Dodaj do ulubionych

Książka "Zajść w Ciążę" z Naszego Bociana

18.08.11, 00:34
Na Naszym Bocianie znalazłam zapowiedź dotyczącą tej książki - podobno napisanej przez polskiego lekarza, która mówi o staraniach o ciążę i leczeniu niepłodności. Czy któraś z Was coś o niej wie? Stronka książki wygląda dość dobrze, podobnie spis treści. Warto?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • nie_diabelek trochę inna książka 18.08.11, 10:31
        Ja natomiast polecam "Dziecięce Dusze" Makichen Walter. Jest to książka ukazująca zupełnie inną stronę starania się o dziecko. Mnie ta książka wzruszyła do łez i jakoś tak uspokoiła. Wiem, że wiele z Was może nie wierzyć w to, co jest tam napisane, ale warto przeczytać choćby z ciekawości.
        • niunia.n123 Re: trochę inna książka 29.08.11, 21:23
          Witam
          kupilam tą książke troche za cieżka dla mnie czułam sie jak w krainie elfów pare rozdzialów mi sie podobało i taka nutka nadzieji ze ja tez mam swoja duszyczke tylko jeszcze ona jest nie gotowa na nadejscie
    • beatriiice Re: Książka "Zajść w Ciążę" z Naszego Bociana 22.08.11, 14:42
      Mam tę książkę i kupiłabym ją jeszcze raz. szczerze wszystkim polecam, bo to kopalnia wiedzy na temat przygotowań i samego leczenia niepłodności - super rozdział o metodach zapłodnienia i interpretacja wyników. Nawet mąż znalazł coś dla siebie -o mężczyznach- i chwalił. Szczerze mówiąc to książkę tę powinni dawać na pierwszej wizycie każdej starającej się parze, mi otworzyła oczy na pewne sprawy. może komuś też się przyda..polecam.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka