Dodaj do ulubionych

próbki - klasa biznes

10.01.07, 11:01
W klasie biznes wszystkie próbki podobno są po 50gr. Niestety nie dotyczy to
olejku w kapsułkach Time Reversing oraz nowego Opitmals Radiance. Kosztują
one po 2 i po 3 zł za 1 sztukę!!! Chyba zwariowali, że po tyle będe kupować 1
próbkę! To wychodzi drożej niż 1 sztuka z całego opakowania! No i łamią
przywileje klasu Biznes. Wkurzyłam się naprawdę sad
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: próbki - klasa biznes 10.01.07, 13:39
      nie powinno być takich wyjątków sad
      • uliflejm Re: próbki - klasa biznes 10.01.07, 15:06
        Ja mam to samo (zauwazyłam to dopiero jak Ancia19 zwróciła uwagę) na fakturze z
        12 grudnia mam 2 próbki serum Radiance Energy które kosztowały mnie 8zł - to
        skandal (a katalog wczesniej tez byłam w klasie biznas)
        • ancia19 Re: próbki - klasa biznes 10.01.07, 19:16
          no właśnie ja mam taką samą sytuację, chciałam pokupować próbki kolażenkom,
          żeby zachęcić je do zakupu, a tutaj taki zonk sad
    • oriflamewroclaw Re: próbki - klasa biznes 11.01.07, 16:08
      ale masz za nie punkty
      • uliflejm Re: próbki - klasa biznes 11.01.07, 19:17
        tak mam 1 pp z każdą kapsułkę
        • albicilla Re: próbki - klasa biznes 11.01.07, 21:28
          a za kazdą inną próbkę punktow nie ma , więc należy, moim zdaniem, podchodzić
          do pewnych "odkryć" spokojnie , przeanalizowac a potem dopiero w krzyk.
          • uliflejm Re: próbki - klasa biznes 11.01.07, 21:50
            to dlaczego nikt nie informuje że te akurat próbki są nadzwyczajne i trzeba sie
            od nich trzymac z daleka w tym konkretnym katalogu
            • anetka_m1 Re: próbki - klasa biznes 11.01.07, 22:08
              Własnie, powinno być info, że to tyle kosztuje i nie podlega regułom klasy
              biznes. To też sie szarpneli 1pp... Kupiłam 10 tych probek dla moich dobrych
              klientek i masz teraz babo placek... Wg mnie pp powinny być za wszytskie
              artykuły pomocne w sprzedazy: probki, torebki, kubki i inne
      • komorka25 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 09:28
        oriflamewroclaw napisała:

> ale masz za nie punkty

No, owszem, mam, tylko bardzo drogie. Wolałabym mieć punkty za to, co
        sprzedaję, a nie za to, co rozdaję. Niestety sprzedaż - z powodu permanentnych
        braków i fatalnej polityki firmy - bardzo mi ostatnio kuleje.

• ancia19 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 13:20
          też mi tłumaczenie, że mam 1 pp za próbkę. Mam wrażenie, że niektórym tutaj
          osobom wszystko tak cudownie pasuje... złamali prawa klasy biznes?? To
          cudownie, dostaniemy 1 pp!!! Ktoś ma czelność skrytykować Ori? Ukamienować go!!!
          Q
          • jolunia01 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 15:54
            Nie zwróciłam uwagi, że tak drogo, ale po sprawdzeniu faktury ucieszyłam się,
            że zamówiłam tylko 2 kapsułki. Swoja drogą to bardzo nie fair ze strony Ori, że
            tak nas traktuje. Katalogów już nie dostajemy, teraz próbki bardzo drogie. I co
            mi z tego punktu, skoro wystarczająco się nastarałam o punkty, żeby mieć KB. I
            nie będę się powtarzać na temat innych wpadek firmy w ostatnim czasie.
            A co do próbek - zastanawiam się, czy skoro są one takie drogie, być może ze
            wzgledu na innowacyjność, to może Ori mogłoby wprowadzić jakieś ograniczenie
            (3, 5 ileś) liczby próbek, które można by kupić po 50 gr mając przywileje KB.
            • orif.dyrektor Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 16:05
              UWAGA !!!

Informacja o promocyjnych cenach próbek znajduje się na stronie www.oriflame.pl
              w części informacje. Tam jest miejsce z informacjami dla Konsultantów odnośnie
              Klasy Biznes. Jest również informacja, że produkt, który jest miniproduktem a
              nie zwyczajna próbką nie jest objęty ofertą dla Klasy Biznes.

Informuję, że produkty wyłączone z oferty dla KB to:

9736- TR- odżywczy olejek w kapsułkach 1 szt (2pp)
              9253- O.R.E.- serum w kapsułkach 1 szt (1pp)

Proszę o zapoznanie się dokładnie z informacjami na stronie www w części dla
              Konsultantów lub w cenniku.

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy na 40 lat Oriflame Cosmetic.
              • justa_79 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 16:13
                o ile dobrze pamiętam, to przecież olejek w kapsułkach TR zawsze był droższy
                niż zwykłe próbki.
                • albicilla Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 17:17
                  Ale zawsze fajnie jest pokrzyczec i nie ważne ,ze czegos nie doczytam , coś
                  przeoczę , najważniejsze jest robienie zamętu z powodu pseudokrzywdy.
                  • ancia19 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 22:07
                    pseudokrzywdą ciężko to nazwać, ja próbek nie zamówiłam, klientki nie zamówiły
                    a ja w ten sposób sprzedałam tylko 1 opakowanie kapsułek. Kto na tym traci?
                    Raczej głównie Oriflame. A w cenniku kapsułki nie są "miniproduktami" tylko
                    normalnymi próbkami pośród innych. Z resztą śmiechu warte - miniprodukt o
                    zawartości 1 ml!!! Hahahahaha. No, ale jak widać skrytykowac Ori nie można, bo
                    jest to forum wyłącznie pochwalne wink
                    • justa_79 Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 22:23
                      podejrzewam, że z określeniem "miniprodukt" chodzi o to, że te próbki to tak
                      naprawdę nie próbki w saszetkach, tylko... normalne kapsułki - czyli część
                      normalnego produktu. widocznie firma chce uniknąć sytuacji, kiedy nikt nie
                      będzie kupował tych produktów z katalogu, a oryginalne słoiczki będą
                      uzupełniane kapsułkami kupionymi za 50 gr/szt.
                    • albicilla Re: próbki - klasa biznes 12.01.07, 23:38
                      ancia19 napisała:

> pseudokrzywdą ciężko to nazwać, ja próbek nie zamówiłam, klientki nie
                      zamówiły
                      > a ja w ten sposób sprzedałam tylko 1 opakowanie kapsułek. Kto na tym traci?
                      > Raczej głównie Oriflame. A w cenniku kapsułki nie są "miniproduktami" tylko
                      > normalnymi próbkami pośród innych. Z resztą śmiechu warte - miniprodukt o
                      > zawartości 1 ml!!! Hahahahaha. No, ale jak widać skrytykowac Ori nie można,
                      bo
                      > jest to forum wyłącznie pochwalne wink

Kochana ,przesadzasz z tym forum pochwalnym .Krytykowac mozna ,a jakze i nieraz
                      to robimy , ale Ty szukasz dziury w całym.
                      Twój problem wyniknął z niedoczytania, a firma , moim zdaniem , tak jak
                      napisała równiez Justa, broni sie przed uzupełnianiem czy zasepowaniem
                      kosmetyku , próbkami.
                      Jesli chodzi o sprawe "kto stracił" - Firma tej 'straty" nawet nie zauwazy ,
                      natomiast dla Ciebie , jak i dla mnie czy innych to jest pewna strata - to Ty
                      nie zarobiłaś.
                      Tu powtarza sie odwieczny problem - co ważniejsze - firma czy konsultant.
                      Wniosek jest 1 - firma jest jedna i funkcjonuje od 40 lat , konsultanci bywają
                      i sa rózni .Jeden jest lat 15 w Polsce , inny 11 inny 3 , a ktos tylko kilka
                      miesiecy i przestaje funkcjonowac , bo ...mu sie nie opłaci bo... bo...
                      Odchodzi , na jego miejsce wchodzi inny meteor , albo ktos rozumiejący
                      marketing i tkak to juz jest.

Ps.Wybaczcie styl mego dzisiejszego wpisu ,ale gdy tylko próbuję dopisc jakąś
                      kreseczke czy ogonek przy literce , natychmiast wywala mi całośc .
              • uliflejm Re: próbki - klasa biznes 13.01.07, 08:19
                to niech zamkną próbke kapsułki w normalnej saszetce-a nie robią jakieś
                wyróżnienia. Wtedy nie bedzie problemu
                • justa_79 Re: próbki - klasa biznes 13.01.07, 10:31
                  nie wiem, czy w przypadku olejków jest to możliwe.
                  • albicilla Re: próbki - klasa biznes 13.01.07, 10:55
                    No właśnie - jak zamknąć?
                    i
                    dlaczego zamknąć?
                    Przeciez olejek ten jest właśnie zamknięty w takiej kapsułce w kszatałcie łzy.

Zamiast marudzić ,spójrzcie na to pod kątem pozytywów - od razu sie lepiej
                    poczujecie.
                    • uliflejm Re: próbki - klasa biznes 13.01.07, 15:34
                      ja nie marudze, tylko sie dziwie dlaczego takie wyróżnienie spotkało ten
                      kosmetyk i tyle-nie obchodzi mnie że traciłam 7 zł na dwóch kapsułkach, za to
                      zyskałam 30 zł na czymś innym. tylko taka informacja o cenie próbki powinna byc
                      podana w miejscu gdzie się tego szuka czyli w cenniku w miejscu gdzie sa
                      akcesoria, a jak nie to umieścić próbke olejku w miejscu gdzie sa produkty i
                      traktować ją jako pełnowartościowy produkt a nie próbkę
                      • ancia19 Re: próbki - klasa biznes 13.01.07, 22:06
                        o i dokładnie o to chodzi!!! Najwyraźniej inni tego nie rozumieją i spychają to
                        na nasze "marudzenie", "niezrozumienie" fimy oraz na krótki staż w firmie. Ja
                        na przykład w Oriflame jestem już ósmy rok i uważam, że to dość długo. Firma
                        powinna być dla swoich Klientów (którymi konsultanci też są - nikt nie napisał
                        nigdzie, że nie można być konsultanem np. tylko dla siebie - np. ja tak głównie
                        mam - sprzedaję tylko mamie i kilku koleżankom).Wkurza mnie tutaj po prostu
                        niejasność sytuacji i tłumaczenie błędu w cenniku / ofercie biznes gdzieś tam
                        na stronie, którą nie każdy dogłębnie czyta!!! Wystarczyło próbki te umieścić
                        gdzie indziej w cenniku, lub w programie biznes napisać, że przywilej próbek po
                        50gr nie dotyczy tych konkretnych produktów. I tyle.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka