Dodaj do ulubionych

Maseczka toffi

11.12.05, 13:09
Rewelacja - pachnie toffi czyli niezmiernie smakowicie i spełnia swoje
funkcje również znakomicie - doskonale wygładza i nawilża .
Kupujcie jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.
Obserwuj wątek
    • zetmka Re: Maseczka toffi 12.12.05, 10:23
      Zapach rewelacyjny, utrzymuje się nawet pózniej na skórze twarzy. Ale przy
      pierwszym użyciu bardzo piekła mnie skóra, ale potem objawy mineły i mogę już
      jej używac.
      • 1szylider Re: Maseczka toffi 12.12.05, 12:38
        zetmka napisała:

> Zapach rewelacyjny, utrzymuje się nawet pózniej na skórze twarzy. Ale przy
        > pierwszym użyciu bardzo piekła mnie skóra, ale potem objawy mineły i mogę już
        > jej używac.

Witam!

To objaw normalny przy cerze suchej,ze ponałozeniu kremu, maseczki wystepuje
        pieczenie.

Po prostu gwałtownie reaguje skora, cieszy sie,ze cos wreszcie dostała...

Klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
        Pozdrawiam i zapraszam! gg172 85 85
        • magda-fl Re: Maseczka toffi 12.12.05, 13:27
          1szylider napisał:

> Witam!
          >
          > To objaw normalny przy cerze suchej,ze ponałozeniu kremu, maseczki wystepuje
          > pieczenie.
          >
          > Po prostu gwałtownie reaguje skora, cieszy sie,ze cos wreszcie dostała...
          >
          > Klinij tu:MLM, biznespo godzinach...
          > Pozdrawiam i zapraszam! gg172 85 85

Taaaa... Zwłaszcza jak jest to alcohol denat. -który w tej maseczce występuję.
          I mnie jak na razie też szczypie, a cerę mam w dobrej formie, wcale nie przesuszoną.
          • 1szylider Re: Maseczka toffi 12.12.05, 13:35
            magda-fl napisała:

> 1szylider napisał:
            >
            > > Witam!
            > >
            > > To objaw normalny przy cerze suchej,ze ponałozeniu kremu, maseczki wystep
            > uje
            > > pieczenie.
            > >
            > > Po prostu gwałtownie reaguje skora, cieszy sie,ze cos wreszcie dostała...
            > >
            > > Klinij tu:MLM, biznespo godzinach...
            > > Pozdrawiam i zapraszam! gg172 85 85
            >
            > Taaaa... Zwłaszcza jak jest to alcohol denat. -który w tej maseczce występuję.

+++Skoro jest to dobrze, ze jest skoro ma byc.

> I mnie jak na razie też szczypie, a cerę mam w dobrej formie, wcale nie
            przesus
            > zoną.
            +++Nie wierze.., a objawy ustepuja po powrocie do optymalnego poziomu wilgoci.

Witam!
            • magda-fl Re: Maseczka toffi 12.12.05, 13:52
              1szylider napisał:

> magda-fl napisała:
              >
              > > 1szylider napisał:
              > >
              > > Taaaa... Zwłaszcza jak jest to alcohol denat. -który w tej maseczce wystę
              > puję.
              >
              > +++Skoro jest to dobrze, ze jest skoro ma byc.

Nie wiem czy to dobrze, że w maseczce, która ma nawilżać i wygładzać jest
              alkohol, który z kolei lubi drażnić i wysuszać.

> > I mnie jak na razie też szczypie, a cerę mam w dobrej formie, wcale nie
              > przesus
              > > zoną.
              > +++Nie wierze.., a objawy ustepuja po powrocie do optymalnego poziomu wilgoci.

To uwierz. Używam też innych nawilżających maseczek i one jakoś mnie nie
              szczypią, a ta tak. A te ine alkoholu nie zawierają... Przypadek??
              • zetmka Re: Maseczka toffi 12.12.05, 14:17
                Nie wiem co mogło byc przyczyna szczypania twarzy podczas uzycia tej maseczki
                ale przy innych nie odczuwałam takiego dyskomfortu, zrobię sobie ją dzisiaj i
                zobaczymy, czy szczypie czy nie....
              • 1szylider Re: Maseczka toffi 12.12.05, 14:20
                magda-fl napisała:

> 1szylider napisał:
                >
                > > magda-fl napisała:
                > >
                > > > 1szylider napisał:
                > > >
                > > > Taaaa... Zwłaszcza jak jest to alcohol denat. -który w tej maseczce
                > wystę
                > > puję.
                > >
                > > +++Skoro jest to dobrze, ze jest skoro ma byc.
                >
                > Nie wiem czy to dobrze, że w maseczce, która ma nawilżać i wygładzać jest
                > alkohol, który z kolei lubi drażnić i wysuszać.

+++A kto Ci tk powiedział?
                >
                >
                > > > I mnie jak na razie też szczypie, a cerę mam w dobrej formie, wcale
                > nie
                > > przesus
                > > > zoną.
                > > +++Nie wierze.., a objawy ustepuja po powrocie do optymalnego poziomu wil
                > goci.
                >
                >
                > To uwierz. Używam też innych nawilżających maseczek i one jakoś mnie nie
                > szczypią, a ta tak. A te ine alkoholu nie zawierają... Przypadek??

+++Skoro lepiej wiesz od Oriflame jak zrobic maseczke nawilżająca, to ja zrób,
                gdy uwazasz,ze inne sa lepsze to uzywaj innych, bo my wiemy co dobre...

Skoro uważasz,że piszemy nieprawdę to nie dyskutuj z nami.

Skoro nie lubisz alkoholu to przejdź na islam itp, itd...
                • komorka25 Re: Maseczka toffi 12.12.05, 17:44
                  1szylider napisał:

>crying...)
                  > > To uwierz. Używam też innych nawilżających maseczek i one jakoś mnie nie
                  > > szczypią, a ta tak. A te ine alkoholu nie zawierają... Przypadek??
                  >
                  > +++Skoro lepiej wiesz od Oriflame jak zrobic maseczke nawilżająca, to ja
                  zrób, gdy uwazasz,ze inne sa lepsze to uzywaj innych, bo my wiemy co dobre...
                  > Skoro uważasz,że piszemy nieprawdę to nie dyskutuj z nami.
                  > Skoro nie lubisz alkoholu to przejdź na islam itp, itd...

Opanuj się człowieku. Przeczytaj sobie skład tej maseczki i przestań się
                  rzucać. Prawdą jest, że maseczka zawiera alkohol denaturowany. Niezaprzeczalną
                  prawdą jest też, że alkohol wysusza skórę. Jedyne kwestie do dyskusji to - moim
                  zdaniem - takie, ile jest tego alkoholu i czy taka ilość rzeczywiście może
                  wysuszać.
                  Odczucie pieczenia, nawet jeśli subiektywne, każdy ma prawo mieć. A Ty, jako
                  rycerz Oriflame, powinieneś mieć na uwadze, że "Satysfakcja gwarantowana".
                  Szkoda tylko, że nie można mieć satysfakcji z rzeczowej wymiany informacji, w
                  która wcinasz się ze swoimi ocenami i brakiem taktu.
                  >
                  • albicilla Re: Maseczka toffi 12.12.05, 18:18
                    Przez chwilę nie miałam wrażenia pieczenia czy przesuszenia.
                    Przyznam się do jednego - nie czytam składów kosmetyków - zwracam uwagę na
                    reakcje mojego ciała , mojej skóry.
                    Po maseczce i nałożonym kremie , tak jak pisłam wcześniej - skóra jest miękka i
                    delikatna - z przyjemnościa jej dotykam .
                    Mąż potwierdził moje wrażenie - bo też przez chwilę myślałam, że chciałam żeby
                    taka była więc wydaje mi się ,ze jest.

Może to sugestia - wyczytam,że alkohol , wiem że powinien wysuszać - to wysusza
                    i szczypie .
                    • ignorant11 Re: Maseczka toffi 12.12.05, 18:36
                      albicilla napisała:

> Przez chwilę nie miałam wrażenia pieczenia czy przesuszenia.
                      > Przyznam się do jednego - nie czytam składów kosmetyków - zwracam uwagę na
                      > reakcje mojego ciała , mojej skóry.
                      > Po maseczce i nałożonym kremie , tak jak pisłam wcześniej - skóra jest miękka
                      i
                      >
                      > delikatna - z przyjemnościa jej dotykam .
                      > Mąż potwierdził moje wrażenie - bo też przez chwilę myślałam, że chciałam
                      żeby
                      > taka była więc wydaje mi się ,ze jest.
                      >
                      > Może to sugestia - wyczytam,że alkohol , wiem że powinien wysuszać - to
                      wysusza
                      >
                      > i szczypie .
                      +++Ale szczypie dopiero 70% alkohol, a w stęzeniu nizszym moze wąłsnie być
                      uzyty w celu wiązania wody.

Zreszta nie jest jedynym skladnikiem, ale tylko jednym wielu.
                      ]
                      Skoro ktos PT Autorytrty z oriflame uznały,ze ma byc alkohol to ma byc i tyle.

Myśle,że zamiast bawić się w domorosłych krytyków składu, lepiej jest oceniac
                      produkt po efektach w mysl biblijnego "poznawania drzewa po owocach", a nie
                      ingerowanie w proces projektowania produktu...
                  • ignorant11 Re: Maseczka toffi 12.12.05, 18:29
                    komorka25 napisał:

> 1szylider napisał:
                    >
                    > >crying...)
                    > > > To uwierz. Używam też innych nawilżających maseczek i one jakoś mni
                    > e nie
                    > > > szczypią, a ta tak. A te ine alkoholu nie zawierają... Przypadek??
                    > >
                    > > +++Skoro lepiej wiesz od Oriflame jak zrobic maseczke nawilżająca, to ja
                    > zrób, gdy uwazasz,ze inne sa lepsze to uzywaj innych, bo my wiemy co dobre...
                    > > Skoro uważasz,że piszemy nieprawdę to nie dyskutuj z nami.
                    > > Skoro nie lubisz alkoholu to przejdź na islam itp, itd...
                    >
                    > Opanuj się człowieku. Przeczytaj sobie skład tej maseczki i przestań się
                    > rzucać. Prawdą jest, że maseczka zawiera alkohol denaturowany.
                    Niezaprzeczalną
                    > prawdą jest też, że alkohol wysusza skórę.

+++A komu wysusza, moze nawilzą wiąząc wode????????
                    Jedyne kwestie do dyskusji to - moim
                    >
                    > zdaniem - takie, ile jest tego alkoholu i czy taka ilość rzeczywiście może
                    > wysuszać.

+++No właśnie, ale o tym zespoły naukowe Oriflame chyba wiedza lepiej od
                    amatorów????

> Odczucie pieczenia, nawet jeśli subiektywne, każdy ma prawo mieć.
                    +++To o tym pisałem...

A Ty, jako
                    > rycerz Oriflame, powinieneś mieć na uwadze, że "Satysfakcja gwarantowana".
                    > Szkoda tylko, że nie można mieć satysfakcji z rzeczowej wymiany informacji, w
                    > która wcinasz się ze swoimi ocenami i brakiem taktu.

+++Brakiem taktu???????/
                    jezeli maseczka jest "zła" to niech ją zwraca i ma wtedy gwarancje satysfakcji.

tylko niech nie poucza renomowanej firmy czy alkohol może być uzyty w maseczce
                    nawilżającej i że alkohol szczypie, bo spodziewam sie,ze jest tam moze nawet i
                    cale 1% alkoholu i napewno po to aby szczypal, ale spełniął swoja wazna
                    funkcje...

A jaka funkcje moze spelniac w tej maseczce ja nie potrafię sie domysleć...

> >
                    • asiek_asiekowaty A gdzie tam jest toffi? 12.12.05, 18:42
                      Bo czytam sklad i nie widze. Moze to tylko ma pachniec toffi? Akohol jest po
                      parabenach, iwec na pewno jest go mniej niz 1%, moze rowniez sluzy tu do
                      konserwacji, nie wydaje mi sie w kazdym razie, zeby on mial podrazniac.
                      Natomiast zauwazylam, ze jak mam podrazniona skore i chce ja "naprawic", to
                      najbardziej szczypie, keidy naloze intensywnie nawilzajacy krem.
                      • ignorant11 Re: A gdzie tam jest toffi? 12.12.05, 19:44
                        asiek_asiekowaty napisała:

> Bo czytam sklad i nie widze. Moze to tylko ma pachniec toffi?
                        ++A co to jest toffi? Zapewne tam gdzie sa fragransesmile))
                        Akohol jest po
                        > parabenach, iwec na pewno jest go mniej niz 1%, moze rowniez sluzy tu do
                        > konserwacji, nie wydaje mi sie w kazdym razie, zeby on mial podrazniac.
                        +++Trudno pwioedziec do czego sluzy, trzeba byc chemikiem organikiem,
                        farmaceuta, kosmetologiem...

Na jakiej podstawie twierdzisz że jest ponizej 1% ( ja strzelilem intuicyjnie),
                        bo firmy kosmetycne nie podaja skladu jak aptekarze naważek. A kolejnośc moze
                        byc przypadkowa lub wynikac z dowolnego klucza firmowego. Nie ma chyba jakiegos
                        standartu????

> Natomiast zauwazylam, ze jak mam podrazniona skore i chce ja "naprawic", to
                        > najbardziej szczypie, keidy naloze intensywnie nawilzajacy krem.
                        ++Polej zwykla woda na uszkodzona skóre też będzie szczypało...
                        smile)

Sława!
                        Pozdrawiam i zapraszam na:
                        Forum Słowiańskie
                        • gudz666 Re: A gdzie tam jest toffi? 12.12.05, 19:48
                          > bo firmy kosmetycne nie podaja skladu jak aptekarze naważek. A kolejnośc moze
                          > byc przypadkowa lub wynikac z dowolnego klucza firmowego. Nie ma chyba jakiegos
                          >
                          > standartu????

jest standard,że skladniki mają być od tego,którego jest najwięcej(zazwyczaj woda) do tego,którego jest najmniej.skladniki występujące po zapachu(parfum)występują w nimiej niz 1%
                    • komorka25 Re: Maseczka toffi 12.12.05, 21:00
                      ignorant11 napisał:

> komorka25 napisał:
                      > > 1szylider napisał:
                      +++Skoro lepiej wiesz od Oriflame jak zrobic maseczke nawilżająca,
                      > to ja zrób, gdy uwazasz,ze inne sa lepsze to uzywaj innych, bo my wiemy co
                      dobre...
                      >crying...)>

> A Ty, jako rycerz Oriflame, powinieneś mieć na uwadze, że "Satysfakcja
                      gwarantowana". Szkoda tylko, że nie można mieć satysfakcji z rzeczowej wymiany
                      informacji, w która wcinasz się ze swoimi ocenami i brakiem taktu.
                      >
                      > +++Brakiem taktu???????/

Niestety tak. Nie jest elegancko "naskakiwać" z góry na wszystkich, którzy
                      odważą się skrytykować Oriflame. Spróbuj może dac ludziom szansę na spokojną
                      wymianę poglądów, nawet sprzecznych z Twoimi.

>jezeli maseczka jest "zła" to niech ją zwraca i ma wtedy gwarancje satysfakcji.
                      tylko niech nie poucza renomowanej firmy czy alkohol może być uzyty w maseczce
                      nawilżającej (...)

W postach w tym wątku nie zauważyłam oceny "dobra" czy "zła", a tylko
                      informacje o odczuciach. I nikt nie pouczał "renomowanej firmy" o cdzymkolwiek,
                      a tylko próbowano dojśc przyczyny takich odczuć, jak opisywane.
                • magda-fl Re: Maseczka toffi 14.12.05, 22:57
                  > 1szylider napisał:
                  >
                  >Skoro lepiej wiesz od Oriflame jak zrobic maseczke nawilżająca, to ja zrób,
                  > gdy uwazasz,ze inne sa lepsze to uzywaj innych, bo my wiemy co dobre...
                  >
                  > Skoro uważasz,że piszemy nieprawdę to nie dyskutuj z nami.
                  >
                  > Skoro nie lubisz alkoholu to przejdź na islam itp, itd...

Kto powiedział, że lepiej wiem, jak zrobić maseczkę nawilżającą??
                  Napisałam tylko, że nie podoba mi się alcohol denat. w składzie i już. A wiem z
                  wiarygodnych dla mnie źródeł (czytaj od osób które się naprawdę znają na
                  kosmetyce, kosmetykach i ich składach), że tego alkoholu należy się wystrzegać.
                  Zresztą moje osobiste doświadczenia z kosmetykami zawierającymi go potwierdzają
                  tylko, że dobrze to on na skórę nie działa.

Kto powiedział, że piszecie (swoją drogą o kim mówisz poza sobą?) nieprawdę?
                  Nie podoba mi się tylko, że wciskasz ludziom kity o tym, jak to skóra się cieszy
                  z faktu, że dostała maseczkę i swą radość wyraża szczypaniem. Przecież to
                  śmieszne... A jeśli nawet byłaby to prawda, to wychodziłoby na to, że większość
                  kosmetyków jest nieskutecznych skoro nie wywołują szczypania.
                  Nie podoba mi się też, że nie można wyrazić niepochlebnej opinii o jakimś
                  produkcie, żeby nie zostać zjechanym przez Ciebie. Nikt inny tak nie atakuje,
                  nie broni tak zaciekle Oriflame, jak Ty.

Kto powiedział, że nie lubię alkoholu? Lubię, ale nie w kosmetykach wink I nie
                  rozumiem Twoich sugestii przejścia na islam... Co to ma do rzeczy?? Mówimy o
                  maseczce!

albicilla napisała:
                  > Może to sugestia - wyczytam,że alkohol , wiem że powinien wysuszać - to wysusza
                  >
                  > i szczypie .
                  To żadna sugestia. Najpierw nałożyłam maseczkę na twarz i dopiero jak odczułam
                  szczypanie zainteresowałam się składem. Wcześniej tylko rzuciłam na niego okiem
                  w BR, ale to było ze 2 tygodnie przed zamówieniem i nie pamiętałam, że siedzi
                  tam alcohol denat. Pamiętałam tylko, że nie doszukałam się w tej maseczce
                  żadnych potencjalnych zapychaczy, nic więcej. No i nigdzie nie napisałam, że ta
                  maseczka wysusza...

ignorant11 napisał:
                  > Myśle,że zamiast bawić się w domorosłych krytyków składu, lepiej jest oceniac
                  > produkt po efektach w mysl biblijnego "poznawania drzewa po owocach", a nie
                  > ingerowanie w proces projektowania produktu...
                  Akurat dla mnie bawienie się w domorosłego krytyka składu, jak to nazywasz, to
                  konieczność. Mam już dość doprowadzania cery do ładu i składu czasem nawet po
                  jednokrotnym użyciu jakiegoś kremu czy maseczki. Lepiej poobserwować trochę
                  reakcje skóry i poczytać składy, żeby potem dobrze dobrać kosmetyki. I wcale nie
                  oceniam kosmetyków tylko po ich zawartości. Po zawartości wybieram, a oceniam po
                  działaniu.

I jeszcze jedna luźna uwaga na koniec.
                  Co do zawartości alcohol denat. w składzie - wiem, że jest go mało, bo jak już
                  wspomniała asiek występuje na ostatnim miejscu składu, i to jeszcze po zapachu.
                  Ale jednak jest. I jednak coś mnie w tej maseczce podszczypuję (i nie tylko mnie
                  z tego, co widzę). Nie mówię, że jest to nie do wytrzymania, tylko zauważam
                  fakt, a Wy tu igły z widły robicie. Maseczka mi się podoba, co więcej służy
                  mojej cerze i mimo tego podszczypywania przymierzam się do zakupu drugiej tubki.
                  Także nie nadintepretujcie moich słów, nie wyciągajcie za mnie wniosków i nie
                  mówcie mi co mam robić.
    • justa_79 Re: Maseczka toffi 21.12.05, 23:55
      maseczka jest po prostu świetna - spodziewałam się, że ona będzie tylko ładnie
      pachnieć wink a ona pachnie przepięknie, czyste, smakowite toffi. a do tego
      jeszcze działa, efekty są widoczne - skóra jędrna, gładka, dobrze nawilżona i
      odżywiona, prawie jak po kremie smile po zmyciu zostaje jakby na skórze taka
      kremowa warstwa i skóra nie jest tak ściągnięta jak po myciu twarzy. jednak
      trochę mnie szczypała i skóra była w niektórych miejscach zaczerwieniona.
      • 1szylider Re: Maseczka toffi 22.12.05, 10:43
        justa_79 napisała:

> maseczka jest po prostu świetna - spodziewałam się, że ona będzie tylko
        ładnie
        > pachnieć wink a ona pachnie przepięknie, czyste, smakowite toffi. a do tego
        > jeszcze działa, efekty są widoczne - skóra jędrna, gładka, dobrze nawilżona i
        > odżywiona, prawie jak po kremie smile po zmyciu zostaje jakby na skórze taka
        > kremowa warstwa i skóra nie jest tak ściągnięta jak po myciu twarzy. jednak
        > trochę mnie szczypała i skóra była w niektórych miejscach zaczerwieniona.

Witam!

Taka reakcja, gdy jest umiarkowanie słaba, to jest dowodem, że produkt działa i
        że twoja skóra walsnie jej potrzebowała.

Zapewne Twoja cera była sucha.

Owe szczypanie mozna porównać do znanego zjawiska gdy np masz uszkodzona skórę,
        wtedy nawet woda wodociagowa szczypie, lub do działań złosliwych sanitariuszy
        wobec hipochadryków, którzy robia wtedy zastrzyk z czystej aqua destilata,
        która gwaltownie wchlaniając sie daje ten efekt szczypania. NB do zastrzyków
        jako rozpuszczalnika uzywa sie naogół roztworu fizjologicznego czyli wody
        posolonej oczywi "strasznymi chemikaliami" jak sodium chloride ( natrii
        chloratum), własnie oby wyeliminowac owe szczypanie...

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka