Dodaj do ulubionych

sky club triady - jeździł z nimi ktoś?

05.02.08, 22:40
byliście może na jakiejś wycieczce ze sky clubem triady? ja sie zastanawiam
nad marokiem i potrzebuję obiektywnych opinii.
Obserwuj wątek
    • Gość: seba Re: sky club triady - jeździł z nimi ktoś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 12:53
      Poczytaj sobie opinie na różnych forach odnośnie Triady i Sky Club-
      u. Są bardzo skrajne i często przejaskrawiane (mam nadzieję). Ja
      opieram się na sprawdzonych informacjach- rodzice moich znajomych
      byli w zeszłym roku w Egipcie i wrócili bardzo zadowoleni. Ja w tym
      roku także zdecydowałem się na imprezę ze Sky Club-u i wybieram się
      z nimi do Tunezji na rodzinny odpoczynek, nawet już zapłaciłem
      częściowo. Opiniami się nie przejmuję. Życze udanych wakacji.
        • marta_krk Re: sky club triady - jeździł z nimi ktoś? 09.02.08, 16:37
          Z TEGO CO JA WIEM TO DYREKTOREM JEST JEDEN Z BYLYCH WLASCICIELI OPEN TRAVEL
          GROUP ALE TO NIE POWOD ZEBY IM ZLE ROKOWAC. W KONCU DZIALAJA POD FLOTA DOBRZE
          PROSPERUJACEGO BIURA PODROZY. BYNAJMNIEJ TAKA MA OPINIE. JAK LATAM Z EXIM TOURS,
          KRAKTURS I OSTATNIO RAZ Z WEZYREM BO KRAKTURS NIE ROBI TURCJI. NAJLEPIEJ MIEC
          JEDNO ZAUFANE BIURO PODROZY BO PRZECIEZ TAKIE OPIENIE NA FORUM NIE SA
          OBIEKTYWANE. POZDRAWIAM
                • Gość: glos Re: sky club triady - jeździł z nimi ktoś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.08, 14:44
                  Posłuchajcie tej bajeczki
                  Jacuś P.
                  Biedny chłopaczek z wielkimi pomysłami;).
                  Wpadł na pomysł założył ze wspólnikami „Open Travel” –Pięknie.
                  Ale zostawił sobie koło ratunkowe w środku firmy na ul. Dukatów w
                  Krakowie założył sobie (od samego początku istnienia Open Travel
                  Skay Holidays) Pięknie co?
                  Gdy w openie w roku 2004 zaczęły się kłopoty postanowił sprzedać
                  (powiedzmy firmę) i tu zaczyna się bajka o Podóżach TV i PES Travel.
                  Trafił jeden cwaniak na drugiego cwaniaka .
                  Jeden drugiego chciał załatwić.
                  Biedny Jacuś mówi teraz że już nie działał dla Opena od marca 2006.
                  Pewnie tak, gdyby nie fakt, że cały czas szalał w swoim Sky (który
                  był firmą w firmie) więc jak to tak Jacusiu?
                  Jacuś mówi : Nie miałem nic wspólnego z Openem z Torunia. (A Open z
                  Krakowa To nie to samo) Przecież Księgowość była w Krakowie
                  wszystkie kierunki śródziemnomorskie w Krakowie i nieformalnie
                  zarządzający wszystkim Jacuś P(oczywiście za zgodą i przyzwoleniem
                  zarządu spółki Open Travel).
                  Pięknie co?
                  Czy to nie biedny Jacuś P. gdy zaczęły być kłopoty wysłał
                  informacje do wszystkich agentów (sierpień 2006) , niema nic
                  wspólnego z Opene travel skończyłem z tą firmą już dawno.
                  A dalej pracował na ulicy Dukatów w Krakowie pod tym samym adresem z
                  tymi samymi ludźmi którzy dalej pracowali w Open i Sky czy to może
                  nie dziwne?
                  Czy może my wszyscy żyjemy w dwu równoległych światach gdzie w
                  jednym jest w Krakowie na ulicy Dukatów Open (ten zły!) a w drugim
                  świecie w Krakowie na ulicy Dukatów jest (ten) dobry Sky .
                  Tak sprzedawać można wszystko tylko czy na tym nie ucierpimy nasi
                  turyści niestety będą
                  Niepocieszeni gdy okaże się że ten Jacuś Placuś tak znowu wszystkich
                  przekręcił i stał się biedny miły ,że ręce opadają znowu go a nie on
                  oszukali. I czy to będzie Open Travel czy Sky Travel czy inny sky
                  zawsze jest tam ten sam Jacuś P. który tak załatwi sprawę ,że nikt
                  na tym nie wyjdzie najlepiej tylko on sam.
                  Pozdrawiam
                  To ładna bajka tylko co dalej
                  Czy dalej będziemy wkładać takim ... pieniądze i nasz los do
                  przysłowiowej ręki czy może jednak się opamiętamy i wyciągniemy
                  morał z tej bajki.
    • Gość: Zakochana w Maroko Re: sky club triady - jeździł z nimi ktoś? IP: *.gprs.plus.pl 02.03.08, 11:34
      Chciałaym Ci naprawdę polecić hotel TAFOUKT Beach w Agadirze. Byłam z córką w grudniu. Jestem zaczarowana, zarówno hotelem, organizacją SKY CLUB jak i samym Marokiem. Jest coś co urzekło mnie i trzyma do dziś... Hotel jest stonowany, ale elegancki, wyposażenie nowoczesne ale bez przepychu. Obsługa naprawdę urzeka - serwis pierwsza klasa, czyściutko, pyszne jedzenie podawane przez kucharzy w maseczkach i rękawiczkach. widok z restauracji na cudowny ocean... Doskonałe animacje kolumbijczyków co wieczór ubarwniają wypoczynek. Do tego można skorzystać z sisha baru bezpłatnie, świetnie bawilismy się w barze Karaoke i w dyskotece obok, gdzie wejścia i napoje dla gości TAFOUKTa serwują gratis!!!!!!!!!! Hotel w samym centrum i przy plaży a co najważniejsze ma własne leżaki. Podróżuje od 17 lat, ale tem wyjazd zrobił nam mmnie piorunujące wrażenie. Polecam serdecznie. Jesli ktoś ma ochotę na zdjecia proszę o maila. SKY CLUB ma ten hotel w zupełnie przyzwoitej cenie, przy jego standardzie i serwisie warto zainwestowac w wyjazd do Maroka :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka