Dodaj do ulubionych

Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki

26.09.22, 00:13
fakultatywne TUI na miejscu już hotelu są droższe lub tańsze od tych proponowanych przez miejscowe biura? Jako znawca TUI powinien wiedzieć.
Obserwuj wątek
    • dodekanezowiec Re: Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki 29.09.22, 06:50
      Qrde już myślałem że nikt tu nie napisze i parę dni aż nie wchodziłem. Z TUI byłem dawno jednak. Choć teraz będę ... w polskich górach. Oni mają tak popierniczone ceny (wczasów) że raz bardzo tanio, potem to jakoś rośnie, spada. Dziwne biuro i nie wiem jak z wycieczkami, poodbno teraz nie ma rezydentów. Zwykle praktycznie zawsze miejscowe biura mają taniej niz polskie biura. Ale czasem bywa niespodzianka i ceny podobne. .
      • kobalt_x Re: Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki 05.10.22, 00:40
        Zobaczymy na miejscu. W Internecie mają dużo droższe.
        • kobalt_x Re: Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki 23.10.22, 10:34
          Rezydentów nie ma. Nawet nie wiem, kto w hotelu należał do mojego turnusu. Wycieczki są na stronie TUI dużo droższe niż w jakimkolwiek biurze na miejscu. Na miejscu nie ma nikogo z TUI. Przed lotem powrotnym na lotnisku przy niemieckim stoisku TUI grupy Niemców wydzierały się wymachując telefonami. Ich lot dzień wcześniej został odwołany. Wydzwaniali sami do TUI, do linii, na lotnisko, żeby uzyskać informacje. W końcu dowiedzieli się kiedy mają lot. Wymachiwali telefonami, bo TUI nie wysłało do nich żadnej wiadomości potwierdzającej. Kein SMS, kein Telefon, keine E-Mail, nichts! Wyglądało na to, że u nich też żadnego rezydenta nie ma.
          • dodekanezowiec Re: Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki 23.10.22, 21:34
            Ale inna para kaloszy że od paru lat info jest w apce. Helga und Helmut roczniki 1940 mogą się nie łapać. Z tym że żeby być obiektywnym - taniość biura (zobaczta np. początek grudnia w Turcji) może niestety iść kosztem jakości.
            • kobalt_x Re: Dodekanowiec do tablicy! Czy wycieczki 24.10.22, 18:15
              Roczników 1940 nie było. A dlaczego od razu tanio? To biuro po prostu maksymalnie oszczędza koszty. Znam osobę, która zapłaciła w TUI kilka tysięcy w sierpniu i było tak samo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka