Dodaj do ulubionych

ranking najlepszych iur/agencji turystycznych

IP: *.magma-net.pl 17.01.08, 00:40
witam,
w zasadzie może z ciekawości a może dla następnych wycieczkowiczów chciałabym
zorganizować tutaj waln owalne zgromadzenie i debate nt które z biur czy
agencji turystycznych oferujących turystykę zagraniczną najbardziej wam czy
waszym rodzinom czy znajomym przypadło do gustu, było najrzetelniejsze,
najtańsze no w ogóle naj.

wypowiadajcie się, zapraszam, i oficjalnie otwieram dyskusje
Obserwuj wątek
      • yrec61 Re: Rainbow Tours!!!! 17.01.08, 15:12
        od 2000 roku 5 razy byliśmy z itaki i było dobrze lub bardzo dobrze,
        a 3 ostatnie imprezy wykupiliśmy w rainbowtours i tu było super -
        to jedna z naszych relacji
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=66026343
    • najlepszymalrycy blizejslonca.pl 19.01.08, 00:18
      a ja juz kilka razy bylem za pośrednictwem tej firmy na urlopie, na wakacjach,
      na nartach , i mnie ta forma dzialalnosci i ta firma bardzo przypadla do gustu,
      do tej pory sie nie zawiodlem
      • visotlia Re: blizejslonca.pl 20.01.08, 15:54
        najlepszymalrycy napisał:

> a ja juz kilka razy bylem za pośrednictwem tej firmy na urlopie, na wakacjach,
        > na nartach , i mnie ta forma dzialalnosci i ta firma bardzo przypadla do gustu,
        > do tej pory sie nie zawiodlem

- To kwestia wyboru odpowiedniej wycieczki z ich portalu- wg dużo znaczenia ma
        także czy lecisz pierwszy raz, czy już n-ty bowiem przy pierwszym razie to z
        pewnością w bliżej słońca doradzą Ci w 80 % coś od siebie bowiem kwestia
        klient/troska o niego jest wyznacznikiem w tym miejscu.
        • najlepszymalrycy Re: blizejslonca.pl 23.01.08, 01:28
          visotlia napisał:

> - To kwestia wyboru odpowiedniej wycieczki z ich portalu- wg dużo znaczenia ma
          > także czy lecisz pierwszy raz, czy już n-ty bowiem przy pierwszym razie to z
          > pewnością w bliżej słońca doradzą Ci w 80 % coś od siebie bowiem kwestia
          > klient/troska o niego jest wyznacznikiem w tym miejscu.

musze sie nie zgodzic albo nie zrozumialem o czym piszesz, wg mnie troska o
          klienta, w tym doradzanie mu w blizejslonca nie ma miejsca tylko przy pierwszym
          kontakcie, bylem kilka razy z nimi, m.in dlatego ze odpowiada i forma w jakiej
          prowadzone sa uslugi w tej firmie i za kazdym razem mi doradzano rownomiernie
          niezaleznie gdzie sie wybieralem
          • voyager747 Re: blizejslonca.pl 23.01.08, 13:11
            Blizejslonca sprzedaje ofertę min. Itaki, do Emiratów i słynny hotel Flamingo
            Beach jako 4 *. Nawet nie chce im się wejść na oficjalną stronę hotelu i wpisać
            3 * w ofercie, tak jak jest naprawdę.
            Przeczytajcie sobie opinie na temat tego hotelu na blizejslonca (dodałem) i na
            wakacje.pl ( tam jest więcej opinii). Przepisują bezmyślnie z oferty Itaki
            wszystko i nawet nie chce im się sprawdzić ile hotel ma gwiazdek. Super portale.
            Sprzedają wszystko jak leci w tym oferty biur, które mają bardzo złe opinie i
            mnóstwo wpadek.
          • visotlia Re: blizejslonca.pl 28.01.08, 00:25
            najlepszymalrycy napisał:

> visotlia napisał:
            >
            >
            > > - To kwestia wyboru odpowiedniej wycieczki z ich portalu- wg dużo znaczen
            > ia ma
            > > także czy lecisz pierwszy raz, czy już n-ty bowiem przy pierwszym razie t
            > o z
            > > pewnością w bliżej słońca doradzą Ci w 80 % coś od siebie bowiem kwestia
            > > klient/troska o niego jest wyznacznikiem w tym miejscu.
            >
            > musze sie nie zgodzic albo nie zrozumialem o czym piszesz, wg mnie troska o
            > klienta, w tym doradzanie mu w blizejslonca nie ma miejsca tylko przy pierwszym
            > kontakcie, bylem kilka razy z nimi, m.in dlatego ze odpowiada i forma w jakiej
            > prowadzone sa uslugi w tej firmie i za kazdym razem mi doradzano rownomiernie
            > niezaleznie gdzie sie wybieralem

To znaczy wiesz w tym sensie, że jadąc pierwszy raz na pewno zostaniesz zasypany gradem pytań a także odbierzesz sporo odpowiedzi, doradzać Ci także będą więcej niż kiedy lecisz już n-ty raz. W drugim przypadku więcej będzie na pewno doradzania pod kątem personalnych zainteresowań, wymagań- twoich niż ogólnego "wybierania przez innych wycieczkowiczów" ofert, popularności- przynajmniej tak mi się wydaję.
        • najlepszymalrycy Re: blizejslonca.pl 23.01.08, 01:36
          magdalaena1977 napisała:

> Weszłam, wygląda miło. Tylko, że dla mnie ma poważną wadę - nie sprzedaje
          > objazdówek.

to zalezy jak mozemy rozumiec objazdowki,
          bo np oprocz wykupionego pobytu w hurghada mozesz np dokupic fakultet na 4dniowy
          rejs po nilu i jakies male pustynne safarii jeepem i juz masz ekstremalna i
          niecodzienna objazdowke po nilu :)
            • najlepszymalrycy Re: blizejslonca.pl 31.01.08, 01:25
              Gość portalu: Lena napisał(a):

> Żarty sobie stroisz ??????? Można sobie w taki sposób zapłacić za
              > dwoje wczasów w jednym czasie. Zapłacić za pobyt i w tym czasie
              > dodatkowo za "objazdówki" jako wycieczki fakultatywne!!!!!
              > Ale dałaś poradę !!!!!!!!!!!!!!!

akurat blizejslonca nie posaida w ofercie objazdowek, a mowilismy tutaj o ich
              ofercie, wiec nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania,
              jasne ze mozna kupic objazdowke z paroma dniami na plazy, i mozna tez jak ja
              pisalem, czyli plaza rejs i jeepem, po co wpadac w rutyne i isc na latwizne,
              jezeli sie tylko chce kombinowac, planowac sobie pobyt wedle wlasnego ja to
              czemu nie, jesli to tylko nie przekracza jakis mega funduszy, wiec sie nie
              denerwuje, i uwolnij kreatywnosc, alebo daj innym ja uwolnic, skoro maja takie
              mozliwosc np w formie wycieczek fakultatywnych, wybrac, zebrac, ulozyc,
              skonsultowac np z doradcami tego agenta blizejslonca jesli jest dobry, i
              wypoczywac, a przede wszystkim nie krzyczec, nie denerwowac siepa
              • Gość: Lena Re: blizejslonca.pl IP: *.multimo.gtsenergis.pl 03.02.08, 13:41
                Nie denerwuję się. Wykrzyknikami podkreślam tylko twoją głupotę
                albo - jak wolisz - głupotę twoich rad. kreatywność wyzwalam jeżdżąc
                sobie sama po swiecie i dopasowując wszystko z sensem. Tak dopasować
                można sobie w domu, porezerwować i jechac samemu. Płacić podwójnie
                biurom to szczyt debilizmu a nie kreatywnośc. Tak więc z takimi
                radami to ... moze odpuść bo się kompromitujesz. Tacy z bliżej
                słońca mogą ci dopasować wycieczki fakultatywne !!! Dobre sobie!!I
                to nazywasz kreatywnością? Takie wycieczki poprzeglądasz sobie w
                komputerze i kupisz taniej w miejscowym biurze. Naprawdę daruj
                sobie ...
                • Gość: antyL Re: blizejslonca.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 08:42
                  ohoo!!! odezwala sie Lena i ubliza wszystkim od glupich!:) oto
                  objawil nam sie fenomen i znawca podrozowania:) niejaka gospodyni
                  domowa Lena, Dyzma turystyki, ktora pozjadala wszystkie turystyczne
                  rozumy i glosi swoje "zlote mysli" na kazdym watku od kilku lat na
                  tym forum. Jej "jedyne sluszne" posty to zbior bełkotu i rzygowin
                  merytorycznych zakompleksionej do granic i sfrustrowanej gospodyni
                  domowej piszacej ze swej mysiej norki.obserwuje dzialalnosc owej
                  lady of schiza i smiech pusty mnie ogarnia kiedy czytam jej przelane
                  na net kompleksiki. W dooopie byla i g.wno widziala a w kazdym
                  forumowiczu ktory ma inne zdanie od niej dopatruje sie pracownika
                  biur podrozy w iscie sherlokowskim stylu po (sic)!!! ...po IP
                  hahahaha
      • mirasol5 TUITAM.PL 20.01.08, 11:35
        Masz rację, TUITAM.PL obsługuje bez zarzutu i zawsze podaje
        prawdziwe informacje i pełne ceny. Na stronie www.tuitam.pl
        jest dużo informacji, więcej niż w katalogach TUI. W jednym z biur
        TUI Centrum nie chcieli mi sprzedać wycieczki z Niemiec, mówili że
        nie ma miejsc, że lepiej lecieć z Warszawy, a na TUITAM kupiłam 2
        tygodnie na Kubie z Berlina o 1000 PLN taniej.
    • kiniamila Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych 20.01.08, 15:15
      Jak dla mnie jest to niewątpliwie bliżej słońca ale w tym miejscu trzeba zaznaczyć:

nie jest to stricte biuro podróży tylko pośrednik na linii klient- konkretne
      biuro podróży. Co do oferty jest b. bogata, aktualna i jeśli już korzysta się z
      ich portalu to rzadko ktoś się zawiedzie ponieważ klient jest dla nich na
      pierwszym miejscu.

Ja byłam w tym kurorcie wypoczynkowym SHARM EL SHEIKH za sprawą w/w strony. Polecam
      • atrensola Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych 23.01.08, 22:19
        kiniamila napisała:

> Jak dla mnie jest to niewątpliwie bliżej słońca ale w tym miejscu trzeba zaznac
        > zyć:
        >
        > nie jest to stricte biuro podróży tylko pośrednik na linii klient- konkretne
        > biuro podróży. Co do oferty jest b. bogata, aktualna i jeśli już korzysta się z
        > ich portalu to rzadko ktoś się zawiedzie ponieważ klient jest dla nich na
        > pierwszym miejscu.
        >
        > Ja byłam w tym kurorcie wypoczynkowym SHARM EL SHEIKH za sprawą w/w strony. Pol
        > ecam

--
        Mnie skusił z kolei Egipt, Hufghada, wiele atrakcji - generalnie nie zapomniane
        wrażenia już do końca życia, szkoda tylko, że tak szybko skończyła mi się pamięć
        na karcie do aparatu cyfrowego bo tam po prostu robi się zdjęcie każdej rzeczy,
        miejscu, ludziom. Inna kultura także wrażenia także godne uwiecznienia. A bilety
        kopowałam za pośrednictwem bliżej słońca bowiem wtedy była dostępna tam
        doskonała cenowo oferta w ramach: "Last minute" także skusiłam się, nie żałuję.
    • Gość: mariola34 Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.08, 11:30
      jak dla mnie bezkonkurencyjna jest Triada, a to ze względu na ofertę
      dla rodzin z dziećmi. ja mam dwójkę maluchów i wiem, że jako pojadę
      na wakacje np. do Grecji - tak jak w zeszłym roku, dzieci nie będą
      się nudzić.w Triadzie to sie nazywa junior club czy coś takiego, a
      chodzi mi o opiekę polskich pedagogów czy animatorów.teraz już
      zawsze szukam ofert pod tym kątem :)
    • Gość: chp Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych IP: *.chello.pl 27.01.08, 14:16
      takie rankingi nie maja sensu, bo ci tu kazdy czlowiek powie zupelnie co
      innego:). to ty musisz najlepiej empirycznie dojsc , z ktorym biurem najlepiej
      pjechac. bo kazdy ma inne wymagania, inne pieniadze, inne gusta. wazne jest,
      zeby korzystac z biur bezpiecznych, a juz to jak beda wygladaly twoje wakacje w
      ogromnej czesci zalezy od ciebie , a nie od biura, bo biuro za ciebie sie bawic
      nie bedzie. oni maja ci zalatwic transport, spanie, i mozliwosc wycieczki na
      miejscu:). korzystaj z biur znanych i z doswiadczeniem.
      • makama111 Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych 28.01.08, 17:10
        Gość portalu: chp napisał(a):

> takie rankingi nie maja sensu, bo ci tu kazdy czlowiek powie zupelnie co
        > innego:). to ty musisz najlepiej empirycznie dojsc , z ktorym biurem najlepiej
        > pjechac. bo kazdy ma inne wymagania, inne pieniadze, inne gusta. wazne jest,
        > zeby korzystac z biur bezpiecznych, a juz to jak beda wygladaly twoje wakacje w
        > ogromnej czesci zalezy od ciebie , a nie od biura, bo biuro za ciebie sie bawic
        > nie bedzie. oni maja ci zalatwic transport, spanie, i mozliwosc wycieczki na
        > miejscu:). korzystaj z biur znanych i z doswiadczeniem.

i masz racje i sie mylisz,
        racja ze kazdy powie co innego, ale jakbym miala ocenic wszystko empirycznie to
        mi zycia i kasy nie starczy ;)
        mowisz ze wazne aby krzystac z bezpieczych biur, czy takie rankingi nie daja
        choc niklych podstaw do oceny ktore biuro jest bezpieczne? jak 5os z rzedu po
        sezonie powie ze biuro x jest zle to o czyms to zaczyna swiadczyc, prawda?!

a jak do ''kwesti bezpiecznych biur'' ma sie posrednik tuystyczny, jak np
        wspominany blizejslonca.pl czy inny? - to bezpieczniej wtedy?
        • voyager747 o blizejslonca raz jeszcze 28.01.08, 22:07
          Wklejam jeszcze raz, bo na górze nikt tego nie czyta.
          Blizejslonca sprzedaje ofertę min. Itaki, do Emiratów i słynny hotel Flamingo
          Beach jako 4 *. Nawet nie chce im się wejść na oficjalną stronę hotelu i wpisać
          3 * w ofercie, tak jak jest naprawdę.
          Przeczytajcie sobie opinie na temat tego hotelu na blizejslonca (dodałem) i na
          wakacje.pl ( tam jest więcej opinii). Przepisują bezmyślnie z oferty Itaki
          wszystko i nawet nie chce im się sprawdzić ile hotel ma gwiazdek. Super portale.
          Sprzedają wszystko jak leci w tym oferty biur, które mają bardzo złe opinie i
          mnóstwo wpadek.
        • majder Re: ranking najlepszych iur/agencji turystycznych 01.02.08, 20:52

> i masz racje i sie mylisz,
          > racja ze kazdy powie co innego, ale jakbym miala ocenic wszystko empirycznie to
          > mi zycia i kasy nie starczy ;)
          > mowisz ze wazne aby krzystac z bezpieczych biur, czy takie rankingi nie daja
          > choc niklych podstaw do oceny ktore biuro jest bezpieczne? jak 5os z rzedu po
          > sezonie powie ze biuro x jest zle to o czyms to zaczyna swiadczyc, prawda?!
          >
          > a jak do ''kwesti bezpiecznych biur'' ma sie posrednik tuystyczny, jak np
          > wspominany blizejslonca.pl czy inny? - to bezpieczniej wtedy?

Jeśli o bezpieczeństwo chodzi to powiedziałbym,że na takim samym poziomie jak
          bezpośrednio w biurze podróży,czy aukcje na allegro.Zresztą Bliżej Słońca jest
          na rynku od ponad 10 lat i posiada certyfikat Krajowej Izby Turystyki czy kogoś
          takiego.Dokladnie nie pamiętam,ale wystarczy wejść na ich strone i poszukać.
    • Gość: tomek turysta soletravel.pl IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.08, 12:06
      witam
      korzystałem z usług biura www.soletravel.pl juz kilkakrotnie
      zawsze miło, przyjemnie, dobrze doradzili co do wypboru
      touroperatora, wyszukiwali fajne promocje i dodatkowe np darmowe
      wycieczki w cenie wyjazdu.
      Polecam do korzystania z ich usług. ja zawsze wracam
      zadowolony :):):)
    • marta_krk Krakturs!!! 11.02.08, 15:23
      WITAM JUZ NIERAZ BYLAM Z TEGO BIURA NIE TYLKO NA WCZASACH PRZEZ NICH
      ORGANIZOWANYCH ALE TAKZE WYKUPOWALAM U NICH INNE WCZASY . JEDNAK
      NIGDZIE NIE BYLO TO TAK DOBRZE ZORGANIZOWANE. I ZALUJE ZE KRAKTURS