Dodaj do ulubionych

filia a testowanie kosmetyków

05.03.07, 14:45
hej

zazwyczaj zamawiam kosmetyki do domu ale jak mam jakies drugie zamowienie z katalogu z mala iloscia punktów to odbieram je w filii, nie bylam nigdy w biurze regionalnym a wiem ze tam mozna testowac kosmetyki ale jest ono na drugim koncu miasta a do filii mam blizej, tam tez sa jakies kosmetyki ale nie wiele, czy one sa do kupienia, czy moge je przetestowac?? a katalogi jesli maja stos to tez moge dokupic w filii??
Obserwuj wątek
    • albicilla Re: filia a testowanie kosmetyków 05.03.07, 15:01
      Tak , mozesz testowac i kupowac katalogi w filii.
      Ona stoi wyzej nad biurami regionalnymi i jest jednostką Oriflame , to znaczy
      pracuja tam ludzie zatrudnieni przez firmę .Biura regionalne prowadza
      konsultanci , z reguły dla swoich grup, przy okazji robiąc rózne uprzejmości
      i "uprzejmosci" innym konsultantom , spoza grupy
      • zorina Re: filia a testowanie kosmetyków 05.03.07, 15:42
        ?????

Nie spodziewałam się tego po tobie Albicillo...Czyżby znów ci ktoś dopiekł??

Po pierwsze piszesz coś, co w tym wątku jest wogóle nieporzebne i nie na temat.
        Pytanie było o testowanie kosmetyków i zakup katalogów.

A po drugie piszesz nieprawdę. Biura regionalne prowadzone są dla wszystkich
        konsultantów, i nikt nikomu nie robi łaski ani uprzejmości. Każde BR dostało od
        firmy regulamin działalności, który powinien wisieć w widocznym miejscu.
        Łamanie tego regulaminu należy zgłaszać do centrali (np na nazwisko p.Andrzeja
        Narojka) i konsekwencją tego jest zamknięcie takiego biura.

A wracając do tematu.
        Filie są placówkami firmowymi i jeśli są tam jakieś kosmetyki, to są to
        kosmetyki do testowania, bo na miejscu nie możesz nic kupić. Kiedyś nie można
        było nawet kupić katalogów, ale z tego co pisze justa, to już można.
        Biura Regionalne są prowadzone przez konsultantów i są to punkty kontaktowe
        pomiędzy firmą a konsultantami na danym terenie. Można tam złożyć zamówienie,
        zarejestrować nowego konsultanta, złożyć reklamację i przekazać wszelką
        korespondencję na koszt Oriflame, oraz odbierać zamówione paczki w określonych
        terminach. Można tam też dostać ulotki i wszelkie informacje o akcjach
        sezonowych i promocjach, jeśli takowe są. Wszystko ponadto, czyli kosmetyki do
        testowania, sprzedaż katalogów, próbek, organizacja spotkań kosmetycznych i
        szkoleń zależy tylko od inwencji i woli osoby prowadzącej, dlatego zawsze
        odwiedzając po raz pierwszy jakieś biuro, dobrze jest zapytać o takie sprawy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka