Dodaj do ulubionych

Naka-Ty chyba niebawem testujesz?co czujesz?

02.08.05, 10:56
Czesc, masz jakies objawy? Robisz bete czy sikanca? Ktory to Twoj dc? Iwcia
Obserwuj wątek
    • naka1 Re: Naka-Ty chyba niebawem testujesz?co czujesz? 02.08.05, 11:12
      hej Iwcia. u mnie juz 3 dzień nowego cyklu. testowałam w miniony pietk
      niestety beta wyszła 0.00. nie mogłam w to uwierzyć, pzreryczałam 3 bite dni.
      po takiej ilosci kasy na gonadotropiny i IUI nic nie wyszło. mieliśmy dwa
      pęcherzyki, sper endo, żołnierzyków 220 mln w 1 ml w tym w A ponad 40% i nic.
      teraz chce podejsc na cyklu naturalnym z jednym pęcherzykiem we wrześniu. piję
      zioła ojca Klimuszki i rekalsuję się. mam nadzieję, zę ten jeden pęcherzyk
      pięknie urośnie. pozdrawiam
      • iwcia125 Re: Naka-Ty chyba niebawem testujesz?co czujesz? 02.08.05, 11:29
        sad((( B. mi przykro. Sluchaj a droznosc mialas badana? Ja jestem w podobnej
        sytuacji, wszystko ok, wyniki M super a 2 IUI do bani.JednaIUI byla na
        naturalnym cyklu a druga stymulowanym i nic. Wiesz ja mam podejrzenia ze
        kluczem sa te nasze krotkie cykle(pamietam pisalysmy o tym w innym watku). Ale
        nie mam koncepcji dlaczego?? Iwcia
        • naka1 Re: Naka-Ty chyba niebawem testujesz?co czujesz? 02.08.05, 11:32
          mam podobnno jeden neidrozny jaowód. ale badanie HSG zostało źle technicznie
          przeprowadzone, prawa strona się zakontrastowała a z lewej jest tylko delikatna
          cienkutka pzrerywana kreseczka i nic więcej. więc albo jest upośledzona
          droznosc albo lekarz , źle zoprbił bo przy podawaniu do lewego jajowodu wylał
          mu się kontrast i musiał powtarzać zabieg. licho wie kiedy zrobił zdjęcie. tak
          wiec jeden jest drozny z xrugim nie wiadomo. celujemy z IUI wtedy kiedy jest
          owu po prawej stropnie. ostatynio dwa pęcherzyki na gonadotropinach sie zorbiły
          dwa i tylko dwa choc lekarz stwierdził, zę to wystarczajaco dobrze. ale
          dziewvczyny po gonadotro. mają po 4!!! 2 IUI we wrześniu. chcę tym razem na
          cyklu naturalnym. zapytam co z tymi @ i krótkimi cyklami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka