Dodaj do ulubionych

Wakacje z biurem podróży?

17.07.20, 10:40
camport.pl/blog/tendencje-wyjazdow-na-obozy-letnie-w-latach-2017-2019-29
W zeszłych latach na obozy i kolonie wyjeżdżało dużo młodzieży i dzieci. Jak myślicie jak to będzie wyglądało w tym roku? Wybieracie się gdzieś? Wysyłacie dzieci? Odpuszczacie i czekacie na przyszły rok?
Obserwuj wątek
   • arturo12345 Re: Wakacje z biurem podróży? 05.10.20, 10:56
    I jak? Udało się bez zachorowania przejść? Ciekawa sprawa, bo przez same wakacje i tuż po nich nie było, aż takiego wzrostu zachorowań jaki jest teraz.

    Domyślam się, że pod namiotami było ciężko dopilnować wszelkich restrykcji higienicznych, ale mocno taki obóz różnił się od zeszłorocznych? Chyba, że znaleźli sposób, aby trzymać odstępy, pracować w grupach dezynfekować ręce dbać o m^2 na osobę, etc.?
    • ametystowa.pani Re: Wakacje z biurem podróży? 09.10.20, 22:42
     Trudno, porównać, pierwszy raz była na obozie ale z tego co wiem, to mieli mniejszą grupę i nie chodzili nigdzie do sklepów. Tak trochę odcięci. My też nie mogliśmy odwiedzić. Jak rozmawiałam przez telefon, to córka pokichiwała i trochę się przeziębiła ale lekko i szybko jej przeszło. Ona zwykle ma katary 2, 3 dniowe i nie choruje. Wróciła bardzo zadowolona. Reżim sanitarny i dzieci? Nie ma opcji. Pracuję w szkole. Mamy ok 2000 dzieci. Śmiech na sali. Tabuny dzieciaków włażących na siebie nawzajem...Maseczki? Noszą jak ze szkoły wychodzą:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka