Dodaj do ulubionych

plemniczki!!!

08.07.04, 21:01
mam pytanko, jaka powinna być minimalna ilość plemników,żeby przystąpić do
inseminacji, a zarazem żeby nie były to wyrzucone pieniądze.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Kama Re: plemniczki!!! IP: 80.72.34.* 09.07.04, 12:32
      Nie tylko ilość jest ważna, ale również ruchliwosć i żywotność.
      Szczególnie ważne jest aby plemniczki biegły do przodu . Nam przed IUI pokazano
      nasienie już spreparowane i rzeczywiście większa ilość ,jak to określił
      lekarz "robiła dobre wrażenie" - czyli trzęsła się w miejscu , - niestety wtedy
      nie udało się . I wiesz mamy ten sam problem, teraz zamierzamy podejść drugi
      raz i się okażeczy było wart , a jak nie -to ostatnia deska ratunku, czyli
      ICSI.
      Pzdr. Kama.
        • diana2003 Re: plemniczki!!! 11.07.04, 22:40
          ostatnio badałam się u p. Koniuszewskiego na al. Racławickiej w W-wie, ale
          jeszcze się nie zastanawialiśmy gdzie spróbujemy; może tego gina znasz? lub
          innego dobrego? pozdrawiam
          • Gość: Kama Re: plemniczki!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 23:04
            Nie znam Twojego gina,ja leczę się w Novum, tam są podobno sami dobrzy
            specjaliści.Mam nadzieję,że niedługo to się potwierdzi. Cudów się nie
            spodziewam,ale przynajmniej mam świadomość,że jesteśmy w dobrych rękach.Jak
            druga IUI, się nie powiedzie,to już jesteśmy zdecydowani na ICSI.I liczę na
            dużo mrozaczków - w końcu któryś transfer musi się udać...
            Pzdr.Kama.
            P.S.
            Dzisiaj będąc w dużym supermarkecie, widziałam same kobiety w ciąży. Mam
            wrażenie ,że ich jest więcej niż tych "w nie ciąży". I już mnie to dobija,
            czuję się jakby wszystkie kobiety "mogły", a tylko ja nie.
            I to ,co dla nich jest takie naturalne - dla mnie jest nieosiągalne(jak
            narazie).
            Niby tłumaczę sobie,że przecież nie wiadomo,jak one długo się starały,a może
            też są np.po IVF lub czekały na ciążę kilka mies.lub lat, ale fakt jest
            (widocznym)faktem i to boli...

• diana2003 Re: plemniczki!!! 12.07.04, 20:44
              witam,
              ze mną jest podobnie tzn. w sklepie kobieta w ciąży, na parkingu, w parku w
              kościele gromada dzieciaków; wiesz co od jakiegoś czasu tłumacze sobie, że to
              musi być dobry znak; a jeśli chodzi o inseminacje moja połowa musisię
              podleczyć, bo mójgin powiedział, że w tej chwili szkoda nerw, pieniędzy i
              naszych nadziei.
              pozdrawiam i życzę owocnego leczenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka