Dodaj do ulubionych

Clo - czy ktoś teraz startuje razem ze mną?

16.12.12, 14:50
Rozpoczynam drugi cykl z clo. Tzn. rozpocznę, jak przyjdzie @ pojutrze, bo już wiem, że się nie udało.

Moja historia w skrócie - jedno dziecko, potem starania przez dwa lata, w międzyczasie dwa poronienia w zeszłym roku. U mnie wszystko niby ok, wszystkie badania są w porządku, u męża wyniki poniżej normy, ale jednak udało się zajść 3 razy w ciążę. W lipcu mieliśmy IUI na naturalnym cyklu, nieudana. Teraz miałam pierwszy cykl z Clo - dwa ładne pęcherzyki, które pękły. Niestety nic z tego nie wyszło.

Więc czas przymierzyć się do drugiego cyklu z Clo. Czy ktoś też z tym rusza?
Obserwuj wątek
    • kasiocha88 Re: Clo - czy ktoś teraz startuje razem ze mną? 28.12.12, 21:29
      Hey, ja też teraz startuje po raz drugi z Clo... niestety nie udało się za pierwszym razem, mimo, że były dwa piękne pęcherzyki, które pękały... No nic nie załamuje się, w końcu był to pierwszy raz z Clo... wcześniej cały rok starań i nic... ale dopiero niedawno wykryto u mnie policystyczne jajniki. Więc jeżeli rok wytrzymałam psychicznie to i teraz jeszcze trochę dam radę smile jutro mam wizytę u lekarza a od niedzieli zaczynam brać Clo. smile A Ty igus1234 kiedy zaczynasz branie Clo?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka