Dodaj do ulubionych

biuro podróży cogito - opinie

IP: *.e-wro.net.pl 20.03.07, 18:35
Co sądzicie o biurze cogito? Czy może ktoś był na wycieczce z tego biura?
Niestety nie mogę znaleźć informacji w internecie na jego temat.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Re: biuro podróży cogito - opinie IP: *.cws.sco.cisco.com 28.09.18, 15:00
      Widzę, że wpis jest dość stary ale po zakończonym postępowaniu reklamacyjnym z Cogito postanowiłem podzielić się subiektywną - własną oceną działalności tego przedsiębiorstwa. Moja córka przebywała w tym roku w OW Marta w Niechorzu w okresie wakacyjnym. Moja ocena jest negatywna. Ośrodek jest póżno PRLowskim relktem a poziom wyżywienia, zakwaterowania i wyposażenia pokoju odbiega wg mnie od standardów na miarę 2018r. Jednym słowem po taniości.
      Obsługa przez Panią Paulinę z biura na dobrym poziomie pomimo tego, że rozstzrygnięcie przedłużającej się reklamacji jest dla mnie niesatysfakcjonujące. Innych ośrodków oferowanych przez Cogito nie znam więc się nie wypowiem. Jedno jest pewne, że odradzam OW Marta w miejscowości Niechorze jako miejsce odpoczynku Waszych dzieci. Dla jasoności przekazu - odwoziłem dzieci samodzielnie i byłem na ośrodku i w pokojach. Dla chętnych podeślę zdjęcia na priv e-mail.

Pozdrawiam
    • Gość: Małgorzata Re: biuro podróży cogito - opinie IP: *.web.vodafone.de 23.08.22, 13:43
      Nie polecam. Wychowawcy nie mają odpowiednich kompetencji. Podali dzieciom kiełbaski w straszne upały, przechowywano je w samym opakowaniu styropianowym owiniętym w folię aluminiową, a nie w warunkach chłodniczych. Połowa dzieci się otruła, a ponieważ było to ognisko pożegnalne, dzieci wracały do domu w ścisku, upale, własnych wymiocinach, bólu. Dzieci zgłosiły opiekunowi swój stan, jednak opiekunowie nie zrobili nic, NIE POWIADOMILI NAWET RODZICÓW, co się dzieje. Dzieci zaczęły same wymieniać się dostępnymi lekami, jakie miały przy sobie, w nadziei, że im to pomoże. Opiekunowie nie podali elektrolitów, nie podali leków, a w biurze COGITO pani przy telefonie podała inną,
      nieprawdziwą informację. Zapytałam, skąd pojawiła się ta informacja, to nikt nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Stan dzieci był wszystkim obojętny, byleby tylko oddać dzieci rodzicom i pozbyć się problemu. Skutek: kilkudniową gorączka 39 stopni wraz z zapaleniem stawów kończyn dolnych. Proszę się zastanowić, czy warto takiej firmie oddać dziecko pod opiekę...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka