Dodaj do ulubionych

Ecco Travel/ Ecco holiday uważajcie!!!

31.07.21, 09:39
Zanim wybraliśmy kierunek na naszą podróż poślubną, a także biuro podróży z którym warto by się wybrać by uniknąć nieprzyjemności czytałam wiele opinii i wątków. O Ecco Travel część opinii była negatywna, część pozytywna. Z mężem uznaliśmy, że damy szansę bo być może ludzie byli roszczeniowi i stąd takie opinie. Niestety, przeliczyliśmy się i stwierdziliśmy, że nigdy więcej nie wrócimy do tego biura podróży.

Gorszego biura podróży, który w ogóle nie dba o klienta i jego interesy nie widzieliśmy. Biuro prezentuje totalnie sprzeczne informacje odnośnie hotelu i stanem faktycznym- nie działająca klimatyzacja przy ponad 30 stopniach na zewnątrz, problemy z bieżącą wodą, robaki w pokoju, woda lejąca się z sufitu tak, że trzeba było co chwila zmieniać ręcznik na podłodze, sypiący się tynk z sufitu, uszkodzone szafki w pokoju, zatrucie pokarmowe spowodowane jedzeniem w hotelu, nie działające drzwi do pokoju przez "błąd" karty, plaża cała zagloniona pełna rozkładających się stworzeń morskich, wszędzie smród zgniłych jaj z uwagi na rozkładające się organizmy, nie działający telefon w pokoju, nie działająca spłuczka w kibelku gdzie ciągle ciekła woda, dwa łóżka pojedyncze w pokoju małżeńskim na miesiącu miodowym.....nie chcieli nam wymienić pokoju chociaż połowa hotelu była wolna, hałas na plaży przez buldożery próbujące zbierać glony, pomimo zapisu do restauracji ala carte na miejscu okazuje się iż jest zamknięta i nikt nas nawet nie poinformował, konieczność dopłaty na miejscu do all inclusive które i tak było zawarte w ofercie, przeprowadzka do innego pokoju i końcowo obsługa hotelowa pracująca jak za karę, gdzie w ogóle nie mogliśmy liczyć na ich pomoc bo przecież "Everything is fine"- tak odpowiadali na większość problemów....W hotelu wszystko zgłaszaliśmy na bieżąco, biuro podróży również na bieżąco o wszystkim wiedziało, ale nic z tym nie robiło. Niepotrzebne nerwy i stres...
Numer alarmowy tak naprawdę jest zwykłym numerem i jakakolwiek pomoc zależy od "widzimisię" osoby mającej dyżur przy tym numerze. Wiedząc, że od nich zależy jakakolwiek pomoc na miejscu za granicą każą "sobie" pomóc we własnym zakresie, a dodatkowo rezydent to człowiek widmo, którego raz widzieliśmy dzień po przyjeździe, a w razie potrzeby kontaktu nie odbiera telefonów i nie odpowiada na smsy na Whatsappie. W dniu wyjazdu nawet nie wiedzieliśmy, czy ktokolwiek po nas przyjedzie zawieźć nas na lotnisko gdyż z rezydentem nie było żadnego kontaktu, nie wiedzieliśmy też o której mamy się wymeldować także doszedł kolejny stres. Sprawa została zgłoszona do Izby Turystyki. Radzę omijać Ecco Travel z daleka!!!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka