Dodaj do ulubionych

Dziwne bóle podbrzusza....:(

07.12.10, 14:47
Cześć dziewczyny.Jestem dość stałym bywalcem tego forum.Wcześniej częściej pisałam a teraz tylko czytam.
Mnie również dotknął problem niepłodności.Podstawowym problemem jest u nas czynnik męski ale teraz kiedy zrobiłam badanie hsg okazało się,że prawy jajowód jest lekko "upośledzony" czyli mam niewielkie zrosty.W czwartek 02.12 miałam iui a od około soboty mam jakieś dziwne bóle podbrzusza,takie jak na @ ale na to jest stanowczo za wcześnie.Błagam podpowiedzcie czy dzieje się coś nie tak.Mam strasznie mieszane myśli sad
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek
        • asiek334 Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 07.12.10, 18:45
          Dziewczyny nie nakręcajcie niepotrzebinie
          Zuzia, nie chce Ci odbierac nadzieji, ale jesteś dopiero 5 dni po iui tak?? Więc póki co na tym etapie taki ból niczego Ci nie powie, muszisz cierpliwie czekać. wiem,że to trudne, sama to przechodziłam. Wiem co mówie bo jestem po dwóch nieudanych iui, i wierz mi każdy ból podpowiadał mi to samo.
          • zuzka787 Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 07.12.10, 19:29
            Nie,nie ja się broń Boże nie nakręcam.Też przeszłam 2 nieudane iui i po każdej z nich kompletnie nic nie odczuwałam a teraz..... Nie wiem co o tym myśleć dlatego proszę o radę.
            Dziś jestem 6 dzień po iui.Nie wiem w jakim czasie może dojść do zapłodnienia.Wydawało mi się,że najważniejsze jest pierwszych 5 dni.Ale sama już nie wiem.Mam straszny mętlik w głowie.Co będzie to będzie i już wink
            • emi006 Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 07.12.10, 21:47
              asiek334 ma rację niepotrzebnie podsycacie i tak trudny czas oczekiwania. Ja mam za sobą 2 nieudane próby iui i za każdym razem miałam pobolewania podbrzusza i nic z tego nie wyszło nie ma co się doszukiwać objawów, natura i tak zrobi swoje czy będzie brzuszek bolał czy nie.
              Należy cierpliwie poczekać do dnia testowania wiem że to nie jest łatwe kiedy w głowie miliony myśli ale spokój i jeszcze raz spokój a wszystko będzie dobrze.
              zuzka787 trzymam kciuki za wytrwałość do dnia testowania smile
              • zuzka787 Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 07.12.10, 22:02
                Rozumiem.Nie chcę się absolutnie nakręcać bo potem można się niemile rozczarować a po co mi to.Będę cierpliwie czekać albo @ się pojawi albo nie i wtedy zrobię betę.
                Dziękuję wszystkim za miłe słowa i życzę aby Wasze bety były bardzo wysokie wink
    • ani-so Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 08.12.10, 00:10
      Po mojej pierwszej IUI prawie przez cały pierwszy tydzień bolało mnie podbrzusze - udało się, mam syna.
      Po mojej drugiej IUI podbrzusze bolało mnie w drugim tygodniu przez jakieś 2-3 dni (w pierwszym tygodniu nic a nic nie bolało) - jestem w ciąży. smile
      Życzę Ci, aby to był dobry objaw smile
      • zuzka787 Re: Dziwne bóle podbrzusza....:( 08.12.10, 11:02
        ani-so napisała:
        Po mojej pierwszej IUI prawie przez cały pierwszy tydzień bolało mnie podbrzusza- udało się, mam syna.Po mojej drugiej IUI podbrzusze bolało mnie w drugim tygodniu przez jakieś 2-3
        dni (w pierwszym tygodniu nic a nic nie bolało) - jestem w ciąży. smile
        Życzę Ci, aby to był dobry objaw :

Bardzo dziękuję za słowa otuchy.Bardzo mi to potrzebne.Nikomu nie mówię o tych bólach bo boję się zapeszyć.Bóle pojawiły się ok.3-go nie po iui i trwają do dziś.Nie jest tak przez cały czas ale często je odczuwam.
        Na początku roku miałam ivf.Drugi transfer z 1 zarodka udał się (właśnie miałam dokładnie takie same bóle podbrzusza,kłuje,ciągnie) i dlatego zasugerowałam się tym po iui.Nie wiem dokładnie jak to jest w tym przypadku.Chociaż jednym z objawów ciąży może być pobolewanie w podbrzuszu (wg.opisów ciąży w necie ).Nie dajmy się zwariować.To się okaże jak nie przyjdzie @ około 15-17.12.
        Miałabym cudowny prezent na gwiazdkę.Najcudowniejszy na świecie wink
        Wszystkim oczekującym mimo wszystko życzę wysokiej bety smile)))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka