Dodaj do ulubionych

Szczecin-invitro NFZ 2013

• monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 16:37
      wySpanowana jestem i już do domu wróciłam. Mam nadzieję, ze borowiny zadziałały.
      Weekend mieliśmy balllllowy, mielismy rocznicę swoją i bal przebierancow. Wygraliśmy smile konkurs na strój. Ubawiliśmy się do rana, aż fazę zabrali i poszliśmy spać.
      Rozpoczal się tydzień pracy, co mile się skończyło. Na 19-go czekam na wizytę do lekarza.
      Pozdrawiam serdecznie
      Monruper
      • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 16:56
        monruper witaj ,jakaś teraz wypoczęta,odmłodzona,wyrelaksowana-tego trzeba było Wamsmile
        tęskniliśmy ,już myślałyśmy że będziesz całe życie w tych borowinachsmile
        • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 17:37
          Kiziamizia; co Ty wypisujesz? Po pierwsze: jaki rozwód? mam nadzieję, że przesadziłaś sad. Po drugie: moja deprecha wcale nie przeszła na Ciebie bo nadal ją mam sad , po trzecie: jak będziesz szukała chętnych współtowarzyszy do tego czekoladowego spa w alpach to ja chętnie smile. Mam nadzieję, że jajnik chociaż przestał Cię boleć.
          Podnawka; możesz napisać w jakim wieku Ty jesteś? Bo o wszystkich dziewczynach mam jakąś tam wyobraźnię tylko nie o Tobie. No oprócz tego, że jesteś krótkowłosa ruda wink No i powodzenia na wizycie.
          • blon-di1 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 18:09
            Czesc. A tak odnosnie swiat, to ja tez sie ich boje. Czy nie rozrycze sie przy wigilii. Wszyscy beda skladac zyczenia - spelnienia marzen, spokojnych swiat. A moim juz od dawna marzeniem jest dziecko. Kolejny juz rok za nami a u mnie ciale ta sama postka w secu...
            sad
            • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 20:21
              Hej.
              Ja ciągle w nieczasie sad

Podnawka - trzymam kciuki za Twoją fasolkę. Niech rośnie zdrowo.

Kiziumiziu - ty mi tu rozwodami nie strasz. Oby Wam się wszystko ułożyło.

To kto ma w planach podejście w styczniu? Ja, Leosia i? Ja od jutra (pojutrza, kiedy okres przyjdzie) ruszam z antykoncepcją i w styczniu kolejne podejście.
              • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 20:42
                Holliwood i ja mam zamiar w styczniu...

Kiziamizia rozwód nie przejdzie, nie ma przesłanek wink Znam się trochę na tym wink

Podnawka, będzie dobrze. Trzymam kciuki

A ja dzisiaj mam urodziny... I to chyba najgorsze urodziny w moim życiu.... Rano obudzila mnie gorączka 39 stopni, potem okazało się, że mój M musi zostać w delegacji do jutra i zamiast romantycznej kolacji samotny wieczór z gorączka i chusteczkami
                • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 21:13
                  Gatewa wszystkiego, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dzidziusia w najbliższym czasie. Jestem duchowo z Tobą, zdrówko kochana !!!!
                  Kiziamizia nosz kurde ja to Ci chyba spiore dupę na kwaśne jabłko !!! Musisz ochłonąć i z dystansem spojrzeć na tą sytuację - będzie dobrze smile
                  Monruper gratuluje i zazdroszczę brakuje mi takiego powera ja to ostatnio nic tylko kimam po kontach.
                  Podnawka trzymam kciuki za Twoją fasolcię, myśle o Was ciepło, wizytę masz w środę będzie dobrze smile
                  Ja jutro mam wizytę u mojego doktorka smile

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
                  • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 09.12.13, 23:41
                    Gatewa - 100 lat i dużo zdrowia wink No i dzidzi
                  • monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 07:31
                    Monkask pomyślności u lekarza.
                    Ja się zregenerowałam, wyprasowałam gdzie trzeba wink ale powera mi zabrali po drodze. Troszke wyeksploatowano nas, także też podsypiam. Bylismy na zajęciach adopcyjnych i mało nie usnęłam, zaraz po powrocie do domu odpłynęliśmy z M. Brakuje nam stanowczo snu, praca nas wytrąca z niego.
                    Ja też mam nadzieję w styczniu zacząć. 19.12.2013 mam wyzytę u B. smile i jestem pełna nadziei. Jak się powiedzie, to od 1-go 2014 będzie stymulacja.
                    • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 08:52
                      gatewa dołączam się do życzeń...100 lat w zdrowiu i spełnienia marzeń kiss
                      monruper fajnie że do dr.B idziesz smile
                      moje samopoczucie dzisiejsze zdeczka lepsze,praca mnie uspokaja,znaczy moje myśli potargane,bo generalnie to stresująca jest,jak to w handlu uncertain
                      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 08:59
                        flisa w nowym roku możemy jechać,tylko sponsora najpierw musimy znaleźć hehe...
                        monkask i podnawka dajcie znać jak po wizytach smile
                        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 09:01
                          Przechodzi 2 facetów obok sejmu, a tam słychać: Sto Lat! Sto Lat!
                          Jeden do drugiego:
                          - Ktoś ma chyba urodziny.
                          - Nie. Wiek emerytalny ustalają.

big_grin big_grin big_grin
                • monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 07:23
                  Gatewa nie martw się, my przyjedziemy z torbą husteczek wink
                  a serio to wszystkiego co dla Ciebie najlepsze życzę. Nie zajmuj główy bólem, spędz dzień z małym facetem smile udanej imprezki.
                  • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 10:49
                    Czescsmile
                    Gatewa Wszystkiego NajlepszegosmileŻycze Ci z całego serduszka małego skarbkasmile
                    Holliwood fajnie ze się odezwałaśsmileJa mam 4 stycznia wizytę i w drugiej połowie stycznia transfer.
                    Kurcze ja chciałabym się z Wami spotkać i pogadać tak na żywosmilepozdrowionka!
          • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:12
            flisa3 ruda z metra cięta 36 latka,szczeciniankasmile
            • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:22
              Gatewa wszystkiego najlepszego ...ale tak na pierwszy sort maluszka pięknegosmile

dziękuje dziewczyny za słowa otuchy,jutro lecę do kliniki,wcześniej badanka a koło 15 usg...już mam stresa....
              trzymam kciuki za transferowiczki -teraz na pewno się uda-no żeby kurka mol doszło do spotkania naszego smilesmilesmilemonkask a Ty robiłaś mocz,krew,glukozę w klinice?///////////////////////////
              widzę że krzaki wycięli i powróciła stara gwardii na forum,pozdrawiam wszystkie serdeczniesmile
              wczoraj byłam na oddziałowej wigilii w Santorini,żarcia fulli to takiego świątecznego,już u mnie wszyscy wiedza co i jak-muszę udusić moja dobra koleżankę bo to jej sprawka ,no i był opłatek i życzenia ....najlepsze było to że mój kolega gej złożył i tak: życzę ci byś nie wróciła po środzie do pracy -i to jest pozytywne myślenie
            • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:23
              piękny opis podnawka smile...to może wszystkie się opiszemy big_grin
              ja...wysoka,szczupła aktualnie blondynka lat 37 big_grin hihihi
              • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:29
                kiziami.zia2013 jak to pisałam to tak się uśmiałam,konkretnie nie do zdarciasmileno własnie ja tez nic nie wiem jak dziewczyny wyglądają ,co porabiają-to dlatego że te spotkanie zakulało i trzeba je wznowić ale tak konkretniesmile
                tylko wiem jak wygląda monkask-super i nawet jej rodzinasmile
                • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:39
                  Hihi to ja jestem filigranowa,malutka włosy długie,czarne.
                  • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:40
                    no fiu fiu a ile latek ?
                    • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:45
                      ja cały czas jestem bardzo za spotkaniem,tylko ze mnie słaba organizatorka,czekam na sygnał od was tongue_out
                    • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:45
                      Hihi 31 sad
                      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:49
                        leosia a czemu smutna minka prz 31 ?
                        • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:57
                          Kiziamizia bo nie dochodzi do mnie ze ten czas tak szybko leci...wydaje mi sie ze dopiero moj slub był a to juz ponad 8 lat.Niestety czasu nikt nie zatrzyma i najwazniejsze zeby zdrówko było...
                      • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 11:52
                        Ja tez jestem za spotkaniem dziewczynkismilePrzyjade chetnie nawet jeszcze przed świętami.Tylko najlepiej w tym miejscu które ostatnio proponowalyscie bo wiem jak tam dojechac hihi
                        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 12:01
                          to fajnie że reflektujecie-trzeba dopasować dzień,wiem że monkask ma zjazdy i u niej to tylko weekend,ale byłoby supersmilesmilesmile
                          jeśli chodzi o wiek wiecie kobieta czym starsza tym lepsza jak winosmilenie ma ludzi starych są za wcześnie urodzeniesmile
                          • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 12:02
                            urodzeni*
                            • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 12:07
                              no to kombinujcie dziewczynki,a ja znowu do pracy uciekam ...papaśki smile
                              • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 12:12
                                ppapapapsmile

dziewczyny podajcie termin i kiedy możemy się spotkać,liczę na Wasze propozycje-każda jest dobra byle tylko się w końcu spotkaćsmile
                              • blon-di1 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 14:20
                                Ja również przyłączam się do życzeń urodzinowy. Spełnienia tego jednego najważniejszego marzenia. smile
                                No i goràco kibicuje fasolka. hmmm... Następne święta będziecie już razem.
                                • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 16:13
                                  Babiszony zabierzcie się w ten piątek lub sobotę, olać wszelkie obowiązki i licznie przybyć na spotkanie grupy wsparcia pod hasłem " invitro NFZ Szczecin" !!!!!

Co Wy na to ?
                                  • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 16:26
                                    ja jestem zasmile

monkask gdzie robiłaś badania krwi,moczu i glukozy?
                                    • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 16:51
                                      Podnawka u siebie i kosyrzynie nad Odrą smile
                                      Fajnie że jesteś za !!!
                                      Po wizycie wszystko super maluch na 32 mm smile
                                      Kolejnie badania 20 grudnia ( pierwsze prenatalne).

Dziewczyny mobilizujcie się !!!
                                    • martyna1985 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 18:26
                                      To widzę, że ja najmłodsza...z najgorszymi wynikami amh (0,32 przed ivf)...jak widać nie wiek mówi o płodności.
                                      • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 10.12.13, 22:34
                                        Ja jestem chętna na spotkanie. Jak zawsze. Postaram się dopasować (ale only popołudnie wchodzi u mnie w grę)
                                        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 08:38
                                          no super,super poprostu sad...w piątek i sobote pracuje do 22...fantastycznie sad
                                          ale duchem będę z wami smile
                                          podnawka trzymam kciuki dziś za ciebie i krasnoludka smile

• podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 09:36
                                            krewka i sikacz oddany,jeszcze po południu chwila prawdy

kiziami.zia2013 nie dziękuję ,napisze wsio jak wrócęsmile
                                            • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 16:21
                                              nic mi w życiu nie wychodzi......sadnie ma fasolki........
                                              • monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 16:58
                                                Podnawka jak to nie ma? przecież nie znika.
                                                Nie zobaczył lekarz, a jak wyniki krwi? proszę napisz.
                                                Zasmuciłaś mnie sad ...........przytulam Cię serdecznie.
                                                monruper
                                                • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 18:48
                                                  Podnawka, jak to nie ma????????? O co chodzi???? Jak usg? Jak wyniki krwi?
                                                  • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 19:26
                                                    Cholera jasna sad. Podnawka. Aż mnie dreszcze przeszły. Udowodniłaś tylko, że faktycznie nie warto się za wcześnie cieszyć sad Wyobrażam sobie co musisz teraz przechodzić.
                                                    Nie wiem co Ci ten lekarz powiedział, ale szczerze mówiąc zaczęłam się obawiać o Twoją fasolkę już jak pisałaś wtedy o plamieniach ( to było chyba trochę późno jak na implantacyje ). Tydzień temu po wizycie już w ogóle zaczęłam się martwić jak pisałaś, że zarodka nie widać. Wpisałam wtedy ten problem w wyszukiwarkę i wyskoczyło mi coś o "pustym jaju płodowym". Nie chciałam wtedy tego wypisywać i być może niepotrzebnie Cię martwić. Ale jak widać ŻYCIE JEST BRUTALNE. Trzymaj się, jestem duchem z Tobą. No i napisz co Bączkowski powiedział.
                                                  • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 21:53
                                                    jestem w wielkiej rozpaczy....tak daleko dojść aczkolwiek blisko...gdzie ten Bóg.....monkask wcale Ci się nie dziwię że wystąpiłaś z szeregu tego zakłamanego gangu........

na usg wyszło że jest jajo płodowe ale nie ma zarodka,dokładnie puste jajo płodowe i niestety ciąża nieprawidłowa......
                                                    teraz ostawiłam luteinę,czekam na naturalne poronienie,jeśli nie to mam iść do dr i wziąć receptę na antyki które w 80% powodują krwawienie-bo normalnych poraniaczy nie może przepisać bo by się kontrola od razu zjawiła miałby pozamiatane-ostatnia ewentualność to skrobanka w szpitalu....
                                                    jeśli naturalnie będzie krwawienie,to przy następnej miesiączce można próbować w naturalnym cyklu...... a ja już mam to w dupie,już mi nie zależy....bo będzie znowu lipa i kur.... znów będę to przeżywała jak cholera...teraz jestem na uspakajających to jakoś funkcjonuję

• podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 21:55
                                                    dziękuję za wsparcie,dlatego wiecie jaka jestem racjonalistka,dalej do mnie to nie dociera że mogło wyjść od razu że nie i inaczej się to odczuwa ....
                                                    jeśli chodzi o info to ja tez czytałam ,tylko liczyłam że 1 % to nie mnie dotyczy......sad sad crying
                                                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 22:04
                                                    weszłam z pracy od razu na forum a tu taki dramat sad...nawet nie wiem co mam napisać podnawka,nie mam słów ,żeby cię pocieszyć,cholernie to niesprawiedliwe sad
                                                    odezwe sie jutro ...przytulam kiss
                                                  • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 22:14
                                                    Podnawka; to okropne co piszesz. Mam nadzieję, że masz porządne wsparcie. Dobrze, że się wspomagasz prochami. Mi tego brakowało, choć to była inna sytuacja.
                                                  • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 22:42
                                                    Podnawka !!!! Każde niepowodzenie napędza człowieka do dalszej walki, zobaczysz chęć bycia matką pozwoli Ci znieść wszystko, sięgnąć psychicznego i emocjonalnego dna, lecz nie pozwoli Ci zrezygnować. Tak było z nami mój M dosłownie mnie opie...ł bym przestała wyć i zabrała się za kolejny etap i tak ciagle, aż tu nagle za piątym razem udało się. To co dziś Ciebie spotkało jest niewyobrażalną tragedią współczuje Ci z całego serca i nie pozwolę byś popadła w depresje i prochy daj sobie pare dni na beczenie, a potem wytrzyj nos i szykuj się do walki, która nie jest łatwa jak wiesz ale cel jest zacny. Przytulam Cię mocno i pamiętaj gdybys coś potrzebowała możesz na mnie liczyć. Śpij
    • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 22:02
      wyniki z krwi były prawidłowe,nie ma sensu nawet bhcg robić bo dr powiedział że będzie nawet 20 tys wynik to i tak nie ma co ,bo tak bywa.....
      powiedział że mu przykro i żeby teraz wszystko naturalnie się zrobiło i przystąpić do następnej próby z mrozaków......
      • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 11.12.13, 22:55
        Podnawko - bardzo mi przykro. Trzymaj się. Dobrze, że czekają na Ciebie mrozaki
        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 09:03
          monkask ty aż pięć razy podchodziłaś ? myślałam ,że trzy uncertain ,wiesz...tak sobie myslę,że dla nas tu na forum to dobrze,że udało Ci się za piątym,nie za pierwszym (choć brzmi to irracjonalnie),bo jestes dla nas takim przykładem,że naprawde warto próbować i jak mówisz walczyć do skutku smile
          podnawka biedactwo sad popłacz ile wlezie,wypłacz wszystkie łzy i wracaj na ring kiss
          • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 10:12
            a mi się dziś śniło,że grałam z dr.B w lotki w pubie...mi to w głowie wszystko siedzi bardzo uncertain
      • blon-di1 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 10:39
        Podnawka, bardzo mi przykro sad. Dreszcze mnie przeszły jak przeczytałam Twój post. Aż mi się płakać zechciało. Ściska Cię mocno, tak jak piszą dziewczyny teraz wyplacz się, a od stycznia startuj ponownie.
        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 16:37
          dziękuję za wsparcie Kochane,już wypłakałam ocean łez i nadal lecą.....ale jest lepiej i za każdym dniem będę silniejszasmile
          oczywiście że stanę na ring i dalej będzie następna runda...może teraz był nokaut ale następną wygramy.....
          dzisiaj wypłakałam żale całego świata, ponieważ byłam na pogrzebie kuzyna synka Kubusia który miał niecałe 3 latka.....odszedł od nas nie wiadomo dlaczego...nie chorował....tak strasznie to boli podwójnie......sadsadsad
          • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 16:45
            wiecie dlaczego tak pisałam wcześniej bo to niewyobrażalne ,żeby tyle przejść ,mieć pozytywny test,usg no takie sobie..jak się to mówi nadziej umiera ostatnia,to tak bardzo boli kiedy jesteś w takim etapiesad
            dobrze że mam wolne to pozbieram się ,oczywiście mam wsparcie w moim M.w rodzinie i przyjaciołach którzy wiedzieli....
            dlatego startuję ponownie z Wami Drogie Staraczki byśmy mieli porządną energię w sobie i spotkały się z brzuszkami
            • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 17:40
              Podnawka tak trzymaj kochana, współczuje Tobie i całej Twojej rodzinie. Sercem jestem z Tobą, jak byś miała potrzebę to pamiętaj, że od jutra jestem w Szczecinie.
              • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 18:05
                monkask o której będziesz w Szczecinie?
                • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 18:25
                  Podnawka, aż słów mi brak na tą niesprawiedliwość świata i losu............... Przytulam Cię bardzo mocno i wierzę, że kolejne podejście zakończy się victoria! Pomysl, że nie będziesz sama (bo my wszystkie w zasadzie podchodzimy do dogrywki), więc będzie silna grupa wsparcia
                  • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 18:29
                    wiem dlatego jest mi raźniej,że nie jestem sama...jakie to niesprawiedliwe że niektóre to się kocą jak zwierzaki ,mordują,molestują i nie dbają ...a my normalne nie możemy dać maleństwu tyle miłości i ciepłego domu
                    • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 19:17
                      Cześć dziewczyny. A ja ostatnio policzyłam statystyki,
                      że na 7 dziewczyn z tego forum, które podeszły do transferu 2 się powiodło co daje 30 % skuteczności in vitro. To teraz już nie ma tych 30 %.
                      Jezu jak mi też te święta nie na rękę. Jestem zmęczona pracą i tym wszystkim. Nie tak to miało być sad
                      Kiziamizia; a Ty to pracujesz jak mój M. od 14 - 22 smile Pisałaś, że w handlu, ciekawe w jakim markecie można Cię znaleźć. W Biedronce, Realu, a może w Carrefourze.........tak po prostu zaczęłam się zastanawiać. Wiem, że to forum publiczne i pewnie i tak nie odpiszesz, tak jak Podnawka nie napisze w którym banku na Placu Rodła jej szukać wink Nie obawiaj się, w spotkaniu trzeba koniecznie Ciebie przecież uwzględnić. Się zrobi jak będziesz miała 1 zmianę wink Albo nocki wink Pozdrawiam wszystkie dziewczyny: Podnawkę, Monkask, Monruper, Kizięmizię, Gatewę, Leosię, Hollywood, Blondi, Martynę.
                      Wasz wiecznie żywy Kubus Fatalista wink
                      • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 19:24
                        masz rację ,każda z nas pisze ogólnikowo,bo kto wie kto nas podgląda...WIELKI BRAT
                      • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 20:31
                        Podnawka będę o 17 wykład kończę o 20:15 smile
                        • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 20:53
                          30% to niezły wynik jak na jedno podejście. Mam nadzieję że drugie zakończy temat
                          • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 21:21
                            Flisa - a ja z Twojego posta wyliczyłam, że jest nas 10. Udało się 2, więc 20%.
                            A swoją drogą,jak powiedziałam M. o kolejnym niepowodzeniu na forum to stwierdził, że trzeba sprawdzić, czy któryś z lekarzy z Vitro nie jest właścicielem Magnolii, bo może nie za bardzo im zależy na powodzeniu. W końcu niepowodzenie to kolejne recepty na leki do stymulacji...
                            • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 21:23
                              Leo-siu - przypomniało mi się, że pytałaś mnie o bliźnięta. Kiedyś o nich marzyłam. Teraz wolałabym ciążę pojedynczą, ale jeżeli jest możliwość podania 2 zarodków, przyjmę ryzyko ciąży mnogiej na klatę wink Wole bliźnięta niż kolejne niepowodzenie. I tak do tej kwestii podchodzę. Nie zastanawiam się, co będzie, jeśli przytrafi się dwoje. Jak Scarlett mówię sobie: "Pomyślę o tym jutro", czyli jak już ten fakt zaistnieje
                              • martyna1985 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 21:31
                                Podnawka, tak bardzo mi przykrosad

Trzymam kciuki za każdą z Was.
                            • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 21:49
                              Brałam pod uwagę tylko w miarę stałą ekipę poza tym Kiziamizia nie miała transferu więc nie liczę. Brałam pod uwagę: Monruper, Monkask, Leosię, Hollywood, Gatewę, Podnawkę i siebie. Z 7 wyszły 2 powodzenia, teraz odpadła Podnawka więc w ogóle lipa.
                              Co do Magnolii też mi to przeleciało przez głowę. A poza tym inne kliniki na swoich stronach chwalą się statystykami, Vitro nie, bo może nie ma czym.
                              • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 22:05
                                Fliso, jak patrzę na nasze forum, to faktycznie wyniki Vitro są bardziej niż mierne, niestety sad
                                • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 22:33
                                  Kiziamizia ja miałam trzy pełne procedury czyli 3 transfery ze świerzych i 2 z mrożonych razem 5, crio też liczę jako kolejną próbę.
                                  Pamietam pierwsze podejście nie miałam namacalnych dowodów, że komuś żywemu się udało, ale wierzyłam, że mi się uda. Odbierając betę uszło ze mnie wszystko, potem kolejna i następną za 4 razem straciłam nadzieje. Zadzwoniłam do przyjaciółki i ona skontaktowała mnie z osobą, która ma dziecko z invitro. Ta kobieta poleciła mi dr B nie wiem co ale coś to mi pomogło 5 transfer i pierwszy u dr B udany. Była to wiadomość tak ogromna, że jak M przeczytał mi wynik to odrazu łacina poszła w ruch bo ja go nie usłyszałam porostu sądziłam, że znów klapa. Wierzcie mi cuda się zdarzają jedyne co to nie wolno wypadać z ringu.
                                  Dobranoc Staraczki zabierajcie siły do kolejnej rundy.
                                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 08:55
                                    no i super monkask,super kiss...wierze,że wszystkim na tym forum sie uda prędzej czy później smile,może nawet mi uda się zacząć hehe wink,może nawet w grudniu hehe...
                                    co do statystyk to powodzenie invitro waha sie w granicach 30-40 %,więc chyba wszystko się u nas zgadza,norma jest utrzymana ...niestety...bo mogło by być lepeij
                                    flisa ,ty sie nie baw w detektywa,tylko przyjdź na spotkanie,to się wszystkiego dowiesz ;
                                    ...dziewczyny a w niedziele,nie możemy sie spotkac do południa?,monkask ,ciebie już nie ma wtedy w szczecinie?...bo do kościoła to już wiemy,że żadna nie chodzi big_grin...więc teoretycznie godzinka by się znalazła smile
                                    bardzo wszystkie pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                    podnawka a ty jesteś bardzo dzielna dziewucha smile
                              • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 12.12.13, 22:18
                                bo statystyki są takie jak po Czarnobylu,powoli odpada każda ..jak emalia od nocnika i ja już doszłam do rdzy.....

mój mąż czyta czasem Wasze posty ze mną i się uśmiał z Magnolii bo to jakieś ziarnko prawdy może być....a statystyki to wiecie nie da się tego tak wyliczyć,każda z nas jest inna ale problem jest wspólny......

monkask może uda nam się spotkać w weekend...bo marzę o Naszej Ekipie wspólnie ale wszystkie a nie że któreś z Nas zabraknie

pozdrawiam ....lecę spać bo mnie emocje odpuszczają,dobranoc
    • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:06
      dziewczyny a nie wiecie gdzie w oklicach Szczecina można kupić choinke od leśnika ?...bo podobnież są tam po 25 zł za drzewko,a nie tak jak u tych zdzierców ze stoisk po 25 za metr choinki smile...???
    • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:25
      wiesz co ja się zastanawiam czy na ZUT-ie nie kupisz taniej,w końcu to była Akadamia Rolnicza ma swoje komórki leśnictwa
      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:42
        hmmm...wynalazłam w internecie ,że gdzieś w Tanowie podobno,a tak ogólnie napisali,że w leśniczówkach i nadleśnictwach będą sprzedawać ,nic...będę szukać smile
        podnawka na zwolnieniu jesteś jeszcze ?...jak samopoczucie dziś ? ...lepiej wracaj do pracy,nie będziesz miała czasu na myslenie kiss
        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:44
          ...bo jak wiadomo...od myślenia głowa boli
          • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:45
            flisa a ty jesteś ze Szczecina czy okolic ?
            • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 10:51
              ja mam dwa dni urlopu i wracam do pracy....gdyby to jeszcze byłą praca do której chce się wrócić...to jest jakiś koszmar....powoli dochodzę do siebie,dzisiaj idę na babski wieczór z przyjaciółkami to się odstresuję i pośmieję
              Tanowo to kawał drogi,ale jak co to zawsze jest wyjście.....
              • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 11:06
                kurcze,zdawało mi się ,że mówiłas ,że masz fajnie w pracy uncertain
                no idź sie odstresuj,a najlepiej zrestartuj wink (czyt. golnij co nie co) big_grin
                a do tanowa to rowerem dojeżdżam,wiec chyba nie tak daleko big_grin ...z centrum
                moje dwie najlepsze koleżanki wyjechały daleko i ja nie mam z kim pogadać na żywo o problemach,więc te forum jest dla mnie zbawienne
                • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 11:12
                  aaaaaaaaaaaa to rozumiem teraz dlaczego Tanowo....
                  a wiesz co ja teraz robię ?czytam całe forum od początku,bo jak się tutaj dostałam czytaj znalazłam Was to nie czytałam wszystkiego tylko kilka postów i wydawałoby się że jesteście hermetycznie zamknięte w Ekipiesmile
                  a golnąć no teraz mogę, idę z winkiem ...martwię się czy poronienie będzie naturalne ..tyle jeszcze przede mną....
                  jak czytam początkowe posty to tyle wyjaśnianą- to wiesz co ,ja szłam na pałę na punkcję,na transfer -nie wyedukowana-ale człowiek jakiś sprytny jest i powiem Ci że jak wywnioskuję że dałam świetnie sobie radę-kobieca intuicjasmile
                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 11:59
                    nic nie rozumiesz podnawka :p...piszę ci,że z centrum na rowerze jade,a czasem nawet z pomorzan do tanowa,tongue_out...ale spoko,pojedziemy kiedyś razem to zobaczysz ,ze to nie tak daleko jak by sie wydawało smile
                    forum jest rzeczywiście kameralne i tak mi sie podoba smile,a jak sie poznamy w realu czy w biedronce tongue_out to juz wogóle zaje...fajnie będzie
                    najgorzej czekać teraz z tym poronieniem sad...współczuje sad
                    • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 12:08
                      kochana jak sobie pomyśle że rowerkiem to co powiesz na nasze eskapady po 80-100 km np. pod Kołbaskowo lub szlak wokół całego Miedwiasmilezza stoczni szczecińskiejsmilesmilesmile
                      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 12:10
                        a no widzisz,no isuper i będziemy jeździć razem teraz ...szacun za odległości smile...uciekam do pracy znowu ,do wieczora pasmile
                        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 12:23
                          pppapaapa,aby nam dupki nie odpadły na rowerkachsmile
                          • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 17:20
                            No nie wiem kiedy Wy będziecie na tych rowerach jeździć smile W zimie trochę nie bardzo, a potem w ciąży to też ciężko będzie smile.
                            Co do tego, że praca pomaga nie myśleć ciągle o wiadomym to potwierdzam. Można wręcz psychicznie odpocząć od tego. Podnawka mówię Ci Tobie też pewnie pomoże jak przyjdzie taki jeden z drugim i powie, że ma za mało środków na koncie, albo, ze nie takie odsetki zostały naliczone big_grin
                            Oczywiście, że ja jestem ze Szczecina, myślałam, że wiecie to.
                          • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 17:54
                            Ja mam w niedziele wykład ;do 11:30 moze skończę wcześniej smile
                            • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 18:45
                              W niedzielę rano chcecie się spotykać?uncertain czemu tak dziwacznie?
                              • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 18:48
                                Bo Kizia pracuje od 14 smile
                                • martyna1985 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 19:23
                                  Jeszcze ja zaniżyłam statystyki.

Dziewczyny tak dla oderwania się od tematu jadłyście kiedyś w Trattorii na pl. Orła Białego? Jak lubicie włoskie żarcie, to polecam. Uwielbiam tam jadać i dzisiaj byłam z kumpelą na późnym lunchu. Obżarta jestem jak za przeproszeniem świnia, ale wartosmile Polecam!

Jutro z kolei otwierają Dziką Gęś też na tej ulicy i też zamierzam spróbować.

pozdrawiam!
                                  • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:26
                                    Dziewczyny, ja chętnie się spotkam wink

Niestety odpadam z grona podchodzących do kolejnej próby w styczniu, bo...

JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po 2 latach i 8 miesiącach starań, 3 inseminacjach i jednej domowej, nieudanym ICSI zaszłam w ciążę naturalnie. Ciągle nie mogę w to uwierzyć, ale rano zrobiłam aż 3 sikańce - kreski pojawiały się od razu. Po pracy zrobiłam betę - wynik 2149!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakoś to do nas nie dotarło. Wy wiecie pierwsze. Rodzinkę powiadomimy dopiero w wigilię - ot, taki prezent im zrobimy.

Najgorsze, że w tym miesiącu wcale o siebie nie dbałam. I potwierdza się fakt, że pierwszym objawem ciąży może być przeziębienie. Smarkałam przez 3 dni w poprzednim tygodniu. Przeszło, bo naszprycowałam się tabsami, jakie mi do ręki wpadły. W dodatku piłam winko i nosiłam moją 17-kilogramową córeczkę. Ciepiela stwierdził, że zarodek musi być silny, skoro to wszystko przetrwał.

A najlepsze, że pierwszy sikaniec nie wyszedł - dałam za mało kropelek moczu. Był pusty. Zrobiłam kolejny i odczekałam 15 minut - 2 krechy. Potem jeszcze 2 - 2 kreski pojawiały się właściwie od razu, nie musiałam czekać.

Monkask ma rację - nie można się poddawać.

Na razie szukam jakiegoś dobrego gina do prowadzenia ciąży na NFZ. Najlepiej, żeby przyjął mnie przed świętami, bo od jutra zaczynam 6. tydzień. Nie znalazłam na razie żadnego. Ciepiela przyjmuje już tylko prywatnie sad Do pracy na razie będę normalnie chodzić i nikomu nic nie powiem. Poczekam, aż najgorsze minie, czyli do końca 1. trymestru. O ile będzie dobrze ciągle będę pracować.

Trzymam za Was wszystkie kciuki. UDA SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
                                    • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:33
                                      Hollywood GRATULACJE !!!!!!!!!!
                                      Kurczaki ale się cieszę to niesamowite i do tego naturalnie BOSKO!!!!!!!!!!!!!!
                                      Piękny prezent świąteczny smile
                                      Zobaczysz wszystko będzie dobrze.
                                      Yupiiiiiiiiii

• podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 11:20
                                        wczoraj byłam na babskim wieczorze było tak świetnie że odeszły wszelkie troski i zaglądam tu a to Nasza Kochana Hollywood zrobiła nam prezent pod choinkę -JEJKU JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE UDAŁO CI SIĘ smilesmilesmilesmile

Moje Drogie.....chyba zaczyna się dobry czas i zaraz inna zaserwuje tyle radości i będzie się działosmilesmilesmile
                                    • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:45
                                      Jezu Hollywood gratuluję. Tylko nasuwa mi się jedno 2 lata i 8 m - cy przecież to jest prawie nic. W ogóle mieliście jakiś problem konkretny? Przez taki czas to wielu parom nie wychodzi.
                                    • calineczka_11 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:50
                                      O kurcze holliwood - informacja dnia. Ogromne gratulacje, to niesamowita wiadomosc, taka niespodzianka. Tego to sie chyba na tym forum nikt nie spodziewal.
                                      A tak przy okazji Czesc Dziewczyny. Nie wytrzymalam i musialam pogratulowac. Jestem sasiadka z forum poznanskiego, ale czytam Was regularnie i kibicuje kazdej smile oby Nowy Rok byl dla nas wszystkich szczesliwy
                                      • martyna1985 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:58
                                        Holiwod!! WOW!! Ale wiadomość!! HIT!!!
                                        Cudownie, gratuluję z całego serca! To są właśnie takie sytuacje, które cieszą mnie najbardziej i to jest to, o czym ja już wiem i Ty pewnie już też...co ma się zdarzyć, to się wydarzy bez ingerencji!!!

PIĘKNIE!!
                                      • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 21:58
                                        Hollywood Ty babo! A wczoraj jeszcze tak niewinnie narzekałaś na Magnolię a pewnie już wiedziałaś co się kroi . No i niestety nie podniosłaś statystyk skuteczności in vitro.
                                        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 22:15
                                          o maj gudnes big_grin...ale fantastico :d...gratuluje holiwood suuuuuuuuuuper news !!!!!!!
                                          co do niedzieli to mam wolne cały dzien,może byc po poludniu,myslalam,że dla monkask będzie lepiej...więć co ? spotykamy sie???
                                          • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 08:23
                                            Kizia ja chętnie się spotkam tak jak proponowslas przed południem smile
                                      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 17:28
                                        calineczka 11...pozdrawiam forum poznańskie w takim razie ,również życzę powodzenia w 2014 smile
                                        • calineczka_11 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 19:43
                                          smile dzięki smile i zazdroszcze wam takiej zażyłości. Fakt, jesli tyle miesiecy sie juz pisze i wytrwalo czynnie na forum, to spotkanie w realu jest juz tylko "formalnoscia" - musi byc fajnie smile
                                          • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 19:46
                                            Nie w Realu tylko w Pizzy Hut to było smile
                                          • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 19:49
                                            Hollywood to super wiadomość już tylko takich Ci i wszystkim forumowiczką życzę.
                                    • monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 13.12.13, 22:28
                                      I ja I ja musze pogratulować !!!!!!! Holliwood rewelacyjnie się zachowałaś. Pewnie odpuściłaś i poleciały plemniki gdzie trzeba big_grin. Super, super, super. 3maj się zdrowo i za nas zaciskaj kciuki.
                                      pozdrawiam
                                      monruper
                                      • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 07:33
                                        Noooooooooooooo! Nie ukrywam że ten news mnie zatkal smile Holliwood, gorące gratulacje!!!

Holliwood, powiele pytanie Flisy: jaki był u Was problem?
                                        • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 09:05
                                          Gatewa; znalazłam wspis Hollywood z 30.10.13, 22:50 - i tak jak myślałam żadnego poważniejszego problemu - niepłodność idiopatyczna.
                                          • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 09:47
                                            dziewczyny która chętna na spotkanie jutro ???...oprócz mnie i monkask smile
                                      • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 11:24
                                        ja jestem tez chętna na spotkano,napiszcie gdzie i o której...to nie może się w nieskończoność ciągnąć niedoszłe spotkaniasmilezaraz zmykam ale potem Was odczytamsmilesmilesmile

nie ważne czy to vitro czy in vitro czy z kosmosu ważne że udało się naszej koleżance,yuuuuuuuuuupismilesmilesmile
                                        • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 12:44
                                          super...już 3 jestesmy,monkask ustal godzine,my sie dostosujemy smile...cafe 22 ?...mam ochote na pyszny deser z wiśniami tongue_out
                                          • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 12:58
                                            Mi by pasowało o 10:30 bo jedzie ze mną koleżanka, by nie musiała czekać to ja zwieje z części wykładu smile
                                            • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 13:03
                                              hmmm...nie wiem czy lokal jest juz czynny ,tak wcześnie big_grin...spoko to najwyżej do kaskady pojdziemy
                                              • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 13:09
                                                To odrazu umowmy się w kaskadzie smile
                                                • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 13:15
                                                  ok wybierzcie mijsce smile
                                                  • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 13:30
                                                    Nieludzki dzień, nieludzka pora sad
                                                  • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 13:47
                                                    To Kaskada pizza hut smile
                                                  • blon-di1 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 16:42
                                                    Ale czad !!! Holliwod gratulacje !!! smile
                                                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 22:34
                                                    flisa widze,że maruda znów sie w tobie odezwała smile,mam nadzieję ,że przyjdziesz jutro...ja będę napewno smile...a mają tam chocuaż jakąś kawę w tej pizzy hut ? uncertain
                                                  • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 06:34
                                                    Maja kawę i jakieś ciastko tez się znajdzie smile
                                                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 08:49
                                                    no hejka smile...czyli blondynki i rudej mam szukac ? smile
                                                    frekwencja widzę nie dopisze sad ,a dwa dni temu wszystkie pisaly ,że chcą s ie spotkać tongue_out
                                                  • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 09:45
                                                    Tak ja blondynka w okularach w sukience góra czarna a dół w krateczkę czarno biała
    • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 10:10
      szczecinianki mają się stawić w komplecie smile...a gorzowianki też będą ???
      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 10:11
        ustlacie tylko godzine smile
        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 18:58
          czyli wejściówka do Kaskady pizza hatsmilegodzina 10:30 ,dobrze zrozumiałam?
          • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 19:14
            Myśle, że tak smile
            • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 19:17
              monkask będę siedziała koło ciebie i się przytulała aby poskutkowało na dłużejsmile
              • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 20:23
                OK macanie brzuszka jak najbardziej jest wskazane smile
                • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 21:18
                  Holliwood dopiero teraz zobaczyłam na forum a tutaj taaaaka wiadomosc!!!!smileBoze kochany to jest cudowna wiadomosc dla Ciebie ale i również dla Nas bo bardzo się cieszymysmilea poza tym Twoj przykład daję mi wiarę że wszystko będzie dobrzesmile
                  Dziewczynki mi pasuje wtorek lub środasmile
                  • leo-sia Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 21:20
                    Kurcze dla mnie jutro to za wczesna porasadMoze następnym razem smile
                    • gatewa Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 21:24
                      Mi też wtorek by pasował, ale sskoro dziewczyny spotykają się jutro to ja piszę się na następny raz...
                      • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 14.12.13, 22:19
                        Dziewczyny, cudnie się czuję wiedząc, że się cieszycie. Do nas to jednak jeszcze nie dotarło i jakoś w ogóle tego nie świętowaliśmy. Zycie toczy się jak dawniej, tylko córci nie dźwigam. I kosza z praniem. Koniec zmian. Jutro powtórzę po południu betę i zobaczę, jak przyrasta. Jakoś boję się cieszyć. Choć z drugiej strony zarodek jest chyba silny, skoro przetrwał moje ekscesy smile

Fliso - tak, zdiagnozowano u nas niepłodność idiopatyczną. Widzisz, zakwalifikowano nas w Vitro do grupy, której powinno się udać ICSI na 75% i co? Nie udało się. Teraz staraliśmy się jak zwykle (seks co drugi dzień, czuję, kiedy mam owulację) i za bardzo nie odpuszczaliśmy (tzn nie dałam sobie na luz). I nie wiedziałam, że jestem w ciąży, gdy pisałam o MAgnolii. Dowiedziałam się dopiero w piątek trzynastego wink Czy podejrzewałam, że mogę być w ciąży? Nie dopuszczałam tej myśli do głowy. Nawet specjalnie nie liczyłam, który to dzień cyklu. Dziwiło mnie tylko to, że przez 5 dni brzuch mnie bolał, jak na okres, a @ nie nadchodziła. Tak miałam w pierwszej ciąży. Po porodzie ból przed okresem zniknął i to był pierwszy raz od 4 lat, gdy znowu go czułam. I to przez tyle dni. Gdzieś tam z tyłu głowy przelatywała myśl, że jest jak za pierwszym razem, ale nie pozwalałam sobie wypowiedzieć ją głośno. Testy ciążowe miałam w domu stare, o miesiąc przeterminowane (dostałam je od zaciążonej sąsiadki, a ona ma już 5-miesięczne dziecko), ale 2 kreski pokazały bezbłędnie wink

Ja również uważam, że jak ma coś być, to będzie. Po in vitro dbałam o siebie, chuchałam, leżałam i nic. Teraz miałam dużo stresu w pracy, dużo pracy w domu. Spać chodziłam o 1-2, pobudka o 6. W ogóle o siebie nie dbałam, dźwigałam, piłam, jadłam leki na przeziębienie, przeciwbólowe, farbowałam włosy i beta piękna. Robiłam betę 3 razy w życiu i właśnie ta trzecia okazała się szczęśliwa.

Teraz czekam na jutrzejszą betę i pierwsze USG. Niestety nie mogę się dostać do żadnego lekarza na NFZ, a w Vitro też nie mają przed świętami wolnych miejsc. A ja muszę przed świętami zobaczyć, czy z fasolką wszystko ok, żeby być pewną, gdy powiem o niej rodzinie. Muszę się jakoś zakręcić. Wtedy pozwolę sobie na radość i skoki szczęścia.

Jeśli wsio pójdzie dobrze, to życie znowu się postarało, żebyśmy nie mieli dylematów moralnych, co zrobić z mrozakami. Jeden naturalny zarodek, jedna ciążą i koniec powiększania rodziny.

Trzymam za WAs kciuki i na pewno nie zamierzam wynosić się z forum. A na wątek założony przez chyba Monruper zajrzałam raz i stwierdziłam, że nie będę na nim pisała, bo wolę nasze małe szczecińskie grono.
                        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 10:07
                          jednak cuda istniejąsmile

ja bee zaraz wychodziła na Nasze spotkankosmile
                          jestem rudzielec ubrany prawie na zielono jak żabasmilesmilesmile
                          • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 10:19
                            do zobaczenia dziewczynki smile
                            • monruper Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 10:51
                              Udanego spotkania dziewczyny, na pewno będziecie nieźle się bawić i zarażać wirusem ciążowym.
                              Kolejne spotkanie będzie liczniejsze zapewne.

Holliwood dobrze czułaś nie wstępując na wątek staraniowy 2014. Teraz musisz starać się stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwoju dzidzi. Ja jestem na obu wątkach, wiadomo, że tu jest inaczej, bo się bardziej znamy i mało przypadkowych osób. Choć zauważyłam, że sporo osób jest z Vitrolive, pewnie z czasem i tu się grono powiększy.
                              monruper
                              • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 11:34
                                Jezu dziewczyny jak mi jest przykro, ze mnie tam nie ma sad Ale cóż, widocznie tak miało być.
                                • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 11:35
                                  Czy bardzo mnie tam brakuję? wink żartuję, po co Wam zresztą maruda w niedzielny poranek smile
                                  • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 14:21
                                    dziewczyny siedzicie tam jeszcze big_grin ???
                                    super było was poznać,mam nadzieje,że jeszcze nie raz sie zobaczymy smile i może w szerszym gronie
                                    flisa nie wiem jaki był powód ,że nie przyszłas,ale żałuj,zarąbiaście było poprostu smile
                                    z wrażenia zapomniałam wziąć od was nr.telefonów smile...nic to... next time wink
                                    • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 14:34
                                      dziękuje dziewczyny za spotkanie, było cudnie.
                                      Fajnie,po tylu miesiącach wpisów na forum, poznać Was osobiście. Teraz to już zupełnie inna znajomość, myśle że stworzymy super paczkę smile
                                      Kiziamiziam następnym razem wymienimy się telefonami i myśle, że będzie nas więcej.
                                      Ja już w domku, po obiedzie kładę się obok męża i urządzam sobie drzemkę smile
                                      Miłej niedzieli smile
                                      • kiziami.zia2013 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 14:41
                                        no odpoczywaj,odpoczywaj kochana,kawał drogi masz za sobą
                                        ja jestem taka nabuzowana energia,że chyba za sprzątanie sie wezmę smile
                                        a jeszcze nie napisałam,że niespodziankę zrobiła nam holliwood i też przyszła smile
                                        • podnawka Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 18:05
                                          monkask,kiziamizia,holliwood-dzięki bardzo KOCHANE BABY i przepraszam jak za dużo gadałam ale to z tej radoścismilesmilesmileteraz to już nie ma anonimowości ale są imiona-no i oczywiście też pomyślałam że jesteśmy wielkie dooopy, bo nikt nie dał telefonów....... mam tylko od monkaksmile

i było tak dla pozostałych forumowiczek dwa na dwa :dwie ciążowe i dwie niesmilei pyszneeeeeeee ciacho mniam mniam

ale następny raz to osobiście przekopie Szczecin i pierniczę tym szczeciniankom którym się nie udało przybyć...i innych gorzowiankom-jasne że o Was też rozmawiałyśmy:smile
                                          • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 18:54
                                            Cześć dziewczyny smile Fajnie, ze się dobrze bawiłyście smile A numerami telefonów zawsze można się wymienić na forum smile Żartowałam.
                                            • monkask Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 19:18
                                              Flisa, nosz kurde udał Ci się ten żarcik smile
                                              • flisa3 Re: Szczecin-invitro NFZ 2013 15.12.13, 19:28
                                                A imion tez się domyślam. Co najmniej dwie Moniki są tu no i Ewa smile
                                                • holliwood Re: Szczecin-invitro NFZ 2013