie zaledwie paru tygodni.Z doświadczenia wiem iz diabel tkwi w oplatach dodatkowych. Pani Sylwia w porownaniu do pilota pani Bianki ktora obslugiwala moich znajomych na tym samym programie Klasyczne włochy zebrała 18euro oplaty podstawowej wiecej oraz 4 euro za tzw takse klimatyczną, zaznaczam ze bylo nas okolo 50 osob co wsumie daje okolo 1100euro(4500zl) wiecej na grupie. Zapytana przezemnie czym jest to spowodowane mataczyla iz oplaty rosnol z dnia na dzien. Poproszona o przedstawienie rachunkow pokazala mi kilka dziwnych bloczkow ktore mozna samemu zakupic w sklepie papierniczym,a co do reszty mam se napisac do biura. Po czym przez przypadek uslyszalam na ktòryms przystanku w kirunku Polski jak mnie obraza i radzi sie kogos przez telefon co ma robic w razie gdy reszta osob zacznie cos podejrzewac. Czy ktos mial podobne doswiadczenia z tym lub innym pilotem, prosze o informacje.
Obserwuj wątek
    • zlotto Re: Sylwia Wysocka Nieuczciwa pani pilot Bp Itak. 03.01.21, 20:44
      Sylwia a jej prawdziwe imię to Sylwestra Wysocka byliśmy z nią na objeździe Gargano w, 2019 roku. Pani mogłaby być domokrazca albo telemarketerka bo z jej bajerów, który nam wciskała w, czasie podróży spełniła się może 1/5. Poza tym Pani ciągle gubila starszych uczestników wycieczki niewybrednie to komentując kiedy sama nie przeliczyła nawet stanu grupy. Ogółem raczej omijać tą Panią z daleka. Reklamacja do Itaki przesłana i uwzględniona na formie vouchera
    • Gość: Maciek Re: Sylwia Wysocka Nieuczciwa pani pilot Bp Itak. IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.21, 00:24
      Ostatnia rzecz jaką można zarzucić Pani Sylwii Wysockiej, to nieuczciwość. Byłem na wyciecze "Toskania na zamówienie" w 2019 roku. Pani Sylwia jest osobą sumienną i rzetelną, bardzo dobrze zorganizowaną. Posiada ogromną wiedzę, a swoją pracę przewodnika wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Jest bardzo troskliwa i opiekuńcza. Nigdy nie zdarzyło się, żeby kogoś "zgubiła", choć przekrój wiekowy uczestników był bardzo szeroki. Zawsze sprawdzała, czy wszyscy są i czy każdy nadąża. Ponadto wręcz ostrzegała uczestników wycieczki na co nie dać się nabrać, a na co zwracać uwagę. Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, zawsze zwracała się do uczestników z należnym szacunkiem, a równocześnie potrafiła utrzymać porządek w grupie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tej wycieczki z innym pilotem.
      Pani Sylwio - pozdrawiam serdecznie, aczkolwiek mam nadzieję, że nie przeczytała Pani nigdy tych oszczerstw. Maciek :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka