Dodaj do ulubionych

Usg i badanka prl i prog.

17.06.04, 20:40
Obserwuj wątek
    • kattrin1 Re: Usg i badanka prl i prog. 17.06.04, 20:50
      Sorki za szybko nacisnełam.
      Mam wielką prośbę, czy któraś z Was może mi powiedzieć, co to jest.
      Zdania lekarzy są bardzo odmienne i już sama się już zakręciłam. Może Wy mi
      pomożecie??Do innego lekarza idę dopiero 24.06 a strasznie zżera mnie ciekawość.

Słyszałam,że przy wysokiej prl progesteron jest mały. Ja miałam robione badania
      w 26dc i prl wyniosła 60,7 ng/ml (N do 17,86 ng/ml) a progesteron 13,5 (N do
      16,6 ng/ml), czy to jest straszny wynik? Dodam,że dostałam bromergon na
      obniżenie prl (biorę go od ponad 2 tyg.

Kolejne pytanko jeśli pozwolicie dotyczy usg. 5dc. i napisano: "Trzon macicy w
      tyłozgięciu o wymiarach 39x46 mm, jednorodny echogenicznie. Endometrium
      grubości 3mm, linijne. Jajniki o prawidłowej echogenności z drobnymi
      pęcherzykami. Wolny płyn (-)."
      Co oznacza takie usg, lekarz który mi je robił powiedział, ze jestem chodzącą
      naturalną antykoncepcją. Strasznie mnie to załamało, gdyż staramy się o
      dzidziusiasad( Czy to napradę tak strasznie wgląda????
      Proszę napiszcie mi coś o tych wynikach, będę bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam cieplutko, Kasia
      • Gość: iwona Re: Usg i badanka prl i prog. IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 18.06.04, 12:52
        przede wszytskim nie sluchaj lekarzy!! oni sie w wiekszosci nie znaja, czasem
        sie tylko trafi jakis madzrejszy, ale rzeczywiscie z tego co mi jest wiadomo
        nie najlpeiej jest jest tylozgiecie, pozaty jaki to dzien cylku kiedy robilas
        to badanie, bo jesli druga faza to endometrium powinno byc duzo grubsze, a
        pecherzyk powinien byc wydaje mi sie jeden dominujacy z ktorego powinnac wyjsc
        komorka jajowa po peknieciu pecherzyka , pamietaj ze ja nie jestem specem i nie
        wiem tego na 100% ale na 100% moge ci powiedziec ze natura zdecyduje o tym nie
        lekarz czy bedziesz miala dzidzi, i nie przejmujsie tym bo stres podnosi
        prolaktyne a ona powinna byc niska raczej wink
      • drozdolek Re: Usg i badanka prl i prog. 18.06.04, 13:34
        Czy Ci lekarze nie mają zajęć z psychologii. A może wtedy chodzą na wagary??!!
        Co do hormonów, toteż nie jestem ekspertem, ale gospodarkę hormonalną można
        wyregulować przez odpowiednią kurację.. Ja mam niski progesteron - więc biorę
        duphaston. A co się tyczy tyłowzgięcia macicy, to mam koleżankę z tyłowzgięciem
        i jest już w osmym miesiącu. Owszem musiała na siebie uważać a i zajscie w
        ciążę zajęło im trochę czasu (ok 9 m-cy) .. ale wszystko jest o.k.
        Głowa do gory i przede wszystkim zmień lekarza!
        • kattrin1 Re: Usg i badanka prl i prog. 18.06.04, 21:34
          Lekarz naprawdę w deche, 24.06 idę do innego na konsultacje od ponad 3 tyg.
          borę biomergon, może on pomoże.
          Dodam, ze dziekuje Ewo za testy, niestety tak jak mi pisałaś, miałam wczesne
          poronienie. właśnie ów lekarz powiedział mi,że już prawdopodobnie byłam kilka
          razy w ciąży tylko mój organizm odrzuca je, nie doprowadza do zagnieżdzenia. i
          ronię przedwcześnie nawet o tym nie widząc.
          Dzięki za podtrzymanie na duchu. Dzięki Wam nie ustaje w staraniachsmile
          Pozdrawiam Kasia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka