Dodaj do ulubionych

wracam do gry o dziecko, torbiele zeszly!!!:):):)

11.06.05, 11:04
Obserwuj wątek
    • egoscicka Re: wracam do gry o dziecko, torbiele zeszly!!!:) 11.06.05, 11:07
      sorki za szybko nacisnelam. Bylam wczoraj u lekarza ta ogrmna torbiel 6cm zeszla
      do niecalych 2cm i juz powiedzial ze do konca tego cyklu sie wchlonie i nie mam
      brac orgametrilu, wiec ogromnie sie ciesze , w 12dc mam iui najprawdopodbniej i
      wiem ze teraz sie uda, bo dopniemy wszystko na ostatni guzik. Lekarz tez juz
      zaczyna byc zestresowany moja sytuacja i mowi ze bedziemy na zimne
      chuchac.Strasznie sie ciesze dziewczyny, a co do tycia to nie ma o czym mwoic
      przy orgametrilu najbardziej 2kg w yklu a przy clo mniej moze kg

• kicorek Re: wracam do gry o dziecko, torbiele zeszly!!!:) 11.06.05, 12:29
        Cieszę się razem z Tobą. Jesteś dla mnie przykładem na to, że z tymi okropnymi
        torbielami da się wygrać. Moja ma w tej chwili 8cmx6cm i na razie biorę
        duphaston żeby przyszła @. Nie mam pojęcia co dalej. Jak wyglądała Twoja
        kuracja? Możesz mi napisać jak długo trwała?
        • egoscicka Re: wracam do gry o dziecko, torbiele zeszly!!!:) 11.06.05, 14:53
          U mnie trwala 2 cykle w pierwszym mialam 2 torbiele na lewym 6cm, a na drugim 4cm
          . Bralam orgametril po 3 tabletki.Po piewsyzm cyklu mialm w prawym czysto,a w
          lewym 5,5cm, wiec mialam powazne watpliwosciz e sienie wchlonie ale po drugim
          cyklu w ktorym tak samo bralam orgametril zmniejszyla sie do 2cm wiec sie
          wchlonie do konca przed miesiaczka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka