Dodaj do ulubionych

Kupię perfumy Solliden for her

01.07.10, 15:20
ma ktoś jeszcze ? Oczywiście w przystępnej cenie.
Obserwuj wątek
        • ignorant11 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 10:28
          ogoreczek_kiszony napisała:

> Tzn?? jakaż jest przystępna katalogowa cena?? Ostatnio na Allegro
          sprzedane
          > zostało 3 butelki po 30zł , więc cena raczej wiele nie powinna się różnić
          > nieprawdaż? Proszę o kontakt pod adresem e-mail : gompeczka33@o2.pl smile

Ja nie sprzedaje na allegro i nie widze powodu aby allegro narzucało mi
          cene, zreszta nie jestem chyba zainteresowany sprzedaza...
    • avon_ka27 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 09:29
      Hej . mam mogę Ci sprzedać solliden a nawet oddać , gdyz jest na granicy
      przydatnosci . jedyne co , to poniesiesz koszty przesyłki...no moze jeszcze na
      dobra czekolade tongue_out . z ignorantem się nie dogadasz... taki dziwaczny typ co to
      nie wysyła (ale żeby sprzedawać przeterminowane wody w cenie katalogowej to
      oporów już nie ma). Cena katalogowa tej wody to zazwyczaj 40-50zł (cena
      regularna teoretycznie 100zl, chociaż nikt by nie kupil tej wody w tej cenie! )
      • ignorant11 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 10:29
        avon_ka27 napisała:

> Hej . mam mogę Ci sprzedać solliden a nawet oddać , gdyz jest na granicy
        > przydatnosci . jedyne co , to poniesiesz koszty przesyłki...no moze
        jeszcze na
        > dobra czekolade tongue_out . z ignorantem się nie dogadasz... taki dziwaczny typ
        co to
        > nie wysyła (ale żeby sprzedawać przeterminowane wody w cenie katalogowej
        to
        > oporów już nie ma). Cena katalogowa tej wody to zazwyczaj 40-50zł (cena
        > regularna teoretycznie 100zl, chociaż nikt by nie kupil tej wody w tej
        cenie! )

Ty mozesz oczywiscie oddawac i za darmo a nawet dopłacac, a ja nie muszesmile)
        • avon_ka27 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 11:20
          I dlatego wyszłam z pomocą pytającej , bo jak już zobaczyłam ,ze napisałeś ,ze
          je posiadasz to z miejsca wiedziałam o co chodzi... mam sollideny , super fajnie
          , sprzedam Ci je... babka sie napali ...a ty ... sprzedam Ci je ,ale masz
          przyjechać do Wrocławia i odebrać osobiście ... jakiś zbok czy co ?? Albo
          nieumiejętność korzystania z Poczty polskiej ? temat uważam za zamknięty .
          ogoreczku daj na priv namiary do siebie , wyślę Ci te perfumy . Nówki w kartoniku.
          • ignorant11 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 16:42
            avon_ka27 napisała:

> I dlatego wyszłam z pomocą pytającej , bo jak już zobaczyłam ,ze
            napisałeś ,ze
            > je posiadasz to z miejsca wiedziałam o co chodzi... mam sollideny ,
            super fajni
            > e
            > , sprzedam Ci je... babka sie napali ...a ty ... sprzedam Ci je ,ale masz
            > przyjechać do Wrocławia i odebrać osobiście ... jakiś zbok czy co ??

Nie obrazaj mnie bo nie masz do tego najmniejszego prawa!
            Albo
            > nieumiejętność korzystania z Poczty polskiej ? temat uważam za
            zamknięty .
            > ogoreczku daj na priv namiary do siebie , wyślę Ci te perfumy . Nówki w
            kartoni
            > ku.

?????????????

A po co mam wysyłac???

Nie wysyłam bo nie i juz!

Nie pouczaj mnie co mam robic, bo Ty mozesz oczywiscie wysyłac nawet
            kurierem pocztexem dhl.., a nawet zawozic osobiscie na drugi koniec nie
            tylko Polski ale i swiata... i robic co tylko Ci sie podoba nawet takie
            rzeczy, które ja uwazam za dziwaczne...
            • avon_ka27 Re: Kupię perfumy Solliden for her 07.07.10, 19:23
              Na siłę chcesz się spotykać z dziewczynami ?? taki fetysz ? lubisz popatrzeć na
              babki ?? bo innego wytłumaczenia nie mam , skoro każda by pokryła koszty
              przesyłki i fatygi . Dla mnie spotkanie z podejrzanym typkiem (dla mnie każdy w
              internecie jest podejrzany)znanym tylko z dziwacznych opinii wygłaszanych na
              forum jest co najmniej ryzykowne . Wyznaje zasadę : Nigdy nie wiesz kto jest po
              drugiej stronie . I jest to najbardziej racjonalna z postaw . Pozdrawiam
              • ignorant11 Re: Kupię perfumy Solliden for her 08.07.10, 06:47
                avon_ka27 napisała:

> Na siłę chcesz się spotykać z dziewczynami ?? taki fetysz ? lubisz
                popatrzeć na
                > babki ?? bo innego wytłumaczenia nie mam , skoro każda by pokryła koszty
                > przesyłki i fatygi . Dla mnie spotkanie z podejrzanym typkiem (dla mnie
                każdy w
                > internecie jest podejrzany)znanym tylko z dziwacznych opinii
                wygłaszanych na
                > forum jest co najmniej ryzykowne . Wyznaje zasadę : Nigdy nie wiesz kto
                jest po
                > drugiej stronie . I jest to najbardziej racjonalna z postaw . Pozdrawiam

Sława!

Widze ze masz chora wyobraxnie...

A z dziewczynami spotykam sie ciagle- mam ponad 2 tys KOnsultantek w Mojej
                Grupie...

Tak ze tych spotkań mam nawet w nadmiarze.

A TY skoro nie masz nic powiedzenia, poza wybitnie dziwacznymi opiniami to
                lepiej sie nie wypowiadaj zanim nie przemyslisz swoich rewelacji.

Wyraźnie szukasz zaczepki a pozatem sam Twój nick jest bardzo podejrzany
                szczególnie na tym forum.

Forum Słowiańskie
                gg 1728585
            • jolunia01 Re: Kupię perfumy Solliden for her 09.07.10, 09:28
              ignorant11 napisał:

> ... Nie wysyłam bo nie i juz!...

I to jest słuszna metodologia.
              Jeśli ktoś BARDZO chce kupić coś, na czym mu zależy i domaga się,
              aby sprzedający rozstał się z towarem ze stratą, to dziwna postawa.
              Poza tym akurat autorka wątku nie budzi u mnie ciepłych uczuć, bo
              odpowiedziałam na jej poszukiwania Nomadic w grudniu (wątek o
              wycofanych zapachach) i po krótkiej korespondencji mailowej, kiedy
              podałam numer konta do zapłaty, kontakt się urwał, mimo że
              oferowałam te zapachy po atrakcyjnej wyprzedazowej cenie dla
              konsultanta. Nie wiem czy aby nie oczekiwała prezentu.
              • ignorant11 Re: Kupię perfumy Solliden for her 09.07.10, 15:35
                jolunia01 napisała:

> ignorant11 napisał:
                >
                > > ... Nie wysyłam bo nie i juz!...
                >
                > I to jest słuszna metodologia.
                > Jeśli ktoś BARDZO chce kupić coś, na czym mu zależy i domaga się,
                > aby sprzedający rozstał się z towarem ze stratą, to dziwna postawa.
                > Poza tym akurat autorka wątku nie budzi u mnie ciepłych uczuć, bo
                > odpowiedziałam na jej poszukiwania Nomadic w grudniu (wątek o
                > wycofanych zapachach) i po krótkiej korespondencji mailowej, kiedy
                > podałam numer konta do zapłaty, kontakt się urwał, mimo że
                > oferowałam te zapachy po atrakcyjnej wyprzedazowej cenie dla
                > konsultanta. Nie wiem czy aby nie oczekiwała prezentu.
                >

Sława!

smile)
                Zupełnie nie rozumiem dlaczego ktokolwiek mialby mi narzucac i cene
                i forme sprzedazy???

A na dodatek obrazac mnie?

NB Jako podstawe metodyki odradzam swoim Konsultom wszelkie zabawy z
                wysyłaniem produktów.

Za dzuo roboty i zbyt kosztowne.

Przeciwnie Klientów nalezy miec w bezposrednim zasiegu "wzrokowym"
                lub nawet prawie "dotykowym" a oczywiscie zaposponsorowac Nowa
                Konsultantke moze nawet online i az w Chile, jesli o 500km byłoby
                komus za blisko...
                smile)

Forum Słowiańskie
                gg 1728585

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka