Dodaj do ulubionych

Na pobudzenie pracy jajników akupunktura....

26.05.04, 12:55
Witam,

mysle, ze czesc z was moglaby tez sie udac na akupunkture jako metode, ktora
w sposob naturalny pobudza wszelkie organy do pracy i reguluje ich prace...]
Moze czesc z was moglaby z tego skorzytac...
Znam dobrego specjalsite, ale obecnie jest za granica, wiec moze na forum
homeopatia ktos wam kogos znanego poleci...
Chodzilam tez na akupunkture i sa bardzo dobre efekty....
Jeszcze mala dygresja, sa tutaj kobiety po raku podobo...Nie mozna z tej
metody korzytac po raku, bo igly moga pobudzic takze zle komorki do pracy...,
jezli takowe sa...
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: niezalog.martini Re: Na pobudzenie pracy jajników akupunktura.... IP: *.visp.energis.pl 26.05.04, 13:08
      Vecka, wyluzuj, to najwyraźniej nie jest miejsce dla Ciebie... Szkoda Twojego
      czasu na odpisywanie potem na jakieś idiotyczne zarzuty, a ja już je widzę
      oczyma wyobraźni. Jeśli komuś jest pisane, że kiedyś się zetknie z akupunkturą
      czy akupresurą, to się zetknie przy innej okazji, nie ma sensu uszczęśliwianie
      kogoś na siłę, a ja już oczyma wyobraćni widzę te komentarze... Wpisz pod tym
      postem coś bez stałego nicka, żeby adres ip był widoczny, i jednoznacznie
      będzie wiadomo, że ja to nie Ty. Zresztą, mnie na przykład wizualizacja nie
      kręcismile

• Gość: gosia Re: Na pobudzenie pracy jajników akupunktura.... IP: *.os.kn.pl 26.05.04, 21:13
      Kochana odlacz sie wreszcie z tego forum ze swoimi super metodami-
      wizualizacja,irydologia,akupunktura,spluwaniem za siebie,zakladaniem
      kosmicznego kasku w celu odswiezenia jajnikow.Wydaje mi sie, ze kobiety ,ktore
      wchodza na to forum oczekuja rzeczowej porady od dziewczyn ,ktore leczyly sie
      badz lecza na nieplodnosc.wydaje mi sie ,ze twoja dzialalnosc jest gleboko
      szkodliwa i moze zaloz nowe forum typu "czary mary" lub cos w tym
      stylu.Pozdrawiam inie oczekuje umoralniajacych odpowiedzi typu-jak cie nie
      interesuje to nie czytaj ,ale pozwol pomoc innym
      • neti87 Re: Na pobudzenie pracy jajników akupunktura.... 27.05.04, 09:32
        Mam tak samo dość wszechwiedzącej Vecki jak wiele osób na tym forum. Jej porady
        w stylu "dowiedz się najpierw co to jest akupunktura" są rozwalające. Kolesiówa
        ma monopol na wiedzę (tę tajemną też) i nie wiem jak ona to robi, że ma odwagę
        wtykać nos tam gdzie jej nikt o to nie prosi. Nie wiem czy mi się uda, ale mam
        zamiar ignorować wszystkie napisane przez nią wątki czy inne głupoty.
        Pozdrawiam!!!
    • martini_very_bianco Re: Na pobudzenie pracy jajników akupunktura.... 27.05.04, 11:39
      Włączę się, chociaż miałam sobie odupścić te bzdury.

Akupunktura jest metodą dawno już zaakceptowaną na zachodzie, a akupunkturzyści
      pracują na etatach w szpitalach. Akupunktura JEST skuteczna, choć nikt rozsądny
      się nie będzie upierał, że jest doskonałym remendium na wszystko. Z
      akupunktury, z tego, co zauważyłam jeżdżąc po świecie tu i ówdzie, wyśmiewana
      jest tylko przez polskich lekarzy. Nie jest to przytyk do Ciebie, Maretino, i
      Twojego męża, ale wielu polskich lekarzy wykazuje się żenującym brakiem wiedzy
      na temat tego, co dzieje się za granicą, i wyśmiewając metody o dawno już
      potwierdzonej naukow skuteczności są dość zabawni... Skąd posądzenia o
      naciągactwo? Przecież Vecka, z tego, co wiem, niespecjalnie ma jakiś biznes w
      tym, żeby Wam pomagać - nie ma gabinetu akupunktury.

A naskoków na Veckę się spodziewałam, choć w tym przypadku ich nie rozumiem.
      Jeśli ktoś chce Wam pomóc, to zawsze plujecie mu na rękę? Wobec tego bardzo mi
      przykro, że starałam się Wam pomóc na tyle, na ile umiałam, i wydurniając się
      tu przez kilka tygodni...

I tak Wam powiem - zachowujecie się jak stado przekupek z małomiasteczkowego
      rynku. Jeśli na przykład czyimś argumentem w dyskusji jest krytykowanie
      ortografii przeciwnika, to sorry, ale osiągacie w ten sposób poziom
      forumowiczów z onetu - z całym szacunkiem dla tych z nich, którzy wykazują
      więcej zdrowego rozsądku i ogłady w dyskusji od niektórych z Was

16%VOL
      22%VAT

• maretina martini 27.05.04, 11:43
        ja nie pisalam w tym watku, dlaczego znowu kierujesz post do mnie? nie znam sie
        na akupunkturze.daj mi swiety spokoj, mojego meza tez odpusc, on tu nie pisze
        na forum. nie jest tez ginekologiem, pracuje na gastrologii.
        amen
        • martini_very_bianco Re: martini 27.05.04, 11:48
          Haha, wiedziałam, że to napiszesz... Maretono, skończyłaś dwa kierunki, ja
          jestem w trakcie pierwszego, ale myślę, że czytać ze zrozumieniem powinni Cię
          nauczyć. Napisałam wyraźnie, że nie jest to naskok na Twojego męża, bo jeszcze
          wierzę, że są w tym kraju światli lekarze... Mam wrażenie, że Ty nie masz nic
          lepszego do roboty, tylko minitorować zawartość forum pod kątem naskoków na
          siebie i nie czytasz tego, co jest napisane, tylko to, co chcesz przeczytać.
          Pozostaje mi współczuć, bo z takim nastawieniem nie jest chyba łatwo poruszać
          się po świecie bez wkurzania się non stop...

16%VOL
          22%VAT

--
          takie tam... forum homeopatyczne
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
          • maretina Re: martini 27.05.04, 12:05
            martini lub vecko... bo teraz piszesz jak veckasmile, po prostu mam dosc, ze w
            towich watkach zawsze jestem obecna ostatnio.
            nie znam sie akupunkturze,nie mam zdania na ten temat. dlaczego zatem opisujac
            te metode wplatasz moj nick?
            nie mozesz wytrzymac?
            >
            • vecka Re: martini 27.05.04, 14:45
              Twoj maz jest gastrologiem czy jezdzi w karetce Maretino?
              Szkoda by bylo chyba marnowac wiedzy gastrologa, biorac pod uwage, ze tylu
              ludzi jest z problemami gastrologicznymi, w karetce?
              Jakos mi sie to wydaje dziwne, bo gastrologow jest jak na wage zlota...,
              a mieszkam w miescie uniwersyteckim..., gdzie jest AM.
              Twoj maz robi w karetce ludziom gastroskopie?
    • kasialu Re: Na pobudzenie pracy jajników akupunktura.... 27.05.04, 12:55
      To co napiszę jest przykre, ale prawdziwe.
      Obserwuję wątki na tym forum i straciłam szacunek dla kilku osób. Pewnie
      niektórych z Was to nie interesuje i nie zależy Wam na opinii innych, ale warto
      się zastanowić nad tym co sie pisze.
      Forum niepłodność zamieniło się w forum pretensji i wyzwisk.
      Mniemam, ze wszystkie uważamy się za osoby inteligentne, ale zaczynam w to
      wątpić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka